free web hit counter Skocz do zawartości
Omnomnom

28.09.13 Antalya Memorial / getFUE 2520 gr / Omnomnom (fem)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Oby się moje słowa nie sprawdziły.

 

Obyś w końcu wkleił swój "super efekt" i przestał hejtować ludzi, marny prowokatorze. I nie musisz zgrywać "wujka dobra rada" bo nic nie wnosisz oprócz prymitywnej krytyki.

 

BTW. Widziałeś na starym forum historie Lenki z obniżoną linią czoła w najlepsze klinice świata BHR ? Tam sobie zobaczysz efekt poniżej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rami poco ta polska zawistnosc itp, zostaw to bo chwytanie sie negatywow doluje tylko ludzi, to jest jak zaraza, zreszta korelacja między wiekiem a

poziomem depresji jest w Polsce bardzo wysoka:D! powinienes sie cieszyc ze ludzie robia takie OP i pisza i dziela sie swoimi opiniami dzieki nim mozesz i ty pozniej sie zdecydowac gdzie chcesz to zrobic. Nikt nie mowil ze jest zadowolony bo na wyniki trzeba poczekac, Zreszta w tym tread nie widze ani jednego watku zawchwalajacego ta klinike, sam widze ze moglo byc lepiej z obsluga i ich angielskim. opis jest objektywny, sa plusy i minusy jak wszedzie, nawet jak polecisz do Indi i zaplacisz 17K USD za HT to bedziesz mial minusa bo bedziesz mial dwa loty i spedzisz razem 17 godzin w samolocie na 3 dzien po operacji. dalej jak zobaczysz syf w indiach to bedzie nastepny minus, potem 38 St i sie ugotujesz to nastepny minus, a jak cos zjesz i dostaniesz biegunki i przez tydzien kibel bedzie twoim najlepszym przyjacielem to tez bedziesz mial minusa.... itd, mowie z autopsji!

 

Najwazniejsze z tego jest to ze to nie ty masz byc happy tylko osoba ktorej zrobiono operacje. Nie chcesz nie rob, chcesz to rob to twoj wybor, rozwaz za i przeciw i podejmij decyzje, wstaw swoje sprawozdanie i pozwol ludziom ocenic, porownywac masz prawo tylko w przypadku gdy zrobisz dwie lub wiecej HT w roznych klinikach... w innym wypadku nie ma sensu bo nie masz porownania!

 

jak chcesz porozmawiac totalnie niekonstruktywnie, krytykowac i do tego wrzucic pare negatywow to zapisz sie na inne forum ale o polityce.... tam bedziesz mial pole do popisu.

 

propozycja dla konstruktywnych, ignorujmy niekonstruktywne posty....!


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjrzyjcie się co wam wypada. Na pewno jest to włos ze strupkiem a nie graft.

 

@bpeak bzdury opowiadasz.

Graft to graft a włos to włos. Jak Ci wypada włos to graft zostaje. Włos nie rośnie z cebulki tylko z mieszka włosowego. A z cebulką jest wszystko ok bo przeszczepiany jest cały mieszek włosowy.

A same włosy zawsze wypadają wraz z cebulką która jest ich integralną częścią.

 

Oczytaj lepiej temat i nie siej herezji.

 

Dobra kolego Huberto przyznam bez bicia, że błędnie użyłem pojęć graft, cebulka, włos Masz rację ale bez spinki proszę. Ale każdy wie o co mi chodziło przynajmniej ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziwni jesteście ludzie ......dziecinada w opisach....Do tej pory nie widzę powodu do polecenia tej kliniki ale efekt "biedronki" zadziałał tak jak to opisałem w wątku Aleksa. Przypadek Aleksa daleki od prawidłowej dokumentacji no ale.....

 

Za to twoja dokumentacja zdjeciowa powala Daj spokoj synek, przeciez ty nie zrobiles sobie zadnego zabiegu zwiazanego z wlosami,a dziecinada sa twoje zalosne tlumaczenia odnosnie wstawianie zdjec. Jak Jaroslaw Prezes K. "wiem ale nie powiem" ty piszesz "mam zrobione lepiej ale nie pokaze". Nikt cie juz tutaj nie traktuje powaznie pajacu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paaanowie, panowie, podsuwacie rady by gościa ignorowac, a sami ulegacie jego prowokacji... prosze, nie tu, to moj watek, ktory ma dotyczyc mojego przeszczepu, a nie problemow tego goscia za soba. Dziekuje.

 

Btw. dostalam dzisiaj zdjecia od Nicka - i rozpiske co i jak z moimi graftami:

 

Total: 2520 grafts

620 one hair grafts

1000 two hair grafts

900 three hair grafts

 

nad wrzuceniem zdjec jeszcze sie zastanawiam, bo to co przedstawiaja jest obrzydliwe i jakos nie spieszy mi sie do ich obrobki... [są przed, tuz po i w trakcie]

Mam nawet zdjecie jak moje grafty leżą w lodówce w szalkach Petriego i czekaja na transplant...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samopoczucie ok, troche boli tyl glowy czasem, tam gdzie najbardziej krwawilo, ale w sumie sie nie dziwie, bo na tej czesci glowy najwiecej spie/leżę. Tęsknię za włosami [;)] i szukam jakiegoś fryzjera artysty, który z tego czego mi teraz brakuje zrobi największy atut póki co mam czas, bo ani lakieru do włosów, ani prostownicy, ani nawet suszarki nie moge używać przez pierwsze 2 tygodnie (albo i dłużej)....

 

W nastepnym poście zdjęcia. A co mi tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki obszar został pokryty? Tzn o ile cm została obniżona linia przy zakolach i po środku czoła. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii wyjaśnień, bo może się komuś nie będzie się chciało wracać do opisu z pierwszego posta:

Zaproponowano mi dwie linie - kiedy ustalalismy co robimy. Widac jak wyglada pierwsza jak druga (wyżej-niżej po lewej (druga niedomalowana symetrycznie, bo jej nie chcialam) + początki obu gdzies we włosach). W przypadku pierwszej wygolili by mi tylko dwa placki z tyłu głowy. Ale po dłuższym zastanowieniu uznałam, że byłby to tylko półśrodek do tego, co tak naprawdę chcę osiągnąć. So well... Marzenia czasem wymagaja poświęceń.

x111.thumb.jpg.68935e85e4c928cea7af06957c0e4d5a.jpg

x112.thumb.jpg.c8dca43d6d9e997cf03e6ec2ddaff8f6.jpg

x113.thumb.jpg.32562f4a844aa0f54a9f26880e1b47b7.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki obszar został pokryty? Tzn o ile cm została obniżona linia przy zakolach i po środku czoła. Pozdrawiam
Jesli mierzyć ten obszar na ktorym mam strupy, to wysokość najniższego miejsca, na srodku czola, to 1,5cm. Zakola nie do końca wiem jak zmierzyć... od najwiekszego zaglebienia w zakole do linii wlosow jest 3,5 (prawe) i 4 cm (lewe) - oczywiscie w najkrotszej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie troche Cie podziobali, dzieki za zdj zycze "burzy wlosow" teraz bedzie tylko lepiej.

ps. teraz zauwazylem ze masz na przodzie miedzy twoimi wlosami cos nakreslone, czy to znaczy ze wszczepiali Tobie grafty tez w grzywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to znaczy, ze troche graftow poszlo pomiedzy moje wlosy, nie wszystko w 'lyse' dotychczas czoło; włosy przy swojej starej linii byly troche rzadsze niz w innej czesci glowy, wiec trzeba je bylo dogescic, zebym nie miala potem wyraźnej granicy między moimi włosami a nowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może dywagacje z wątku bpeak'a będę kontynuować u siebie Bo raczej sprowadza się to i tak do mojego przypadku.

 

Zdjęć nowych nie wrzucam, bo mam wrażenie, że wszystko wygląda tak samo. Mam nadzieję tylko, że ta "skorupa" w obszarze biorczym zniknie czym prędzej, bo wtedy moge myślec cos o czesaniu się (grzywka itp).

Wywołałam wilka z lasu, bo pytałam o to chyba wczoraj (o to kiedy zejda mi te strupki), a dzisiaj przy myciu tak się wszystko pozmiękczało, że juz powolutku same zaczęły odchodzić. Oczywiście mogłam tym strupkom pomóc i pozbyć sie ich "na raz", ale jak widziałam, że niektóre uciekają z włoskami [niby to nie jest niebezpieczne, ale jednak szkoda], to sie powstrzymałam.

 

Z donora strupki regularnie mi się sypały, zwłaszcza, że mam tik "gmerania" sie po głowie z tyłu ;P W życiu nie miałam takich krótkich włosów i to jest dla nie prawie jak egzotyka (do tej pory moje ręce znały to uczucie tylko z dotykania męskich głów ;P). Jedno co, to strupki się trzymają mocniej i dłużej na górze po prawej i lewej (nad uszami) - tam gdzie było największe krwawienie. Tych nie ruszam, bo nawet skóra głowy momentami drętwieje mi w tych miejscach (ale to akurat chyba od spania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ,ze dzieje sie na forum ..Omnomnom gratuluje odwagi ,zes zdecydowala sie na operacje ........mysle ze bedziesz super happy jesli to sie ladnie przyjmie , tymbardziej ze i w stanie obecnym fajoszka wygladalas ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Alex

 

Z mojej strony update - zdjęcia z dzisiaj - 10-ty dzień po zabiegu.

Jak widać strupki juz prawie wszystkie poodpadały. Nick potwierdził Wasze słowa - to, że wypadały z wloskami to nie jest cos, czym sie nalezy martwic, skoro i tak prawdopodobnie te wloski lada dzień moga wypaść (nawet) wszystkie. Oczywiscie na zdjeciach jeszcze niektorych sie nie pozbylam (strupków, nie włosków), ale generalnie musze bardzo uwazac, bo to wyglada paskudnie, jak jakis grzyb czy inny łupież A wczoraj pierwszy dzień byłam wśród ludzi bez szmaty na głowie, więc tym bardziej - lepiej nie straszyc ludzi

 

No i zdjęcia. Widać tez mniej-więcej gęstość. Co myslicie?

IMAG1153.thumb.jpg.ec262814459900568dad1371d7471a67.jpg

IMAG1155.thumb.jpg.5c17610be1a09490710c2ccdfbef88b8.jpg

IMAG1157.thumb.jpg.36656dc48e1be4263b35fa0be3ac484e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i donor, żeby tradycji stało się zadość. Póki cokolwiek widać na krótkich włosach, bo jak odrosną, to zdecydowanie nie zamierzam ich więcej golić...

IMAG1114.thumb.jpg.c2b0bca88db8b7476b2d2e4bf20f6061.jpg

IMAG1117.thumb.jpg.1a1210098450745ec69cb9bca90a52ef.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie to wyglada i o ile wzrok mnie nie myli ... dzieje sie to co u mnie widac bylo juz z poczatku --> pelno wyrastajacych nowych wloskow -to dobry znak . Jesli chodzi o donor , gojenie masz szybkie ,momentalne .. silny organizm (byc moze dlatego grafy sie tak ladnie przyjely . Zycze pozytywnie zakonczonego watku i z ciekawoscia obserwuje postepy ; )

 

(przejrzalem jeszcze raz fotki ...i powiem tyle ...jestem pewien na 100 % w tym momencie, ze operacja sie udala ) kwestia czasu ,co do tego, ze wyrosna moim zdaniem nie ma najmniejszych watpliwosci ->po tym co widac w odroscie

 

(kwestia dla mnie pozostaje gestosc czy bedzie odpowiednia i finalny efekt ...ktory ujrzymy : )

 

W sumie tez pomyslalem ,ze jak nalozysz chuste ,a dziewczeta czesto nosza.. to nawet nikt sie nie skapnie ...bo wlosy z gory pewnie donor zakrywaja ....mnie osobiscie podoba sie fryzura .. z wycietym tylem ,przypomina klimaty cyber-punka i ogolnie niezly motyw jesli ktos ma top gesty .....cyk (zawijasz wlosy ,spinasz w kok) i przemiana wygladu nastepuje diametralna ....

 

Opcja dla tych ktorzy nosza krotkie wlosy z tylu i boku (a brakuje donora) jest taka ze mozna z pewnego obszaru (przeznaczonego pod przyszle tatoo ) wybrac wszystko i niejako polaczyc wlos ze sztuka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to wyglada! ciesze sie ze wszystko sie fajnie udalo,

a dokoncz watek jak to z twoim facetem bylo po HT...?:D wszyscy jestesmy ciekawi jaka byla jego reakcja


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...