free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ktoś gdzieś tu na forum wrzucał link do tej strony, ale nie miałem wtedy za bardzo czasu zainteresować się tematem. http://ru-solutions.com/RU58841-Solution-5percent

 

 

Przecież http://www.mpbtreatments.com/ i http://www.ru-solutions.com/ to jedno i to samo źródło.

 

To RU za laboratorium amerykańskiego. Pewne i gotowe, ale droższe i mniej trwałe (proszek RU wytrzymuje 2 lata w zamrażalce, a RU w gotowcu lub proszek przechowywany w temperaturze pokojowej, mają trwałość pół roku).

 

Z drugiej strony, nie ma żadnej filozofii z przygotowywaniem gotowca RU bezpośrednio z proszku RU i bazy KB - mieszasz jedno z drugim, używając wagi i mieszadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupelniezielony zakup tego opłaca się tylko gdy potrzebujesz na już, a w okolicy (na forum) nikt nie organizuje zamówienia od Kane. Inaczej to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tam gotowiec 1% RU za 42$

 

czy stosowanie 1% ma sens?

 

ps. i kto to jest ten Kane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i chciał bym zacząć stosować RU może mnie ktoś pokierować gdzie mogę go zamówić i o co ogólnie chodzi z tymi podjazdami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przeczytałeś całego wątku to się za to nie bierz, bo pewnie nie wiesz o połowy rzeczy. Stosowanie takich środków musi być przemyślaną i świadomą decyzją.

 

A gówno z tym ru, jednak miałem jakieś zwidy stosuje regularnie od tamtego posta i lecą tak samo. Nie wiem skąd te durne przerwy wtedy były, a teraz nie mam takiego dnia ehhh. CHyba na his trzeba zbierać i przkokiść z pomocą teścia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak jak niemal wszystko inne - po ok 10-14 dniach, gdy odpadną strupki.

 

Ja czekałem ok miesiąca i wszystko jest ok, tzn przeszczepione włosy odrastają prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej chcialbym sie dolączyć do zamowienia na RU 58841 oraz CB, kiedy będzie ktoś kupował?

 

Teraz idzie spora porcja RU i będzie trzeba rozporcjować. Także napisz mi na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszkę inne pytanie: jak "płynnie" przejść ze stosowania fina na Ru? Domyślam się, że takie odstawienie z dnia na dzień to raczej średni pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuj 2 blokery jednocześnie . Jak zauważysz , że RU na Ciebie działa to stopniowo zmniejszaj dawkę fina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zastanawiam się nad zamówieniem. 3 butelki + dostawa to jakieś 225USD czyli ok. 750PLN. 3 Butelki to 150ml 5%RU+KB, a więc ca. 4-5m-cy kuracji. Wyjdzie to poniżej 200PLN za miesięczną kurację.

Rozumiem, że towar przyjechałby prosto i bezproblemowo z UK ?

Czy ktoś z Was nawiązał już z nimi kontakt ?

 

Pozdrawiam

karolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałem do nich - wysyłka z Francji

 

we ship from europe, china and usa, depending on your country and order. if you live in Poland, we can ship from europe from france by La-poste.

 

warm regards,

 

anagen Inc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią zamówiłbym 3- 4 butelki, może warto założyć oddzielny wątek, zebrać ludzi i złożyć grupowe zamówienie, przynajmniej na przesyłce się trochę oszczędzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszczędzisz za dużo ( a na pewno nie nerwów ) . Przesyłka z dużą ilością butelek wpadnie na granicy i towar zostanie wysłany do badań .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dostawa to ok. 35USD, jak gdzieś było napisane, to oszczędność przy zorganizowanej grupie wielka nie będzie. Z drugiej strony ciekawe, czy dali by jakiś rabat przy większym zamówieniu ?

Natomiast pomysł zakupu tam, mnie się generalnie podoba i jeśli jest to pewny sprzedawca, pewny towar i pewna firma kurierska to czemu nie

Dlaczego uważasz, że może być wpadka na granicy jeśli towar idzie (z Francji) czyli w granicach Unii Europejskiej ??

 

Pozdrawiam

karolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłki wysyłane na terenie UE są również sprawdzane . Czy wy naprawdę uważacie , że w UE pojęcie granicy państwowej już nie istnieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że są sprawdzane, natomiast nie zostanie nałożone cło w przeciwieństwie do zakupu towarów z poza UE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Mam w razie czego, pod ręką 20g czystego (99%) tego specyfiku. Do rozpuszczenia samodzielnego i stosowania. Wraz z, praktycznie całym zestawem do rozpuszczania. Waga, alko + PG.

 

Byłby ktoś zainteresowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie oszczędzisz za dużo ( a na pewno nie nerwów ) . Przesyłka z dużą ilością butelek wpadnie na granicy i towar zostanie wysłany do badań .

 

Więc może mi ktoś wytłumaczyć jak omijacie to grupowo zamawiając RU?

puder jedzie zaszyty w maskotkach czy jak?

 

mam jeszcze kilka pytań do znawców

1) kto lub co to jest dokładnie ten keanshop - jakiś chemik typu haisenberga z breaking bad? na ich stronie nic nie ma. jakies szczegóły dotyczące ich działalnośći? gdzie produkują proszek?

2) na jakich zasadach jest ogólnie produkowane RU - tzn kto jest tego głównym odbiorcą? bo rozumiem że to lek, leków nie produkuje się od tak i nie sprzedaje w szarej strefie... czy ktoś to kontroluje?

3) czy jest gwarancja że ktoś nie zakaże produkcji tego, albo producent stwierdzi że porzuca biznes - jaki plan macie wtedy - powrót do fina?

4) dlaczego żadna firma farmaceutyczna nie zacznie tego produkować na masową skalę, skoro ma to działanie zbliżone do fina ale nie działa systemowo i nie ma ubuków? - przecie to by złota żyła była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU58841 w postaci sproszkowanej, nie jest traktowany jako gotowy produkt tylko półprodukt, co w przypadku zamówienie na użytek własny nie jest problemem. Niczego nie omijamy, towar jest zatrzymywany, zawartość jest sprawdzana i przesyłana dalej.

 

Żadna firma nie może tego produkować w celach sprzedaży na światową skalę gdyż, musiałaby mieć patent, który należy do firmy której większościowym udziałowcem o ile się nie mylę jest merck (oczywiście nie bezpośrednim).

 

Co do gotowej już mieszanki jest inaczej, gdyz wtedy w przypadku kontroli, będzie to potraktowane jako gotowy lek. Myślę że w takim przypadku czy zostanie przepuszczone zależy jedynie od dobrej woli celnika. Jak trafisz na wiecznie szukających dziury w całym (o co nie trudno) to mogą się zachować różnie. Jeśli byś zamawiał to zdaj relację jak przebiegła cała procedura.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...