free web hit counter Skocz do zawartości
dar3ko

Przeszczep włosów FUE Pietuszko

Rekomendowane odpowiedzi

wyglada to tak ze nawet 1/2 sie nie przyjmuje z tych 900 i hajsy w bloto.a klinika twierdzi ze jest ok.podaj mi maila darku bo nie umiem tu zdjecia wkleic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie na stronie Dr. Szczyt'a - gościu ceni siebie jak największego speca, 1000 graftów - 10000 zł

 

A kurwa za przeproszeniem Galeria zdjęć 4 żałosne screeny z HT, to nawet nie jest śmieszne to jest żałosne.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie moge wyslac bo mi wyskakuje ze wybrany uzytkownik nie istnieje.wtf?

 

poszedł mail na priva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda to najlepiej... a ile graftów Ci przeszczepił, nie próbowałeś nic wskurać o zwrot pieniędzy czy coś za tą spartaczoną robotę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem w Polsce saferem robione, swoją drogą oni ci karzą podpisać, że nie będziesz miał żadnych roszczeń jak ci spaprają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
na dodatek wtedy w tym okresie doszło mi bardzo dużo silnego stresu.

 

XXI wiek a w Polsce nadal jest przekonanie, że łysieje się od stresu, złego odżywiania, braku higieny lub braku pielęgnacji włosów......

 

No, ale skąd szary człowiek ma znać przyczynę, skoro nawet w ogólnodostępnej telewizji puszczają takie gówno:

 

http://www.swiatsiekreci.tvp.pl/24459082/lysienie

 

i później nie ma co się dziwić, że ludzie kupują DX2 lub inne gówna od trychologów tzn. naciągaczy z myślą, że odzyskają gęste włosy..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz liczyć licz na swoją wiedzę (przynajmniej w pewnych przypadkach), kaw dobrze napisał, większość lekarzy to sługusy korporacyjni wciskający jakieś półśrodki na receptę, bądź zalecają kupno jakiegoś DX2 i tak dalej.

 

Czysty zysk


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przecież w tym materiale nie zostało nic powiedziane. Merytorycznie nie ma do czego się przyczepić do pani "specjalistki" , bo odpowiadała tak ogólnie że o niczym. Ani nie podała produktów ani nic nie sugerowała - przecież nie jest wykluczone że myślała o minoxie i finie. Wspomniała natomiast, że im wcześniej tym lepiej , bo późno to za późno i że warto udać się wcześnie do dermatologa. Wolę już takie materiały o niczym, niż jawne kłamstwa. Dla mnie nic tutaj szczególnego się nie wydarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem

 

-- 01 kwie 2016, 19:09 --

 

Swoja drogą zna ktos moze jakas firme ubezpieczeniowa zajmujaca sie takimi sprawami?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie znajdziesz dobrej kliniki.Nawet jak wszystkie włosy wyrosną to gęstość będzie słaba i będzie się znacznie odróżniała. Szczególnie jak chcesz zrobić zakola albo linie włosów, gdzie gęstość powinna być powyżej 50gr na cm a przy cienkich włosach więcej.Miałem również robione u tego dr tylko że stripem.gęstość robią około 30 gr na cm.Wiele osób było na tym forum i mówiło, że będzie zadowolona nawet jak wszystko nie wyrośnie i tak dalej,a po roku niestety są rozczarowani. Nie polecam HT w Polsce.powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
probowalem

 

-- 01 kwie 2016, 19:09 --

 

swoja drogą zna ktos moze jakas firme ubezpieczeniowa zajmnujaca sie takimi sprawami?

 

Nikt Ci tego nie zwróci.

Dlatego ja Polskim specom nie dałbym nawet przeszczepić włosów na dupę.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w zyciu nie rob w Polsce u nikogo, spieprza Ci nie tylko włosy czy linię, ale tez zniszczą Twoje marzenia i nadzieje. Uwierz, ze rozczarowanie bedzie wieksze niz przypuszczasz i zaczniesz zakrywac to, co Ci wszczepią. Bedziesz wygladal gorzej, niz myslisz i zaczniesz zbierac na kolejny ht w lepszej klinice za granicą.

 

I na chu* Ci to potrzebne ?

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie, widzisz każdy Ci to pisze i tak każdy chuja kładzie na twoje włosy jak idziesz po ulicy, więc jak już chcesz sobie prostować linie odłóż jeszcze trochę pieniędzy jak masz coś odłożone i zrób to jak należy, żebyś był poruszony a nie zrozpaczony efektem końcowym.

A jak bierzesz pożyczkę to weź więcej i też to zrób jak należy.

 

 

A jak zrobisz w Polsce mimo wszystko to już twoja sprawa, abyś później nie płakał!!


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce bd musial wydac 12000 u Pietruszki za 1200 graftow.

W Turcji w tych "gorszych" klinikach tj. w obojetnie jakiej w Stambule - gdzie jest ich pewnie pomiędzy 100-200 - w samym kur** Stambule!! zaplacisz 2000 euro za max ilosc potrzebna do ht - zrobia Ci np 2500 by uzupelnic cale zakola i linie + do tego jakies 800 euro powiedzmy za przelot / hotel / drobne wydatki. Razem Cie to wyniesie niewiecej niz te 12000zl , a efekty NIEPOROWNYWALNIE bd lepsze.

 

Rachunek jest wiec chyba prosty, co nie ?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a w Turcji np. w takim Getfue za 12000 zł czyli 3000 euro miałby 3500 graftów, ale aż tyle nie potrzebuje, myślę, że jak Pietrucha mu powiedział 1200, to tam mu gdzieś miejsce na 2000 znajdą, więc 2500 euro.

 

Ale ja już sie nie wpierdalam tu, róbta co chceta xD


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jak gosc zrobi w Pl mimo wszystko bedzie dla mnie kozakiem xD

Zazdroszcze mu, ze taki "zimny prysznic" dostal przed. Nie jeden nauczyl sie na swoim bledzie. Dobrze, ze powstalo to forum i jakis odsetek Polakow ma szanse tu wpasc i uratowac swoje wlosy,kase, blizny, i marzenia!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie, swoją drogą dziękuje bardzo za uświadomienie mnie, bo rzeczywiście to jest zbyt poważna ingerencja i to w dodatku na całe życie, więc odpuszcze sobie.

 

Powiedzcie tylko w jaki sposób zapisać na przeszczep do tej Turcji albo Belgii. Jak ogólnie to wszystko wygląda, konsultacje, ile się czeka itp.

 

Najchętniej to bym zrobił u tego Koraya, tylko ciekaw właśnie jestem jak to wszystko wygląda żeby się zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a z waszego własnego doświadczenia to czy warto dopłacać wyższą stawkę i robić w Belgii? Czy duża dysproporcja jest między tymi dwoma klinikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma znaczenia czy zrobisz u Feriduniego w Belgii czy u Koraya w Turcji

 

obaj się znają na tym bardzo dobrze i mają dobre efekty, a Koray ma chyba taniej od niego, a nawet nie chyba lecz na pewno


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...