free web hit counter Skocz do zawartości
dar3ko

Przeszczep włosów FUE Pietuszko

Rekomendowane odpowiedzi

no tak bo w manualnym po pobraniu ci odrosną włosy w pustych miejscach

 

 

Do niedawna jeszcze wszyscy mówili że włosy z pustych miejsc po pobraniu graftów za *uja nie odrastają nowe tylko że te puste miejsca na zawsze pozostają puste, więc to jakaś nowość czy cały czas gadali bzdury ? A może jakieś cuda się dzieją i donor się w dziwny sposób rozmnaża ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w markowych klinikach odrastają nowe włosy w miejsce pobranych, a w tych tanich tureckich donor jest rozjechany, to chyba oczywiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady zaloże się, że 99,9 % osob nie zwróci nawet uwagi na takie przerzedzenia gdzies tam z tylu. My jako, że siedzimy w temacie jesteśmy w stanie do dostrzec, ale nie przeciętny człowiek, który nawet nw2 nie rozpozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro graft jako taki cały jest wycięty i wydłubany to go tam nie ma później i nie ważne w jakiej klinice to było robione i przez jakiego lekarza. Jakim cudem ma urosnąć nowy włos w tym dokładnie miejscu skoro nie ma tam już mieszka włosowego/kanalika bo zostal zabrany i wsadzony w inne miejsce, ani brodawki a o cebulce nie wspomnę i o włosie ? Nie ma niczego prócz zrośnietej dziury po tej operacji wycięcia graftu czyli małej okrągłej blizny, no na chłopski rozum no....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie tylko kto robi przeszczep aby się golić na krótko ? to jest niedorzeczne robimy przeszczepy bo chcemy mieć dłuższe włosy, a nie oglądać donor ścięty na 1 mm, wiem niektórzy z boków się golą na krótko, a na góre zapuszczają, po takim HT gdzie pobrano z donoru 4-5 tys graftów taka fryzura może wyglądać słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie tylko kto robi przeszczep aby się golić na krótko ? to jest niedorzeczne robimy przeszczepy bo chcemy mieć dłuższe włosy, a nie oglądać donor ścięty na 1 mm, wiem niektórzy z boków się golą na krótko, a na góre zapuszczają, po takim HT gdzie pobrano z donoru 4-5 tys graftów taka fryzura może wyglądać słabo.

 

I tu się trochę mylisz bo właśnie dlatego ludzie, nawet może większość, robią FUE a nie STRIP'a mimo że droższe bo chcą później golić łepetyne i żeby nie było blizny po STRIP'ie. Co nie znaczy że każdy bo ja nawet nie mając zamiaru golić czachy nie zrobiłbym STRIP'a. I Ty też jak piszesz. Ale różnie ludzie myślą o tym lecz zawsze powodem jest *ebana blizna.

 

-- 13 kwie 2016, 21:57 --

 

oj antek antek, Ty w ogole nie lapiesz ze on zartowal przeciez : >

 

Tylko przez takie żarty ktoś se pomysli że po wy*ebaniu 10 tyś. graftów będzie miał nadal futro w donorze bo włosy odrosną.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie z dobrego donoru da się pobrać max 6-7 tyś graftów co starczy na względne pokrycie obszaru MAX NW6, NW7 nie da się naprawić bez BHT, ale to już koszty ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to, że przy pobraniu powiedzmy 4-5tys graftów przy ścieciu na krótko donoru bedą wielkie łaty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie łaty tylko prześwity tylko ja je miałem ogólnie zawsze kwestia że dziwnie mi rosną włosy na górze tzn układają się nie na dół tylko jak rozgwiazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo pytosz ale tak odpowiem.

 

Nie ważne przy jakim ścięciu, możesz wcale nie ścinac przez 10 lat, tylko chodzi o sam fakt że w tych miejscach nie będziesz miał juz nigdy włosów, a to w jakim stopniu będzie się to rzucać w oczy i w jakim stopniu będzie mozna to zamaskować zależec będzie od samej ilości pobranych graftóe czyli defacto pustych miejsc, od ich rozproszenia po całym donorze bądź skupienia (i tu w zależności jaki pyprok będzie robił przeszczep). Zależeć tez to będzie od długości włosów, naturalnej grubości, fryzury a nawet koloru.

 

Te łaty jak to nazywasz to nic innego jak spier..lenie miejsc dawczych przez zbyt mocne skupienie w obrębie jednego lub kilku takich miejsc (które zostały pozdziubane) i te puste miejsca czy blizny później są zbyt blisko względem siebie i w zbyt dużej ilości a powinny być mniej-więcej rozproszone po całości donoru - i tak by zrobił dobry lekarz - to nie unika wątpliwości żadnej, a jak pyprok będzie nadmiernie wydłubywał grafty w silnym skupieniu jednego miejsca to miejsce to będzie później taką wyliniałą ''łatą''.

 

-- 13 kwie 2016, 22:37 --

 

nie łaty tylko prześwity tylko ja je miałem ogólnie zawsze kwestia że dziwnie mi rosną włosy na górze tzn układają się nie na dół tylko jak rozgwiazda.

 

 

A to jest zupełnie inna sprawa bo chodzi zapewne o kąt wszczepienia co też bardzo ważne dla naturalnego wyglądu a często są wszczepiane pod złym kątem w stosunku do pozostałej reszty sąsiadujących włosów. I mało się o tym mówi a to bardzo ważne i zapewne nie każdy lekarz się tym przejmuje podczas wykonywania zabiegu przeszczepu włosów. I jeszcze sprawa taka że ten kąt nawet mniej-więcej w tych samych obszarach głowy dla każdego osobnika może być inny.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie na moim przykładzie jak narazie to wygląda 1 fota przed HT druga 3 tygodnie po HT gdzie pobrano 4250 graftów.

20160114_204709.thumb.jpg.6df828a8f2b26c2bc0b030920f44ccd3.jpg

20160411_215630.thumb.jpg.b9ef8d8812d02b214aecc014e1a18c1f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, jesli na 1 fotce jestes przed a na 2giej po zabeigu to chyba juz nikt nie powie że w turcji źle pobierają grafty bo za uja nie widac praktycznie ŻADNEJ roznicy zwlaszcza ze az 4000+ graftow poszlo podczas zabiegu ... zdjecia praktycznie są identyczne co do donoru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche napewno widać przy zoomie no i jeszcze łeb czerwony, ale u mnie prześwity zawsze przy krótkich było widać poprostu moje włosy nie nadają się, aby sie golić na 1mm. Biorąc pod uwagę ilość jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do donoru ... to ja juz mam pobrane jakies 4500 graftow z głowy (troche zaniżam bo w zasadzie powinno juz byc 5000 ale w PL klinikach podejrzewam ze troche mniej pobrali) ,a nadal moj donor i wlosy z tylu wygladaja normalnie i jeszcze pewnie co najmniej z raz tyle by mi wyciagneli z donoru wiec dobicie do 10000 graftow nie jestt zadnym problemem ...

 

oczywiscie niekazdy z nas ma taki sam donor i nie u kazdego doktor jest w stanei tyle wyciagnac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam zdjęcia aktualnego stanu, fotki które wrzucałem na pierwszej stronie były z początku roku, jak na razie nie widzę żadnego progresu w łysieniu. Zdecydowanie najgorzej było tak w wieku 18-20 lat, jak złapałem palcami włosów i lekko pociągnąłem to miałem ich z 10 w dłoni, teraz zaledwie 1-2 włosy. Podczas mycia aktualnie wypada mi z 20-30, wcześniej to była jakaś masakra. Wiem, że jest to łysienie androgenowe, ale myślę, że ta niedoczynność tarczycy i anemia z przeszłości spotęgowała to łysienie.

 

Co do kliniki, wybór padł na HDC na Cyprze gdzie będę mieć wszczepiane 1500-1800 graftów (okaże się na miejscu podczas konsultacji z dr'em Marasem).

 

Nie będę mieć obniżanej linii ani wszczepianych włosów na środek, jedynie zakola. Myślę przyszłościowo i możliwe, że za parę lat będę potrzebował kolejnego zabiegu, więc obniżanie linii było by totalną głupotą.

 

Co do leków hamujących łysienie - nie zamierzam ich raczej brać jak na razie, uważam, że jestem jeszcze trochę za młody i po prostu boję się skutków ubocznych. Jak na razie będę brał biotynę, msm, cynk i saw palmetto by chociaż w minimalnym stopniu poprawić kondycję włosów.

 

Jak widać, włosy mam bardzo cienkie, ale myślę, że dość gęste

 

Lekko mokre włosy:

 

d7bbd6ef960dace2gen.jpg

 

Mokre włosy:

 

f45f5d27a403c0edgen.jpg

 

Widok z góry przy suchych włosach, włosy nieco długie i zaczesane do przodu, więc nie widać zbyt mocno problemu:

 

25254c61406e3028gen.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele chorób które mogą powodować łysienie, tak i są silne leki które mogą to spowodować.

 

TAK KURWA ŹLE I TAK NIE DOBRZE, NIC TYLKO BANANOWCA POSADZIĆ POD NASŁONECZNIONYM DACHEM I WPIERDALAĆ BANANY do końca życia z własnej uprawy z ziemniokami.

 

Ta chemia w sklepach ponapierdalana w produktach to też nie wiadomo co tam za gówno siedzi, jak po kilku miesiąch jedzenia w McDonald można się dorobić marskości wątroby to wiecie nic mnie nie zdziwi.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po zabiegu, 1750 graftów. Linia położona dość wysoko, na początku doktor zaproponował trochę niższa, ale jako, że jestem młody to zdecydowałem się na wyzsza linię, po środku zostawione są moje włosy, które miałem wcześniej, na zdjęciu nie widać bo są zgolone.

20160607_184815.thumb.jpg.aa304d0091d937716d98bd9cb10f1e88.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...