free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Turcja - GetFue 2074 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dzięki serdeczne za uwage i opinie

Mikropigmentacja to calkiem niezła opcja dla kogoś kto już jest w bardzo zaawansowanym stopniu łysienia i zastal już mu tylko wianuszek nw7. Będąc w takiej sytuacji, nawet chwili bym się nie zastanawiał, tylko maszynka w ruch i tatuaż co dwa lata.

Zdecydowałem się jednak wybrać inną drogę, powalczyć o włosy, biorąc pod uwagę, że jednak przeszczepione włosy utrzymają się na całe życie a nie pare lat...

Włosy to jednak włosy- jakoś nie widzialem nikogo z tym tatuażem na żywo, a nawet tu na forum popularności nie bije.

Jesli powiedziałem A to wypadałoby powiedzieć B albo najlepiej od razu Z i zrobić wszystko.

Nie ukrywam, że pewnie za rok chciałbym podjąć się wyzwania i znalezć takiego lekarza który podjąłby się jeszcze większego wyzwania i przeniosł wszystkie wlosy z brzucha, całej klatki piersiowej, pach i całej szyji pod brodą (zarostu z twarzy w życiu nie ruszę).

Graftów pewnie ok 4000-5000 i obsadził nimi cały moj przerzedzony obszar na czubku głowy nw-4,5,6,7.

Jeśli jakiś lekarz specjalizuje się w zabiegach BHT i byłby wstanie to zrobić i miałbym fryzurę na cale życie jak np nasz zajebisty aktor Czarek- zdj poniżej, który kiedyś też miał dużo gorsze włosy, to mysle że się zdecyduje a cena nie będzie grała w tym przypadku roli.

Co sądzicie wtajemniczeni?

thumb31_8460166.jpg.380a6e0c4b36f14aa3a7a7bb9aa62e20.jpg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że pewnie za rok chciałbym podjąć się wyzwania i znalezć takiego lekarza który podjąłby się jeszcze większego wyzwania i przeniosł wszystkie wlosy z brzucha, całej klatki piersiowej, pach i całej szyji pod brodą (zarostu z twarzy w życiu nie ruszę).

 

Mam to samo. Nigdy nie pozbędę się graftów z twarzy, chociaż mam ich bardzo dużo. Czasem gęsta broda jest ważniejsza niż włosy na głowie.

 

Graftów pewnie ok 4000-5000 i obsadził nimi cały moj przerzedzony obszar na czubku głowy nw-4,5,6,7.

Jeśli jakiś lekarz specjalizuje się w zabiegach BHT i byłby wstanie to zrobić i miałbym fryzurę na cale życie jak np nasz zajebisty aktor Czarek- zdj poniżej, który kiedyś też miał dużo gorsze włosy, to mysle że się zdecyduje a cena nie będzie grała w tym przypadku roli.

Co sądzicie wtajemniczeni?

 

W twoim przypadku nie jest możliwe uzyskanie takiego fryzu jak u Pazury. A jeśli już to system włosów jedynie.

 

Jeśli cena BHT nie gra roli to trzeba było od razu uderzać do lepszej kliniki. Teraz donor podziabany ( głowa i szyja ), więc ciężko będzie wyciągnąć z niego dużą ilość graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się ładnie zagoi to za parę Miechów wyślij do paru klinik zdjęcia może coś wykombinuja pamiętaj by tutaj wstawiać zdj jestem ciekaw efektów pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea świetna w praktyce niemożliwe do zrealizowania:)

 

Poproś Liona o link do dyskusji ze starego forum na temat różnic w grubości graftów na ciele, fazach wzrostu i procentu przeżywalności graftów z ciała:)

 

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za szybki odrost:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare forum wyparowało. Sam chciałem poszperać ostatnio i nie ma gdzie znaleźć info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stare forum wyparowało. Sam chciałem poszperać ostatnio i nie ma gdzie znaleźć info .

Większość co ciekawszych tematów skopiowałem, przewidując, że prędzej czy później stare forum zniknie (było olewane przez admina).

Jednak nie wiem czy mogę je tu wkleić, tak żeby nie było jakiejś znowu awantury, więc wkleiłem je tylko w części prywatnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za umieszczeniem tych materiałów na forum ( np. w dziale Artykuły ). To jest jak sądzę potężny zasób wiedzy , więc każdy użytkownik na tym skorzysta.

Jeśli będziesz miał wolny czas i chęć to możesz umieszczać tematy ze starego forum.

 

 

Przemo sorry za offtop.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy chce czy nie chce tylko czy w ogóle jest to zgodne z prawe (ochrona wlasnosci intelektualnych). Chyba że powymazywac wszystkie Nicki z dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Dziś minęło 14 dni od krwawej i okrutnej operacji

W większości odpadły już strupki, a włoski trzymaja się i nie chcą wypaść.

Załączam pare zdjęć do wglądu

DSC00699.thumb.JPG.0f5965875943d1c2986a8d291c6c8628.JPG

DSC00691.thumb.JPG.13cdc64049b069b330709ebc79a6a406.JPG

DSC00692.thumb.JPG.9639a4a6aa0110f3006c6c9b93d75076.JPG

DSC00701.thumb.JPG.3c94c51494a2ff47de3cc78db9f9130e.JPG

DSC00705.thumb.JPG.3287061b3bf20df7f54019e78d9f4bff.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze jest fajnie kombinuj dalej z przeszczepami na środek i koronę dzięki za zdj wstawiaj regularnie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Razem pobrali 2074 grafty.

Miejsce Turcja Antalya- klinika GetFue.

Cena 2700 euro za całość w tym dwa noclegi z wyzywieniem w klinice.

 

Tak tanio ?

2700 eur = 11455 zł

11450 / 2074 = 5,50 zł za GRAFT ?

 

Czy to jest normalna cena? Jeżeli w Turcji robi się dobrze przeszczepy to po co wydawać ponad 2 razy tyle i jeździć do Indii czy Belgii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ik19 - wejdz sobie na strone GetFue tam widnieją ceny 2900 euro za 3500 grafts

Po co jezdzić do Indii czy Belgii? hmm bo tam są Swiatowej sławy najlepsi lekarze od przeszczepów.

Sugaar- dzięki za linki

Tak, na pewno za rok zrobie drugi i mam nadzieje ostatni przeszczep w zyciu.

Tak się zastanawiam czy dałoby rade pobrać grafty z donoru na głowie z miejsc które nie były przetrzebione, tz miedzy innymi po bokach ( zaznaczone na zdjęciu), calkowicie z pach oraz z szyji z zarostu. Łącznie moze byłoby tego z 5000 gratów i nimi obsadzić całą góre mojej głowy.

Zamieszczam zdjęcia

DSC00679.thumb.JPG.a2da12afb2b9550feed69bd7123c8fc7.JPG

1997586398_DSC00708-Kopia.thumb.JPG.c04c91f5e3d0e5d096f45066678a2a63.JPG

DSC00708.thumb.JPG.3678bfd8c82251da4f4877ce1e46033b.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze głową pelna pomysłów trzymam kciuki ja się średnio znam ale na aż 5000 Dodatkowych graftow bym nie liczył narazie musisz ocenić czy gęstość jaką masz z 2070graftow poprawi wystarczająco sytuację w tym miejscu Pamiętaj o zdjęciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemox79. Będzie ciężko uzyskać tobie 5000 graftów. Z głowy możesz wyciągnąć z 100-200 graftów bo masz słaby donor. z karku raczej tobie nie pobiorą bo te grafty w twoim przypadku mogą wypaść. pacjenci przy NW 6-7 przeważnie nie mają tam włosów tylko wąski wianek. pachy brzuch, nogi raczej się nie używa bo te włosy mają znacznie odmienną charakterystykę. Ogólnie włosy BHT nie pokrywają tak dobrze, bo są pojedyncze i odrost może być mniejszy od włosów z głowy. masz bardzo duży teren do pokrycia.Głównie możesz posiłkować się brodą 2000-3000 z całego terenu i klatka piersiowa. Z klinik które mogłyby to zrobić to dr As z Indii. Napisz do skalada może on tobie doradzi. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przemox79. Będzie ciężko uzyskać tobie 5000 graftów. Z głowy możesz wyciągnąć z 100-200 graftów bo masz słaby donor.

 

Przede wsszystkim od razu powinien udac się do lepszej kliniki ( co mu doradzaliśmy ) oraz zdecydować się na przeszczep rozszerzony ( DEM ) .Przy słabym donorze i dużej ilości BHT to jedyna sensowna opcja .

 

z karku raczej tobie nie pobiorą bo te grafty w twoim przypadku mogą wypaść. pacjenci przy NW 6-7 przeważnie nie mają tam włosów tylko wąski wianek. pachy brzuch, nogi raczej się nie używa bo te włosy mają znacznie odmienną charakterystykę. Ogólnie włosy BHT nie pokrywają tak dobrze, bo są pojedyncze i odrost może być mniejszy od włosów z głowy. masz bardzo duży teren do pokrycia.Głównie możesz posiłkować się brodą 2000-3000 z całego terenu i klatka piersiowa. Z klinik które mogłyby to zrobić to dr As z Indii. Napisz do skalada może on tobie doradzi. Powodzenia.

 

Nie do końca jest tak, że włosy z ciała są jednowłosowe. U mnie co 3 graft jest 2-włosowy lub 3-włosowy .Poza tym ważna jest charakterystyka : długość włosa, kolor itd. Odrost w dobrej klinice będzie min. 80 %, więc tragedii nie ma.

Chirurdzy, którzy maja duże doświadczenie w przeszczepach BHT to np. Poswal i dr Umar .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugaar. U mnie z brody miałem 1.2.3 i nawet czterowłosowe grafty, dlatego lekarze używają najczęściej z tego regionu a nie z rąk czy nóg. Z innych części ciała BHT w większości są jednowłosowe i nie tak grube jak z brody, jak również rosną do określonej dugości .pacha czy okolice łonowe,przynajmniej u mnie nie nadawałyby się z powodu charakterystyki włosa. Ręce i nogi mam owłosione, ale są cienkie i krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z innych części ciała BHT w większości są jednowłosowe i nie tak grube jak z brody, jak również rosną do określonej długości .

 

Dlatego też lepiej włosami z rąk czy nóg uzupełniać donor. Chociaż widziałem przypadek gościa , który miał linię zrobioną z graftów pobranych z nóg .

 

Same grafty z brody też nie mogą być posadzone, gdyż uzyskany efekt może być sztuczny. Zazwyczaj wszczepia się włosy grube ( broda ) razem z cieńszymi ( np. klatka ) . Wówczas efekt jest bardziej naturalny.

 

 

 

pacha czy okolice łonowe,przynajmniej u mnie nie nadawałyby się z powodu charakterystyki włosa. Ręce i nogi mam owłosione, ale są cienkie i krótkie.

 

U mnie długość włosów na nogach jest większa niż 3 cm, na klatce 5 cm , więc jest duży zapas na przyszłość .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o donorze, szyji i pachach, jeśli mówićie o klatce piersiowej to zapas mam prawie nieograniczony.

Wiadomo, że to inny włos niz na głowie, ale jesli się odpowiednio wymiesza z klatki, szyji, pach i donoru z głowy powinno być 5000 graftow na pokrycie całego obszaru mojej głowy na górze. Nie zalezy mi na mega długich włosach, gęstych, chce mieć poprostu włosy na całej głowie, moga być do max 2cm, to i tak lepsze niż łysinka hehe


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pacha czy okolice łonowe,przynajmniej u mnie nie nadawałyby się z powodu charakterystyki włosa.

 

Co z tą charakterystyką ? Chyba lepiej, że są grubsze i ciemniejsze. Gdyby były jaśniejsze i cieńsze to jeszcze zrozumiałbym.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...