free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Super wyglada i najważniejsze ze nie jestes i juz nigdy nie bedziesz łysy Wydaje mi sie tez ze im lekko dłuższe włosy tym wyglądają na gęstsze- włosy zachodzą na siebie.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpieprzaj sie komus w watek, jak chcesz pomocy zaloz swoj wlasny a nie dodajesz zdjecia u kogos - nie mieszaj.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie jak się dobrze przyczepi to nawet woda tego nie ruszy (na lakier) ale jak się zrobi czochrańca to na ręku troche zostanie, ale wtedy taką traktuje z dyńki odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolony choć teraz uzależniłem się od mikrowłókien i bez tego nigdzie nie wychodzę, za rok zrobię drugi HT to mam nadzieje, że już będzie bardziej gęsto z przodu i tył mi zrobią do końca. Tak planuję zagęścić przód i linię tysiącem graftów, a 2 tys dać na korone, wtedy łącznie będę miał przeszczepione prawie 8 tys graftów a to już powinno być ok, Tadek miał więcej, ale on miał NW7 a ja mam NW6, no ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie mikrowłókna sevicha na ebayu, tanie jak barszcz a sypać można wiadrami.

 

-- 04 paź 2016, 22:56 --

 

Kup sobie mikrowłókna sevicha na ebayu, tanie jak barszcz a sypać można wiadrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie można się zgadać bo też tak planuje do maja maksymalnie się udać do Maral, bym się zabrał z Tobą tym bardziej że ty tam byłeś zawsze raźniej po prostu jak to się mówi byśmy byli w kontakcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, napiszę wstępnie do Maral żeby przedstawić mu moją historię. W przyszłym roku byśmy sobie ogarneli termin zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakoś marzec/kwiecień.

 

marzec-kwiecien najgorszy okres na robienie przeszczepu..wtedy zaczyna wychodzic slonce,a i trzeba glowe chowac..

ja lece do serkana w listopadzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiam zdjęcie 7 miesięcy po wydaje mi się, że wiele już nie urośnie i raczej trzeba się psychicznie szykować na drugie HT w przyszłym roku pytanie czy 3 tys. graftów waszym zdaniem wystarczą ? a włosy ściąłem na 1,5 mm w tym tygodniu po całości.

20161018_114253.thumb.jpg.625099bb9da4a0abcd6e865170992990.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw proszę zdjęcia w długości 1,5mm z każdej strony to ocenimy jak wygląda i ile graftów Tobie potrzeba Pozdrawiam.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a masz jakas fotke z przed zabiegu ? Twoj stan przed zabiegiem to byl nw 6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istotnym nie jest raczej ile graftów mi potrzeba zakładam, że donor mam na 2500 graftów i zastanawiam się jak to rozbić, linia nie jest idealna gdyż mam ślady po zabiegu w polsce gdzie powpierdalał mi w linie 2-3 włosowe grafty pewien magik. 1tys na przód i 1,5 tys na tył chyba powinno być optymalnie, zaczne używać minoxa na korone i zobaczę po 2 miesiącach jaki jest efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...