free web hit counter Skocz do zawartości
Skald

Pytania do dr. Arvinda Poswala

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawostka - pisze wlasnie z kliniki dr Arvinda Poswala, w tej chwili zabieg przechodzi jeden z Polakow


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kamerki zamontować nie da rady po pierwszym dniu pacjent twierdzi, że czuje się rewelacyjnie, żadnego puchnięcia, bólu czy innych niedogodności nie było (poza koniecznością chodzenia z zabandażowaną głową). Wykonano około 1700 FUSE, pracowało kilka zespołów na zmianę plus oczywiście dr Arvind Poswal. Dzisiaj drugi dzień zabiegu. Póki co tożsamości pacjenta ujawnić nie mogę, jednak jest użytkownikiem starego forum, ma też zamiar umieścić relację, musicie jednak być nieco cierpliwi.

 

Z rzeczy również istotnych: pacjent został odesłany przez BHR jako nie nadający się do FUE, zespół Dr. A's HRC z donoru wyciągnie na pewno ponad 3500, może więcej... jest to też jakiś wyznacznik kunsztu i techniki.

 

ps nie dziwcie się porze wysłania, jest 3.5 godzinna różnica czasu.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić z jakiego powodu go odesłali? Kiepski w/g nich donor czy fakt ze BHR generalnie sugeruje Polakom strip?

 

Do kiedy będziesz w Dehli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby BHR proponowało Polakom tylko strip. Myślę że BHR traktuje pacjentów równo bez względu na kraj pochodzenia czy kolor. Pewnie chodziło o donor albo sytuację indiwidualną pacjenta. Nie raz BHR odsyła pacjentów ze względu na wiek, donor albo brak donoru. Ale lepiej żeby skald powiedział dlaczego go odesłano, bo sam jestem ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wątpię żeby BHR proponowało Polakom tylko strip. Myślę że BHR traktuje pacjentów równo bez względu na kraj pochodzenia czy kolor. Pewnie chodziło o donor albo sytuację indiwidualną pacjenta. Nie raz BHR odsyła pacjentów ze względu na wiek, donor albo brak donoru. Ale lepiej żeby skald powiedział dlaczego go odesłano, bo sam jestem ciekaw.

 

Odesłano go z powodu słabej jakości donoru, wg BHR nie dało się pobrać takiej ilości bez prześwitów w donorze. Za około 2 miesiące zobaczymy czy była to prawda. Na marginesie dzisiaj wyciągnięto około 2000 FUSE, w sumie więc już grubo ponad 3500 z czego jedynie około 300 z brody.

 

AR15 - Z Delhi wracam 13, choć lot mam o 2 w nocy, więc jeżeli chcesz coś z kliniki to musisz przyjąć, że 12 czerwca jest moim ostatnim dniem tutaj.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał już HT w Polsce, które delikatnie mówiąc nie wyszło za dobrze (strip, wyrosło około 200 graftów z przeszczepionych 700), można więc podciągnąć to pod HT naprawcze. Donor z tyłu 80-82 grafty/cm2, po bokach około 70 cm2, natomiast faktura włosa słaba/b.słaba, za to dobry kontrast koloru skóra/włos (chirurdzy zawsze starają się podkreślać, że to nie ilość graftów/cm2 decyduje o ostatecznym rezultacie, jest to oczywiście bardzo ważny czynnik, ale nie jedyny).

 

Resztę pacjent napisze osobiście, być może nawet dzisiaj.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie,że wszystko fajnie poszło ,pozdrawiam


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie, od kolegi.

Zacznę tak że kolega ma sporo kasy, NW2.5, chciałby zrobić zabieg, tak licząc powinno wystarczyć 1500 graftów i wszystko byłoby pięknie, ale on chciałby wiedzieć czy jest możliwość zrobienia 6000 graftów z BHT, bo on wie że będzie szedł do NW5/6 i chce to przechodzić niewidocznie i bezboleśnie, a nie chce jeździć dwa/trzy razy, więc chodzi o zagęszczenie obszaru który ewentualnie będzie ulegał łysieniu. Jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawostka - pisze wlasnie z kliniki dr Arvinda Poswala, w tej chwili zabieg przechodzi jeden z Polakow

 

Tragedia. Jak można było tak spaprać FUE. W tak mały obszar chyba się Black&Decker wwiercali, współczuję :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawostka - pisze wlasnie z kliniki dr Arvinda Poswala, w tej chwili zabieg przechodzi jeden z Polakow

 

Tragedia. Jak można było tak spaprać FUE. W tak mały obszar chyba się Black&Decker wwiercali, współczuję :/

 

Rozumiem, że chciałeś zacytować post "tadka" dot. jego FUE w Medical Hair?


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

 

ciekawostka - pisze wlasnie z kliniki dr Arvinda Poswala, w tej chwili zabieg przechodzi jeden z Polakow

 

Tragedia. Jak można było tak spaprać FUE. W tak mały obszar chyba się Black&Decker wwiercali, współczuję :/

 

Rozumiem, że chciałeś zacytować post "tadka" dot. jego FUE w Medical Hair?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja jestem już po relację zrobię po powrocie do Polski na spokojnie, teraz tylko uwagi na szybko:

 

- zabieg strip zupełnie bezbolesny, ale niestety dość meczący... leżenie przez około 6 godz. w momencie, gdy coś tak dłubią w głowie na pewno do najprzyjemniejszych nie należy... poszło około 3250 graftów.

- parę godz. po zabiegu opuchlizny żadnej nie ma, ale też nieco na nią za wcześnie jeżeli miałaby się pojawić.

- nie miałem zbyt dobrej elastyczności skóry, więc bezpośrednio po zabiegu czułem spore jej napięcie, mówiąc szczerze bałem się, że będzie takie przez najbliższe parę tygodni, co było by prawdziwą tragedią, ale już teraz jest sporo lepiej. Być może była to kwestia zastrzyków przeciwbólowych, które podali bezpośrednio po zabiegu.

- generalnie na teraz czuję się już dobrze, jedynie trochę zmęczony, no ale i szczęśliwy, że najważniejsze za mną, Teraz długie oczekiwanie na efekty


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucisz zdjęcia? jestem bardzo ciekawy efektów u dr. A, zwłaszcza blizn po stripie, bo jest to bardzo tania alternatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest bardzo słaby net, ale mam wszystko udokumentowane, więc wrzucę po powrocie. Póki co wygląda wzorowo, ale zobaczymy jak się zrośnie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update: dzień po zabiegu, wieczór (czyli de facto jakieś 28h po zabiegu) - dzisiaj czuję się już ultra komfortowo, napięcie skóry praktycznie zupełnie zeszło, blizna nie boli, nie mam nawet minimalnego opuchnięcia (natomiast ta kwestia może się jeszcze zmienić, bo wiadomo, najgorsze są okresy 2-6 dni), niemniej skoro glaciato nie spuchł to i ja liczę na uniknięcie tego. Sam dr Arvind podkreśla zresztą, że dzięki jego technice rzadko który pacjent doświadcza nawet niewielkiego opuchnięcia.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald masz już odpowiedzi na pytania ?

 

Już są odpowiedzi. Pierwsza strona -> pierwszy post tego tematu


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! takich odpowiedzi oczekiwałem gdybym miał kiedykolwiek zdecydować się na HT, na chwilę obecną Indie i dr. A są na pierwszym miejscu "mojej listy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi

 

Skald są gdzieś zdjęcia tego pacjenta... 10 000 graftów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze jedna rzecz ode mnie

 

dsc0812r.jpg

 

Skald są gdzieś zdjęcia tego pacjenta... 10 000 graftów?

 

Zdaje się są na stronie (poszukam) - jednak jest to przypadek, gdzie robiono niemalże wyłącznie BHT, więc nie ma efektu pełnego pokrycia (na przykładzie prac dr. Umara widać, że nawet 25k bht nie daje idealnego pokrycia).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald uważasz że przy średnim/zwyczajnym donorze jest możliwość pokrycia z BHT NW6, tak żeby nie było widać, i było to naturalne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...