free web hit counter Skocz do zawartości
motylek

BHR Dr Bisanga FUT 3000, Linia okrągła

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że przy wyborze BHR pomogly mi opinie na tym forum uznałam, że musze się odegrać i podzielić się swoim doświadczeniem.

 

Zabieg FUT planowane bylo 2500 implantow pieniedzy miałam na 3500 ostatecznie wyszlo 3000.

Moim celem byla lina odwroconego U. Mam cienkie dlugie wlosy - szatynka. Dodatkowym utrudnieniem była blizna z innej operacji na całej długości linii wlosów.

 

Mamy 9 czerwca 2017 roku godzina 4:37 nie za bardzo moge spac.

 

Fotki sa tak 2h po zabiegu. Zabieg trwal 11h (start o 7:00) w tym była godzina przerwy na obiad ktory wczesniej mozna bylo sobie wybrać. Moja mama, która mi towarzyszyla równiesz dostała swoją porcje.

 

Boli najbardziej naciecie z tyłu. Graftów nie czuje wcale. Mozliwe, że dlatego bo po poprzedniej operacji czola straciłam duzo czucia w tej części. Wziełam 3 paracetamole (razem 1500mg) 2 xanaxy (razem 1 mg) i nadal tył bardzo bolał napisałam do Jana (polski konsultant BHR) i doktor osobiscie się zjawil w hotelu by dać mi tremadol. Troszke pomogło. Poza bólem z tylu jest ok a z efektu jestem jak narazie strasznie zadowolona!

 

Początkowo chciałamzabieg z doktorem Pietuszko (1700 FUE) za 17000 zl. Ale zrezygnowałam bo BHR miał więcej zdjęć przed-po i lepsze recenzje.

 

-- 09 cze 2017, 4:04 --

 

image.thumb.jpg.c72b9309d52abdb000642b4f49d3ac2e.jpg

image.thumb.jpg.c72b9309d52abdb000642b4f49d3ac2e.jpg

image.thumb.jpg.c72b9309d52abdb000642b4f49d3ac2e.jpg

image.thumb.jpg.059f13e347ed019381a98901adc432d3.jpg

image.thumb.jpg.490b2d5ea45faf0b6566dd3f64490a52.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz musisz sie w cierpliwość uzbroic,....ciekawi mnie czy bedzie probowala przez nastepne...dwa miesiące to jakos zamaskować ? ..bo facet sie na lyso ogoli lub bardzo krotko wlosy zetnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Trzymaj się zaleceń i bądź cierpliwa.

U Ciebie, przy długich włosach, efekt powinien załatwić sprawe.

 

Ps. Zawsze boli tylko miejsce pobierania - zarówno przy FUE jak i FUT, ale to nie jest jakiś wielki ból.

Grafty to małe rany i nigdy ich nie czuć.

Ale grafty są znowu delikatne - zwłaszcza przez pierwsze 10 dni i trzeba na nie uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to teraz musisz sie w cierpliwość uzbroic,....ciekawi mnie czy bedzie probowala przez nastepne...dwa miesiące to jakos zamaskować ? ..bo facet sie na lyso ogoli lub bardzo krotko wlosy zetnie...

 

Mam w rodzinie dziewczyne ktora stracila wlosy po chemioterapii i nosi bandame. Planuje zrobic podobnie. Przed operacja maskowałam makijażem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet zawsze jestem pełny podziwu jeżeli chodzi o HT.

 

Ale nie martw się, u was geny z reguły załatwiają sprawę w 100 % i po HT u Bisangi za 6-10 miesięcy będziesz bardzo zadowolona.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost - efekt będzie porażający!

 

Raz, że jesteś kobietą i taka linia jaką miałaś wcześniej wygląda słabo u faceta,a co dopiero u kobiety. Natomiast jak się domyślam to łysienie jak w przypadku mężczyzn, nie będzie postępowało (bo pewnie nie jest to łysienie?).

 

To ta linia i ilość graftów... będzie bomba!


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje jestem tam też za kilka mies!

Napisz proszę czy tak duża liczba 3tys i 11h zabiegu -to do wszczepiania graftów pracują dwie osoby symetrycznie? czy jedna osoba pobierała grafty a druga wszczepiała ?

 

ps. jezu dobrze że nie zdecydowałaś się na pietruszkowe eksperymenty u nas...facet to wszystko zniesie ale kobieta powinna miec jakość jak natura, albo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nijna. Tam masz zespół. Pracują zwinnie. Doktorek kłuje grafty do pobrania. Technicy pobierają. Doktór nakłuwa miejsca gdzie będą wstawiane... technicy wkładają


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jak jest, byłem już raz, linię z przodu mam ronaldo jednak to pierdo... sienie postępuje...

do dzielenia graftów mają całą ekipę przy mikroskopach, jednak wtedy ok 2700FUE doktorek pobierał a wszczepiała mi jedna osoba ale jednak na dwa dni był zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem jak jest, byłem już raz, linię z przodu mam ronaldo jednak to pierdo... sienie postępuje...

do dzielenia graftów mają całą ekipę przy mikroskopach, jednak wtedy ok 2700FUE doktorek pobierał a wszczepiała mi jedna osoba ale jednak na dwa dni był zabieg.

 

Słabo pamietam bo starałam się zasypiać by czas szybciej leciał. Wiem że ekipa co kilka godzin przy mojej glowie się zmieniała. Raz były dwie osoby, raz jedna, a raz dwie osoby i doktor który nadzorował wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie teraz tylko cierpliwości, po fotkach widzę że nawet uwzględnili różne kierunki wzrostu włosów, gęstość patrząc na te natywne obszary jest taka sama jak natura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uważaj na słońce to naprawdę ważne.

 

To nie najlepszy czas na zabieg , wakacje lato piwko imprezy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra linia! Gratuluję i trzymam kciuki za pełen odrost.

 

Oto dowód że 3000 gr to nie tak dużo - dla ludzi którzy twierdzą że 3000 gr to za dużo na zakola i linię i że np. 1500 wystarczy.

 

Od razu jak tylko spojrzałem na zdjęcia i nawet nie zaczynając czytać ani bez zerknięcia na ''płeć'' pomyślałem sobie ''to musi być kobieta''

Czyli jednak da się zrobić bez problemu linię ''U'' jak się chce, zatem mam rację że jest wszem i wobec dyskryminacja mężczyzn przez lekarzy od HT.

 

-- 11 cze 2017, 19:42 --

 

Przysięgam że jak mi nie zrobią takiej linii to zrobię o to ''III wojnę światową'' albo/i formalnie prawnie zmienię płeć żeby tylko zrobili mi linię ''U-shaped'' i żeby nie być dyskryminowanym!

 

STOP KU**A DYSKRYMINACJI MĘŻCZYZN !!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antydhtor ze bisangi sie w twoim wypadku na taka linie nie zgodzil to mnie w sumie nie dziwi, a Maral ? tez tobie odmowil ? pisales im ze lysiejesz ? bo jak ktos nie ma łysienie androgenowe to w sumie nie widze przeciwzkazan zrobic mu linie jak wookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@antydhtor ze bisangi sie w twoim wypadku na taka linie nie zgodzil to mnie w sumie nie dziwi, a Maral ? tez tobie odmowil ? pisales im ze lysiejesz ? bo jak ktos nie ma łysienie androgenowe to w sumie nie widze przeciwzkazan zrobic mu linie jak wookie

 

Bisangi nie pytałem, a z Marasem to się tylko ''niby konsultowałem'' tylko przez polskiego konsultanta a nie bezpośrednio. Ale jak będę jechał gdzieś w Europę to może zachaczę o klinikę BHR.

Czyli masz na myśli że Bisanga jednak dyskryminuje mężczyzn ? Mi się tak wydaję bo linie jakie wychodzą spod ręki Bisangi u facetów to to są przeważnie ''M'' albo nawet i ''V'' tak jakby w ogóle nie było różnicy ''przed'' i ''po'', mimo że Bisanga potrafi i robi też jak widać linie ''U''.

 

Nie nie pisałem nic więcej, pytałem tylko konsultanta czy doktor zrobiłby mi linię jaka ma Ian D'Sa.

 

Wiesz u mnie to jest tak że jak bym nie miał łysienia - bo chyba nie łysieję już, znaczy przestałem łysieć, ale nawet jakby mi to postępowało to osobiście też nie widzę żadnych przeciwwskazań żeby mi zrobić taką linię - i naprawdę nie wiem w czym problem. Wielokrotnie też na tym i nie tylko na tym forum mówiłem jakie rozwiązanie widzę na wypadek jakby łysienie postąpiło i nawet jakby bardzo miało postąpić w przyszłości do tragicznego stanu, ale nie będę tutaj pisał znowu encyklopedii po raz któryś - kto zainteresowany niech czyta moje tematy i posty. Jedno jest pewne! - na pewno nigdy nie żałowałbym decyzji o przeszczepie i o zrobieniu skrajnie niskiej i U-kształtnej linii.

 

-- 12 cze 2017, 18:51 --

 

Mam jeszcze takie pytanie do autorki wątku jeśli wolno zapytać i nie jest to tajemnicą.

 

Jaką wysokość czoła/linii (mierząc od centralnego punktu po środku linii włosów do linii brwi) ma Pani teraz po zabiegu ?

I jaka jest ta wysokość po bokach, też mierzona on linii włosów do linii brwi ?

Mile widziane zdjęcie z linijką o ile nie stanowi to jakiegoś kłopotu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,5 cm. Nizej juz bym nie chciała bo kobiety w mojej rodzinie maja raczej wysokie czoła. Celem HT bylo zamaskowanie defektu po innej operacji ktora mialam rok temu a przez ktora stracilam duzo wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5,5 cm. Nizej juz bym nie chciała bo kobiety w mojej rodzinie maja raczej wysokie czoła. Celem HT bylo zamaskowanie defektu po innej operacji ktora mialam rok temu a przez ktora stracilam duzo wlosow.

 

Rozumiem. A możesz mi powiedzieć czy Bisanga sam zaproponował taką wysokość czy jakoś wspólnie ustaliliście ?

Będę naprawdę wdzięczny jak mi jeszcze powiesz jaka odległość jest pomiędzy linią z boku a brwiami.

Bo wiesz nie znam wymiarów linii Ian'a D'Sa ani Teresy Giudice a chciałbym mieć też jakieś wartości powiedzmy wzorcowe w negocjacjach z lekarzem.

Generalnie chodzi mi też o to czy było możliwe zrobienie niżej przez tego konkretnego doktora... ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mierzyć odleglosc od zewnetrznej krawedzi brwi do początku linii wlosów to wychodzi 4 cm. Mam nadzieje, że o to chodzi. Doktor przy pierwszym podejsciu narysował taką linie. Pomogly mu tez zdjecia przed moją operacją.

 

Ogolnie doktor jest magikiem. Zero opuchlizny, troszke siniaków i tył boli przy spaniu ale już nie biore przeciwbólowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mierzyć odleglosc od zewnetrznej krawedzi brwi do początku linii wlosów to wychodzi 4 cm. Mam nadzieje, że o to chodzi. Doktor przy pierwszym podejsciu narysował taką linie. Pomogly mu tez zdjecia przed moją operacją.

 

Ogolnie doktor jest magikiem. Zero opuchlizny, troszke siniaków i tył boli przy spaniu ale już nie biore przeciwbólowych

 

Tak mniej więcej o to. Dokładnie to właśnie chcę sobie obliczyć (oczywiście zakładając daną wysokość w punkcie centralnym) różnicę w wysokości od linii brwi do linii włosów po łukach zejścia w dół, bo wiadomo że taka linia gwałtownie opada po łukach patrząc od centralnego punku (po bokach czaszki ale patrząc z rzutu z przodu a nie że z boku całkiem czy z profilu) tworząc właśnie kształt odwróconej litery U.

 

Miło słyszeć taką opinię, lecz pewnie mnie by ten lekarz zdyskryminował i zdyskwalifikował do zrobienia takiej linii tylko dlatego że jestem facetem.

 

Skoro jesteś zadowolona to bardzo dobrze - bo to najważniejsze. Aktualizuj proszę Motylku swój wątek w miarę progresu odrostu i jak będzie pełen odrost, bo widzisz na tym forum już jest tak że relacji kobiet jest tu może raptem kilka (ze 3-4), nie każda z nich też miała robioną taką linię, a i kobiety po zabiegu jakoś znikają z forum, nie odzywają się i nigdy nie aktualizują wątku i nie wklejają zdjęć pokazujących jak to wygląda taka linia po pełnym odroście, a mnie to bardzo interesuje jak taka linia wygląda po 100% odroście. Na przykładach mężczyzn nie mogę tego zobaczyć bo nikt płci męskiej z tego forum nie miał robionej takiej linii.

Życzę najlepszych efektów i zadowolenia. Dzięki za odp.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szkoda słów .....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie róbcie kolejnego śmietnika, z merytorycznego tematu, plzzz.

Zróbcie sobię wątek najniższe linie na swiecie albo "chcę być Princem" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie róbcie kolejnego śmietnika, z merytorycznego tematu, plzzz.

Zróbcie sobię wątek najniższe linie na swiecie albo "chcę być Princem" itp.

 

No właśnie nie róbcie śmietnika. Nawet nie wiem co czy kto to jest Princ i *uj mnie to obchodzi!!!

Na prawdę chcesz takiego tematu...? A nie będzie w nim gównoburzy takiej jak w moim osobistym wątku...?

Ni bój nic poszukać w sieci zdjęcia ludzi o wyjątkowo niskich liniach to żaden problem dla mnie.

Ponadto taki podobny temat już istnieje poniekąd bo założyłem temat w tym dziale o nazwie ''Mistrzowie gęstości i niskich linii'' - jak chcesz wiedzieć, jest tutaj: viewtopic.php?f=23&t=2730

Albo pokrewny temat też założony przeze mnie ''Skrajne obniżenie linii i zakoli'' viewtopic.php?f=23&t=2700

 

Dla mnie to są tematy poważne tak samo jak i pytania do tej kobiety, i *uj kładę na to czy pizgacie z tego.

 

-- 14 cze 2017, 9:45 --

 

Szkoda słów .....

 

Skoro szkoda to ich nie używaj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby się tak napinać... Każdy niech pisze co uważa. Na forach (różnego rodzaju) tam gdzie kończy się pluralizm tam zaczyna się lobbing. Jak antydhtor ma taką zachciankę na linię której nikt prawdopodobnie mu nie zrobi (choć nie wiem czemu nie) to jego sprawa. Hipotetycznie: gdybym chciał zrobić mega gęstość na górze kosztem kompletnego wyeksploatowania donoru (nawet do zera) bo np. moja fryzura to "amerykański żołnierz" to co?? Zrobi mi to jakiś lekarz?? Pewnie też nie choć nie wiadomo czemu skoro płacący tak chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest jak w przysłowiu krowa dużo muczy a mało mleka daje. Zamiast pocisnąć doktorków w klinikach ( tak, niech mu zrobią grzywkę na czole nawet przy całkowitej łysinie), ale jakoś wyżywa się tutaj, jakby ktokolwiek mógł mu doradzić w czym problem. Zostawiam to, z góry dzięki dla Motylka ze fotki z odrostów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się regularnie dawać. Temat stworzony z myślą o przyszlych użytkowniczkach, które miały by podobny problem. Wiem, że sama się bardzo ucieszyłam gdy odkryłam, że nie jestem jedyna która ma tak beznadziejny przypadek.

 

Minął tydzień, jest godzina 7:46 i mam ogromne problemy ze snem. Przez to ze nie moge obracac glowy na boki moj organizm odmawia zasypiania. Jesli juz uda mi sie zasnac to na kilka godzin a sam sen jest slabej jakosci...

 

A 13.06 (5 dni post-op) gdy wracałam z Warszawy do Poznania TLK - bezprzedzialowym jakiś burak sposcil mi plecak na glowe bo debilowo nie chcialo sie podejsc normalnie i wyciagnac bagaz tylko len siegal po niego jakos z tylniego miejsca. Ogarnela mnie mega panika! Jak mu zwrocilam uwage co zrobil uciekl najszybciej jak tylko mogl na peron bo sie zorientowal po bandamie ze jestem po jakiejs operacji. Mam tylko nadzieje ze nie uszkodzilo mi to zadnych graftow. Na pierwszy rzut oka jest bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...