free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Linia adekwatna do wieku...? Zobaczcie jak się robi linię starym dziadom w Beverly Hills!

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucę Wam jeszcze zdjęcie kolegi co robił 4 mce temu. Na efekty wiadomo trzeba jeszcze poczekać, ale po takim okresie wydaje mi się że wyszło u niego naprawdę fajne🙂

received_1141968250485750.jpeg

received_1499568537576270.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wertical napisał:

Mi to zdjęcie które wstawiles od razu kojarzy się z czymś takim. Mamy na szczęście wolny wybór i dla każdego coś dobrego🙂

Screenshot_20240429_112305_Firefox.jpg

 

Tylko, że to jest moje zdjęcie he he.  Jam tak wyleczył łysienie, że nie tylko tutaj mnie znienawidzili, ale i transy MTF na innym forum...  Baby też często mi zazdroszczą i nawet te znajome pytają co to za tabletki....  Ale kiedyś może tu pokaże jeszcze nowsze zdjęcie z linijką... ha ha. 

Tak jest w małpce siła. Tak będę trzymać do końca życia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła zajebistego masz tego łumnisz herlajna... Dawaj więcej fotek... sztos!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wertical napisał:

Mi to zdjęcie które wstawiles od razu kojarzy się z czymś takim. Mamy na szczęście wolny wybór i dla każdego coś dobrego🙂

Screenshot_20240429_112305_Firefox.jpg

Ale jego zdjęcie to jest genetyka, a Te Twoje, które tutaj wkleiłeś , to tylko próba naśladowania i odtwarzania linii, która mogła być zupełnie odmienna od rzeczywistości. To tylko wizja, twórcza technika, czy lekarza . Każdy z nas ma inny wygląd i komentowanie jego wyglądu jest normalnie, tak po ludzku, nieodpowiednie. Do tego jednemu podoba się to, a innemu co innego. Wypadałoby to jednak uszanować i zachować przyzwoitość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tytuł obrazka ("SZCZĘŚLIWY człowiek małpa na białym tle") mówi sam za siebie.

Wasza dyskusje przypomina trochę komentarze mojej matki odnośnie kulturystów. "Nie podoba mi się taka sylwetka", "za dużo mięśni". Celem tych gości nie jest podobanie się ogółowi, tylko bycie najbardziej muskularnym skurczybykiem na planecie ziemia. Niektórzy nie potrafią tego zrozumieć i czepiają się innych. W drugą stronę też to czasami działa - koksy wyzywające od szczypiorów.
Pamiętajcie panowie, że mimo tego, co niektórzy próbują nam wmówić gramy do jednej bramki.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, dhttrash napisał:

zamierzasz przejść później na wyższe stężenie fina? albo przejść na doustnego Fina?


Biorę tabletki ok 2-3x w tyg po 1mg póki je mam, bo kiedys zrobiłem duzy zapas i je wykorzystuje. Ale jak mi sie skoncza to nie bede wiecej kupował i zostanę tylko na tym topicalu RU + FIN w KBSol co napisałem wcześniej. Jak łysienie będzie postępowało, zrobie drugi przeszczep za kilka lat.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, antydhtor napisał:

Jam tak wyleczył łysienie, że nie tylko tutaj mnie znienawidzili, ale i transy MTF na innym forum...  Baby też często mi zazdroszczą i nawet te znajome pytają co to za tabletki....  Ale kiedyś może tu pokaże jeszcze nowsze zdjęcie z linijką... ha ha. 

To, że ludzie zazdroszczą Ci Twojego sukcesu to nic więcej jak tylko myślenie życzeniowe. 
Ja np. szczerze Ci współczuję, że zrujnowałeś swoje zdrowie psychiczne i fizyczne prawdopodobnie również w celu jedynie zaspokojenia irracjonalnej potrzeby posiadania idealnych włosów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Rafson95 napisał:

Ja np. szczerze Ci współczuję, że zrujnowałeś swoje zdrowie psychiczne i fizyczne prawdopodobnie również w celu jedynie zaspokojenia irracjonalnej potrzeby 

 

Nie było by dla mnie większego zniszczenia i kalectwa niż glaca. I możesz mówić co chcesz. A jeśli już coś zrujnowało mnie psychicznie to lekarze i ludzie na tym forum.  I co mi się takiego stało fizycznie ? - gówno. Nigdy nie byłem koksem i nie narzekam, że mi tłuszczu przybyło trochę, nawet byłem z tego zadowolony bo zawsze byłem chudy.  Fiut mi nie odpadł, gino ustępuje, a zawsze można też usunąć.  Ale możesz mi wmawiać co chcesz mam to zwyczajnei gdzieś co to do mnie piszą i to już od dawna. Kiedyś piana mi z pyska leciała, ale teraz mam to gdzieś.

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, irk98 napisał:

Pamiętajcie panowie, że mimo tego, co niektórzy próbują nam wmówić gramy do jednej bramki.

Kiedyś rozmawiałem o tym z Adminem (wtedy jak była tu ''rzeźnia''), mówiłem, że przecież wszyscy płyniemy na tej samej łodzi, a Admin, stwierdził, że nie nie na tej samej, i dlatego to jest...  Ja na tym forum nigdy nikogo pierwszy nie atakowałem NIGDY!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Rafson95 napisał:

To, że ludzie zazdroszczą Ci Twojego sukcesu to nic więcej jak tylko myślenie życzeniowe. 
Ja np. szczerze Ci współczuję, że zrujnowałeś swoje zdrowie psychiczne i fizyczne prawdopodobnie również w celu jedynie zaspokojenia irracjonalnej potrzeby posiadania idealnych włosów. 

A możesz nam tutaj wyjaśnić, z czego wnosisz, że on zrujnował sobie zdrowie psychiczne? Napisz nam tu proszę, jakie masz kwalifikacje swojej oceny i jak to ustaliłeś. No chyba, że znasz go osobiście i raz w tygodniu prowadzicie sesje psychologiczne? Antek, to Twój psychiatra się tutaj ujawnił?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Andrew3 napisał:

A możesz nam tutaj wyjaśnić, z czego wnosisz, że on zrujnował sobie zdrowie psychiczne? Napisz nam tu proszę, jakie masz kwalifikacje swojej oceny i jak to ustaliłeś. No chyba, że znasz go osobiście i raz w tygodniu prowadzicie sesje psychologiczne? Antek, to Twój psychiatra się tutaj ujawnił?

Bo obserwuje jego zachowania na forum piszę z nim w tym wątku i widzę jak się zachowuje. Rozmowa z nim przebiega jak z moim 95 letnim dziadkiem który już czasem nie rozumie co się do niego mówi ani on nie jest świadomy co sam mówi. Ja o chlebie on o niebie, nie potrafi się odnosić prostych rzeczy które przytaczam.
Wymyśla że jacyś gargamele buntują lekarzy (chyba rzekomo zeby nie robili niskich linni?).
"

Dzioba dzioba na połowie czaszki.... w Polszy w Polszy u Prandeckiego. 

" Co to w ogóle znaczy i do czego sie odnosi taki komentarz? 

Agresja bijąca od komentarzy,:
"I tak nie zbuntujesz wszystkich ludzi, co chcą korekcji linii!!!  I mam gdzieś zyski innych ludzi. KAŻDY MA PRAWO ROBIĆ LINIĘ JAKĄ CHCE KUHWA!!!!!!!!!" 
To do mnie, że rzekomo ja buntuje jakichś ludzi chcących korekcji linii? Absurd


To są rzeczy tylko z tego jednego wątku, a na całm forum jest tego po stokroć więcej>

Z tego co kojarzę, to również jakiś polski lekarz od HT mu kiedyś powiedział, że jest zaburzony (to się nazywa dysmorfofobia) i dlatego tak chyba nienawidzi tych lekarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Andrew3 napisał:

Antek, to Twój psychiatra się tutaj ujawnił?

Nie korzystam z usług żadnego psychiatry i nigdy nie byłem u żadnego, tyle co mnie z wojska zmusili do tego to tylko raz.  Nie mam takich potrzeb, ani nie odpierdala mi nic żeby musiał być u psychiatry... he he 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Rafson95 napisał:

Bo obserwuje jego zachowania na forum piszę z nim w tym wątku i widzę jak się zachowuje. Rozmowa z nim przebiega jak z moim 95 letnim dziadkiem który już czasem nie rozumie co się do niego mówi ani on nie jest świadomy co sam mówi. Ja o chlebie on o niebie, nie potrafi się odnosić prostych rzeczy które przytaczam.
Wymyśla że jacyś gargamele buntują lekarzy (chyba rzekomo zeby nie robili niskich linni?).
"

Dzioba dzioba na połowie czaszki.... w Polszy w Polszy u Prandeckiego. 

" Co to w ogóle znaczy i do czego sie odnosi taki komentarz? 

Agresja bijąca od komentarzy,:
"I tak nie zbuntujesz wszystkich ludzi, co chcą korekcji linii!!!  I mam gdzieś zyski innych ludzi. KAŻDY MA PRAWO ROBIĆ LINIĘ JAKĄ CHCE KUHWA!!!!!!!!!" 
To do mnie, że rzekomo ja buntuje jakichś ludzi chcących korekcji linii? Absurd


To są rzeczy tylko z tego jednego wątku, a na całm forum jest tego po stokroć więcej>

Z tego co kojarzę, to również jakiś polski lekarz od HT mu kiedyś powiedział, że jest zaburzony (to się nazywa dysmorfofobia) i dlatego tak chyba nienawidzi tych lekarzy. 

 

To se weź i tak dla jaj chociaż napisz do pierwszej lepszej kliniki że chcesz ''łómnisz herlajn'' ...  to zobaczysz ku*wa , a ani ty ani Przybylski nie ma żadnych kompetencji aby mnie oceniać!

 

A agresja podobno męska rzecz... więc co chcesz kuhwa ? 

Edytowane przez antydhtor
  • Haha 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, Rafson95 napisał:

Bo obserwuje jego zachowania na forum piszę z nim w tym wątku i widzę jak się zachowuje. Rozmowa z nim przebiega jak z moim 95 letnim dziadkiem który już czasem nie rozumie co się do niego mówi ani on nie jest świadomy co sam mówi. Ja o chlebie on o niebie, nie potrafi się odnosić prostych rzeczy które przytaczam.
Wymyśla że jacyś gargamele buntują lekarzy (chyba rzekomo zeby nie robili niskich linni?).
"

Dzioba dzioba na połowie czaszki.... w Polszy w Polszy u Prandeckiego. 

" Co to w ogóle znaczy i do czego sie odnosi taki komentarz? 

Agresja bijąca od komentarzy,:
"I tak nie zbuntujesz wszystkich ludzi, co chcą korekcji linii!!!  I mam gdzieś zyski innych ludzi. KAŻDY MA PRAWO ROBIĆ LINIĘ JAKĄ CHCE KUHWA!!!!!!!!!" 
To do mnie, że rzekomo ja buntuje jakichś ludzi chcących korekcji linii? Absurd


To są rzeczy tylko z tego jednego wątku, a na całm forum jest tego po stokroć więcej>

Z tego co kojarzę, to również jakiś polski lekarz od HT mu kiedyś powiedział, że jest zaburzony (to się nazywa dysmorfofobia) i dlatego tak chyba nienawidzi tych lekarzy. 

A moim zdaniem absolutnie nie masz prawa do oceny zachowania kogokolwiek, a zdrowia psychicznego tym bardziej. To, że Ty jego nie rozumiesz, nie znaczy, że inni go nie rozumieją. Twoja ocena jest subiektywna i złośliwa. Pamiętaj, że możesz sobie myśleć co tylko chcesz, ale to jest forum publiczne i pisanie, obrażanie kogoś w ten sposób, jest karygodne. To, w jaki sposób to robisz, świadczy o tym, że jesteś albo młodym człowiekiem, albo nigdy nie dorosłeś i Twój światopogląd jest mocno ograniczony. Może sam poszukaj pomocy psychicznej, to może Ci się coś w głowie rozjaśni.

Edytowane przez Andrew3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xx2x napisał:

Kurła zajebistego masz tego łumnisz herlajna... Dawaj więcej fotek... sztos!!!

To są wszystko stare fotki z 2016 roku.  Widzisz nie mogę normalnie dawać fotek bo widać co zaraz jest.  Ale tak jak obiecałem, za 30 lat będzie aktualizacja, albo wątek galeria tylko ze zdjęciami historii, jak tylko to forum będzie istnieć i jeśli będę żyć. Trochę i tak zboczyliśmy z tematu, ale to nic.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rafson95 napisał:

To, że ludzie zazdroszczą Ci Twojego sukcesu to nic więcej jak tylko myślenie życzeniowe. 
Ja np. szczerze Ci współczuję, że zrujnowałeś swoje zdrowie psychiczne i fizyczne prawdopodobnie również w celu jedynie zaspokojenia irracjonalnej potrzeby posiadania idealnych włosów. 

Sory ale uprawiasz ostry cope
Antydhtorem inspirują się na całym świecie
Gdyby nie anty (a właścieiw bridgeburn który był zainspirowany antym) pewnie byłbym łysy i walił konia smutny na chacie.
Można zarzucać antydhtorowi, że jest trochę porywczy, trochę narwany i bezpośredni, ale nie tego, że nikt nie zazdrości mu sukcesu.
Malo tego - sposoby które 7 lat temu stosował antydhtor i były uważane za wariactwo, powoli są wdrażane przez lekarzy. Przykład? Oral minox


Ja też biorę octan od 5 lat i moje zdrowie nie pogorszyło się od niego ani trochę. Robie regularnie badania - wszystko jest okej.
Większość finasterydziarzy 0,0000001 mg/tydzień może o tym pomarzyć.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Andrew3 napisał:

A moim zdaniem absolutnie nie masz prawa do oceny zachowania kogokolwiek, a zdrowia psychicznego tym bardziej. To, że Ty jego nie rozumiesz, nie znaczy, że inni go nie rozumieją. Twoja ocena jest subiektywna i złośliwa.

A osoba o której rozmawiamy ocenia zachowanie innych ludzi pisząc np, że są zazdrośni i też robi to na podstawie tylko swoich własnych subiektywnych odczuć i jakoś nie widzisz w tym problemu? 

 

Godzinę temu, Andrew3 napisał:

 Pamiętaj, że możesz sobie myśleć co tylko chcesz, ale to jest forum publiczne i pisanie, obrażanie kogoś w ten sposób, jest karygodne.

Tak samo jak gargamele, stare dziady, używanie słów uznawanych za niecenzuralne również jest jednoznacznie nacechowane negatywnie w dyskusji internetowej a jakoś się z tym spotykam. Albo oskarżanie mnie o jakieś absurdalne rzeczy o których wyżej wspomniałem. Zresztą to co pisałem nie jest bezpodstawne, bo potrafiłem przedstawić argumenty na podstawie których wywnioskowałem pewne rzeczy, W TYM OPINIA LEKARZA, który nie nazywa każdego swojego pacjenta zaburzony, a jednak "Antka" nazwał.

 

 

Godzinę temu, Andrew3 napisał:

o, w jaki sposób to robisz, świadczy o tym, że jesteś albo młodym człowiekiem, albo nigdy nie dorosłeś i Twój światopogląd jest mocno ograniczony. Może sam poszukaj pomocy psychicznej, to może Ci się coś w głowie rozjaśni.

A w tym momencie zrobiłeś to co ja, więc po prostu jesteś hipokrytą i próbujesz mnie moralizować, a sam nie odbiegasz ode mnie swoim zachowaniem w żaden pozytywny sposób. Bardziej negatywny, bo ja naprawdę mu współczuje i uważam, że ma pewnego rodzaju zaburzenie. Jak anorektyk waży 45kg i nadal chce chudnąć i twierdzi, że jest za gruby to nikt się nie oburzy na stwierdzenie, że ma problem zdrowotny, a jak ktoś ma niespotykane jak na mężczyzne włosy a nadal chce mieć je coraz lepsze i lepsze kosztem zdrowia, to nie można się odezwać bo go nie rozumiemy? Za to to co ty sugerujesz powyżej, że ja potrzebuje wizyty u psychologa bądź mam ciemno w głowie, to już po prostu pospolite buractwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irk98 napisał:


Można zarzucać antydhtorowi, że jest trochę porywczy, trochę narwany i bezpośredni, ale nie tego, że nikt nie zazdrości mu sukcesu.
 




 

Wszyscy jesteśmy ludźmi i nie ma jednego stereotypu zachowania. Śmieszą mnie wypowiedzi ludzi piszących, że ktoś jest nienormalny, boś robi coś innego jak inni. Każdy ma prawo robić to co chce i brać to co chce. Nigdzie nie czytałem na tym forum czy innych zagranicznych, aby Antek zachęcał kogoś bezpośrednio do stosowania jego terapii. Nawet wręcz czytałem wypowiedzi jego, żeby się 100 razy zastanowić jak chce się go naśladować. Może jest i on trochę narwany, ale jest ogromną skarbnicą wiedzy i należy takiego człowieka szanować na forum, a nie wyszydzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rafson95 napisał:

A osoba o której rozmawiamy ocenia zachowanie innych ludzi pisząc np, że są zazdrośni i też robi to na podstawie tylko swoich własnych subiektywnych odczuć i jakoś nie widzisz w tym problemu? 

 

Tak samo jak gargamele, stare dziady, używanie słów uznawanych za niecenzuralne również jest jednoznacznie nacechowane negatywnie w dyskusji internetowej a jakoś się z tym spotykam. Albo oskarżanie mnie o jakieś absurdalne rzeczy o których wyżej wspomniałem. Zresztą to co pisałem nie jest bezpodstawne, bo potrafiłem przedstawić argumenty na podstawie których wywnioskowałem pewne rzeczy, W TYM OPINIA LEKARZA, który nie nazywa każdego swojego pacjenta zaburzony, a jednak "Antka" nazwał.

 

 

A w tym momencie zrobiłeś to co ja, więc po prostu jesteś hipokrytą i próbujesz mnie moralizować, a sam nie odbiegasz ode mnie swoim zachowaniem w żaden pozytywny sposób. Bardziej negatywny, bo ja naprawdę mu współczuje i uważam, że ma pewnego rodzaju zaburzenie. Jak anorektyk waży 45kg i nadal chce chudnąć i twierdzi, że jest za gruby to nikt się nie oburzy na stwierdzenie, że ma problem zdrowotny, a jak ktoś ma niespotykane jak na mężczyzne włosy a nadal chce mieć je coraz lepsze i lepsze kosztem zdrowia, to nie można się odezwać bo go nie rozumiemy? Za to to co ty sugerujesz powyżej, że ja potrzebuje wizyty u psychologa bądź mam ciemno w głowie, to już po prostu pospolite buractwo.

Teraz będziesz próbował mnie pouczać? Ty nie potrafisz uszanować nawet swojego dziadka co ma 95 lat, i podajesz go za przykład na publicznym forum. Zesrałeś się w majty i nie umiesz się do tego jak facet przyznać i podetrzeć sobie tyłek. Jak dla mnie to z mojej strony do Ciebie EOT. Bo dalsza konwersacja z Tobą jest zupełnie bezzasadna. Nie nauczę Cię tego czego nie nauczono Ciebie w dzieciństwie. Szacunku do innych ludzi. Bo każdy z nas jest inny, a nie taki jak Ty byś chciał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, irk98 napisał:

Sory ale uprawiasz ostry cope
Antydhtorem inspirują się na całym świecie
Gdyby nie anty (a właścieiw bridgeburn który był zainspirowany antym) pewnie byłbym łysy i walił konia smutny na chacie.
Można zarzucać antydhtorowi, że jest trochę porywczy, trochę narwany i bezpośredni, ale nie tego, że nikt nie zazdrości mu sukcesu.

I tu jest pies pogrzebany, że Anty może być bogiem wśród wąskiego wycinka społeczność internetowej dla której najważniejsza wartościa w życiu jest ŁÓMNISZ HERLAJN. Ja spotkałem w życiu naprawdę wiele osób, z lepszymi włosami niż ja mam i wyobraź sobie, NIE zazdroszczę im. Bo dobre włosy to zdecydowanie świetny dodatek do życia, ale jak stają się celem samym w sobie i wszystko inne włącznie ze zdrowiem schodzi na dalszym plan, to są powody aby sądzić ku temu, że coś nie do końca dobrze gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Andrew3 napisał:

Teraz będziesz próbował mnie pouczać? Ty nie potrafisz uszanować nawet swojego dziadka co ma 95 lat, i podajesz go za przykład na publicznym forum. Zesrałeś się w majty i nie umiesz się do tego jak facet przyznać i podetrzeć sobie tyłek. Jak dla mnie to z mojej strony do Ciebie EOT. Bo dalsza konwersacja z Tobą jest zupełnie bezzasadna. Nie nauczę Cię tego czego nie nauczono Ciebie w dzieciństwie. Szacunku do innych ludzi. Bo każdy z nas jest inny, a nie taki jak Ty byś chciał.

Zgadzam się z tym, że dalsza dyskusja jest bezzasadna, bo to właśnie ty mnie pouczasz a sam zachowujesz się znacznie gorzej ode mnie i praktycznie każde twoje zdanie jest nacechowane wycieczkami personalnymi (w tym zarzuty do mojej rodziny, że źle mnie wychowano, co jest żałosnym docinkiem na poziomie podstawówki), a na żaden konkretny argument padający z mojej strony nie potrafisz odpowiedzieć, tylko je pomijasz. Ale zauważyłem już w zyciu, że wielu starszych ludzi ma tak, że myślą że jak są starsi to pozjadali wszystkie rozumy, wszystko im wolno i zawsze mają rację, ale jak widąć tak niestety nie jest. 

Edytowane przez Rafson95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie mam do miłości antydhtora do łominisz hairline :D

Jedynie co mi nie pasuje, to wstawianie przez niego jakichś naciąganych porównań z gównianych no-name klinik. Jest to niegodne osoby, która tyle lat siedzi w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, wertical napisał:

Byla promocja na walentynki. Cena regularna 15 tys, a teraz jest promocja 11 tys. Robią po 2 zabiegi dziennie przez 6 dni w tygodniu. Nic od nich nie dostałem.

jesli robia spoko to nie warto leciec do jakies clinicany lub innych na tym samym poziomie finansowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andrew3 Daj spokój złośliwej mendzie i nie karm trola. Jam już przywykł do tego na tym forum i mam to w dupie tak głęboko, że aż brudzi się od gówna.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, looksmatters napisał:

Ja tam nic nie mam do miłości antydhtora do łominisz hairline :D

Jedynie co mi nie pasuje, to wstawianie przez niego jakichś naciąganych porównań z gównianych no-name klinik. Jest to niegodne osoby, która tyle lat siedzi w tym temacie. 

 

To jest mój wątek i będę pisał i wstawiał co chciał. Wątek jest o linii a nie gęstości na galcy NW 7 uzyskanej przeszczepem włosów. Jeżeli tergo nie potrafisz zrozumieć to gratuluję.

I większość tych zdjęć jest od Armaniego albo innej kliniki z Beverly Hills tam gdzie robią sobie HT możni Ameryki, a nie żadnej no-name

Edytowane przez antydhtor

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...