free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Turcja - GetFue 2074 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

opcja 3.... i ten przeszczep rob na przod i jezyk to i w krotkich wlosach bedzie ok wyglondalo ...nie rozucaj ich po czalej glowie bo nawet roznicy nie zauwazysz 1000 graftow na taki obszar to nic .....

zastanawiam sie czy i z donoru nie mozna by jeszcze wiecej wygrzebac jesli i tak masz zamiar robic Micropigmentacje to i stylu na te white dots moga tobie czarne kropki posadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z bht to slynie klinika a's w indiach dr poswala ... oni b. dobrze to robia z tego co ogladalem efekty, jedynie kontaktujac sie z nimi BEZPOSREDNIO nie z polskim konsuldantem (skaldem) napomknij ze chcialbys by zabieg wykonywal Ci bezposrednio dr poswal a nie jego jakis asystent...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napomknij ze chcialbys by zabieg wykonywal Ci bezposrednio dr poswal a nie jego jakis asystent...

 

Niestety mało realne . To musiałby być jakiś wyjątkowy przypadek ( np. mega sesja trwająca 1 tydzień ) . Wówczas chirurg prowadzący ( dr Poswal ) musiałby się bardziej zaangażować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej!

ale tym razem tylko BHT z włosów z szyji, klatki piersiowej, pachy i brzucha.\

 

zapomniałeś jeszcze o włosach z dupy.

 

Ciekawe, ile czasu będziesz jeszcze się łudził, że będziesz miał włosy. Myślisz, że 3 tyś graftów spawi, że je odzyskasz? Jeśli już chcesz marzyć, to pomyśl o implantach włosów i ilościach rzędu 10k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej!

ale tym razem tylko BHT z włosów z szyji, klatki piersiowej, pachy i brzucha.\

 

zapomniałeś jeszcze o włosach z dupy.

 

Ciekawe, ile czasu będziesz jeszcze się łudził, że będziesz miał włosy. Myślisz, że 3 tyś graftów spawi, że je odzyskasz? Jeśli już chcesz marzyć, to pomyśl o implantach włosów i ilościach rzędu 10k

 

 

He he..Ostro napisane..Ale realnie..3000 mozna wrzucic na zakola,i liczyc na jakies efekty..Ale nie na cala glowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi już nawet o liczbę graftów, tu chodzi o to, że przemuś ma bardzo rzadkie włosy, i nie chcą one rosnąć, dlatego HT robić to kolejna strata pieniędzy.

 

Poważnie przemuś, weź jakąś mikropigmentacje jebnij albo system włosów jak ci tak bardzo zależy, bo tutaj to jest na prawdę w twoim przypadku strata pieniędzy na kolejne HT.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzialem dwoch gosci z mikro. Zdecydowanie na plus. Zrob mikropigmentacje, idz na silke i juz. Bedziesz zadowolony. Zawsze mozesz liczyc na to, ze w przyszlosci cos wymysla. Wiem, ze wiekszosc jest tu sceptyczna, ale jest japonski zespol badawczy, ktory chce tworzyc nowe organy z komorek macierzystych. Na szczescie zaczeli od wlosow i zebow Na starsze lata sobie skoczysz po nowe wlosy, a do tamtej pory klam, ze sie scinasz na 0

 

Nie trac pieniedzy na smieszne przeszczepy. Nie masz ani dobrego donoru ani odpowiednich wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

v

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak prędko nic nowego nie wymysla a zyc marzeniem ze moze kiedys... wydaje mi sie byc meczace....przemox jesli jest ciebie stac i nie masz jakis innych wazniejszych wydatkow i jakims cudem uzyskasz te 3000 grafts to rob te zakola i jezyk sytuacje mozesz tylko polepszyc...tylko jak tobie korona tez poleci a wszystko na to wskazuje a nie chcesz mikropigmentaci to moze to wrecz komicznie wyglondac , jak tylko taki pasek wlosow tobie zostanie....a rozrzucanie tych 3000 grafts po całej glowie nie ma sensu...dlatego odpusc sobie jesli nie chcesz mikropigmentaci...bo moim skromnym zdaniem to tylko z tymi 3000 grafts na zakola i mikrop. mogl bys liczyc na wmiare fajny erfekt przy dlugosci wlosa 1-3mm

 

-- 02 maja 2016, 8:57 --

 

viewtopic.php?f=23&t=1885&start=20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mysle ze tak prędko nic nowego nie wymysla a zyc marzeniem ze moze kiedys... wydaje mi sie byc meczace....przemox jesli jest ciebie stac i nie masz jakis innych wazniejszych wydatkow i jakims cudem uzyskasz te 3000 grafts to rob te zakola i jezyk sytuacje mozesz tylko polepszyc...tylko jak tobie korona tez poleci a wszystko na to wskazuje a nie chcesz mikropigmentaci to moze to wrecz komicznie wyglondac , jak tylko taki pasek wlosow tobie zostanie....a rozrzucanie tych 3000 grafts po całej glowie nie ma sensu...dlatego odpusc sobie jesli nie chcesz mikropigmentaci...bo moim skromnym zdaniem to tylko z tymi 3000 grafts na zakola i mikrop. mogl bys liczyc na wmiare fajny erfekt przy dlugosci wlosa 1-3mm

 

-- 02 maja 2016, 8:57 --

 

viewtopic.php?f=23&t=1885&start=20

 

komicznie to wyglada,jak wyglonda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wstawiam zdjęcia rok po zabiegu.

image.thumb.jpeg.c2ccf132f069c9deef646ca5501a649a.jpeg

image.thumb.jpeg.eaa4bcaa08d7b6b099fb8f66cb51f970.jpeg

image.thumb.jpeg.12ce38d64ed40828dca1c0514ee7e132.jpeg

image.thumb.jpeg.6b0afa1d86c7a863fa900da351c32971.jpeg

image.thumb.jpeg.2eccb2b0678a94cf6c77040423af315f.jpeg

image.thumb.jpeg.b4621d8d9bf70bc7238e5687fad4f118.jpeg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Minął rok od zabiegu przeszczepu 2074 graftow. Stan obecny widac. Włosy ścinam na krótko 1-3 mm by w miare estetycznie wyglądać. Wysłałem pare zapytań i takie dostałem odpowiedzi:

-Dr Serkan nie podejmie sie zabiegu ze względu na słaby stan donoru a do BHT z ciała nie jest przekonany.

-Dr,As Poswal z Indii twierdzi ze potrzebuje ok 8000-9000 graftow z donoru i ciała co powoduje astronomiczna kwotę ponad 100.000zl i nie uważam by było tyle warte.

-dr Maral nie robi BHT, ale powiedział ze ok 2500 wyciągnie z donoru za 2100 euro.

-Z kolei w Getfue powiedzieli mi ze tez za ok 2200 euro moga mi przeszczepić ok 1000-1500 graft BHT z szyji i klatki. Rozmyślam ktora opcja dla mnie lepsza? Skłaniam sie ku Maralowi i Getfue.

Co Wy na to?

Pozdrawiam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobisz u marala 2500 + 1500 w get fue czyli razem ok 4000 tys. generalnie połowę pozostanie ci już potem tylko BHT tylko czy je w ogóle masz z czego brać ? Ja na twoim miejscu i tak bym robił wszystko zależy od $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skup się na zrobieniu porządnej linii i przedniego trójkąta tak żeby maksymalnie poprawić frontalny wizerunek. Nie oczekuj cudów.

Zobacz tę relację, koleś miał stan wyjściowy podobny do Twojego, a ile dało się zrobić poprzez rozsądne dysponowanie donorem:

viewtopic.php?f=23&t=2341

 

Ja na Twoim miejscu nie skakałbym od kliniki do kliniki szczególnie jeśli chodzi o te budżetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skup się na zrobieniu porządnej linii i przedniego trójkąta tak żeby maksymalnie poprawić frontalny wizerunek. Nie oczekuj cudów.

Zobacz tę relację, koleś miał stan wyjściowy podobny do Twojego, a ile dało się zrobić poprzez rozsądne dysponowanie donorem:

viewtopic.php?f=23&t=2341

 

Ja na Twoim miejscu nie skakałbym od kliniki do kliniki szczególnie jeśli chodzi o te budżetowe.

 

Ten przypadek akurat nie wyglada najlepiej. Łysienie rozchodzi sie na boki , ewidentnie widac postęp łuysienia androgenowego plus wyspa na samej górze..

Nie wyglada to naturalnie a jak nie zrobi cos z bokami i w sumie koroną , to efekt za jakis czas będzie komiczny jak nie napisać , że fatalny.

Z racji tego , że mieszkam za granicą, widziałem na własne oczy podobne przypadki u turasów.. Nie którzy byli jeszcze po stripie .. EFEKT DRAMAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma rzadkie włosy na całej głowie, nie będzie zadowalającego efektu i robienie kolejnych HT to strata siana.

 

Kiedy ludzie zrozumieją, że HT nie jest dla każdego i nie każdy będzie miał rezultaty jak typowy Turas z gęstymi czarnymi włosami robiącymi max. NW3-4?


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma rzadkie włosy na całej głowie, nie będzie zadowalającego efektu i robienie kolejnych HT to strata siana.

 

Kiedy ludzie zrozumieją, że HT nie jest dla każdego i nie każdy będzie miał rezultaty jak typowy Turas z gęstymi czarnymi włosami robiącymi max. NW3-4?

 

Ja uważam że jeżeli już chce robić to niech wpakuje na maxa w linie włosową - linia konturuje twarz, bo w pierwszym zabiegu rzadko posadzili i wygląda to niezbyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma rzadkie włosy na całej głowie, nie będzie zadowalającego efektu i robienie kolejnych HT to strata siana.

 

Kiedy ludzie zrozumieją, że HT nie jest dla każdego i nie każdy będzie miał rezultaty jak typowy Turas z gęstymi czarnymi włosami robiącymi max. NW3-4?

 

Ja uważam że jeżeli już chce robić to niech wpakuje na maxa w linie włosową - linia konturuje twarz, bo w pierwszym zabiegu rzadko posadzili i wygląda to niezbyt.

 

Potwierdzam, skupilbym sie na linii i dal sobie spokoj z wlosami nastolatka , bo takich przy takim stanie niestety nie da sie osiagnac przy samym ht. Hmm majac fajna linie a bedac calkiem lysym to jednak jest spora roznica, takze zastanow sie dobrze...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja podjęta i chyba polecę do dr Marala. Powiedział ze spokojnie da sie przeszczepić ponad 2500 grafów z donoru a za rok znow ale juz mniej. Bede mógł zasłonić włosami cała głowę by nie było zadnych prześwitów. Na sam koniec zrobię jeszcze 2x razy bht po 1000 graftow i bede miec spokój na całe zycie.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemo też bym tak zrobił na twoim miejscu o ile ci kasa spokojnie pozwala na takie opcje mimo, że dużo taniej to i tak nie jest to mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!Nie stosuje żadnej kuracji. Stosowałem loxon 5% i odstawiłem. Decyzja podjęta. 3 Pazdziernika lecę do dr Marala do Stanbulu.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...