free web hit counter Skocz do zawartości
Omnomnom

28.09.13 Antalya Memorial / getFUE 2520 gr / Omnomnom (fem)

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, dzieki chlopaki, milo sie czyta takie rzeczy

 

Jesli chodzi o faceta... to widzialam sie z nim ledwo raz i to juz jak moglam zaczesac sie tu i tam, wiec sam z siebie nie zobaczyl, a powiem mu chyba jak ju znie bedzie innego wyjscia...

 

U mnie na razie bez zdjec, bo wyglada jakby wszystko stalo w miejscu. Tzn. mam wrazenie ze te wloski w skalpie sie troche krusza, ale wypadac cos nie chca (latwiej by bylo ukryć ). Ogolnie chyba dobrze idzie, ale ze mialam zaleglosci towarzyskie, to mam nadzieje, ze pare porzadnych" imprez nie zaszkodzilo

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omnomnom ufam w 100% twoim manualnym zdolnosciom i wiem ze z wlosami umiesz zrobic cuda, ale ze twoj facet tego nie zobaczyl... moze on w ogole na ciebie nie patrzyl...?


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"biorczym" - miałam na myśli - "zasadzonym"

 

Może inaczej... nie dałam mu dotknąć Przypiete, zaczesane... NIKT w pracy się nie skapnął od 3 dni (albo nie daje po sobie poznać; kobiety też...). Facet też, chyba nawet nie jest świadomy, że jestem "wygolona" z tyłu głowy (taka ze mnie.... zimna su*a)

A poza tym dla niepoznaki istnieją np. tzw przypinki clip-in [jeszcze nie nosiłam wśród ludzi, ale może jutro]. Tzn z przodu mam grzywke, którą już miałam przed zabiegiem, a z tyłu.... fake Nie mam zbyt gęstych włosów, ale póki co wystarczają... zobaczymy na jak długo (pewnie dopóki nie wróce do intensywnych treningów tańca)

Nigdy nie miałam tak długich włosów (mam do ramion naturalne), ale z tym, to i nawet warkocza zmontuję ;P (to jest zdjęcie z niedzieli, kiedy przymierzałam "doczepki" )

IMAG1173.thumb.jpg.ea56ac3bbd8f7b95ea45b5cca1aa28e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woow, zycie mnie wciaz zaskakuje, musze przyznac ze wierzylem w twoje zdolnosci ale jednak nie docenilem ciebie tak do konca.., ta grzywka mnie totalnie zbila z tropu,

respekt!!!

musze przyznac ze dobrze przemyslana strategia z tym dotykiem, mhhh... Warren Buffet powiedzial ze "Virginity can be preserved but not recovered" ;D tak wiec musisz trzymac dystans.... i to jeszcze dlugo... masz być zimna jak lód!

 

masz teraz dobra dlugosc wlosow, te doczepki swietnie sie komponuja, dopiero po dluzszej chwili potrafilem je odroznic, swietnie to wszystko wyglada, no i ta grzywka;D dobra robota!!!

 

PS: jak twoj donor, dalej jest miejcami lekko zaczerwieniony czy moze juz sie u ciebie juz sie zagoilo? jak robie sobie foty to mam wrazenie ze na nich donor jest bardziej czerwony niz w rzeczywistosci. jak stoje przed lustrem to tego tak bardzo nie widze, no chyba ze sie stalem daltonista...


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na tym zdjęciu:

 

file.php?id=730&t=1

 

masz długie włosy a pod spodem z tyłu 2mm? jeśli tak to maskujesz się bardzo dobrze, szczerze jakoś nie mogę w to uwierzyć (że masz długie włosy z tyłu a pod spodem wygolone)

 

ja po powrocie z HT z Turcji chodziłem w bandanie przez miesiąc akurat był maj potem czerwiec i cholernie gorąco

 

wziąłem sobie wolne tydzień bezpośrednio po powrocie do kraju, potem poszedłem do pracy, ale jakoś nikt szczególnie nie zauważył zmiany, jestem facetem a nie kobietą, żeby mi się przypglądać (choć nigdy nie goliłem się na 2~3mm) - jak wychodziłem na zewnątrz to bandana, wewnątrz bez bandany

 

co do mojej czupryny, nie jest tak gęsta jak u dżastina bibera, no ale to 5,5 m-ca minęło, zaś 8-10 m-cy to pełen okres kiedy kształtuje się fryzura wg getfue, ale ludzie mówią, że jest dobrze anyway miałem żałobę na głowie przed HT

 

życzę wszystkim bujnych fryzur!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
woow, zycie mnie wciaz zaskakuje, musze przyznac ze wierzylem w twoje zdolnosci ale jednak nie docenilem ciebie tak do konca.., ta grzywka mnie totalnie zbila z tropu,

respekt!!!

musze przyznac ze dobrze przemyslana strategia z tym dotykiem, mhhh... Warren Buffet powiedzial ze "Virginity can be preserved but not recovered" ;D tak wiec musisz trzymac dystans.... i to jeszcze dlugo... masz być zimna jak lód!

Z facetem to trochę bardziej skomplikowana sytuacja, ale juz wie o wszystkim i nie przeżył szoku (albo nie dał po sobie poznać). Jak sie okazuje utratę włosów (przy tym jak spinam je na codzień) "widział, ale nie powiedział".

 

masz teraz dobra dlugosc wlosow, te doczepki swietnie sie komponuja, dopiero po dluzszej chwili potrafilem je odroznic, swietnie to wszystko wyglada, no i ta grzywka;D dobra robota!!!
Wszystko ma swoje minusy. Tych długich kłaków nie moge nosić na codzień, bo raz, że swoje muszę potraktować ostro wysoką temperaturą (prostownica), a i rozpuszczone nie wchodzą w grę, bo te przyczepione sa dość wysoko na łbie i jeden fałszywy ruch, zawieje czy potrzasnę głową, moje włosy się przesuną i widać dopinkę (dopinka jest jasna, a włosy przy skórze juz ciemne). No i dwa - to zawsze jakiś ciężar, a jak osłabię to, co mi zostało, to zacznie wypadać i naprawdę bym musiała myśleć o krótkiej fryzurze. Aaaaa.. no i zapomniałam, że i tak mam "cichego zabójcę" włosów, mianowicie uzywam teraz kilogramów lakieru do włosów... Nie rozstaję sie ze sprayem :/

 

PS: jak twoj donor, dalej jest miejcami lekko zaczerwieniony czy moze juz sie u ciebie juz sie zagoilo? jak robie sobie foty to mam wrazenie ze na nich donor jest bardziej czerwony niz w rzeczywistosci. jak stoje przed lustrem to tego tak bardzo nie widze, no chyba ze sie stalem daltonista...
Ja mam problem teraz ze zrobieniem zdjęć, bo bywam w domu jak jest ciemno, a przy sztucznym świetle to nie robota. Donor chyba nie jest bardzo czerwony. Bardziej mnie martwi, że włosy w jednym miejscu jakoś gorzej mi rosną i wyglada to jak łysy placek. Temu na pewno zrobię zdjęcie jak będzie okazja. Biorczy obszar za to jest różowy i dziwnie to wyglada jak wychynie spod grzywki. Ale zaczęłam uzywac swoich specyfików (oleje naturalne) i myslę, że to zwalczę. Jesli to zadziała, to chyba sie podzielę babskimi metodami na lepsze gojenie

 

czy na tym zdjęciu: [...]masz długie włosy a pod spodem z tyłu 2mm? jeśli tak to maskujesz się bardzo dobrze, szczerze jakoś nie mogę w to uwierzyć (że masz długie włosy z tyłu a pod spodem wygolone)
Mam swoich trochę z wierzchu (połowę tego, co kiedyś...), na samiutkim dole, tuz nad wygoleniem przypinam to cos pod spodem i jakoś działa. Ale jak widac da się zauważyć, zwłaszcza jesli ktoś zwraca na ciebie uwagę. A na mnie niestety się zwraca... Pracuję w firmie, gdzie mniej niż 10% to kobiety... więc wzbudzamy ogólne zainteresowanie ;P

Tak to mniej-więcej technicznie wygląda: http://i1.ytimg.com/vi/ygm8cV_mxBg/maxresdefault.jpg tyle, że ja doczepiam wyzej, bo tak nisko to nie mam włosów... No i mam ograniczone możliwości robienia ze sztucznymi czegos po doczepieniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Donor chyba nie jest bardzo czerwony. Bardziej mnie martwi, że włosy w jednym miejscu jakoś gorzej mi rosną i wyglada to jak łysy placek. Biorczy obszar za to jest różowy i dziwnie to wyglada jak wychynie spod grzywki. Ale zaczęłam uzywac swoich specyfików (oleje naturalne) i myslę, że to zwalczę. Jesli to zadziała, to chyba sie podzielę babskimi metodami na lepsze gojenie

 

mam to samo nie przejmoj sie:D widze ze wlosy wypadly i wyglada to troche wlasnie jak placek. NIck mowil ze teraz jest faza uspienia, mam nadzieje ze razem doczekamy sie fazy wzrostu:D

 

co do masci to uzywam masc od Bepanthen nazywa sie po angielsku "Stretch Mark Cream" http://bepanthen.ie/bepanthen-stretch-marks,

co prawda ta masc jest na rostepy dla kobiet w ciazy ale zawiera vitamine B5, kolagen i wyciag z Centella asiatica wiec dobrze nawilza i regeneruje skore i jej wlokna, i jak dla mnie dziala dobrze i szybko mi sie donor zagoil...

Tania ta masc nie jest 20 EUR za 150ml.. raczej nie zaszkodzi bo takie masci sa testowane od A do Z i nie zawieraja wypelniaczy, parabents ani benzyl-pochodnych itp.

Napewno pomaga zregenerowac skore, ale na wzrost wlosow i tak trzeba bedzie poczekac... bo nie ma cudownych lekow, przynajmniej wedlug mnie...


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update - 40 dni po HT.

 

Moje zdjęcia donora raczej będą ciężkie do oceny, bo nie zamierzam juz golić głowy Więc trzeba by grzebać we włosach, żeby zobaczyc jakieś ślady po zabranych graftach

 

Jesli chodzi o obszar biorczy - połowa włosów wypadła, więc nie wygląda to na razie ani ładnie, ani gęsto, ale do tego trzeba czasu Skóra nabiera juz normalnego koloru, tylko zgodnie z oczekiwaniami - co chwila pojawiają sie pryszczyki świadczące o tym, że cos nowego kiełkuje

IMG_5502.thumb.JPG.d86817a3121caa208a6771d165708400.JPG

IMG_5503.thumb.JPG.278c5179faa87333b605b14074ea0d31.JPG

IMG_5504.thumb.JPG.59ae1432aa4c2c93362fc2f0275d9f5f.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyślałem, Miley jak malowana

Żeby nie odbiegać od tematu... Donor jak nie ruszany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra, z tyłu jak Miley, ale z przodu to ja sobie czoła na razie raczej nie odsłonię, więc odpada ;P Ale spoko, pracuję nad tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zamierzam wykonać zabieg w tej klinice (getFUE Antalya) i poszukuję osoby która również o tym myśli. Zawsze w dwójkę razniej podróżować i łatwiej wszytko załatwić . Ja chciałbym wykonac zabieg na końcu pazdziernika lub w listopadzie.

Poznam także kogoś kto za uzgodnione wynagrodzenie chciałby odwiedzić ze mną Turcję ( wymagana dobra znajomość angielskiego i obycie w podróżowaniu )

 

prosze o wiadomości PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...