free web hit counter Skocz do zawartości
Skald

Pytania do dr. Arvinda Poswala

Rekomendowane odpowiedzi

Skald a Poswal nie rozwazal przeszkolenia jakiegos polskiego chirurga i otworzenia w Polsce oddzialu?

 

W pierwszej kolejności musiałaby wyjść taka propozycja ze strony polskiego chirurga, który u dr. Arvinda Poswala chciałby się szkolić.

 

A druga kwestia-moze by zrobil konkurencyjne stawki FUE?Bo strip wychodzi przyzwoicie cenowo w porownaniu do np.BHR ,moze by takie same proporcje cenowe byly przy FUE?

 

Nie jest intencją dr. Poswala konkurowanie z jakąkolwiek kliniką na ceny usług. Jego klinika jest zdecydowanie najdroższą w Indiach, a jedynie z faktu pewnej różnicy pomiędzy gospodarkami Polski i Indii wynika to, że cena zarówno strip, jak i fue jest dla wielu Polaków osiągalna, a w przypadku tego pierwszego wręcz korzystniejsza od polskiej. Jest to więc poniekąd efekt niezamierzony, choć z naszego punktu widzenia niezwykle pozytywny. Gdyby zainteresowanie jego usługami było małe być może zdecydowałby się na taki krok, na dzień dzisiejszy jednak w klinice minimum 2 pacjentów dziennie przechodzi zabieg, obniżka cen nie jest więc uzasadniona.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym byl w Pl to na pewno bym pojechal dowiedziec sie na temat mojej lini co i jak, ale niestety raczej takiej mozliwosci nie bede mial,ale ciesze sie,ze wy tak , bo to juz spory krok od dr:) Druga sprawa odnosnie otworzenia oddzialu w Pl przez dr to bylby niesamowity postep w walce z lysieniem i w pewnym stopniu "wygrana". Zyskalo by wiele na tym nie tylko polskie spoleczenstwo,ale cala Europa,bo Polska stalaby sie centrum super przeszczepow,zyskalibysmy sporo czasu i kasy,a co za powyzszym idzie dr niezle tez ££$ na tym by trzaskal,takze Skald mozesz mu taki pomysl/plan podsunac moze akurat by cos z tego bylo:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nawet przy cenach Europejskich - klinika w Polsce(pewnie tańsza miejscówka) miałaby pełne obłożenie - zwłaszcza sygnowana taką marką, tym bardziej przy zaawansowanym, porządnym chirurgu. Tym bardziej że choćby BHT w Europie powiedzmy w pewnym sensie raczkuje... (ja nie widziałem np. megasesji BHT u Bisangi czy jakiegokolwiek chirurga tej klasy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald a czy w wieku 22 lat możliwy jest strip ??

 

Odpowiem za Skald, możliwy jest, pytanie tylko czy to nie jest za młody wiek na HT, bo mimo wszystko nie masz pojęcia jak będzie u Ciebie wyglądała sytuacja za kilka lat, czy zatrzymasz się na NW4 czy na np NW7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald a czy w wieku 22 lat możliwy jest strip ??

Dlaczego piszesz czy przeszczep jest możliwy? Jak chcesz to możesz zrobić przeszczep i dziecku 10 letniemu, ale czy to jest dobre dla niego? A tak na serio to jak chcesz i jesteś uparty to odpowiedz brzmi tak, tylko czy to jest dobry pomysł? przeważnie czeka się do około 25 roku życia, ale zależy w większości od kliniki i indywidualnie. tu masz link pacjent 17 lat i poddał się HT za co większości forumowiczów potępia lekarza za nieetyczne postępowanie.

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... nning.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald to ja zadam pytanie jeszcze, przy Fue, i zgoleniu sie na prawie zero, bedzie widoczne ze ktos mial przeszczep (grubsza przednia linia z graftow i wieksze ich natezenie z przodu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald to ja zadam pytanie jeszcze, przy Fue, i zgoleniu sie na prawie zero, bedzie widoczne ze ktos mial przeszczep (grubsza przednia linia z graftow i wieksze ich natezenie z przodu?)

 

Wszystko zależy od konkretnego przypadku, natomiast istnieje możliwość żeby zrobić to tak, aby było możliwie niewidoczne.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ty Skald zgolil sie na przyslowiowe zero widac by bylo ze miales cos robione z wlosami?

Bo bardzo czesto linia jest duzo gesciejsza niz dalsza czesc glowy i moze to wygladac nienaturalnie.

Interesuje mnie ta kwestia bo byc moze po FUE chcialbym sie zgolic na zero(np. nie bede planowal kolejnych zabiegow, a z przodem z wlosami zgolonymi wygladam lepiej niz bez ) i wygladac naturalnie, a przy FUE wlasnie jest ta zaleta ze zgolic sie mozna bo nie ma zadnych blizn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Tutaj jest zdjęcie krótkich włosów około 2 tygodnie po zabiegu (albo 3? nie pamiętam już, a akurat tego zdjęcia nie podpisałem). Część włosów rośnie, część w fazie spoczynku, ale ogólnie widać zarys tego jak to wygląda.

910388109_naforumkrtkie.thumb.JPG.3cd992a2aaaac9bc1db1dc9f62c98e93.JPG


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę. Tutaj jest zdjęcie krótkich włosów około 2 tygodnie po zabiegu (albo 3? nie pamiętam już, a akurat tego zdjęcia nie podpisałem). Część włosów rośnie, część w fazie spoczynku, ale ogólnie widać zarys tego jak to wygląda.

 

Mam pytanie.

W której klinice robiłeś zabieg??

Wygląda to bardzo dobrze jak na 2-3 tyg. po zabiegu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę. Tutaj jest zdjęcie krótkich włosów około 2 tygodnie po zabiegu (albo 3? nie pamiętam już, a akurat tego zdjęcia nie podpisałem). Część włosów rośnie, część w fazie spoczynku, ale ogólnie widać zarys tego jak to wygląda.

 

Mam pytanie.

W której klinice robiłeś zabieg??

Wygląda to bardzo dobrze jak na 2-3 tyg. po zabiegu.

Pozdrawiam

 

w klinice, którą obecnie reprezentuję. Dzisiaj wrzucę nowe zdjęcia (7 miesięcy i tydzień), wygląda to na tę chwilę naprawdę dobrze, a nie jest to jeszcze efekt końcowy.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrobić przeszczep w miejscu gdzie są jeszcze włosy np. na przerzedzonych obszarach które za jakiś czas wypadną ? Ewentualnie czy można usunąć te "słabe" obszary i wszczepić grafty by uniknąć "wysepek"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ,że tak ,ja tak miałem robione ,zagęszczenie tam gdzie miałem tzw punch robione w polskiej klinice ,a które trzeba było ukryć zamaskować


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby z łojotokowym zapaleniem skóry lub innym mogą zrobić sobie zabieg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald powiedz mi jak się ma sprawa BHT z brody w tworzeniu linii włosowej lub w równomiernym rozkładaniu ich pomiędzy włosy z donoru głowy, czy dr. A's zawsze wykorzystuje BHT do pokrycia blizn lub na koronę czy tworzy z nich linie włosowe.

Powiedzmy że chciałbym zrobić sobie dwa zabiegi kombo FUT i BHT z brody , pierwszy 3500 - 4500 FUT czyli orientacyjny max jaki da się wyciągnąć przy jednym stripie i około 1500 BHT z brody ale przez wzgląd na fakt że włosy z brody mają inną strukturę niż te z głowy chciałbym w pierwszym zabiegu pokryć połowę mojego "łysienia: maksymalną liczba graftów ale tak żeby równomiernie ułożyć włosy z brody pomiędzy tymi z donoru. Natomiast w drugim zabiegu zrobić dokładnie to samo na tylną cześć czyli jakiś 2500 z głowy i 1500 z brody.

 

Pytam czy jest to możliwe do osiągnięcia w jednym zabiegu czy raczej lepiej zrobić wszystko co możliwe z FUT a dopiero w drugiej kolejności robić BHT?:)

 

Dzięki za info.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć generalnie, dużo zależy od konkretnego przypadku. Niemniej faktem jest, że Dr Poswal zdecydowanie woli wykorzystywać włosy z brody na obszarze korony bądź blizny, właśnie ze względu na fakt, że ich charakterystyka jest nieco inna. Mieliśmy już dwa przypadki Polaków, którzy mieli podobne do Twoich wątpliwości i ostatecznie stanęło na tym, że z przodu wykorzystano wyłącznie włosy z strefy dawczej głowy. Tak jak napisałem - nie w każdym przypadku musi być podobnie, jednak najczęściej rozwiązanie które podałeś jako drugie będzie tym lepszym jeżeli chodzi o efekt wizualny.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald, jak wygląda sprawa z zapisami na zabieg, powiedzmy że chciałbym dopiąć wszystko w czerwcu lipcu, ile mniej więcej się czeka na termin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy osoby z łojotokowym zapaleniem skóry lub innym mogą zrobić sobie zabieg ?

 

Ja mam w/w i jestem już po 3 zabiegach... jakoś nie miało to wpływu.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super informacja bo na necie piszą że jest to przeciwskazanie do ht. Nie wiem dlaczego Jan z BHR jeszcze na ten temat nie odpowiedział bo pytałem z kilka tyg temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald, jak wygląda sprawa z zapisami na zabieg, powiedzmy że chciałbym dopiąć wszystko w czerwcu lipcu, ile mniej więcej się czeka na termin ?

 

Zazwyczaj około trzech miesięcy, także gdybyś był rzeczywiście zainteresowany terminem czerwcowo-lipcowym należałoby już powoli sprawę rezerwowania terminu poruszać.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy osoby z łojotokowym zapaleniem skóry lub innym mogą zrobić sobie zabieg ?

Jeśli ktoś ma dodatkowo problemy z silnym łojotokiem tzn ze po przeszczepie skóra bedzie tak samo tłusta i świecąca a co za tym idzie włosy przeszczepione będą wiecznie tłuste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dużym problemem będzie wykonanie transplantacji po zabiegu mikropigmentacji? Czy w związku z tym cena byłaby inna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w przypadku gdy posiada się sporą ilośc siwych włosów. Przeszczep jest możliwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...