free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Turcja - GetFue 2074 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj znalazlem te forum i sie zalogowalem..Nie chcialem nic koledze zasmiecac,nie napisalem tego pod tym kontekstem.

Masz racje,powinienem zalozyc swoj watek,ale nie jestem jeszcze kumaty na tym forum.

Ale ciesze sie ze sie tu zameldowalem,bo podobie jak Kolega robilem przeszcep w Turcji,i jestem ciekaw efektow :- )

Dzieki za rade i Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo tanio. Fajnie jakbyś zamieścił fotki przed, po i efekt końcowy. Jeśli efekt jest porównywalny do bardziej znanych tureckich klinik, to sam chętnie bym pojechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam .piszę z telefonu. Jak przezuce zdiecia na kompa. To wrzucę fotki z opisem co jak i kiedy?

 

-- 11 gru 2015, 19:56 --

 

 

 

-- 11 gru 2015, 20:04 --

 

pierwsza fotka przed,druga odrazu po..Dlatego taki spuchniety

Jak juz pisalem,jak przezuce zdiecia.to wystawie i opisze..Ale na efekty(mam nadzieje) trzeba jeszcze troche poczekac

20151113_102915.thumb.jpg.c5edd4d74cb944a3f135f9e3d2ecec31.jpg

20151119_060246.thumb.jpg.5de48a450a23de0a9e08f1e4bff9b8da.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, natomiast efekty - włosy zaczną rosnąć po 3 miesiącach.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dość dziwnie zaplanowane "leczenie" miniaturyzacja widoczna zupełnie w innych miejscach niż wczepione grafty. Widać iż dr. skupił sie na odbudowaniu lini- na pewien czas będzie ok ale bez farmakologi czarno to widzę. Na tak słabej jakości zdjęciach widać obszar dotknięty łysieniem, zupełnie inny niż priorytety chirurga. Zgory przepraszam za szczerość ale sam mam watpliwości czy dobrze robię wybierając sie do stambulu juz niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kali123 tak chciał i nie był to pomysł doktora ? Osobiście zagęściłbym całą górę. Trochę się śmietnik tutaj zrobił. Pasowałoby ten temat kontynuować w osobnym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszysto bedzie ok,to gore zrobie za rok..Tak jak wylysialek napisal.Tak wlasnie chcialem..A niestety z powodu zbyt malego miejsca dawczego nie dalo sie zrobic wszystkiego na raz.A taki byl zamiar.To byl moj wybor.Gora albo przod..No i wybralem przod

Z tym kontyunowaniem watku w innym miejscu,moze i racja.Mam nadzieje ze kol.przemox78 nie bezie mial mi za zle,ze sie tu wtrabanilem??

Podobnie jak przemox78robilem przeszczep w Turcji..Kolega chce robic gore,ja tez..Zawsze mozna sie wymienic jakimis spostrzeżeniami itp..

 

Pzdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2500 graftow? 1800 euro? 0.72 euro za graft... 3.14zl... To mnie by bylo stać na 3500 graftow... Ja pierdziele i pozbylbym się lysienia myślę na parę dobrych lat... Tylko za jakiś czas zrobił jakbym lysial podobną dawkę... A ja dużo nie wymagam od włosów... Mi wystarczy patrząc na blondynow http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... ssion.html

 

Ale coś nie chce mi się wierzyć że tak tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klekoo91,za te same pieniadze zrobili by mi i 4000 graf..bo tak bylem umowiony...Ale trzeba miec jeszcze z kad taka ilosc pobrac?? przeszczep kosztowal 1500eu.300 przelot i hotel,bo to sobie sam zalatwialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś grafty, żeby w przyszłości posadzić na górę ? BHT ? Mówił coś o tym doktor ?


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kali,jest możliwość rozmowy z Tb telefonicznie? Jak tak napisz mi nr na priv

Ja u siebie przewiduje NW5,graftow mam minimum 4tys+ i bht z1000 plus coś się z działa w moim przypadku myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek moglem robic gore z bokow za jednym razem..ale szalu by nie bylo z iloscia.Dla tego wole odczekac 1-1,5 roku..i zobacze jak sie zregeneruje tyl,i co sie da z tego wyciagnac? Do tego czasu zobacze rezultat przodu..Mam nadzieje ze jakies piora tam wyrosna?

klekoo91 moj adres e-mail kali75@gmx.de odezwij sie na Priv..

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś przód, to będziesz musiał zrobić kiedyś górę. Skoro piszesz, że masz słaby donor, to trzeba będzie użyć bht.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze jakbym mial pewnosc,ze on ma sukcesy w tym co robi,to bym pojechal do niego bez zastanawiania sie w lutym... 2000 euro max jak mowisz i mial te 4000 graftow bo tyle spokojnie mozna pobrac z wlosow blond co nigdy nie mialem przeszczepu,to mialbym z glowy na pare lat,jakby "stare" wlosy polecialy,to tylko zagescic i tyle... i marzenie spelnione... lecz malo jest o tym chirurgu,chyba jestes pierwsza? osoba z forum co u niego robila... a miec zmarnowane te 4000 graftow... to ja juz wole zaplacic 2x wiecej a miec pewnosc ;/ tylko szkoda ze w wieku 24lat bede lysy chodzil a przyjmijmy kolo 30 mial ladne wlosy,to troche lipa bo im wczesniej tym lepiej,komfort psychiczny tez wazny i pewnosc siebie.

 

Jakies tam zdjecia a nawet filmiki dotyczace jego pracy sa w necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na youtube..wpisz dr.serkan aygin..jest kilka filmikow..

Dr.ma 90% pacjentow z Wloch i Arabii..

Podczas mojego 3 dniowego pobytu przewinelo sie z 15 pacjentow.

Nie chce reklamowac nikogo.Bo sam nie wiem jak to bedzie u mnie?Mam nadzieje ze bedzie ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myla ht z operacja plastyczna. Dopóki ktoś mądry ( który mam nadzieje juz sie urodził) nie wyciągnie włosa ze szkła którego następnie "wsadzi" w jakichś żywy organizm po czym ten "wytwór" dobrze nam znany a zarazem tak odległy i upragniony nie zacznie rosnąć i wić sie jak siwy włos na lewym jadze którego odbudowę mozna porównać z dobowym przyrostem bambusa na wybiegu misia koali nie możemy tego tak traktowac. Dla mnie przeszczep to leczenie-powrót do czegoś co było kiedyś. Niektórzy mogą sie z tym niezgodzic, ich zdanie.. Hmmmm.. patrząc troszeczkę z innej perspektywy maja racje-stać mnie, kurwa co Ty mi tu gadasz? place w EUR? dawaj! Ile? 3? 4tys graftow? Wi!!jedziemy! az Ci ręka kur zdretwieje. Linia do połowy czoła ma byc i chuj mnie to boli-płace! po kilku latach ktoś kto lekko słaby psychicznie nawet tutaj nie zajrzy bo po co? Lepsze Google i zagęszczenie w 5 sek! nareszcie mam na co sypać.! Włosy to nie cycki panowie;) mierzmy sily (możliwości) na zamiary;) Pzdr dla kumatych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Właściciel posta powraca i zamieszcza najnowsze zdjęcia po upływie 4 miesięcy:

DSC00867.thumb.JPG.85cc847d2c5e367d069f7a1c412442ce.JPG

DSC00868.thumb.JPG.81f1f33b5c7ea9f6378529586e4b676e.JPG

DSC00869.thumb.JPG.eddb725e27b28b7c66464230eb0de8f5.JPG

DSC00871.thumb.JPG.3dc7cdac128a7e0da8f05da2a3e92842.JPG

DSC00875.thumb.JPG.9f7f79fea8d064286cca54aa55a9098d.JPG

DSC00879.thumb.JPG.31f55ed3565dbedc67a26298798afabe.JPG

DSC00880.thumb.JPG.47667f1cbdfe013045e0b6a8fa5d0bac.JPG

DSC00885.thumb.JPG.2873a924ff514edf1c0d3654157f2230.JPG

DSC00887.thumb.JPG.3d0160ac3b302ea636e63bded9302086.JPG

DSC00889.thumb.JPG.233054b302e4b776a856d468f913a57c.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownujac zdiecia po 3 miesiacach,i te aktualne jest juz duza roznica..mysle ze teraz z dnia na dzien bedzie coraz gesciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tu szalu juz nie bedzie 2000 grafts to normalne na zakola idzie, miejmy nadzieje ze Loxon 5% wzmocni i pogrubi wlosy to po 8 Miesiacach bedzie mozna pomyslec o fryzurze, moze jakis spray do tego i bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...