free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Turcja - GetFue 2074 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Nie boje sie o donor. Nie zależy mi na włosach z tylu i boku jak gargamel. Jak bedzie zle to i tak maszynka na zero.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie boje sie o donor. Nie zależy mi na włosach z tylu i boku jak gargamel. Jak bedzie zle to i tak maszynka na zero.

 

Gdzieś już kiedyś poddałem takom myśl, aby przenieść cały donor na topa, a w jego miejsce zrobić mikropigmentacje. Wydaje mi się że taki krok dałby spoko efekt i aż się dziwię że jeszcze nikt nie spróbował tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie boje sie o donor. Nie zależy mi na włosach z tylu i boku jak gargamel. Jak bedzie zle to i tak maszynka na zero.

 

Gdzieś już kiedyś poddałem takom myśl, aby przenieść cały donor na topa, a w jego miejsce zrobić mikropigmentacje. Wydaje mi się że taki krok dałby spoko efekt i aż się dziwię że jeszcze nikt nie spróbował tego zrobić.

 

Wow co zlota mysl, po tym co napisales czekamy na pierwszego ochotnika a z czasem na pewno ktos sie znajdzie, moze nawet kolega z obecnego tematu


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie boje sie o donor. Nie zależy mi na włosach z tylu i boku jak gargamel. Jak bedzie zle to i tak maszynka na zero.

 

Gdzieś już kiedyś poddałem takom myśl, aby przenieść cały donor na topa, a w jego miejsce zrobić mikropigmentacje. Wydaje mi się że taki krok dałby spoko efekt i aż się dziwię że jeszcze nikt nie spróbował tego zrobić.

 

 

Co za wspanialy pomysl..Jak sie dziwisz,to daj przyklad i zrob pierwszy taki wynalazek

Nie no,placze ze smiechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

AngelOnTheEarth i kali123:

 

Jeżeli jest się tragicznym przypadekiem, to nie wydaje się to głupim rozwiązaniem. Wtedy fryzura wyglądałaby tak:

MJ_ktkpTURBXy8yODdlMDJhZjI4NGU2ZjcyOGJlMTc2N2MyNjRmODlmZC5qcGeRkwXNAeDNAWg

comment_wSpX4ZBZZCjvDCjyFOHNtCyDyKuVU8QD.jpg

Normalnie i tak nie uzyska się już fajnej fryzury, a takie działanie da odpowiednią gęstość na topie.

 

Może jakby krytyka była bardziej konstruktywna niż dziecinny śmiech, to miałbym jak odpowiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tych zdjeciach w miejscu potencjalnego donoru mimo wszystko jest w miare duzo, rownomiernie rozlozonych wlosow - ale raczej tak nie bedzie wygladalo, bo po takim ubytku na donorze bedzie po bokach i z tylu wygladal jak wyskubany kurczak/ strach na wroble


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie aż tak źle. Mnie ten pomysł też od dawna chodzi po głowie, zwłaszcza że ostrzygłem się kiedyś podobnie i fajnie to wyglądało. Myślę, że lepsze to niż glaca, czy mikropigmentacja na górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chyba kolega nie ma wyobraźni.

 

Raczej tak :

 

ale ja zakładam mikropigmentacje na donorze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co Wy opowiadacie, a blizny na donorze? przeciez na bokach głowy będzie tysiace małych blizn... widzieliscie napewno u nie których blizny na policzkach po mocnym trądziku i jak to wygląda zwłaszcza jak światło padnie pod kątem. To taki efekt myśle ze byłbym na bokach głowy.. ZA JE BI ŚCiE


andy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale co Wy opowiadacie, a blizny na donorze? przeciez na bokach głowy będzie tysiace małych blizn... widzieliscie napewno u nie których blizny na policzkach po mocnym trądziku i jak to wygląda zwłaszcza jak światło padnie pod kątem. To taki efekt myśle ze byłbym na bokach głowy.. ZA JE BI ŚCiE

a mikropigmentacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To jest mój stan rok po poprzednim małym Ht w Getfue -2074 grafty. Za 3 tygodnie lece znów do Turcji do Dr Marala i mam nadzieje na przeszczep ok 2500-3500 graftów na cały obszar łysej głowy. Po roku planuje zrobić jeszcze ok 2000 graftow BHT z szyji i klatki piersiowej i być może to wystarczy.

Pozdrawiam

DSC01399.thumb.JPG.5e27f5d19977dbbfae48bc75b7862b56.JPG

DSC01400.thumb.JPG.f4e2e7d82016d528fa02e4d934b8fcd1.JPG

DSC01405.thumb.JPG.867d8c3853e19b1236f0ea0ab61dd66f.JPG

DSC01406.thumb.JPG.b9cfb9beb82ae97e290f484d53f6965e.JPG

DSC01409.thumb.JPG.5cd12a9532e6013c95fd958558ae7f45.JPG


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

2500-3500 graftów na cały obszar łysej głowy.

 

Nie wiem czy jest to dobry pomysl nawet te 3500 graftow to jest w twoim pryzpadku nic, nie lepjej by bylo polozyc to na przod a tyl maskowac, popatrz co ludyie tymi pudrami za efekty uzyskujom, tylko linia jest zawsze problematyczna....spojrz jak bardzo efekt sie matias21 poprawil jak sypnal troche tym nanogenem, ja na twoim miejscu skoncentrował bym sie glownie na przodzie a tyl pod koniec jak juz bedziesz musial z klaty pobierac

 

-- 12 wrz 2016, 13:17 --

 

jak sie powiekszy troche te twoje zdjecia to widac ze ty z tylu masz jeszcze mnostwo babyhair na ktorych ten nanogen moze osasc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie odpuscil..frygaj sie na 0.

3 dniowy zarost..i jest gitara..

nawet 5tys.na tak duzy obszar,to jest malo..

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sobie nie odpuszczę bo już termin zaklepany, bilety kupione

A co do fryzury, to co stoi na przeszkodzie by po przeszczepie ścinać się na 3 milimetry?

Naprawdę jest istotna różnica ścinać się na 3 mm mając włoski na całej głowie, linie włosów niż łyse jajko i włoski z tyłu.

Uważam ze kolejny zabieg jeszcze zagęści mi włosy na górze.

Tak się prezentuje na co dzień w mega krótkich włosach:

14269685_1068491116580131_1404018868_n.jpg.d5d828166779089a089fbf72d88e8800.jpg

14302396_1068490926580150_2024845219_n.thumb.jpg.27c95a04c1c2ee2ca4087d175edcd590.jpg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz przemuś twoje pieniądze, ale serio masz spoko kształt głowy (nie jakieś okrągłe jajo) i można spokojnie na łyso lecieć.

 

#lysyzbrazzers


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep się raczej przyjął. Weźcie pod uwagę, że dość dobra naturalnei wyglądająca gęstość włosów to 60gr/cm^2. Mając 2000 graftów gęsto można pokryć obszar 33cm^2, czyli 2 kwadraciki 4x4cm. Namalujcie to sobie na kartce, potem rozrzedźcie 3krotnie i macie odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...