free web hit counter Skocz do zawartości
bpeak

3700gr FUE MEMORIAL Hospital Antalya getfue.com - 02/05/2013

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie były fioletowe ale zeszły bardzo szybko (około 1,5 tygodnia), podobno dobrze jest pozbyć się ich jak najszybciej (temu służy częste mycie) , pozdrawiam i życzę udanego odrostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na początku zrozumiałem, ze chodzi Ci o donor

 

jeśli chodzi o obszar biorczy to nie pamiętam jako takich strupków, tylko 3 na szczycie głowy, zaś grafty wszczepione 5 dni po przeszczepie były jakby zaczerwienione, zaś już kolejnego dnia to co było czerwone przekształciło się w nie wiem jak ot nazwać, jakby żółte strupki.. strona 6 i 7 w moim wątku

 

12 dni po HT (strona 10 w moim wątku) już nie miałem w obszarze biorczym pozostałości po HT (poza zaczerwienioną skórą)

No własnie chodzi o te "żółte strupki". U mnie z tego jest cała skorupa i zastanawiam się kiedy to zejdzie... i mam nadzieję, że nim wróce do roboty

 

Jakoś nie zauważyłem, kiedy te żółte spadały, jak widać po zdjęciach u mnie po 12 dniach i ich nie było, natomiast przez pierwszy tydzień (może troszkę dłużej) na ręczniku zostawały czerwone strupki z obszaru biorczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omnomnom jestem juz 6 dzien po HT, mi te zolte z tylu juz prawie zeszly zostalo jeszcze na bokach, zostaly te czerwone strupki ale mysle ze w ciagu 3-4 dni juz ich tez nie bedzie, zobacz moj tread tam sa zdjecia z dzisiaj....

viewtopic.php?f=23&t=958&start=10

 

a cala kronika od poczatku jest tutaj:

https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

zdjecia sa ulozone w kolejnosci...

 

Ja wzialem dodatkowo PRP (dwa zastrzyki w na 1 i 2 dzien po opoeracji) Swieltana mowila ze to wplywa na czas gojenia (znaczy je przyspiesza) ale nie mam porownania.... wiec nie bede tutaj sial herezji..


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bpeak wrzuć zdjęcia donoru jak możesz.

 

jutro poproszę kogoś o zrobienie zdjęć, mam w tej chwili ok 2,5cm włosy, wiem, wiem mam wrzucić, wrzucę, wrzucę też po zgoleniu na 3mm, cierpliwości, relację z tego co wyjdzie, będę prowadził "do końca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strefa biorcza wyglada ok ...niewiem Tomek mi wciaz chodzi po glowie mysl, ze powinienes Testosteronu do systemu dorzucic (wylacznie moje zdanie))

 

Odrost z przodu narazie malo zadawalajacy ,byc moze to kwestia czasu .Choc w Twoim przypadku pewnie i tak zeby uzyskac pelny efekt ... przydaloby sie jeszcze ze 3-4 tys grafow zorganizowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem całkiem, bpeak jak możesz to zrób zdjęcie z fleszem i koniecznie jak się obetniesz krócej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, tak myślałem. niestety jestem po fryzjerni 2 tygodnie, więc uprasza się drogich niecierpliwych o wstrzymanie napięcia co najmniej jeszcze tydzień, ostatnio po prostu nie miałem jak się zfocić belmondo nie jestem ale sam widzę poprawę po ostatnim strzyżeniu, no ale jak strzeli już te 10mcy, to będzie wiadomo czy getfue czy notfue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A na cholere zdjecia na 3mm? Wazniejsze jak wygladaja dluzsze wlosy a nie krotkie, bo generalnie nie po to sie robi HT zeby je golic na trojke. Wrzucaj aktualne foty na dluzszych wlosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki jest e-mail do nicka? ne@getfue.com daje odbicia :/


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 miesięcy i 3 tygodnie, 25 tygodni, 177 dni po zabiegu, efekt na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciach, bliscy i znajomi mówia, że widać nadal postęp, widzą również "meszek" (drobne włoski nadal wyrastające - czego może być nie widać na zdjęciach)

5 months and 3 weeks, 25 weeks, 177 days after HT, live results look better than pictures, relatives and friends still see improvements, they also see "tiny hair" starting to grow (tiny hair that may not be seen on pictures)

 

zaczynam być zadowolony, biorąc pod uwagę stan początkowy, do finalnego efektu jeszcze trochę minie...

I'm starting to be satisfied, having in mind state before HT, final effect to be seen in some time...

 

ddd.jpg

 

fff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrost jak na prawie 6 miesiecy jest u ciebie wolniejszy niz ksiazkowy, ale nie ma co sie martwic bo wciaz to tylko 6 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szczerze, to bym chciał mieć fryz jak wodecki, no ale czekam do końca, co ma być to będzie ważne, że osoby które mnie widzą co jakiś czas widzą postęp, bo ja to średnio widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie spinam sie, jak strzeli 10 m-cy i bedzie "prawie zerowy odrost" to zapukam do Nicka i spytam gdzie 98% gwarancja itd

 

na efekt koncowy poczekam do konca,

wczesniej moga mi wyrosnac 2 wloski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie spinam sie, jak strzeli 10 m-cy i bedzie "prawie zerowy odrost" to zapukam do Nicka i spytam gdzie 98% gwarancja itd

 

na efekt koncowy poczekam do konca,

wczesniej moga mi wyrosnac 2 wloski

 

 

 

Nie zapomnij ludzi przeprosić superrrr achh ochhhh get cos tam za darmo robią hurraaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow rami wparował tutaj tym razem, pokaż swoją lwią czuprynę nastolatku pokaż jak w Brukseli za 13 tys euro cię uszczęśliwili przy pomocy skalpela, bo raczej jesteś nieszczęśliwym człowiekiem w życiu, na twoje ręce składam przeprosiny i wręczam ci wirtualny medal dla pierwszego wśród zadowolonych ze swojego wirtualnego HT

 

p.s. oczywiście proszę o fotki PRZED i PO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odrost jest prawie zerowy, a nie wolniejszy...

Zobacz sobie pierwsze zdjecia. Na zakolach nie mial wlosow teraz ma. trzeba czekac cierpliwie bo odrost jest inny u kazdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...