free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

BHR około 2300 strip maj 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pamiętam to nie miałem shock-loss po MH. W sumie z przodu nie miałem włosów więc nie miało co wypaść oprócz nowych. Na dzisiaj nie widzę shock-loss po BHR również. Zauważyłem dzisiaj czarne punkciki na linii włosów gdzie wypadły mi nowe . Nie chcę mówić o odrostach bo może coś mi się przywiduje. Robię zdjęcia i obserwuje. Może te punkciki to włosy które i tak wypadną za parę dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokręciły mi się pojęcia... oczywiście chodziło mi o wypadanie włosów nowo przeszczepionych.

A z blizny już ci spadły strupki?... u mnie ciągle siedzą i tak właściwie sporadycznie gdzieś coś odpadło... mam stosunkowo krótką fryzurę więc lipa jest :/


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 20 dzień po HT. 7 dni od ściągnięcia szwów.Od 16 dnia zaczęły mi wypadać nowe włosy. 2-3 dni temu zauważyłem czarne punkciki na linii. Czy to możliwe żeby natychmiast odrastały? czy może one za parę dni znowu wypadną?

odrprzo.thumb.jpg.52d1915e29a26b344b612a0eb42fc1cf.jpg

odr.thumb.jpg.a924280ef0e17da0d4fde6144b3cbefb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 dzień po HT. 7 dni po ściągnięciu szwów. Tył i lewa strona goi się o wiele lepiej niż prawa. Wciąż czerwony kolor ale nie mam strupków.

odrlewa.thumb.jpg.74b95ad0ca2518f0cccd824b10ef726e.jpg

odrtyl.thumb.jpg.39d51c013f37d8f76edd19ef95eecf52.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy dr. Bisanga dał Ci jeszcze wogle nadzieje na kolejny strip?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy dr. Bisanga dał Ci jeszcze wogle nadzieje na kolejny strip?

Nie ma szans. Nawet sam bym nie chciał dla 2000 gr ciąć jeszcze raz. Za 7 miesięcy 3000 FUE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy dr. Bisanga dał Ci jeszcze wogle nadzieje na kolejny strip?

Nie ma szans. Nawet sam bym nie chciał dla 2000 gr ciąć jeszcze raz. Za 7 miesięcy 3000 FUE .

 

Mam nadzieję, że to "załatwi" problem raz na zawsze


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że nie załatwi. Obym się mylił. Ale dodatkowo 2000 w przyszłości rozwiąże na jakiś czas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek ile wyciągnęli Ci ze Stripa w sumie włosów i tak z ciekawości gdyby nie Medical Hair i ich (z tego co rozumiem) spieprzony Strip to ile max mógłbyś mieć ze stripa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obawiam się że nie załatwi. Obym się mylił. Ale dodatkowo 2000 w przyszłości rozwiąże na jakiś czas:)

 

Mowa była o 3000. To zależy od oczekiwań. Z tego co pamiętam (choć może się zmieniło), posia nie miał ich wygórowanych. Strip w Polsce + strip w bhr + 3000 graftów to wychodzi w sumie około 7000, z taką charakterystyką włosów (minimalna różnica pomiędzy kolorem skóry, a włosów) powinno to już dać zadowalający efekt (co nie znaczy, że nie można więcej i lepiej, ale wiadomo, że wiąże się to z wydatkami).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi że następny HT to 3000 gr a w przyszłości to myślę że i tak będę musiał zagęścić dodatkowo 2000 gr na koronę, ale to się okaże za jakieś 1.5 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tadek ile wyciągnęli Ci ze Stripa w sumie włosów i tak z ciekawości gdyby nie Medical Hair i ich (z tego co rozumiem) spieprzony Strip to ile max mógłbyś mieć ze stripa?

 

W sumie jedyne 1300 gr w MH + 2200 w BHR czyli 3500. Jakbym poszedł na pierwszy HT do BHR to myślę że wyciągneliby około 4000 gr z jednego stripa 29cm x 1.5 x 93 = 4045graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tadek ile wyciągnęli Ci ze Stripa w sumie włosów i tak z ciekawości gdyby nie Medical Hair i ich (z tego co rozumiem) spieprzony Strip to ile max mógłbyś mieć ze stripa?

 

W sumie jedyne 1300 gr w MH + 2200 w BHR czyli 3500. Jakbym poszedł na pierwszy HT do BHR to myślę że wyciągneliby około 4000 gr z jednego stripa 29cm x 1.5 x 93 = 4045graftów

 

A po tym mógłbyś mieć kolejnego stripa? czy to już całkowity maks maksów co można wyciągnąć? Czy potem mógłbyś mieć kolejnego stripa, czy to raczej zupełnie nie możliwe? (swego czasu w BHR komuś ze Stripa 8000 wyciągnęli, a to i tak kolejny strip...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy jest inny i ma inne predyspozycje. Ja mam słabą elastyczność skóry więc następny strip nie jest wskazany. A nawet jakbym miał możliwość jeszcze raz robić i uzyskać tylko 2000 graftów to nie ma najmniejszego sensu. Wole zrobić FUE 3000gr zamiast stripa 2000 gr. Niektórzy mają dobrą elastyczność i mogą mieć 2 lub 3 mega stripy,, ja niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że gdybyś poszedł na pierwszy Strip do BHR i powiedzmy wyciągnęli by te 4000 graftów, to myślisz że jakby to porządnie zrobili to byłaby szansa na kolejny Strip (w sensie taka rozsądna szansa ) czy tylko FUE?

 

No fakt każdy ma inną elastyczność skóry i inny donor, niektórzy to i 9000 są w stanie wyciągnąć ze Stripa... ale to już ewenementy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę tylko czysto teoretycznie że pierwszy by był 4000 gr a drugi około 2500gr a później FUE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 dni po HT zauważyłem że wyskakują mi pryszcze na linii włosów. Moja linia przy zabiegu była obniżona także wychodzą nowe włoski które wypadły mi parę dni temu.Czy to możliwe że zaczął się odrost???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Prędzej organizm pozbywa się włosów, które nie wypadły, tylko pozostały pod skórą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie. Prędzej organizm pozbywa się włosów, które nie wypadły, tylko pozostały pod skórą.

 

Tylko że ja miałem obniżoną linię a tam włosów już nie mam od jakiś 12 lat. przeszczepione wypadły pare dni temu i niektóre z nich zaczeły wychodzić z tych miejsc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xattic jak to wyglądało u ciebie? najpierw wypadły i ranki się zagoiły a po 2-3 miesiącach zaczęły z nich wyrastać?tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o przeszczepionych. Niektóre nie wypadają w całości, tylko się ułamują, a część pozostaje pod skórą. I potem organizm się ich pozbywa (są traktowane jako ciało obce) w sposób, jaki opisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówię o przeszczepionych. Niektóre nie wypadają w całości, tylko się ułamują, a część pozostaje pod skórą. I potem organizm się ich pozbywa (są traktowane jako ciało obce) w sposób, jaki opisujesz.

To by wszystko tłumaczyło, że się ułamują i coś tam zostaje. No nic nie ma co się łudzić taka natura. muszą wypaść i czekać parę miechów na rozpoczęcie odrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xattic, a powiedz po jakim czasie od zabiegu, jeśli pamiętasz, miałeś na głowie taką fryzurkę jak przzed przeszczepem? Chodzi mi o czas po któym wypadły już przeszczepione włosy, stare odrosły na tyle, że jechałeś znów na nanogenie, ale było ok. Dwa miesiące? Strzelam Dzięki za odp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było takiego momentu. Ja tak naprawdę przed przeszczepem miałem już fryzurę na sporą zaczeskę, włosy były długie. W BHR zostały wygolone i musiałbym je zapuścić do conajmniej 5-6cm żeby wrócić do stanu wyjściowego. Czyli z pół roku czekania. A odrost zaczął się na tyle wcześnie, że już po 4-5 miesiącach przeszczepionych włosów było wystarczająco dużo, żeby zrobić normalną fryzurę. Wcześniej chodziłem w opasce.

 

Wszystko jest opisane w moim wątku o przeszczepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xattic śledząc Twój wątek znalazłem wiele analogii: piłka nożna, wiek-27 lat, datę przeszczepu(Ty lipiec 2011, ja lipiec 2012. plus -minus dwa dni) i wiele innych...przytoczę jeden fragment z Twojej wypowiedzi:

"Hmm, nie. Nie o to chodzi. Wszystko rozbija się o to, że wśród ludzi, w których gronie się obracam, nikt nie ma mnie za łysego. Łysiejącego - być może - ale nikt nigdy nie widział moich zakol w pełni odsłoniętych czy placka z tyłu. Powód? Nanogen. Po prostu od roku-dwóch tworzyłem przy jego pomocy iluzję, która pozwalała mi zachować wizerunek osoby mającej włosy.

Teraz jest to niemożliwe, bo raz, że część moich włosów z przodu wypadła przez shock-loss, a dwa, te które odrosły są jeszcze zbyt krótkie, by stworzyć taką imitację fryzury, jaką miałem przed zabiegiem.

 

Zakrywam więc głowę, bo chcę uniknąć podwójnego szoku w moim otoczeniu - najpierw, że jednak nie mam włosów i jestem niemal łysy z przodu, a potem, po kilku miesiącach - że jednak włosy mam.

 

Gdyby nie pamiątka z tylu, to ściąłbym się na 3mm i w ogóle bym się nie przejmował czekaniem:)"

 

Wyjąłeś mi to wszystko normalnie z ust....mam tak samo, boję się, bo 2-3 mies po przeszczepie każdy zauważy, że jest ze mną gorzej...przez 1szy miesiąc nie zamierzam się pokazywać Z tym, że jest jedna różnica..będę miał FUE....będę wyglądał źle, ale przynajmniej równomiernie krótko ogolony, powinno pomóc, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...