free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam uboki w postaci złego samopoczucia na minoxie 5%, czy 2% może być lepszy pod tym względem? Korzystał ktoś z tego 2% i zanotował odrost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2024 o 14:07, Razor17111 napisał:

Minox 5% nie działa a co tu dopiero 2%.

Działa działa. Oczywiście najlepszy jest oralny, ale minox działa. Może nie na każdego, ale warto z niego w pewnych warunkach korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2024 o 10:15, Jumpeeer7 napisał:

Cześć! Mam uboki w postaci złego samopoczucia na minoxie 5%, czy 2% może być lepszy pod tym względem? Korzystał ktoś z tego 2% i zanotował odrost?

Jakiego rodzaju uboki masz od Minoxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Andrew3 napisał:

Jakiego rodzaju uboki masz od Minoxa?

Kołatanie serca mocne, i wzrost ciśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2024 o 14:53, Jumpeeer7 napisał:

Kołatanie serca mocne, i wzrost ciśnienia.

To poważne uboki. A czy nie masz czasami jakiegoś zapalenia skóry głowy, albo nie stosowałeś mocnej mezoterapii igłowej? Bo przy takim zapaleniu skóry głowy wnikanie ogólnoustrojowe jest wzmożone. Jak długo stosowałeś minoxa i w jakiej formie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie spadek ciśnienia? Minoxidil obniża ciśnienie, a co za tym idzie serce musi szybciej bić żeby przepompować tę samą ilość krwi. 

Ja stosując minoxa oralnie czułem kłucie w klatce piersiowej, a topicalnie wysuszał mi skórę głowy, więc odrzuciłem go kompletnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Rafson95 napisał:

A nie spadek ciśnienia? Minoxidil obniża ciśnienie, a co za tym idzie serce musi szybciej bić żeby przepompować tę samą ilość krwi. 

Ja stosując minoxa oralnie czułem kłucie w klatce piersiowej, a topicalnie wysuszał mi skórę głowy, więc odrzuciłem go kompletnie 

A używałeś tego bez glikolu ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Rafson95 napisał:

Ja stosując minoxa oralnie czułem kłucie w klatce piersiowej, a topicalnie wysuszał mi skórę głowy, więc odrzuciłem go kompletnie 

Stężenie minoxa przyjmowanego doustnie w surowicy jest około 20-30 razy wyższe niż minoxa aplikowanego miejscowo. Wiec i skutki uboczne mogą występować częściej. Pianka Regaine nie wysusza skóry i jest dużo lepsza w stosowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2024 o 13:50, Andrew3 napisał:

To poważne uboki. A czy nie masz czasami jakiegoś zapalenia skóry głowy, albo nie stosowałeś mocnej mezoterapii igłowej? Bo przy takim zapaleniu skóry głowy wnikanie ogólnoustrojowe jest wzmożone. Jak długo stosowałeś minoxa i w jakiej formie?

W sumie stosowałem mezoterapię…. Ale dużo później niż Minoxa…korzystałem z niego ok. 2/3 mies. W Topical formie (Alpecin) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, dhttrash napisał:

A używałeś tego bez glikolu ?

Nie miałem okazji. A podlinkujesz to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 godzin temu, Rafson95 napisał:

Nie miałem okazji. A podlinkujesz to?

Rogaine w piance nie ma PG, Polaris Labs 07 i EssenGen- 5

Edytowane przez dhttrash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...