free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

BHR około 2300 strip maj 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Tadek masz jakieś kolejne plany co do zabiegów?

Czy to co widzę to już gęstość docelowa?

 

To dopiero 2 miesiące po HT, czyli jeszcze nic nie wyrosło.To co widzisz z przodu to 1300 gr z Medical Hair. A te 2200 gr z BHR jeszcze nie wyrosło. Środek i korona będzie robiona za 6 miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to będziesz miał naprawdę fajny przód

Bo ja myślałem że to już taki lekko finalny efekt, i chciałem powiedzieć nie jest źle ale nieco więcej graftów i będzie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to będziesz miał naprawdę fajny przód

Bo ja myślałem że to już taki lekko finalny efekt, i chciałem powiedzieć nie jest źle ale nieco więcej graftów i będzie super

 

Według mnie na obecną chwilę jest źle, gdyby takie miały być efekty zabiegów to nie byłoby sensu ich robić. Natomiast jak mówi Tadek - to jest dopiero drugi miesiąc, więc absolutnie nie jest to nawet częściowy efekt.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aaaa to będziesz miał naprawdę fajny przód

Bo ja myślałem że to już taki lekko finalny efekt, i chciałem powiedzieć nie jest źle ale nieco więcej graftów i będzie super

 

Według mnie na obecną chwilę jest źle, gdyby takie miały być efekty zabiegów to nie byłoby sensu ich robić. Natomiast jak mówi Tadek - to jest dopiero drugi miesiąc, więc absolutnie nie jest to nawet częściowy efekt.

 

To jest kocowy efekt po 1300 graftów w Medical Hair. Słaba gęstość, zły kąt wszczepienia + ogromna blizna z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czujesz czasem napięcie na bliżnie? Bo ja tak... mam nadzieje, że z czasem będzie to coraz mniej zauważalne.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czujesz czasem napięcie na bliżnie? Bo ja tak... mam nadzieje, że z czasem będzie to coraz mniej zauważalne.

Do 6 tyg odczuwałem skutki po stripie. Teraz już nie. smaruje bliznę Emu oil i od 3 tyg scar zone. Czasami robią mi się pryszcze na bliznie i to troszkę drażni mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czujesz czasem napięcie na bliżnie? Bo ja tak... mam nadzieje, że z czasem będzie to coraz mniej zauważalne.

 

 

Od kiedy nie nosze czapki nie smaruje blizny tak często,( żeby w tym miejscu nie było tłustych włosów) to czasami odczuwam jakby napięcie tej blizny, myślę że to z czasem samo zniknie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucisz foty?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równo 3 miesiące po HT. Odrost się już zaczął. Jak dotąd myślę że idzie standardowo.

1.thumb.jpg.d988c895b616891eadf519edf74f1d50.jpg

2.thumb.jpg.c9f15b6e2767dae6c48fcfcc5b02f5b4.jpg

3.thumb.jpg.c499ce29685b5f9b7eb042445afd0e2c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 miesiące minie 12 października...ten jeden raz chciałbym żeby czas płynął szybciej

 

Powoli, powoli nadchodzą u Ciebie radosne miesiące:)

 

Mam pytanie, jak już w miarę odrosły Ci włosy po przeszczepie stosowałeś nanogen? Czy stosujesz teraz? No i oczywiście, czy suplementujesz się jakimiś medykamentami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nanogen stosowałem tylko 2 razy żeby zobaczyć jak to działa i muszę przyznać że fajna rzecz ale ja jestem za leniwy żeby stać codziennie przed lusterkiem i sypać na głowę. Do 2 miesięcy chodziłem w czapce. Stosuje Regaine 5 % od lutego, a od czerwca msm, tran, vitaminy , folligen,emu oil, a i na bliznę stosuję scar zone. Trzy miesiące są najgorsze a potem z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze masz podobnie do mnie... odrost mimo wszystko wciaz szczatkowy i nie zauwazalny jeszcze jako przelom w stanie uwłosienia... mam nadzieje, ze do 4 miesiaca bedzie znacznie lepiej


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze masz podobnie do mnie... odrost mimo wszystko wciaz szczatkowy i nie zauwazalny jeszcze jako przelom w stanie uwłosienia... mam nadzieje, ze do 4 miesiaca bedzie znacznie lepiej

 

Nie liczę że do 4 miesiąca będzie jakiś przełom, ale chciałbym tak do 6 miesiąca widzieć znaczną poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek masz identyczną strukturę włosów jak ja i identyczne łysienie. Jestem ciekawe jak to się rozwinie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące po HT. Przód powoli się zagęszcza, blizna po prawej stronie tam gdzie miałem shock loss już zarosła włosami, także jestem bardzo zadowolony z tego powodu. Jak do tej pory wszystko idzie w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać bardzo wyraźny progres pomiędzy 4, a 5 miesiącem. Wszystko powinno być dobrze


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy po HT. Większość zdjęć wcześniejszych robiłem przy dziennym świetle, jednak teraz nie ma dobrej pogody więc wrzucę tez z fleszem.

mocflesz.thumb.jpg.99cda0b5132c10399c0bd72d0174ca49.jpg

przz6mie.thumb.jpg.b23f2f1c01bf96f02a3cf4ee4c9a9220.jpg

prz6l.thumb.jpg.d91b325603d38fb3ade3d8a36ff0c2a2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos sie maskujesz, korzystasz z nanogenu?... czy chodzisz z taka nietypowa dosc fryzura nie przejmujac sie jak zwraca to uwage?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakos sie maskujesz, korzystasz z nanogenu?... czy chodzisz z taka nietypowa dosc fryzura nie przejmujac sie jak zwraca to uwage?

 

Nie maskuje, w sumie malo mnie to obchodzi to co ludzie sadza, przeszczep robie dla siebie a nie dla nich. Duzo ostatnio slysze komentarzy od znajomy, Ci ktorzy mnie dawno nie widzieli patrza na przrod i mowia " jakos odmlodniales" , jak rowniez od niektorych negatywne komentarze ze lysieje na gorze. Zdjecie ktore ostatnio wrzucilem jest "w najgorszych warunkach" czyli aparat z bliska z fleszem. W rzeczywistisci moja korona troszke lepiej wyglada choc niewiele tam juz zostalo. Flesz pszebija wszystkie zminiaturyzowane wlosy. Ale nie ma co sie przejmowac bo za niecale 2 miesiace bede siedzial wygodnie w BHR na foteliku przez 2 dni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 3 tysiace graftów maja starczyc na caly tył? Bisanga tak ocenil calosc do konca?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...