free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Turcja - GetFue 2074 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga minął miesiąc od zabiegu!

Witam, zgodnie za zapowiedzią wstawiam zdjęcia i będe kontynuować swoja fotograficzną domumentacje

Zgodnie z oczekiwaniami część przeszczepionych włosów już wypadła, ogólnie korona mi się mocno przerzedziła pewnie wskutek odstawienia 4 msc temu NR-07 z 5% minoxidil.

Od czasu operacji codziennie łykam Medobiohtin- Biotyna 5mg i zgodnie z zaleceniem lekarza od jutra- miesiąc od opreacji, zaczynam stosować regularnie do końca życia lub do czasu wynalezienia klonowania włosów - Loxon 5%

Następny zabieg planuje za 1,5 roku zimą- wszystkie włosy z klatki piersiowej i szyji brody na górna część głowy.

Pierwsze 4 zdjęcia są przed ostrzyżeniem maszynką, a kolejne już po strzyżeniu bo zaczynałem wygladać jak 40 letni pracownik biblioteki z wiankiem i przeswitami z lat 70-tych

DSC00715.thumb.JPG.8a8e0da8057b3d002d76ded8c564ea4f.JPG

DSC00717.thumb.JPG.7ad19084826156f8669c7b75ff202ce6.JPG

DSC00724.thumb.JPG.f14d18eac8cbb7123446f74f9991dcae.JPG

DSC00726.thumb.JPG.f5a85c58db06cc728a80cb9afece8dae.JPG

DSC00727.thumb.JPG.6258970b641b9e4d0c10e36fd4a875d7.JPG

DSC00731.thumb.JPG.804525dccb79af5ae4f7326e223abf32.JPG

DSC00732.thumb.JPG.05ac0bad061161f63940eab05b819642.JPG

DSC00734.thumb.JPG.0eb3c3d57f1f5633b51dd1e3416e16fd.JPG

DSC00740.thumb.JPG.8dd1c33c00c16f669ff01876a9e05029.JPG

DSC00742.thumb.JPG.600895c3e1245457ff06b4a5ad3d7dcc.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myslales by w obszarze dawczym docelowo zrobic mikropigmentacje? Wowczas nie beda widoczne zadne przeswity i zniknie wrazenie przetrzebionych bokow i tylu.

Masz dosc ciemne wlosy i efekt powinien byc wowczas bdb.

Zycze super odrostu na gorze:) Jak dorzucisz te pare graftow z BHT na szczyt i tyl, to powinno byc BDB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Na razie bez zmian, nie ma co wstawiać zdjęć, pewnie za wczesnie, bo nie minęly 3 miesiące od zabiegu.

Poki co jak ktoś się przypatrzy to prędzej dostrzeże blizny na donorze niż spektakularny odrost włosów na głowie.

Zachowały się jedynie rzadko posadzone grubsze czarne włosy z brody i szyji i dziwnie to wygląda gdyż włosy z donoru nie przetrwały 2 msc po zabiegu.

Nikt z moich znajomych czy rodziny NICZEGO nie zauważył, nikt nie powiedzial ani razu, że mam jakos więcej włosów itp..

Moja partnerka nawet stwierdziła, że mam jakby mniej ich na głowie i że bez sensu wydałem 13 tyś złotych...

No nic, musze pewnie jeszcze poczekać z 2-3 msc i jak nie będzie rezultatów to na 1mm cała głowa, hairtattoo- tatuaż mikropigmentacja i solarium raz na jakis czas.

Poki co walka trwa i pieniądze też lecą..


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Takie szybkie pytanie, jak długo po zabiegu przeszczepu trzeba odczekać by móc bezpiecznie i bez szkody dla włosow skorzystać z solarium?

Pozdrawiam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam informacji w google i jak byk napisane na róznych stronach, że minimum 6 tygodni unikać słońca i solarium, więc mysle ze po 3 miesiacach mozna ŚMIAŁO korzystać i ze słońca i z solarium.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Mineły 3 miesiące od operacji przeszczepu 2074 graftów.

Jaki efekt? Warto sprawdzić zdjęcia do porównania zamieszczone na 1 stronie tych postów.

Codziennie łykam Biotynę oraz stosuję loxon 5%

Martwi mnie jedynie to, że moje włosy nie są wstanie zasłonić skóry na głowie, wszędzie są prześwity, czy to w krotszych czy dłuższych włosach. Przy dłuższych upodabniam się do Gargamela, przy krótszych przyjamniej troche lepiej, ale głowa jak była łysa tak pozostała łysa.

Decydując się na przeszczep włosów myślałem, że ziści się moje marzenie, zasłonięcie włosami całej głowy by nie było widać skóry, narazie wiem że to są mrzonki.

Póki co nikt z bliskiego otoczenia żadnej różnicy i zmiany nawet nie zauważył, może trzeba jeszcze długo czekać.

Zapraszam do komentowania, pozdrawiam wszystkich

IMG_2235.thumb.JPG.5ff525b69e41cc06745de82c1e4d7bee.JPG

IMG_2238.thumb.JPG.f7f5117ccce2a031604c5f469a2119c2.JPG

IMG_2241.thumb.JPG.806d50c1e4b29ba7f8373b8f6dac0527.JPG

IMG_2242.thumb.JPG.4678c435262bd6c4d3d5fb2c9d539ed4.JPG

IMG_2245.thumb.JPG.9e43ea7f0f0c517c95dce4b178c07577.JPG

IMG_2249.thumb.JPG.93ba9bc3918cd00f80bf7fe08365216b.JPG

IMG_2250.thumb.JPG.ecb859419ad8a4f2571c39b7c887f6ff.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gargamelu czego oczekujesz po 3 miesiacach? Smyraj klakiera i czekaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachu Kawalarzu hahaha gdyby przez śmiech odrastały włosy to bym mial z 1000 graftow wiecej hahaha

 

Dokladnie 3 miesiace to nic ale wstawiaj regularnie zdjecia:):)

 

 

A co do prześwitów to nie przesadzaj jak będą jakieś lekkie to az taka wielka tragedia ? ktoś bedzie stał nad Twoja głową i kazał Ci się schylać by zobaczyć czy Ci sie łeb świeci ? no gargamel nie przesadzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe podziwiam dobry dowcip

Nie zrozumieliśmy się do końca- mam mega dystans do siebie i czasami sam się z siebie smieje

Chodzi mi tylko o to, że nie moge zapuścić dłuższych, bo nawet znajomi mi mówią, że wtedy fatalnie wyglądam. Moje włosy nadają się tylko na 1-3mm max


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze. W 3 miesiącu wszystko się zaczyna. Wrzucisz za miesiąc zdjęcia, to bedzie co porownywac z tymi obecnymi.

Z dnia na dzień powinno być coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gargamelu czego oczekujesz po 3 miesiacach? Smyraj klakiera i czekaj.

 

Stachu rzondzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stachu rzondzisz

 

 

Mój monotematyczny, trzeci raz piszący to samo, psychofanie. Przestań zaśmiecać wątki użytkowników - chłopak pyta, a my odpowiadamy - Twój entuzjazm do mojej osoby odstaw na bok, a potrzeby euforycznej empatii realizuj sobie na FB u Justina Biebera lub Magdy Gessler. Lubisz mnie - wyślij przelew na moje konto ; nie lubisz - wyślij przelew do Andrzeja, który oklepie mi ryj - tutaj jest podwórko Przemoxa i przestań się rozkładać ze swoim cygańskim taborem.

 

 

PS

 

Interpretacja w zależności od pierwotnych intencji piszącego. Jeśli to był sympatyczny sarkazm - tak też interpretuj moją odpowiedź; jeśli jakiś przytyk - bierz to na poważnie. Piękna polityczna konstrukcja.

 

 

Sorry Przemox - przycinam tego "chwasta" tutaj pro publico buono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Liczylem na to że to سخرية انيس. Ale wolałem się upewnić bo był niewyraźny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

jestem po przeszcepie wlosow metoda fue.Mam pytanko do tych co robili przeszczep ta sama metoda.

dzisiaj jest rowne 3 tyg od przeszczepu,a ja nadal mam duzo strupkow na glowie.i skora w miejscu przeszczepu jest taka rozowo czerwona.i glowa w tym miejscu jest taka jakas inna..Czy to normalne,bo prawie wszedzie jest napisane ze te strupki odpadaja w przeciagu ok.2 tyg.Troche juz jestem zaniepokojony..Pytalem w klinice,oni twierdza ze to normalne..Ale co maja mi innego poweidziec?Dla tego pytam tych co juz maja to za soba?? Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zasmiecam,tylko grzecznie pytam..A jak nie masz nic do powiedzenia na ten temat,to po co sie udzielasz?!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udzielam sie po to zebys nie zasmiecal koledze watku. Grzecznie zapytales w temacie ponizej i to powinno wystarczyc. Najlepiej bylo by gdybys zalozyl swoj watek, wstawil zdjecia wtedy mozna byloby cokolwiek powiedziec. Stropki w 3 tygodniu nie sa niczym nadzwyczajnym aczkolwiek u wiekszosci osob po takim czasie juz ich nie ma. Co nie oznacza i u Ciebie idzie cos nie tak. Tak jak pisalem wczesniej najlepsze bylby zdjecia, na podstawie Twojego opisu "skora jest jakas inna" ciezko jest cokolwiek merytorycznego ustalic. Pozdrawiam i apeluje o zachowanie spokoju;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...