free web hit counter Skocz do zawartości
dar3ko

Przeszczep włosów FUE Pietuszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

za miesiąc mam mieć przeprowadzony zabieg metodą FUE u dr'a Pietuszko w Medical Hair. Jak widać na zdjęciu, moim problemem są jedynie zakola, włosy z przodu głowy są gęste i jedynie na zakolach mam ubytki. Konsultant ustalił ilość graftów na 1200. Myślicie, że taka ilość wystarczy by zakryć te zakola?

 

Czytałem tu na forum, że ogólnie nie poleca się FUE w Polsce, no, ale niestety nie mam zbytnio możliwości by jechać na przeszczep za granicę i wierzę, że przynajmniej częściowo uda się ukryć te zakola.. w szczególności, że nie są takie duże bo od zawsze miałem wysokie czoło i ogólnie niezbyt prostą linię włosów.

 

124899571_sshpsar.jpg

125918491_sshpsah.jpg

125106521_sshpsss.jpg

 

Jak dobrze pamiętam to na konsultacjach została narysowana mi mniej więcej taka linia i coś takiego w pełni by mnie satysfakcjonowało:

 

Beztytulu_sshpaps.png

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 lata, ale wyłysiałem z powodu problemów zdrowotnych. W wieku 20 lat miałem dość znaczną niedoczynność tarczycy i anemię i wtedy włosy sypały mi się garściami, na dodatek wtedy w tym okresie doszło mi bardzo dużo silnego stresu. Teraz od 4 lat właściwie w ogóle nie widzę progresu w łysieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje problemy zdrowotne mogły spowodować ogólne przerzedzenie włosów, a na zakolach masz ewidentnie miniaturyzacje mieszków włosowych co jest charakterystyczne dla łysienia typu męskiego. Najlepiej jakbyś zrobił też zdjecie linii na umytych, ale nie stylizowanych jeszcze włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj papudrakowi robić włosów. spieprzy Ci donor a i efekt bedzie mizerny. Sprawdź mój post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oprocz wlosow nie chcesz miec spieprzonego donoru, psychiki to lepiej sie zastanow 10 razy niczym postanowisz tam robic ht. Tyle razy juz bylo walkowane, powtarzane, przestrzegane. Ludzie nigdy sie nie naucza;/


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu są włosy świeżo po myciu, wysuszone, bez żadnych past, lakierów do objętości itp. które były użyte na pierwszych zdjęciach. Jak widać włosy mam bardzo cienkie i tak niestety mam od dzieciństwa. Wszędzie są bardzo gęsto rozłożone tylko te zakola...

 

129412531_sshpasx.jpg

124217831_sshpass.jpg

129218761_sshpaah.jpg

 

Z tyłu mam ich też bardzo dużo i bardzo nisko się kończą:

 

tylpng_sshpqha.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ewidentna androgenówka (skronie, zakola poszły), i to raczej nie jest kwestia zdrowotna tylko standardowo genetyczna. Więc bez kuracji może pójść dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre silniejsze leki mogę też wywołać wypadanie włosów.

Zbadaj ojca i jego ojca i tak samo od strony matki czy łysi, na tym można trochę powróżyć.

 

PS. W Polsce się zabiegu nie robi, płacisz jak za dobrego speca z Europy a dostajesz gówno na patyku i kolejny powód do płaczu.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy rzeczywiście jest aż taka tragedia? Rozumiem, że po tym przeszczepie wszystkie wszczepione włosy mi wypadną i efekt będzie zerowy? Choćby i połowa tych 1200 graftów się przyjęła to w sumie i tak będę bardzo zadowolony. Konsultant pokazywał mi bardzo podobne przypadki do moich i efekty były super (tego nigdy nie wiadomo czy zdjęcia były prawdziwe, no ale efekty były mega zadowalające, przynajmniej dla mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włosy masz okej i stanowią dobry materiał pod HT - Ale co jak koledzy wyżej napisali linia się przesunie? Będziesz kolejny zabieg robił?

 

HT to poważna sprawa bo dotyczy włosów które mają być do końca życia, 1200 graftów zaproponowane przez Pietuszke, to u np. Dr. Koraya Erdogana z Turcji metodą FUE to 3000 Euro za zabieg.

 

Ale jestem pewny, że on w przeciwieństwie do Pietruszki nie spierdoli roboty, bo w końcu Koray to jeden z lepszych speców od HT.

 

PS. Jaką cenę zawołał Pietrucha za 1200 graftów FUE na konsultacjach?


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się w tej cenie zaokrąglić +/-, to i tak 10 razy lepszą alternatywą niż Polska jest Getfue też w Turcji.

3500 graftów mają tam za 2900 euro, 2000 graftów za 2500 euro, więc 1200 +/- ok. 2000 euro, to masz ok. 8400 zł za zabieg + wiadomo jeszcze trzeba jakiś grosz przyszykować na bilet do Turcji i z powrotem, pobyt tam ok. 2 dni i koszty medyczne, nie wiem czy w getfue nie jest to wplecione w koszty zabiegu, ale to i tak coś koło. 300-400 euro na jakiś szampony itd.

Tak czy siak w 3500 euro powinieneś się spokojnie zmieścić.

Jak nie chcesz do Turcji to są jeszcze spece bliżej Polski, ale też drożsi jak np. Feriduni w Belgii, u niego za 1200 graftów zapłaciłbyś już ok. 4800 euro, ale też pewniak niespierdolendo roboty

 

Zależy ile jesteś wstanie wyłożyć na to HT, jeżeli głównym motywem jest cena i łasisz się na zabieg w Polsce to dobrze Ci radzę, dołóż trochę grosza i niech się tym zajmie ktoś kto się na tym zna, Polacy jeżdżą głównie do Demirosaya w Stanbule, Feriduniego w Belgii, Marasa na Cyprze, kliniki Getfue, teraz coś tam jeszcze z dr. Maralem kminią też z Turcji i każdy zabieg wykonuje za 2100 euro czy to 2000 graftów czy 4000, ale nie ma co do niego jeszcze wielu opinii z Polski.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce cie martwić kolego, ale będąc na HT u Marala w Turcji w tym samym czasie robili dwa takie same przypadki jak u ciebie i jednemu zrobili 3100 graftów, a drugiemu 3500, więc jak ty chcesz mieć 1200 to gęstość tego będzie bardzo słaba i będziesz miał włosy jak lalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 graftow?! Przecież dobra gęstość to jest już 50 graftów na cm2 a u mnie te zakola na pewno nie mają większej powierzchni jak 12-15cm2 jedno. Zauważ, że u mnie ogólnie jest dość wysoka linia włosów naturalnie i czoło od zawsze miałem wysokie.

 

Gdyby mi mieli zrobić mniej więcej taką linię jak tu zaznaczyłem (nie umiem dokładnie zaznaczać tej lini włosów) to bym był bardzo zadowolony:

 

bd528140ff0b7852gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwnie narysowałeś tą linię wygląda jakbyś nie chciał usunąć zakoli tylko je zmniejszyć, ale skoro mówisz że masz wysokie czoło, to cieżko stwierdzić bez całości, wydaje mi się iż tutaj jest podobnie jak u ciebie http://www.hairtransforum.com/forum/hai ... eb-19-2016 ogólnie przejrzyj sobie te forum i zobacz ile komu przeszczepił graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na aż tak równej lini włosów jak ma ten facet z tematu który wkleiłeś. Jemu obniżyli ogólnie czoło z tego co widzę, a ja chciałbym się pozbyć jedynie zakoli.

 

Tutaj znalazłem też spoko przypadek, ale jednak łysina u niego jest trochę większa niż u mnie a przeszczepili mu 2400 graftów. U mnie raczej na czubku głowy nie trzeba nic przeszczepiać bo tam mam bardzo gęsto.

 

http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... did=114950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem rezultatów u pietruszki,choć opinie nie są pozytywne, ale za tą samą kasę w Turcji dostaniesz 2 razy więcej graftów i efekt napewno będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eleganckiroman, napisałem priva, jak byś mógł to podziel się swoimi efektami u Pietuszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to co jeszcze matias napisał...

W Polsce jak na konsultacji mówią, że 800 graftów będzie dobrze to za granicą u dobrego chirurga od HT będzie pewnie 2000 graftów, zawsze tak jest.

Polskie doktórki nie potrafią zmieścić graftów bardzo blisko jeden drugiego = efekt zagęszczenia.

 

Wystarczy spojrzeć na efekty HT w Polsce u kogokolwiek, nawet jak włosy odrosły to są to prześwity wynikające z tego, że pacjent przykładowo powinien dostać 2500 graftów, żeby zagęścić a Kolasiński czy Szczyt czy tam Pietruszka wylicza mu 900 graftów.

 

Tak to wygląda na zapleczu


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...