free web hit counter Skocz do zawartości
Skald

Pytania do dr. Arvinda Poswala

Rekomendowane odpowiedzi

Po ilu dniach od przeszczepu wedle zaleceń dr.A można zacząć używać minox-a (minoxidilum) i w jakim stężeniu? Opinie w tym temacie sa różne, wręcz czasami skrajne.

 

Wg dra Poswala wystarczy odczekać 3 tygodnie od zabiegu.

 

Czy jest możliwe aby niektóre przeszczepione włosy wypadły np. po 4 miesiącach ?

 

Tak, jest to możliwe.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest możliwe aby niektóre przeszczepione włosy wypadły np. po 4 miesiącach ?

 

Tak, jest to możliwe.

 

A o czym to świadczy i czy odrosną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy A. Poswal podjąłby się przeszczepu metodą FUE dla mnie.

 

Macie jakiś formularz kontaktowy?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo halo?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy podczas jednego zabiegu metodą Strip można przeszczepić około 8 tys graftów ?

H&W przeszczepiał taką ilość graftów w jednej sesji, ale uwarunkowane to jest od pacjenta:dobra rozciągliwość skóry głowy, duża objętość głowy i super donor. Jednak rzadko kto ma takie cechy.Średnio to około 3500-4000 graftów przy dziewiczym donorze.W polsce 2000 graftów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeżeli ktoś chce się ze mną skontaktować to polecam raczej przez fusehairpolska@gmail.com. (Odpukać) Póki co nie wchodzę na co dzień na to forum, bo póki co prywatnie nie mam takiej potrzeby

 

Co do stripa to w zasadzie mogę się tylko podpisać pod tym co napisał Tadek.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11. Czy to prawda, że różne nacje mają różnie zaprojektowany hairline i że powinno się go dopasowywać wedle różnych zasad.

Tak, naturalnie [Później dr Poswal pokazywał mi na swoim przykładzie jak w różnych przypadkach biegną linie i jakie są zasady, nie jestem w stanie tego tutaj przenieść.]

 

Ja bym jednak bardzo chciał te wszystkie zasady poznać. Skald niestety już się tu nie loguje ale być może ktoś ma jakieś szersze i bardziej kompetentne info o tym niż to jedno zdanie powyżej.

 

Wg. mnie to każdą zasadę można złamać bo zasady są po to żeby je łamać - tak na marginesie tylko i częściowo w ramach żartu .

 

Powiem tylko tyle że jeśli oni (tj. żaden z doktorów od HT) nie będą chcieli złamać dla mnie zasad to ja złamię zasady dla nich - cokolwiek to znaczy bowiem nie tylko można zmienić płeć ale również rasę/nację. W każdym razie jestem gotów i zrobię wszystko co będzie trzeba żeby tylko mieć linię jak ma np. Ian D'Sa albo Teresa Giudice.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11. Czy to prawda, że różne nacje mają różnie zaprojektowany hairline i że powinno się go dopasowywać wedle różnych zasad.

Tak, naturalnie [Później dr Poswal pokazywał mi na swoim przykładzie jak w różnych przypadkach biegną linie i jakie są zasady, nie jestem w stanie tego tutaj przenieść.]

 

Ja bym jednak bardzo chciał te wszystkie zasady poznać. Skald niestety już się tu nie loguje ale być może ktoś ma jakieś szersze i bardziej kompetentne info o tym niż to jedno zdanie powyżej.

 

Wg. mnie to każdą zasadę można złamać bo zasady są po to żeby je łamać - tak na marginesie tylko i częściowo w ramach żartu .

 

Powiem tylko tyle że jeśli oni (tj. żaden z doktorów od HT) nie będą chcieli złamać dla mnie zasad to ja złamię zasady dla nich - cokolwiek to znaczy bowiem nie tylko można zmienić płeć ale również rasę/nację. W każdym razie jestem gotów i zrobię wszystko co będzie trzeba żeby tylko mieć linię jak ma np. Ian D'Sa albo Teresa Giudice.

 

eee tam, podpiszesz klauzule że nigdy publicznie nie umieścisz rezultatów zabiegu to Ci zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11. Czy to prawda, że różne nacje mają różnie zaprojektowany hairline i że powinno się go dopasowywać wedle różnych zasad.

Tak, naturalnie [Później dr Poswal pokazywał mi na swoim przykładzie jak w różnych przypadkach biegną linie i jakie są zasady, nie jestem w stanie tego tutaj przenieść.]

 

Ja bym jednak bardzo chciał te wszystkie zasady poznać. Skald niestety już się tu nie loguje ale być może ktoś ma jakieś szersze i bardziej kompetentne info o tym niż to jedno zdanie powyżej.

 

Wg. mnie to każdą zasadę można złamać bo zasady są po to żeby je łamać - tak na marginesie tylko i częściowo w ramach żartu .

 

Powiem tylko tyle że jeśli oni (tj. żaden z doktorów od HT) nie będą chcieli złamać dla mnie zasad to ja złamię zasady dla nich - cokolwiek to znaczy bowiem nie tylko można zmienić płeć ale również rasę/nację. W każdym razie jestem gotów i zrobię wszystko co będzie trzeba żeby tylko mieć linię jak ma np. Ian D'Sa albo Teresa Giudice.

 

eee tam, podpiszesz klauzule że nigdy publicznie nie umieścisz rezultatów zabiegu to Ci zrobią

 

No... nareszcie ktoś powiedział mi coś bardziej realnego i już bardziej możliwego w scenariuszu i bardziej prawdopodobnego, bo jak do tej pory to prawie wszyscy mówili mi cyt: ''Nikt'', ''Nikt'', ''Nikt'', ''Nikt'', ''Nikt ci tego nie zrobi'' - ale ja wiem że to chyba piszą tak do mnie z zazdrości czy z zawiści bo inaczej to nie jestem w stanie zrozumieć wypowiedzi typu ''Nikt'' - przecież są na tym świecie ludzie którzy zrobiliby wiele (żeby nie powiedzieć ''wszystko'') dla pieniędzy.

 

Nie mniej jednak chciałbym poznać te zasady (projektowania linii u różnych ludzi) tak dla własnej wiedzy, bo być może ta wiedza też mi się przyda przy projektowaniu przebiegu linii u mnie.

Innymi słowy: jestem zainteresowany tematem i byłoby miło gdyby ktoś przedstawił mi te zasady szczegółowo. Na prawdę będę wdzięczny.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wie ktos czy Skald jest dalej konsultantem w tej klinice ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od dawna się nie odzywa, więc chyba nie. Z resztą z tego co pisał to była dorywcza praca.

Trzeba pamiętać, że mało komu chce się latać aż do Indii i jeśli już się ktoś na to decyduje, to najczęściej dlatego, że w bliższych klinikach go odrzucili jako niekwalifikującego się do zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jakas kobita byla tez jego konsultantka, czy mi sie sie wydaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Była która oferowała to samo, potem się jakoś dogadali, że będą współpracować. Ale wygląda, że tej kobitki też nie ma.

Spróbuj znaleźć i napisać, może ktoś ci odpowie (on lub ona).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald dal nura jak tylko sie okazalo ze kolesiowi od spieprzonego zabiegu jakichs gruszek naobiecywal. A moze nie gruszek, slabo pamietam ale do poszukania na forum, jednakze zabieg niewatpliwie do poprawy.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a dawno temu byl ten zabieg ? na forum byla relacja ze zdjeciami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byla. Poszukaj sobie po postach skalda. A moze juz autor usunal, nie wiem.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś napisał jeszcze jeden post, który niedługi czas po tym usunął, czyli widać klinika się z nim dogadała.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

faktycznie dziwna sprawa, Q11 tez zaginal w akcji jak czak noris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwna bo powrzucał foty po pełnym odroście. Po prostu się dogadał z kliniką i tyle.

Ten przypadek tylko dowodzi, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ale po poprawce zdjec nie wrzucil i zniknal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...