free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Turcja - GetFue 2074 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego co ci miało wyrosnąć jak wszczepiłeś 2 tys ,

 

nie oszukuj się ....... potrzeba ci z 10 tys graftów sama linia czoła szerokość 5 mm od skroni do skroni do min 500 szt , leć do indii i pobierz z całego ciała .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

moim zdaniem to by 5000 grafts na czalom glowe zalatwilo by sprawe, pytanie tylko czy z BHT tyle uzbierasz, ale napewno 3000 na jezyk i proz by dalo juz duzo lepszy efekt, tak jak kolega napisal...jeśli masz kase to pakuj sie w samolot i na BHT do A´s-Clinic ....jesli wlosy tobie naprawde tyle znaczom to kolejne grafts i moze mikropigmentacia poprawiom efekt, chyba ze potrafisz sie z łysina na glowie pogodzic to kup za ta kase jakies fajnie auto (np. Mustanga.. bo mam akurat na sprzedasz) i badz zadowolony ...jason statham tez jakos sie wielce swoimi wlosami nie przejmuje a napewno go na HT stac

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POTRZEBUJE 10 TYS , TO PROSTE Z KLATKI I BRODY GRAFTY 2 WŁOSOWE , ALE Z NÓG I INNYCH CZĘŚCI CZĘSTO JEDNO WŁOSOWE , WIEC DLATEGO 10 TYS ,,, MOŻE BYĆ JESZCZE INNA PRZYCZYNA POPROSTU NIE PRZYJMUJĄ CI SIĘ SADZONKI , POWIEMTAK WYDASZ Z 50 -100 TYS NA COŚ CO I TAK ZA PARĘ LAT ZNIKNIE , JA ŻAŁUJĘ ŻEWOGÓLEZACZYNAŁEM Z TYM SADZENIEM , TERAZ OKAZUJĘ SIĘ ZE MOJE CHOBBY TO SADZONKI

 

-- 08 mar 2016, 12:00 --

 

POTRZEBUJE 10 TYS , TO PROSTE Z KLATKI I BRODY GRAFTY 2 WŁOSOWE , ALE Z NÓG I INNYCH CZĘŚCI CZĘSTO JEDNO WŁOSOWE , WIEC DLATEGO 10 TYS ,,, MOŻE BYĆ JESZCZE INNA PRZYCZYNA POPROSTU NIE PRZYJMUJĄ CI SIĘ SADZONKI , POWIEMTAK WYDASZ Z 50 -100 TYS NA COŚ CO I TAK ZA PARĘ LAT ZNIKNIE , JA ŻAŁUJĘ ŻEWOGÓLEZACZYNAŁEM Z TYM SADZENIEM , TERAZ OKAZUJĘ SIĘ ZE MOJE CHOBBY TO SADZONKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wyjasnic jaki sens jest takiej kuracji.?finasterydy.itp badziewia.skoro po odstawieniu tego wszystkiego i tak poleci wszystko co mialo poleciec,i to co sie odzyskalo poprzez ta chemie rowniez..

Mam rozumiec ze do konca zycia trzeba sie tym truc..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze mi ktos wyjasnic jaki sens jest takiej kuracji.?finasterydy.itp badziewia.skoro po odstawieniu tego wszystkiego i tak poleci wszystko co mialo poleciec,i to co sie odzyskalo poprzez ta chemie rowniez..

Mam rozumiec ze do konca zycia trzeba sie tym truc..?

 

Dobrze kombinujesz. Do końca życia i jeden dzień dłużej! Z lekami wszystkimi (dotyczy też minoxa, - ba to jego szczególnie!) jest tak jak z mafią, jak do niej przystąpisz to walczysz (walczysz z AGA/MBP), jesteś żołnierzem, po czasie możesz awansować na kapitana (jak się stan poprawi, np. będzeie spowolnienie zatrzymanie łysienia). Możesz być rentierem (jak Ci się uda utrzymywać ten stan z zainwestowanych w siebie leków ), możesz się piąć do góry cały czas za wszelką cenę (jak w mafi po trupach), w końcu możesz zostać Don'em (mając odrosty na głowie).

Tak tak jak już przystąpisz do leczenia tego niczym do mafi to nie będzie później odwrotu, ( nie można wyjść), przestać to leczyć, są tylko dwa wyjścia albo wyjedziesz nogami do przodu albo będziesz Don'em. Możesz też zostać Consigliere nie mając władzy nad swoim łysieniem ale stojąc z boku doradzać w temacie np. na forum.

 

Apropo, dlaczego pytanie takie napisałeś w tym wątku a nie w jakimś temacie o lekach albo w dyskusjach ogólnych ?

 

-- 08 mar 2016, 15:25 --

 

Przemox78 rób przeszczepy! Tak jak radzą. Leć do Arvind'a Poswal'a jak chcesz mieć dobrze wykonany zabieg BHT. Albo do Umar'a w USA. Jak chcesz dobrze i efektywnie obniżyć linię to do Bisangi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha..

Lepiej tego opisac nie mogles

A dla czego tutaj to opisalem,a nie gdzies indziej??

Ktos pnapisal(niechce mi sie czytac postu kto?) zeby dolozyl do kuracji dunasteryd czy jakos tak..i mnie tknelo..

Choc juz dawno chcialem o tym napisac.

Dla mnie branie tych wszystkich gowien ,to totalna bzdura..Jak po odstawieniu i tak wrocisz do punktu wyjscia!!

To jet moje inwidualne zdanie.bez urazy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha..

Lepiej tego opisac nie mogles

A dla czego tutaj to opisalem,a nie gdzies indziej??

Ktos pnapisal(niechce mi sie czytac postu kto?) zeby dolozyl do kuracji dunasteryd czy jakos tak..i mnie tknelo..

Choc juz dawno chcialem o tym napisac.

Dla mnie branie tych wszystkich gowien ,to totalna bzdura..Jak po odstawieniu i tak wrocisz do punktu wyjscia!!

To jet moje inwidualne zdanie.bez urazy..

 

W takim wypadku po co myjesz zęby(zakladam ze je myjesz) skoro kiedy przestaniesz i tak beda brudne i podatne na 100x szybsze psucie:) Lepiej nie brac lekow na lysienie i wylysiec to samo z zębami lepiej nie myc i sie ich pozbyc:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha..

Lepiej tego opisac nie mogles

A dla czego tutaj to opisalem,a nie gdzies indziej??

Ktos pnapisal(niechce mi sie czytac postu kto?) zeby dolozyl do kuracji dunasteryd czy jakos tak..i mnie tknelo..

Choc juz dawno chcialem o tym napisac.

Dla mnie branie tych wszystkich gowien ,to totalna bzdura..Jak po odstawieniu i tak wrocisz do punktu wyjscia!!

To jet moje inwidualne zdanie.bez urazy..

 

W takim wypadku po co myjesz zęby(zakladam ze je myjesz) skoro kiedy przestaniesz i tak beda brudne i podatne na 100x szybsze psucie:) Lepiej nie brac lekow na lysienie i wylysiec to samo z zębami lepiej nie myc i sie ich pozbyc:)

 

 

oj Aniołku, troszke zly przyklad, bo akurat branie tych lekow jak finasteryd w jakims stopniu oddzialowuje na nasza gospodarke hormonalna, to jest czysta chemia i biorac ją godzisz sie na skutki uboczne ktore mgoa sie pojawic.

 

Mycie zebow nie niesie zadnych skutkow ubocznych - i w zasadzie to jest najwieksza roznica. Poza tym mycie zebow wcale nie jest lepsze od ich plukania - w 95% przypadkach wystarczyloby wyplukac jame ustną wodą lub ew. (gdy zaisntieje taka potrzeba) usunac resztki pokarmu z naszych zebow i bedzie to wspolmierne z ich myciem pasta do zebow, ktora nijak im nie pomaga. Psucie sie zebow nie zalezy od ich mycia - zalezy od genow, ktore posiadamy. To ze wyczyscisz je pastą nie znaczy ze beda sie mniej psuły. Psują sie jedynie wtedy gdy pokarm dluzej zalega pomiedzy nimi - glownie weglowodany ktore korodują zęby. Dlatego po posilku wystarczy je wypluykac - lub wyczyscic np nicia dentystyczna, chociaz przyjelo sie ze je po prostu myjemy i mamy nadzieje ze tak jak mowisz "nie beda sie psuly" - a ja Ci daje gwarancje, ze nie masz racji. To samo tyczy sie z ich wybielaniem - myslisz ze mycie zebow "wybieli" Ci zeby ? To rowniez zalezy od genow i tak naprawde im masz odcien zebow bardziej zolty tym zęby paradoksalnie sa zdrowsze - im bielsze, jtym szybciej sie psują. Owszem wybielanie zebow pasta mialo by jakikolwiek sens, gdybys dziennie stal sobie przed lustrem i myl je 30-60 minut . W krotkim czasie efekt jestp raktycznie niezauwazalny. Dlatego wybielanie polega na intensywnym wchlanianiem sie srodkow wybielajacych w przeciagu okreslonego czasu - czasu, ktory pozwoli zmieniac odcień zebow nie powodujac przy tym większych podrażnień i to najlepiej w kilku cyklach / etapach.

 

Takze mycie zebow nie jest tutaj dobrym przykladem

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
haha..

Lepiej tego opisac nie mogles

A dla czego tutaj to opisalem,a nie gdzies indziej??

Ktos pnapisal(niechce mi sie czytac postu kto?) zeby dolozyl do kuracji dunasteryd czy jakos tak..i mnie tknelo..

Choc juz dawno chcialem o tym napisac.

Dla mnie branie tych wszystkich gowien ,to totalna bzdura..Jak po odstawieniu i tak wrocisz do punktu wyjscia!!

To jet moje inwidualne zdanie.bez urazy..

 

Oczywiście, z całym szacunkiem żadnej urazy nie mam. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ale wiesz dla jednych leczenie tego (wejście do mafi) będzie totalną bzdurą i głupotą a dla innych będzie to sensem życia.

 

Apropo, jest jeszcze trzecie wyjście żeby z tego wyjść (zrobić tak żeby wszyscy myśleli że nie żyjesz), w tym przypadku będzie brzmiało następująco: zrobić tak żeby wszyscy myśleli że nie łysiejesz. A jak to zrobisz to już Twoja sprawa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Lipa z tymi plamami po fue , Każdy kto zacznie z tymi przeszczepami ma tak naprawdę prze bane , ścięcie potem na zero oznacza granie ogra w Władcy Pierścieni bez makijażu

jednym słowem masakra

 

-- 14 mar 2016, 15:50 --

 

Zostań z nami

włosowymi narkomanami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Lipa z tymi plamami po fue , Każdy kto zacznie z tymi przeszczepami ma tak naprawdę prze bane , ścięcie potem na zero oznacza granie ogra w Władcy Pierścieni bez makijażu

jednym słowem masakra

 

-- 14 mar 2016, 15:50 --

 

Zostań z nami

włosowymi narkomanami

 

nie no lepsza blizna po stripie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę kiedyś będziemy mieli 70 lat i będzie albo włosy albo życie , moja dyńka będzie jak dzirawa jak by mnie szpaki podziabały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zamieszczam najnowsze zdjęcia po upływie 8 miesięcy od operacji. Przód - linia włosów zyskała, mam więcej włosów i są one ciemniejsze.

Mam pewność ze one już mi nie wypadną do końca życia, tak jak i włosy po bokach i z tyłu. Pozostaje jeszcze problem włosów na górze. Donoru mam za mało na tradycyjny przeszczep.

Pozostają opcje:

1. Polecieć jeszcze raz na zabieg do Turcji i przeszczepić z szyji i klatki piersiowej pozostałe 500-1000 może max 1500 graftów i rozsiać je rzadko na całej górze i koronie głowy?

lub

2. Zrobić sobie tatuaż- Microhair- mikropigmentacje za 3-4 tysiaki w polsce i golić włosy na 1mm

lub

3 Opcja ostatnia to może połączyć jedno i drugie (ten przeszczep 1000 graftów plus mikropigmentacja i ścinać się na 1mm)

Długich i gęstych włosów już nigdy mieć nie będe, chyba że wprowadzą klonowanie.

Póki co zadowoliłbym się do końca życia takim efektem:

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... bella.html

Któtko, ciemno i gęsto

Pozdrawiam

IMG_3203.thumb.JPG.4ba62cf7da015f6680e89fb79fe24c6a.JPG

IMG_3207.thumb.JPG.9e46845678584df75e9f6a102cb97aba.JPG

IMG_3208.thumb.JPG.7070a2054d52dd3dac3be33b060b70e8.JPG

IMG_3209.thumb.JPG.de904adae40fade3390806b8bf430607.JPG

IMG_3212.thumb.JPG.a566d16b6de59d9577f20e7ea1ffff52.JPG

IMG_3213.thumb.JPG.b8ad703f621aa6f05494f25499c238c8.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dobry ksztalt glowy..Pasuje Ci sciecie na krotko..Ja osobiscie jestem zadowolony po moim przeszcepie.Teraz pozostaje gora.Tez zastanawialem sie nad mikropigmentacja.Albo wrzesien-pazdziernik lece do dr.serkana zrobic gore..

Wszyscy psioczyli ze za 1500eu,za 2500grft to niemozliwe.Albo ze bedzie lipa..A porownujac do innych klinik.miedzy innymi koraya,co ma ceny z kosmosu.to jest super.Ja osobiscie jestem zadowolony po 6 miesiacach po przeszczepie..A moze jeszcze sie cos poprawi

Glowa do gory i na przod

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray ceny z kosmosu? 2,5 euro graft/FUE za jego robotę to nie jest tak dużo, są drożsi jak Feriduni moim zdaniem są na tym samym poziomie a euro różnicy za graft chyba jest. Koray ma bardzo dużo udokumentowanych świetnych rezultatów.

 

Dla nas Polaków może w pewnym sensie jest, bo my zarabiamy w złotówkach a nie jak np. Niemcy, Belgowie,Austriacy, Włosi itd. w EURO

Co to jest dla przeciętnego pracującego mieszkańca wyżej wymienionych państw zapłacić 7000 euro za 3000 graftów u Koraya? Kilka wypłat.

 

Jak np. Ty potrzebowałbyś 3000 graftów za 7000 euro, no to już chyba trzeba by było lecieć po pożyczkę na 30 tysięcy zł. -Chyba, że wcześniej gdzieś za granicą byłeś i odłożyłeś, żeby się nie zapożyczać


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze 2,5 eu za graft,to cena kosmos..A co on takiego robi lepeiej jak inni??(chyba ze mowa o polskich partaczach) Ja placilem 70centow za graft. A przecietny niemiec,czy belg zrabia 1200eu na miesiac.To musi na te 7000eu,z 3-4 lata odkladac..bo oplaty za mieszkanie,jedzenie itp.tez musi robic..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego są pożyczki, żeby pozwolić sobie na coś na co obecnie cię nie stać, a później to spłacać z jakimś tam procentem, pewnie zamiast 30 tysięcy, trzeba oddać 35

 

Tak samo jak bierzesz telewizor na raty 25 x 100 zł


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawde potrafia sobie narobic klopotow ;S z biegiem czasu, z roku na rok mamy coraz to bardziej popierdzielone w tych glowach... zamiast przejmowac sie codziennymi sprawami, jakimis bardziej przyziemnymi to my zajmujemy sie naszymi gówno wartymi wlosami, co dla niektorych wlasnie są warte więcej niz new samochod i pozniej zamiast auta za 50 k kupujemy wlosy za 50 k : P porojone : P

 

Osobiscie w zyciu nie kupilbym samochodu za 50 k na kredyt by go splacac powiedzmy 5 lat, ale jak tak mysle to tez chyba nie wzialbym kredytu na 50 k by sobie wszczepic wlosy ; P, lepiej juz chyba odkladac te kilka lat i pozniej wybulić na tę "przyjemnosc", bo jednak auto komornik Ci zabierze (na wypadek gdyby) ale czy wlosy beda dla niego warte 50 k bys go mogl nimi splacic : P ? no chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto na to patrzy, na każdym punkcie można mieć świra, czasami jak ktoś ma krzywy nos to myśli tylko o tym krzywym nosie, aż w końcu decyduje się na operacje plastyczną kinola.

Jak ktoś ma NW7 i chodzi po ulicy to ludzie z reguły mają w to wyjebane, bo mają ciekawsze rzeczy do roboty i przemyśleń niż zadufanie nad głową jakiegoś gościa.

Ale dla tego gościa który posiada NW7 może to być nie do zaakceptowania i robi przeszczep bądź jedzie do salonu zajmującego się systemami włosów.

Tak to funkcjonuje wszystko!


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wiem jak to funkcjonuje ,... tylko mowie o swoim wlasnym zdaniu. Tez mam bzika na punkcie swoich wlosow i to od dobrych 10 lat. Tyle ze gdy nie pracowalem lub gdy jeszcze nie zarabialem jakichs tam pieniedzy wiekszych, dzieki ktorym moglbym zrobic przeszczep to po prostu bym go nie zrobil chociaz mam totalnego bzika na ich punkcie. Dopiero gdy zaczalem juz normalnie zarabiac to postanowilem zaczac odkladac na przeszczep...

Pomimo tego, ze wlosy sa dla mnie najwiekszym kompleksem to nie wzialbym kredytu 50 k by pozniej splacac 70 k przez X lat, chyba bym sie na to nie odważył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od potrzeby, 50 tysięcy i więcej to przy sporej ilości graftów u renomowanych chirurgów.

 

Nie wszyscy klienci klinik HT to osoby z NW6-NW7 - Są tacy, co przyjeżdżają z NW2-NW3

 

A to wiadomo, że koszta od razu są sporo mniejsze i z reguły w 20 tysiaczkach u Koraya można się zmieścić


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ludzie naprawde potrafia sobie narobic klopotow ;S z biegiem czasu, z roku na rok mamy coraz to bardziej popierdzielone w tych glowach... zamiast przejmowac sie codziennymi sprawami, jakimis bardziej przyziemnymi to my zajmujemy sie naszymi gówno wartymi wlosami, co dla niektorych wlasnie są warte więcej niz new samochod i pozniej zamiast auta za 50 k kupujemy wlosy za 50 k : P porojone : P

 

Osobiscie w zyciu nie kupilbym samochodu za 50 k na kredyt by go splacac powiedzmy 5 lat, ale jak tak mysle to tez chyba nie wzialbym kredytu na 50 k by sobie wszczepic wlosy ; P, lepiej juz chyba odkladac te kilka lat i pozniej wybulić na tę "przyjemnosc", bo jednak auto komornik Ci zabierze (na wypadek gdyby) ale czy wlosy beda dla niego warte 50 k bys go mogl nimi splacic : P ? no chyba nie

 

To na co ktoś wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze jest każdego indywidualną osobistą sprawą i dyskusja na tem temat jest wysoce nie stosowna oraz nie dżentelmeńska. To co dla jednego jest nic nie wartym śmieciem dla drugiego może być klejnotem. A samochód to gó..no, kiedyś owszem był luksusem a dzisiaj jest męką i udręką oraz upierdliwością. Ponad to samochód zawsze możesz kupić nowy czy inny a włosów nie kupisz jak wyłysiejesz! Dzisiaj wyznacznikiem luksusu jest jacht albo prywatny samolot a samochód to gó..no choćby najlepszy, najdroższy i najpiękniejszy. Kiedyś można było jeździć dzisiaj już nie. Kiedyś można było parkować a dzisiaj już nie. Nie pozwalają jeździć nawet na autostradach (których nawet nie ma) do tego tu nie stań, tu nie pierdnij, wszędzie zapłać (jakbyś komuś powiedział 50 lat temu albo nawet 30 że będzie trzeba płacić tylko za to że na chwilę zaparkujesz auto pod sklepem, że zostawisz je na ulicy czy na chodniku i za to będziesz płacił to ktoś kazałby ci się *ebnąć w łeb). O tym że pod marketem nie mogę wejść z zakupami do swojego auta bo miejsca sa przewidziane dla motorowerów a nie samochodów już nawet nie mówię. A o korkach nawet nie myślę. Ja np. kiedyś kochałem samochody a teraz nienawidzę. A co do korków to kiedyś zrobiłem tak samo jak Craig David w tym clip'ie

(na szczęście brykę miałem podstawioną pod dom bo pasażer miał też prawko).

 

Kupiłem po latach auto takie jak chciałem i co jestem zadowolny ? Nie! Wcale przez to nie jestem szczęśliwy. Zresztą jedno auto i tak już sprzedałem żeby stać mnie było na kuracje a mam też ofc wiele innych wydatków jak każdy, jak i kredyty niepospłacane. To że PL nie ma poziomu życia porównywalnego do państw starej Uni to oczywiste i szkoda strzępić ryja na to.

 

Apropo komornika itp. długów: zawsze możesz ogłosić bankructwo i upadłość konsumencką choć ofc lepiej byłoby anulować swoje długi jak np. Filip Piękny.

 

Nie o to że jestem bogaty bo nawet raczej do biednych się zaliczam na tle ogółu ale zrozumiałem jedno że pieniądze szczęścia nie dają (a będąc gówniarzem myślałem inaczej)! Co najwyżej moga jedynie jemu sprzyjać, pieniądze to też rzecz nabyta choć nabywanie ich w tym kraju jest trudne. Są rzeczy których nie da sie kupić albo tylko do pewnego stopnia i wielu nawet miliarderów się o tym przekonuje np. ten chyba rosyjski multimiliarder który zaproponował naukowcom szmal kosmiczny w zamian za to żeby wyprodukowali dla niego i jego rodziny włosy - odp. naukowców była jednoznaczna i brzmiała coś a'la to: nie w tym wieku. Oczywiście to jeden przykład i ktoś dla którego włosy nic nie znaczą powie że bzdury wypisuję ale są też inne rzeczy których się nie da kupić np. zdrowia i życia, sprawności fizycznej jak i umysłowej a ostatnio nie można nawet kupić np. części do starszych modeli aut albo baterii do niektórych telefonów - także po obu krańcach wartości skrajnej jest udowodnione że pieniądze nie mają takiej mocy jak nieraz się zakłada. Oczywiście lepiej rzecz jasna mieć pieniądze niż ich nie mieć ale nie wszytko można kupić. Także wielu bogatych nie jest szczęśliwych jakby ich zapytać albo nieraz sami o tym mówią nawet, ale też nie rozdaliby swojego szmalu biednym.

 

-- 26 kwie 2016, 16:58 --

 

Zależy jak kto na to patrzy, na każdym punkcie można mieć świra, czasami jak ktoś ma krzywy nos to myśli tylko o tym krzywym nosie, aż w końcu decyduje się na operacje plastyczną kinola.

Jak ktoś ma NW7 i chodzi po ulicy to ludzie z reguły mają w to wyjebane, bo mają ciekawsze rzeczy do roboty i przemyśleń niż zadufanie nad głową jakiegoś gościa.

Ale dla tego gościa który posiada NW7 może to być nie do zaakceptowania i robi przeszczep bądź jedzie do salonu zajmującego się systemami włosów.

Tak to funkcjonuje wszystko!

 

Dokładnie tak to działa jak piszesz, a dodałbym jeszcze że niektórzy jak np. ja robią to dla siebie a nie dla innych czy to dla baby czy dla otoczenia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...