free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ml RU stosujecie w dziennej dawce ?

Ja - 1ml ~5% roztworu na zakola i czubek.

Wychodzi około 1gram RU na 25dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile ml RU stosujecie w dziennej dawce ?

Ja - 1ml ~5% roztworu na zakola i czubek.

Wychodzi około 1gram RU na 25dni.

 

Stosuje tak samo.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy po RU mogą być lepsze efekty jak po finie? skoro to bloker Co do skutków ubocznych skoro przerwano badania napewno jakieś przyczyny były Jak nie widzicie ich teraz mogą pojawić się po latach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy po RU mogą być lepsze efekty jak po finie? skoro to bloker Co do skutków ubocznych skoro przerwano badania napewno jakieś przyczyny były Jak nie widzicie ich teraz mogą pojawić się po latach

 

Stosuje Ru od ok 2 msc. (3%, 2ml/dziennie), i nie musiałem czekać długo na skutki uboczne- chociaż byłem przekonany, że takowych nie będzie sądząc po rekomendacjach. Co do ubokow to podobnie jak przy finie (ktory bralem rok temu przez msc.)

a.fin:

-skutki uboczne: ból jądra(po ok 2 tyg. od rozpoczecia kuracji), swędzenie lewego sutka (po ok 1 msc. od rozpoczecia kuracji). Zmniejszenie dawki do pol tab.(propercia) nic nie dawalo -> uważam, że fin dziala tak samo 1mg jak 0.5mg (przynajmniej jesli chodzi o ujemne strony).

+ złagodzil swąd skóry głowy

+ libido - bez zmian

b.RU

-skutki uboczne: ból jądra(po ok 2 tyg. od rozpoczecia kuracji) 3%, 2ml/dzien. Swad sutkow - brak. Zmniejszenie dawki lub stosowanie co drugi dzien= zmniejszenie skutkow ubocznych.

+ złagodzil swąd skóry głowy

+ libido - bez zmian

Obcnie stosuje naprzemienne z eucapilem.

BTW:RU w K&B

 

I nie sądze żebym był jakims ewenementem/pechowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz być ewenementem, wystarczy że jesteś bardzo czuły na anty-androgeny. Skoro skutki uboczne odczuwasz już po dwóch tygodniach to na to właśnie wskazuje. Angel miał tak samo przy finie i RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyny minus po RU to bol jądra tak ? Jestes pewny na 100% ze to wina RU ? Też sie kiedys nad tym zastanawiałem (czasami mam lekki bol) ale w okresie gdy nie uzywałem RU te pobolewnie wcale nie ustepowało. Co wiecej, wydaje mi sie, ze miałem takie bole przed rozpoczecie leczenia. Nadmiat dihydrotestosteronu moze powodowac bole w jadrach, moze nie ma co przypisywac tego "zaszczytu" RU.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o uboki bo gośc co znam osobiscie jest chemikiem i mgr farmacji z wyksztalcenia siedzi w tym i jak zgadaliśmy sie o finie RU nawijał ze prawdziwe uboczne po medykamentach wyjdą po latach co mnie zmartwiło a RU było testowane i po kilkunastu tygodniach były bóle w klatce piersiowej ból jąder dusznosci pojawiły sie zachorowania na raka prostaty młodych osób dlatego przerwano badania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytałem o uboki bo gośc co znam osobiscie jest chemikiem i mgr farmacji z wyksztalcenia siedzi w tym i jak zgadaliśmy sie o finie RU nawijał ze prawdziwe uboczne po medykamentach wyjdą po latach co mnie zmartwiło a RU było testowane i po kilkunastu tygodniach były bóle w klatce piersiowej ból jąder dusznosci pojawiły sie zachorowania na raka prostaty młodych osób dlatego przerwano badania .

 

skad masz takie informacje? prosiłbym żebyś wstawił badanie potwierdzające Twoje słowa, bo osobiście czytam o tym specyfiku od kilku lat i nigdy na takie nie natrafiłem a czytam sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie musisz być ewenementem, wystarczy że jesteś bardzo czuły na anty-androgeny. Skoro skutki uboczne odczuwasz już po dwóch tygodniach to na to właśnie wskazuje. Angel miał tak samo przy finie i RU

 

Zgadza sie po finie to mialem okropne uboki i to bardzo szybko, po RU podobne , chociaz mniejsze , ale glownie w standardowym pojezdzie. W kb nie mialem zadnych a teraz stosujac w liposomach bywa roznie, nie mam zadnych powaznych, ale cos tam czasami sie pojawi, na razie krotko stouje z czasem zdam relacje...

 

Basten skad wiesz niby o tych ubokach itd, bo ludzie stosuja na zagranicznych forach to od lat, sa obeznani w temacie i 1 raz slysze ze w badaniach tak wyszlo itd....??!!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RU było testowane i po kilkunastu tygodniach były bóle w klatce piersiowej ból jąder dusznosci pojawiły sie zachorowania na raka prostaty młodych osób dlatego przerwano badania .

No to z grubej rury poleciałeś. Skąd info ??

 

Mogę na swoim przykładzie napisać, że po 9 miesiacach stosowania (a nie kilku tygodniach) nie mam:

- zadnych duszności

- żadnych bóli w klatce piersiowej

- żadnego bólu jąder (przynajmniej długofalowego, bo pobolewanie miewałem przed ale moze byc ono rownie dobrze spowodowane złym ułożeniem podczas snu)

- raka prostaty nie badałem, bo strumień dobry

 

Na zagranicznych forach ludzie stosują RU po 3-4 lata i jakoś dalej nabijają posty, a więc domniemywam że żyją Troche nie chce mi sie wierzyć w Twoje słowa.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuję ru ok 2 mies. i rzeczywieście po ok 1 miesiącu od stosowania pojawiły się u mnie duszności i ból w klatce teraz juz przeszło. Nigdy przynajmniej jak do tej pory nie miałem po żadnym specyfiku skutków ubocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję RU już 3 miesiące, 0 uboków. Jedynie libido mam wciąż bez zmian, nie wiem czy to wina fina i trwale zmniejszone libido, czy wina RU, włosy też mi nie lecą (i tu też nie wiem czy zasługa RU, czy ten ubok po finie). Niedługo idę do endokrynologa i wolałbym być pewien, co trzyma libido na niskim poziomie, nim zacznę kurację jakąś, bo jak wspomnę o stosowaniu chińskiego proszku to pewnie gość nie podejmie się leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po finie wystąpiła cała gama uboków już po drugim tygodniu brania, natomiast RU stosuję już dwa miesiące i zupełnie nic. Każdy organizm jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję RU już 3 miesiące, 0 uboków. Jedynie libido mam wciąż bez zmian, nie wiem czy to wina fina i trwale zmniejszone libido, czy wina RU, włosy też mi nie lecą (i tu też nie wiem czy zasługa RU, czy ten ubok po finie). Niedługo idę do endokrynologa i wolałbym być pewien, co trzyma libido na niskim poziomie, nim zacznę kurację jakąś, bo jak wspomnę o stosowaniu chińskiego proszku to pewnie gość nie podejmie się leczenia.

 

Z tego co "krótko" czytałem properciahelp to niskie libido (od fina) jest spowodowane mniejszą ilością androgenów oraz zwiększoną ilością estrogenów.

Układ HPTA nie może "podbić" androgenów, bo organizm zalany jest żeńskimi hormonami.

Pewnie endokrynolog da Ci jakieś leki anty-androgenowe.

 

 

 

Jeśli natomiast chodzi o badania które pokazują skutki uboczne RU (np ból jąder, duszności itd)

to link do badań or didn't happen (FUD!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie siać Zamętu tym co napisałem skontaktowałem się z znajomym na razie przez Tel Niechce NIKOGO Straszyć Sam nie jestem dobrze obeznany w temacie RU co przyznaje jak pisałem o ubokach słyszałem od gościa który siedzi w temacie Farmacii i Chemii to jego Zawód Wykonywany - Na Razie dowiedzialem sie Że o RU czytał Artykuł po angielsku kilka miesiecy temu Wyczytał ze był Testowany na grupie ochotników z poważna choroba w DUŻYCH DAWKACH znacznie wieksza Dawka jak stosuje sie na łys jako potencjalny LEK i u pewnej grupy ochotników wystapiły Uboki na pewno pamieta bóle jąder duszności jakies wymioty a nawet nowotwór tylko nie ma Dowodów ze to przez RU zapewne i po jakimś czasie zaprzestano Badań o Czym Wiemy Tylko nie Znamy Przyczyny . Prosiłem Żeby jak tylko odnajdzie ten Artykuł przesłał mi Skan tego Artykułu może uda mi sie spotkać osobiscie. Nikogo nie strasze ale RU , który sam Rozważałem Sprubować jest Nie poznaną substancja- brak zatwierdzonych badań Dopuszczenia na Rynek i Raczej nie jest złotym Środkiem bez uboków- które jak po finie wystapić mogą u osób wrażliwych lub pojawić sie nawet po kilkunastu latach co sie tyczy również fina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to były testy stosowania wew.?

poza tym czy podczas takich testów, nawet jak trwają kilkanaście miesięcy, może utworzyć się nowotwór? Nie wiem, ale chyba nawet leki ogólnodostępne nie są pod tym względem testowane, bo to chyba nie wykonalne. Nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: czekan » 03 lis 2013, 16:-skutki uboczne: ból jądra(po ok 2 tyg. od rozpoczecia kuracji) 3%, 2ml/dzien. Swad sutkow - brak. Zmniejszenie dawki lub stosowanie co drugi dzien= zmniejszenie skutkow ubocznych.

Stosuje Ru od ok 2 msc. (3%, 2ml/dziennie), i nie musiałem czekać długo na skutki uboczne- chociaż byłem przekonany, że takowych nie będzie sądząc po rekomendacjach. Co do ubokow to podobnie jak przy finie (ktory bralem rok temu przez msc.)

 

Postautor: janek19802003 » 04 lis 2013, 8:04

Stosuję ru ok 2 mies. i rzeczywieście po ok 1 miesiącu od stosowania pojawiły się u mnie duszności i ból w klatce teraz juz przeszło. Nigdy przynajmniej jak do tej pory nie miałem po żadnym specyfiku skutków ubocznych.

 

 

Postautor: kogut1991 » 04 lis 2013, 12:20

U mnie po finie wystąpiła cała gama uboków już po drugim tygodniu brania, natomiast RU stosuję już dwa miesiące i zupełnie nic. Każdy organizm jest inny.

RU na Forum stosuje w niewielkich ilosciach zewn nie za duza grupa forumowiczów a jednak pojawiaja sie jak wkleiłem uboki u chocby nielicznych czyli jest tak samo jak z finem u tych wrażliwych sie pojawia podobnie pewno było jak były badania o ile były i Artykuł był Prawdziwy. Daje Nam wiec do myslenia Dlaczego jakby RU bylo dobre bez Uboków przerwano Badania jaka była faktyczna przyczyna Czy dobrze Robicie stosując Drogi nieznany proszek z Chin od Kane,a . Czy jak teraz nie ma ubokow a widzimy ze jednak ktoś pisze ze ma ból jąder dusznośći to jednak jest w grupie wrazliwych i uboki są a u tych co Nie ma to jak po finie mogą sie pojawić z biegiem lat. Sam stosując fina uwazałem go za dobry nie mam ubocznych itp jednak z czasem moje libido nie jest takie jak kiedyś jestem mniej skoncentrowany bardziej ospały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie siać Zamętu tym co napisałem skontaktowałem się z znajomym na razie przez Tel Niechce NIKOGO Straszyć Sam nie jestem dobrze obeznany w temacie RU co przyznaje jak pisałem o ubokach słyszałem od gościa który siedzi w temacie Farmacii i Chemii to jego Zawód Wykonywany - Na Razie dowiedzialem sie Że o RU czytał Artykuł po angielsku kilka miesiecy temu Wyczytał ze był Testowany na grupie ochotników z poważna choroba w DUŻYCH DAWKACH znacznie wieksza Dawka jak stosuje sie na łys jako potencjalny LEK i u pewnej grupy ochotników wystapiły Uboki na pewno pamieta bóle jąder duszności jakies wymioty a nawet nowotwór tylko nie ma Dowodów ze to przez RU zapewne i po jakimś czasie zaprzestano Badań o Czym Wiemy Tylko nie Znamy Przyczyny . Prosiłem Żeby jak tylko odnajdzie ten Artykuł przesłał mi Skan tego Artykułu może uda mi sie spotkać osobiscie. Nikogo nie strasze ale RU , który sam Rozważałem Sprubować jest Nie poznaną substancja- brak zatwierdzonych badań Dopuszczenia na Rynek i Raczej nie jest złotym Środkiem bez uboków- które jak po finie wystapić mogą u osób wrażliwych lub pojawić sie nawet po kilkunastu latach co sie tyczy również fina

 

Coś kolego kręcisz, średnio chce mi się wierzyć że ktoś z farmacji i chemii obraca się właśnie w takich kręgach jeśli się tym nie interesuje tak jak my - poza tym o jakim RU kolega mówił? o RU58441 bo odmian substancji których nazwa zaczyna się od" RU..." jest setki a może nawet tysiące.... Artykuły są dostępne w necie, a jak wspominałem nic takiego nie znalazłem, a czytam bardzo dużo (zaznaczę że w języku angielskim, co nie jest niczym nadzwyczajnym w dzisiejszych czasach). Tak jak ktoś wspomniał bez badań to takie "kolega kolegi powiedział że".

 

 

Nikt nie mówił że RU nie ma uboków. Cały czas trąbimy, że mogą wystąpić skutki uboczne jak przy stosowaniu anty-androgenów, ale ryzyko jest znacznie niższe niż przy ogólnie dostępnych inhibitorach 5AR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Jedno i Nie Jeden Farmaceuta Wam Powie Nie ma Leku Farmaceutyku Bez potencjalnie Możliwych skutków ubocznych. Uboki zwykle wystepuja u niewielkiego odsetka stosujących zalezy od leku wystarczy przejrzeć pare ulotek lekow nawet w google. z Doświadczenia Wiem Że jeżeli coś pomaga na daną przypadłośc chorobe to jednak dla całego organizmu nie jest Witaminką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem Jedno i Nie Jeden Farmaceuta Wam Powie Nie ma Leku Farmaceutyku Bez potencjalnie Możliwych skutków ubocznych. Uboki zwykle wystepuja u niewielkiego odsetka stosujących zalezy od leku wystarczy przejrzeć pare ulotek lekow nawet w google. z Doświadczenia Wiem Że jeżeli coś pomaga na daną przypadłośc chorobe to jednak dla całego organizmu nie jest Witaminką.

 

Jak ze wszystkim, trochę pojadę ironicznie (bez obrazy ) ale rutinoskorbin też ma jakieś tam skutki uboczne u odsetka stosujących. Tak czy siak czekam na link do badania, bo sam jestem ciekaw czy w ogóle jest możliwe to co mówił Twój kolega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom nic nie krece znam cię z starego forum jeszcze- wirtualnie jak olejki te tluste stosowałeś hehe i ja tez miałem od ciebie troche jestem w temacie łysienia bo juz to troche było Fakt w temacie RU nie jestem obeznany jak przyznałem bo nie stosowałem forum czasem czytam i o Ru tez myslałem sprubować. Zgadałem się z gosciem - poznałem przypadkiem gośc ma naprawde duża wiedze i to chodzilo o to RU . Gosc jest Farmaceuta a dlaczego weszlismy na temat fina minoxa duta Saba- noi ...RU bo gośc jest prawie łysy hehe. Tez kiedyś walczyl próbował zajadał propecie wcierał lokon nie było wtedy takiej wiedzy jak dziś czytajać o RU nie szukał tego srodka na łysienie tylko przeczytał artykuł bo duzo czyta interesuje się nie w necie a w czasopismie . Sam o RU pytałem co sądzi tez myslałem jak ty wiec dokładnie nie wypytywałem a nawet jak nowotwór to już eee tam ładnie straszy . Zauważmy jednak że są na forum dwa czy trzy przypadki gości stosujących RU w niewielkich ilosciach co zaobserwowało te uboki co mówił ból jadra , duszności. Jakby tak podać dawke 3-4 x wieksza przez kilka tygodni jeszcze wewnętrznie realna szansa opisanych ubocznych jest na bank wiec Artykuł prawdopodobnie był prawdziwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ze wszystkim, trochę pojadę ironicznie (bez obrazy ) ale rutinoskorbin też ma jakieś tam skutki uboczne u odsetka stosujących. Tak czy siak czekam na link do badania, bo sam jestem ciekaw czy w ogóle jest możliwe to co mówił Twój kolega

 

ziom1990

Administrator

Dokładnie Ziom oto mi chodziło nawet takie moga miec uboki to Ru tez a czytałem że RU uboków nie ma - nie bede teraz szukał kto pisał ale to mnie od razu Śmieszyło jaką Mamy mieć gwarancje Że RU - proszek z Chin kiedyś nie okaże sie gorszy w ubokach od Fina Duta Saba?- Nie twierdze oczywiscie ze tak bedzie ale gwarancji nie mam Dlaczego przerwano badania nie wprowadzono na rynek bo był za Dobry? Hmm Jesteś znawca RU to może znajdziesz na to pytanie odpowiedz. Gośc nie jest moim kolegą a znajomym którego poznałem jak byłem na dalszym wyjezdzie dzieli nas znaczna odległosc mam jednak nr Tela mail - mielismy wspólna sprawe nie z łysieniem związaną. Sam jestem Ciekaw Artykułu i czy to Prawda jakie Żródło czy wiarygodne nie jakiś żurnal oby tylko znalazł i przesłał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest takie doszukiwanie sie bezsensowne.... Tak RU tez ma uboki, CB ma uboki, i kazdy inny porzadny bloker ma uboki, ale nie ma takich jak fin/dut. Poza tym jak RU zaczelo stosowac coraz wiecej ludzi to nic dziwnego, ze jakas czesc niestety miala/ma uboki.

To co piszesz Basten nie ma sensu, bo to, ze znajomy ci o czyms napisal nic nie znaczy. Tutaj juz tyle teorii roznych bylo pokazywanych, ktore w ogole nie byly niczym potwierdzone, ze te twojego znajomego sa kolejnymi i na pewno nie ostatnimi;]

 

Dlaczego badnia nad RU-58841 zostaly przerwane? Hmm moze byc setki powodow...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...