free web hit counter Skocz do zawartości
astronix

Farmacia en Andorra - czy ich produkty są wiarygodne?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, od dłuższego czasu stosuję leki (topical dutasteride, teraz topical finasteride) z farmacia en andorra, lecz niestety bez żadnych rezultatów. Czy orientujecie się na ile wiarygodne są ich produkty, czy w tym topical finie faktycznie jest fin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile czasu dokładnie stosujesz topical fina, w jakim stężeniu i jak często?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wcinam, ale ja stosuję od nich topical fina 0,025% już 11-sty miesiąc i niestety praktycznie bez efektów. O ile środek głowy się ewidentnie po tym czasie dogęścił, tak korona prawie wcale, a przód po rozpoczęciu kuracji posypał się dość mocno i odrostów niestety nie widać do tej pory. Stosuję codziennie 1ml Niedawno zamówiłem od nich 200ml i daje sobie jeszcze pół roku, jak nie będzie efektów, to już więcej zamawiał nie będę, bo tanie to nie jest, a efektów brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, dhttrash napisał:

a ile czasu dokładnie stosujesz topical fina, w jakim stężeniu i jak często?

Topical fin 0.025% + Minox 7% w Trichosol. Stosuję od 3 miesięcy, wiem, że krótko, wcześniej w użytku przez ponad pół roku był topical dut na początku 0.025%, poźniej 0.05%. Oba leki stosowane codziennie.

 

2 godziny temu, Pawel1989 napisał:

Przepraszam, że się wcinam, ale ja stosuję od nich topical fina 0,025% już 11-sty miesiąc i niestety praktycznie bez efektów. O ile środek głowy się ewidentnie po tym czasie dogęścił, tak korona prawie wcale, a przód po rozpoczęciu kuracji posypał się dość mocno i odrostów niestety nie widać do tej pory. Stosuję codziennie 1ml Niedawno zamówiłem od nich 200ml i daje sobie jeszcze pół roku, jak nie będzie efektów, to już więcej zamawiał nie będę, bo tanie to nie jest, a efektów brak...

Czyli u Ciebie chociaż zagęszczenie wystąpiło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tak jak pisałem, na środku głowy głównie, zaś korona w ogóle się nie dogęściła, a język z przodu się dość mocno posypał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, astronix napisał:

Topical fin 0.025% + Minox 7% w Trichosol. Stosuję od 3 miesięcy, wiem, że krótko, wcześniej w użytku przez ponad pół roku był topical dut na początku 0.025%, poźniej 0.05%. Oba leki stosowane codziennie.

 

Czyli u Ciebie chociaż zagęszczenie wystąpiło?

Czytałem, że Trichosol co prawda nie drażni tak skóry głowy jak alkohol, ale Fin, czy Dut lepiej zachowują swoje właściowści właśnie w alko. 3 miesiące to rzeczywiście krótko, ale potem zostaje zwiększenie stężenie Fina, albo przejście na doustną drogę podania, jeżeli nie będzie widać efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, dhttrash napisał:

Czytałem, że Trichosol co prawda nie drażni tak skóry głowy jak alkohol, ale Fin, czy Dut lepiej zachowują swoje właściowści właśnie w alko. 3 miesiące to rzeczywiście krótko, ale potem zostaje zwiększenie stężenie Fina, albo przejście na doustną drogę podania, jeżeli nie będzie widać efektów.

Tylko kłopotem są dwa uboki w postaci kształtowania ginekomastii (choć przy tym 0.025% albo rozwój jest powolny, albo przystopował) i zniszczonym libido / ED. Myślę, że przejście na wyższą dawkę lub doustnie mogłoby być zabójcze. Trichosol używam, ponieważ mam też ŁZS i PG+Alkohol mnie strasznie podrażniały. Myślę nad zmianą pojazdu na K&B Solution, co o tym myślisz? On mnie nie podrażniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, astronix napisał:

Tylko kłopotem są dwa uboki w postaci kształtowania ginekomastii (choć przy tym 0.025% albo rozwój jest powolny, albo przystopował) i zniszczonym libido / ED. Myślę, że przejście na wyższą dawkę lub doustnie mogłoby być zabójcze. Trichosol używam, ponieważ mam też ŁZS i PG+Alkohol mnie strasznie podrażniały. Myślę nad zmianą pojazdu na K&B Solution, co o tym myślisz? On mnie nie podrażniał.

dosyć poważne efekty uboczne przy tak zdawałoby się niskiej dawce. Robiłeś może badania hormonów we krwi przed kuracją? Możesz spróbować w K&B 2%. Zawiera on tylko 40% alkoholu w roztworze. Patryk na forum właśnie w K&B sporządza Topicala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...