free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Turcja - GetFue 2074 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby Tobie przemox chciało się bawić z mikrowłóknami, to przy odrobinie wprawy mógłbyś robić piękną fryzurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Update!

witam wszystkich, minęło pół roku od zabiegu przeszczepu włosów 2074 grafty w GetFue Turcja.

Zamieszczam foty po 6msc od zabiegu.

Pozdrawiam!

DSC01023.thumb.JPG.76ada0c00a30c5dda91d9a60ca19919d.JPG

DSC01025.thumb.JPG.e94dd96956c5c8e8c4a1429da1a6670e.JPG

DSC01026.thumb.JPG.74d3608d796c4b9610e32175ca6a4022.JPG

DSC01028.thumb.JPG.c1fee40ea12217227a70c4a6ac029cf9.JPG

DSC01029.thumb.JPG.c7e5d0e642cf79f5f582ab8f7fb9df54.JPG

DSC01033.thumb.JPG.dd007f6f3560c5ce0a03a3a6f410ab01.JPG

DSC01039.thumb.JPG.f0c38a410cea6aecca1f2c1d9ed7da6f.JPG

DSC01040.thumb.JPG.0338617e883b18dbee2714d74f056a67.JPG

DSC01041.thumb.JPG.0e50f5a6e2462dad5492c17e3c97c2d9.JPG

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym dodał do kuracji avodart przynajmniej na pół roku i zobaczył jaki będzie rezultat pod koniec kuracji. BHT to niestety z reguły grube pojedyńcze grafty no i one rosną tylko do określonej długości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownujac do innych przeszczepow,to szalu tu nie ma..wyglada jak by sie przyjely tylko te pobrane z brody.

ja bym golil sie na te 2-3 mm.

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na Twoim miejscu odlozylbym troche kasy, i poleciał na dogeszczenie do Koraya, podejzewam ze wyciagnolby spokojnie z Twojego donoru jeszcze z 2500-3000 graftow . Nie chce podawać linków do zagranicznych forów ale poszperaj troche a zobaczysz ile gość wyciąga z donoru tak slabego jak Twój (z całym szacunkiem). Nie mam zamiaru reklamowac tu żadnej kliniki,wyrazam swoja opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
porownujac do innych przeszczepow,to szalu tu nie ma..wyglada jak by sie przyjely tylko te pobrane z brody.

ja bym golil sie na te 2-3 mm.

Pzdr..

 

A ja tam jeszcze nie widziałem zdjęć z przeszczepu na pół głowy 2000 by był gdziekolwiek szał. Kolejne 2000 też szału nie zrobią. Tu nie mamy do czynienia ze słabym nw3, ale z facetem z tendencją kiedyś nawet do nw5.

 

Przemo daj im szansę i niech trochę odrosną. Przynajmniej kolejne pół roku, co najwyżej dla wyglądu podcinając tył i boki. Wtedy zgrubieją i będzie zupełnie inne wrażenie. Na obcięcie się na niemal zero zawsze będzie czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do opini der'a kolejny przeszczep nie ma sensu jeśli za pare lat tez tył wypadnie ... Moim zdaniem mógłbyś juz teraz uzyskac spoko efekt z troche dłuższymi wlosami i mikrowloknami ,moze pojechać tez z trochę mocniejszom kuracjom niż tylko loxon.... Jak powiększy sie twoje fotki to ty masz jeszcze mnóstwo bardzo chudych blond włosków nie mowić juz o babyhair szczególnie na przodzie ... Jak by sie udało tobie z ru na przykład te włosy znowu obudzić to i na głowie zrobiło by sie znowu gęsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zdrowia na kuracje finami itp przy takich wlosach.. Afro to on na pewno nie uzyska. Dobry chirurg który wyciągnie max z donoru i wcale nie pakować graftow na tyl tylko zrobić elegancko przod i środek..w przypadku przemoxa glupota by bylo ladowac klaki na tyl czachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym dodał do kuracji avodart przynajmniej na pół roku i zobaczył jaki będzie rezultat pod koniec kuracji. BHT to niestety z reguły grube pojedyńcze grafty no i one rosną tylko do określonej długości.

 

Tak, BHT dorastają do 15 cm .

 

A ja na Twoim miejscu odlozylbym troche kasy, i poleciał na dogeszczenie do Koraya, podejzewam ze wyciagnolby spokojnie z Twojego donoru jeszcze z 2500-3000 graftow . Nie chce podawać linków do zagranicznych forów ale poszperaj troche a zobaczysz ile gość wyciąga z donoru tak slabego jak Twój (z całym szacunkiem). Nie mam zamiaru reklamowac tu żadnej kliniki,wyrazam swoja opinie.

 

Koray za dużo nie pomoże. W kwesti BHT jest jeszcze 100 lat za murzynami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Postautor: sugaar » 20 lut 2016, 12:53

 

Tak, BHT dorastają do 15 cm .

 

Napisz to facetom z ZZ TOP lub podobnym, oni chyba o tym nie wiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugaar miałeś kiedyś brodę czy goliłeś zawsze?

tu przykłady, chyba że miałeś na myśli BHT z innych części ciała, ale to też się nie zgadza bo te z innych miejsc (nie z zarostu twarzy) rosną max ok. 3-4 cm i to nawet nie u każdego (ja np. mam na łapach i girach takie max 1-1,5 cm i nigdy nie miałem dłuższych nawet przed kuracją). Nie każdy jest małpiszonem

 

 

 

 

- nawet baby teraz mają brody i mówią że chciałyby mieć brodę, tego też zazdroszczą facetom najbardziej poza fiu*em (chodzi o szczanie na stojąco) - była kiedyś nawet taka ankieta pt ''czego kobiety zazdroszczą facetom''

A co do oddawania moczu na stojąco przez kobiety to niektóre to potrafią, jak znajdę filmik to wkleję - tak na marginesie ofc.

 

Broda musi być! Choć sam będąc trochę zdesperowanym jeszcze nie tak dawno chciałem przenieść metodą FUE cały zarost na łeb. Temat nawet tu na forum założyłem o tym. Ale zdecydowałem że broda też musi być.

 

W przypadku autora tematu z pewnością dałoby się jeszcze dużo wyciągnąć BHT z brody.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam serdecznie!

Zamieszczam ciąg dalszy relacji zdjęciowej, 7 miesięcy od operacji.

IMG_2636.thumb.JPG.f3112d4ca71802c0eff149eb759ffebf.JPG

IMG_2796.thumb.JPG.d936eec388e44cb666ab6a431c98bcc6.JPG

IMG_2798.thumb.JPG.b9277356a1e88f0eb8d9bc4785ccf2c2.JPG

IMG_2800.thumb.JPG.5c623cbbb78e9c74dc6db38f77d48b51.JPG

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro to słyszeć że kapitulacja. Marzyć zawsze warto! - więc chociaż z tego nie rezygnuj. To fakt że na dzisiejsze czasy jakby się to dziwne wydawać mogło bo to 21 wiek, medycyna nie zna w pełni skutecznego antidotum na to. Mając fundusze jakieś tam spróbuj jeszcze raz zrobić BHT, wydaję mi się po Twoich fotach że brodę masz całkiem niezłą i nadaje się jeszcze żeby sporo z niej wyciągnąć plus trochę z donoru z tylnej części i powinno pomóc, ważne żeby przeszczep robił dobry fachowiec a nie pyprok z Polski bo wiadomo że są przypadki że odrost po HT w PL jest na poziomie 10%.

 

Nie mów tak że życie legło w gruzach, jest grupa bab która zdecydowanie woli łysych i to nie unika wątpliwości, kwestia tylko tego żeby na taką trafić.

 

Apropo ja powinienem tak powiedzieć bo mam prawie zatrzymanie spermatogenezy od stosowanych leków a tak nie mówię, szczerze mówiąc mam to w dupie bo wiem że to odwracalne, a jak dydek działa mechanicznie to po co mam se wmawiać dodatkowe problemy. Mając w pełni sprawnego k...sa żadnym problemem nie jest i bezkompleksowo można z niego korzystać

Kwestia tylko właśnie żeby znaleźć taką osobę która Cię zaakceptuje takiego jakim jesteś.

 

I jeszcze taka sprawa że jak się coś przesadnie i na siłę chce zrobić dla drugiej osoby to też nie jest to zbyt dobre w każdym znaczeniu, to jest częsty błąd facetów! Ja np. wszystko co robię robię tylko i wyłącznie dla siebie i tylko siebie. Ja jako ja chcę być szczęścliwy z tego powodu. Nie robię tego (nie walczę z łysieniem) dla baby, w ogóle dla bab czy jakiś innych zupełnie obcych osób niezależnie od płci czy to kumpli, znajomych itp. itd. ROBIĘ TO DLA SIEBIE! I mowiąc to często kobietom, ba nawet kiedyś tutaj z dwiema dyskutowałem na czacie o tym (poza innymi) zawsze przyznały mi rację że to prawidłowe podejście. Baby same tak robią tzn. w większości wszystko dla siebie w gruncie rzeczy a faceci myślą że to dla nich - wiem to bo często rozmawiając z kobietami tak wynikało a i często to też przyznały otwarcie.

 

Fakt że klonowanie jest cieniem nadzieji na obecne czasy ale tylko tym niestety. Bo minęło już 45 lat odkąd po raz pierwszy sklonowano włos myszy i jakoś dupa z tym.

 

Wymieniając te kwoty na pewno wejdziesz na ambicje niektórym na forum i to może w negatywny sposób, ale ja np. wiem i wyobrażam sobie jak to jest dla Ciebie ważne. Też bym wyadał wszystko co mam, wyprzedał się a nawet kredyty pobrał żeby zrealizować cel, nawet na kurację wydaję sporo miesiecznie ( na samą kuracje przez ostatnie 3 lata wydałem tyle że starczyłoby to na jakiś przeszczep już jakby policzyć), na prawdę wyobrażam sobie skalę ważności tego. I spróbuj może jeszcze raz zrobić jakiś przeszczep bo wiesz w sumie masz rozległą łysinę i nie da się w żaden sposób pokryć obszaru jednym przeszczepem, niektórzy robią nawet po kilka zabiegów w jakiś tam odstępach czasowych. Kuracja jakaś też by na pewno coś pomogła ale to każdego sprawa osobista czy ładuje w siebie te chemie czy nie.

 

Możesz też zrobić mikropigmentacje, przy takiej długości jak na ostatnim foto na pewno różnica będzie dzień a noc albo maskować to tymi posypkami lub spray'ami przy długości z pierwszego foto.

 

Bez względu na to co i jak by nie było NIE WOLNO WYSTAWIAĆ HANIEBNEJ BIAŁEJ FLAGI, ja przynajmniej nigdy się nie poddam bez względu na wszystko, nawet na wysoką cenę i nie tylko pieniężną. Jak bym się poddał to padłoby mi chyba na łeb bardziej niż od tego łysienia i tego bym nie mógł zdzierżyć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w moim odczuciu patrzac na zdjecia cos sie ruszylo,skoro masz kase i to Twoje marzenie po cholere z niego rezygnujesz... masz jedno z najwaniejszych czyli SZMAL... co Ci szkodzi zatem zrobic kolejne 2 a moze 3 tys graftow ? Nie rob zakoli sobie,dluzsza fryzurka je przykryjesz pewnie duzo Twoich znajomych je ma wiec olej je... z tylu tez nie rob po calosci tych wlosow jezeli tam tez wylysiales,zrob sobie tam mikropigmentacje a wyzej zacznij robic przeszczep, by miec fryzurke soldiera żołnierza, masz spoko czache co widac ze zdjec i bedziesz fajnie wygladal, gol boki i tyl wtedy na jedynke to da efekt ze na gorze masz sporo wlosow pozdrawiam i nie rezygnuj skoro hajs jest !!

 

 

Zobacz stary ten koles ma taka sytuacje jak Ty i zrobil sobie 5500 graftow:

 

http://www.hairlossexperiences.com/view ... orum_id=43

 

czyli przy szczesciu Ty mozesz miec 5 tysiecy w moim odczuciu ? fajnie wyglada i powinien golic boki i tyl na jedynke wtedy nie bedzie widac tak ostro o ile bedzie widac korony !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie załamuj się.włosy to nie wszystko.najważniejsze jest zdrowie.

laski możesz kręcić nie na włosy tylko na to kim jesteś w środku a nie na zewnątrz.Bierz się w garść i odbuduj swoją samoocenę.bądź odważny i nie załamuj się.życie jest za krótkie, żeby martwić się wszystkim.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej!

Poki co czekam na efekty do roku, a poźniej zobaczymy co dalej.

Taki magik jak Koray - http://www.hairlossexperiences.com/view ... orum_id=65

Warto do tego Koraya lub innego w moim przypadku sie udac i przeszczepić z 4000 tys graftów z szyji, klatki piersiowej, brzucha itp..?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim przypadku wydaje mi sie ze wiecej niz 1-2cm wlosow nie zapuscisz. I oczywiscie beda przeswity. Tu moze bys to polaczyl z mikropigmentacja? Uzywas jakiejs chemii? Moze warto dodac fina? Za 15 lat moze sklonuja w koncu gotowe 'do uzytku' wlosy i bedzie to dostepne dla konsumentów Dodajmy do tego ze zbudujesz dobra muskulature plus bedziesz bogaty Taki plan z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo, szufladkujesz ludzi, zaszufladkowałeś samego siebie.

Wszystko co poniżej nie traktuj jako przytyk złośliwość, ale szczerą radę.

 

Problem nie siedzi na twojej głowie ale w jej wnętrzu.

Z jakichś powodów spadła ci samoocena, poczucie własnej wartości i winą za to próbujesz obarczyć jakąś cechę organizmu.

Z włosami jest najprościej, bo tak jak ty w lustrze, każda inna osoba widzi ją widząc ciebie.

 

Chciałbyś z kimś o tym porozmawiać, jednak zamiast z kimś znajomym jako powiernika ( w mojej ocenie błędnie) wybierasz anonimowe forum ludzi z którymi łączy cię tylko pozornie jakaś wspólna cecha.

 

Zamiast organizować sobie kolejne wycieczki w poszukiwaniu włosów, wymyślonej przyczyny twojego samopoczucia, udaj się na sesję wizyt do psychologa.

Pamiętaj to psycholog, nie psychiatra. Korzystanie z jego usług nie oznacza problemów psychicznych ale często wyraz pogubienia się w świecie i potrzebę rozmowy z kimś, kto cię nie wykpi, nie rozpaple w koło i być może coś sensownego poradzi.

 

Pisał to der, wnuk pewnego łysego ś.p. Kaziemierza, ojca sześciorga, mentalnego żigolo, który do końca swych dni nie miał problemów z kontaktem międzyludzkim. Co pod koniec jego życia bawiło i budziło podziw, tak w pewnym wczesnym okresie jego życia stanowiło poważny problem dla najbliższych.

 

Bo atrakcyjność ludzka siedzi w głowie, a nie w wyglądzie, a w ocenie większości kobiet, najbardziej interesującymi cechami zewnętrznymi jest "czystość, higiena i ogólne zadbanie" faceta. Ilość włosów można przyrównać do kobiecej wielkości piersi. Czy nas na prawdę interesują tylko największe cycki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
panie po 30, lubiace silnych i napakowanych facetów z solarium

Wolę delikatne 23-27 chude - szczupłe dziewczyny, a takie łysych nie lubią.

 

jestem ciekawy skąd to wiesz? pytałeś? doświadczyłeś? a może koledzy Ci powiedzieli?

 

Bardzo żyjesz stereotypami i może warto trochę inaczej spojrzeć na życie. Człowieku! Nie każdy musi uprawiać jogging, zdrowo się odżywiać, jeździć na wakacje za granicę, mieć Iphone lub MIEĆ WŁOSY! Na tym świecie żyją ludzie bez tego i są szczęśliwi. Żyj własnym życiem i nie patrz na innych, na pewno masz coś do zaoferowania (każdy człowiek ma).

 

Zastanawia mnie również, czego oczekujesz od życia? Codziennie innej dziewczyny? czy może powodzenia u wszystkich dziewczyn? tzn tylko tych "delikatnych 23-27 chudych - szczupłych" A co będzie jak poznasz taką dziewczynę a gdy urodzi Ci dziecko przytyje?

 

Co do włosów, to na siłę ich nie zapuszczaj - to wygląda nieestetycznie i każda dziewczyna Ci to powie. Po drugie pieniądze i energię którą masz "na włosy" przeznacz na coś bardziej konstruktywnego. Dziewczyny bardziej patrzą na pasję u facetów, a nie włosy. Wolą, żeby facet miał zainteresowania a nie siedział z piwem przed telewizorem zarośnięty jak małpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ze wszystkim się tu zgodzę poniekąd co napisali inni ale:

 

Nie idź czasami do psychologa! Kim jest psycholog ? - zazwyczaj to młoda baba która *uj ma pojęcie czym jest łysienie i dopiero jakby jej tak powyrywać włosy (nie ogolić tylko powyrywać z cebulkami tak żeby już nie odrosły) doświadczając tego śpiewałaby zapewne inaczej. To starata kasy, sam byłem i nawet u psychiatry i na końcu stwierdzili że i tak mi się nie da pomóc i to było jedyne zdanie które mnie pocieszyło i z którego byłem dumny, że do takiego satnu ich doprowadziłem że tak powiedzieli. Ale tak jak stwierdzili tu przedmówcy staraj się panować choćby nie wiem co, nie daj się zwodzić złym emocjom.

 

Jeśli włosy sa dla Ciebie szczęściem lub częścią niego to go szukaj i rób wszystko żeby być szczęśliwym.

 

Jeśli nie akceptujesz żadnej kuracji, jeśli HT nie daje rady to zainteresuj się implantami może też. Są drogie ale jak Cię stać i nie bedzie żadnych przeciwskazań to powinno być ok. Implanty przycięte na skromną długość na pewno też będą miały więkaszą trwałość a tym samym dłuższą żywotność. Połączenie kilklu zabiegów HT, BHT oraz implantów może sprawić że jeszcze będziesz miał futro na głowie. Są ludzie którzy mają wszczepione nawet 10.000 szt. implantów włosów - to nie peruka ani żaden przyklejany system.

 

Słuchaj samego siebie i swoich potrzeb, bierz pod uwagę rady innych ale decyzje i tak sam podejmuj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przyjaciel, przyjaciółka, brat, siostra to kto ? Forum dyskusyjne ?

Psycholog to nie dermatolog, tam się nie chodzi po poradę w sprawie utraty włosów ale deprecjacji własnego ego.

 

Kiedy pojedziesz do mechanika i nie podoła zleceniu złomujesz auto ? Czy wybierasz kolejnego i próbujesz do skutku aż któryś naprawi twój samochód ?.

W każdej branży warto kierować się doświadczeniem. Wiek może być również jego wyznacznikiem.

 

Jestem przekonany, że psychologia to nie jest wymysł ostatniej dziesięciolatki i trafi się na kogoś więcej niż na

młodą babę która *uj ma pojęcie czym jest łysienie
.

Choć zdecydowanie bardziej nadawał by się do tego łysawy kolega, z którym fajnie napić się wódki i posłuchać może czasem przekoloryzowanych ale jednak mających miejsce udanych podbojów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Forum dyskusyjne ?

Kiedy pojedziesz do mechanika i nie podoła zleceniu złomujesz auto ? Czy wybierasz kolejnego i próbujesz do skutku aż któryś naprawi twój samochód ?.

 

Owszem forum dyskusyjne może pomóc, i w dużej mierze przypadków pomaga.

Sam je naprawiam.

 

Ale prawda trzeba do skutku zawsze ze wszystkim.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...