free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Skrajne obniżenie linii i zakoli - pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do pytania @antydhtora. Czy klinika HDC jest w stanie podjąć się zrobienia lini włosów U-kształrnej w przypadku osoby genetycznie męskiej?

 

Gorgiew, dostałem właśnie przed chwilą odp. od konsultanta polskich pacjentów z HDC (na pw, mimo że prosiłem o publiczną wypowiedź), i niestety z przykrością informuję że odpowiedź była odmowną, twierdzi on że konsultował mój przypadek z doktorem i że doktor odmówił argumentując to ewentualnym nienaturalnym wyglądem końcowym po zakończeniu procedury. Aczkolwiek żeby to potwierdzić to być może skontaktuję się osobiście też w przyszłości bezpośrednio z kliniką gdyż możliwe że konsultant HDC jest jakoś złowrogo nastawiony do mnie.

Gorgiew może Ty spróbuj wysłać gdzieś swoje foty i zapytać o to w jakiejś klinice. Miło by też było jakbyś założył swój temat i wstawił swoje foty.

 

Zatem wnioskuję że klinika HDC nie potrafi wykonywać linii typu U-shape. Jak i pewnie większość klinik wysoce przereklamowanych jak. np. BHR.

 

Moim zdaniem trzeba szukać pomocy w klinikach które się dokładnie w tym specjalizują, właśnie w robieniu tego typu linii, czyli w klinikach które robią takie zabiegi i mają wiele spraktykowanych przypadków na osobach transgenderycznych MTF.

W USA można znaleźć takie kliniki, a także tzw. ''nieetycznych'' lekarzy którzy dla pieniędzy zrobią to co pacjent sobie życzy.

USA to kraj gdzie rządzą dolary, to kraj możliwości a nie ograniczeń jeśli mowa o medycynie estetycznej.

 

-- 31 gru 2016, 14:32 --

 

Ja i tak czy tak będę miał linię U-shape, znajdę lekarza, głęboko wierzę i jestem przekonany, że na tym świecie jest jakiś dobrej woli chirurg od HT albo który będzie głodny pieniędzy czy sławy jeśli chodzi o takie wyczyny skrajnego obniżenia linii.

Ku**wa zapłacę więcej jeśli będzie trzeba, pojadę nawet w najdalszy zakątek świata, ale będę miał to zrobione, to co chcę.

 

Doktor który wykona mi zabieg i jeśli to zrobi dobrze zyska wielką reklamę na arenie międzynarodowej w moim wykonaniu, a tym samym zyska popularność i wzrost reputacji. Zapewniam że odwdzięczę się mu w taki sposób za przysługę i będę promował klinikę.

 

Będę miał to zrobione choćbym musiał kupić sprzęt do tego i poprosić kogoś ze znajomych żeby mi to zrobił - jeśli nawet wszyscy lekarze na świecie odmówiliby wykonania takiego zabiegu.

 

Będę miał to zrobione czy to się komuś podoba na tym parszywym świecie czy nie!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz. Raz, że mogą nie potrafić, a dwa to że boją się psuć sobie opinię.

 

 

Co nie zmienia faktu, że powinno to też działać tak, że płacisz i wymagasz. Ewentualnie podpisujesz coś, że jesteś świadom takiej decyzji i żeby nie było pretensji do kliniki, ze zrobili Ci U-Shape. I tyle


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz. Raz, że mogą nie potrafić, a dwa to że boją się psuć sobie opinię.

 

 

Co nie zmienia faktu, że powinno to też działać tak, że płacisz i wymagasz. Ewentualnie podpisujesz coś, że jesteś świadom takiej decyzji i żeby nie było pretensji do kliniki, ze zrobili Ci U-Shape. I tyle

 

No właśnie, tak jak mówisz, tak powinno być. A jak widać tak niestety nie jest. I fakt też że się boją stracić troszkę na swojej renomie, ale i tak tracą, choćby np. w moich oczach (wiem wiem moja opinia się *uja liczy i ja jestem po**bany).

Moim zdaniem klinka która...., czy lekarz który nie potrafi zrobić linii U shape jest po prostu do niczego i jest wysoce przereklamowany i tyle.

Oczywiście rozumiem że nie każdemu da się tak zrobić bo jak ktoś ma np. NW 7, a dodatkowo być może donor już mocno wyeksploatowany przez jakieś wcześniejsze przeszczepy itd. .... to zwyczajnie jest to technicznie i fizycznie niemożliwe z powodu ograniczeń liczby dostępnych jeszcze graftów do wykorzystania czyli ograniczenia donoru, ale nawet i w takim przypadku powinni komuś zrobić linię NW 0 i wszystkie możliwe grafty wpakować na linię aby była jak najlepsza gdy ten deklaruje że taka jest jego wola i dodatkowo np. uzasadnia to że o to właśnie mu chodzi bo chce np. te włosy z linii wykorzystywać do maskowania systemu włosów klejonego tuż za linią, choć samo stwierdzenie że ma taką wolę powinno już wystarczyć bez dodatkowego uzasadnienia nawet - w mojej opinii.

Wracając do mojego przypadku to nie widzę żadnego problemu, absolutnie żadnego żeby zrobić mi linie jaką chcę gdyż mój donor pozwala na to, nigdy nie miałem żadnego przeszczepu w życiu i nawet choćby do skrajnego obniżenia linii i ukształtowania jej na U-kształt potrzebne było 5000 czy nawet 6000 graftów.

 

No widzisz tak powinno być zwłaszcza w dobie tzw. kapitalizmu, rzucanych haseł typu ''klient nasz Pan'', i w erze rozwoju i nauki, a jest zupełnie inaczej dlatego że większość tzw. renomowanych lekarzy jest wysoce przereklamowana, konserwatywna, zapyziała, i niereformowalna, a także w wielu przypadkach są zacofani i nie chcą eksperymentować czy też otwierać się na zupełnie nowe perspektywy aby zwiększać swój potencjał tzw. wypracowanej renomy i starać się być jak najlepszym w dążeniu do doskonałości i ciągle się rozwijać, oraz rozwijać techniki HT.

 

Jeżeli żaden lekarz na świecie mi tego nie zrobi co chcę to niebo i ziemię poruszę, tak nagłośnię sprawę międzynarodowo i istotę tego problemu że renoma tym lekarzykom trochę spadnie, a ludzie będą o tym mówić przez następne dziesięciolecie. Ktoś musi przecież otworzyć bramę dla zupełnie innego nurtu HT niż do tej pory znany, i otworzyć im umysły na nowe perspektywy.

 

A tak z innej beczki i nawiązując też trochę do przereklamowania tych renomowanych klinik to po drugiej stronie rynku HT jest podobno masa obecnie niszowych czy nawet nowych klinik/lekarzy którzy dosłownie biją się o klienta, i nawet gdzieś czytałem że pacjent może wystawiać swój przypadek na licytację, i już nawet pomijając kwestie ceny - po prostu robią to, co pacjent chce zgodnie z jego życzeniem. A nie jak ma to miejsce w tzw. renomowanych dobrych klinikach że klinika zapewnia i rozgłasza na lewo i prawo, w górę i w dół, dookoła, wszem i wobec, że spełnia życzenia klientów/pacjentów, a jak co do czego to okazuje się że to gó*no prawda jest !

 

Renomowane super kliniki skończy Wam się monopol na przeszczepy włosów, zresztą już skomlicie o to w postaci coraz częstszego robienia antyreklamy np. Tureckim klinikom w których ceny są 3-4 krotnie niższe a efekty w wielu przypadkach na porównywalnym poziomie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Renomowane super kliniki skończy Wam się monopol na przeszczepy włosów, zresztą już skomlicie o to w postaci coraz częstszego robienia antyreklamy np. Tureckim klinikom w których ceny są 3-4 krotnie niższe a efekty w wielu przypadkach na porównywalnym poziomie.

 

Bardzo słusznie piszesz, przeszczep w tych renomowanych i drogich klinikach jest po prostu nieadekwatnie drogi do efektów , które można mieć za 1/3 ich ceny w tzw taniej tureckiej klinice. Weryfikacja zdjęć przed i po , czytanie forów ( nie tylko tego ale i obcojęzycznych) pozwola wybrać i nie płacić naciągaczom. Problemem Turcji jest sytuacja polityczna , to nie jest teraz bezpieczne miejsce ale czy kiedyś było ? W samym Stambule mieszka 20 mln ludzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Renomowane super kliniki skończy Wam się monopol na przeszczepy włosów, zresztą już skomlicie o to w postaci coraz częstszego robienia antyreklamy np. Tureckim klinikom w których ceny są 3-4 krotnie niższe a efekty w wielu przypadkach na porównywalnym poziomie.

 

Bardzo słusznie piszesz, przeszczep w tych renomowanych i drogich klinikach jest po prostu nieadekwatnie drogi do efektów , które można mieć za 1/3 ich ceny w tzw taniej tureckiej klinice. Weryfikacja zdjęć przed i po , czytanie forów ( nie tylko tego ale i obcojęzycznych) pozwola wybrać i nie płacić naciągaczom. Problemem Turcji jest sytuacja polityczna , to nie jest teraz bezpieczne miejsce ale czy kiedyś było ? W samym Stambule mieszka 20 mln ludzi .

 

Turcja była.... nie była bezpiecznym miejscem.... pojęcie bezpieczeństwa jest też względnym.

Oczywiście ryzyko jakieś tam istnieje, aczkolwiek na tym forum chyba nie było żadnego przypadku żeby komuś kto pojechał tam w celu zrobienia HT, stało się tam coś złego. Ludzie jeżdżą i wracają stamtąd cali i zdrowi i co też ważne zadowoleni z efektów i ceny. Także prócz teorii czy ryzyka, czy też występującego niebezpieczeństwa warto się odnieść do statystyk, ale oczywiście to nie gwarantuje też 100% bezpieczeństwa, jak i tego że sytuacja może się zmieniać w tym także na gorszą czy inaczej mniej bezpieczną czy wręcz niebezpieczną. Podobno jest tam ponad 500 klinik także jest to światowe zagłębie HT.

Tak, to fakt że to jest najlepszy sposób weryfikacji klinik/lekarzy - przeglądanie na spokojnie zdjęć i czytanie for.

Ale muszę też niestety powiedzieć że jeśli chodzi o sytuację mojego przypadku - to nie jest już tak łatwo na tradycyjnych forach znajdować zdjęcia ''przed'' i ''po'' - czyli końcowe efekty skrajnego obniżenia linii, zupełnego przerobienia kształtu z ''M'' na ''U'', zrobienia dobrej gęstości i odpowiednich kątów sadzenia oraz doboru graftów. A nawet opinii racjonalnych bez przygłupawego pitolenia czy w ogóle przykładów - to to nie ma i muszę szukać na innych forach/czy stronach które pokazują przykłady pacjentów ale głownie kobiet albo transgenderów MTF. I muszę też stwierdzić że być może niestety albo stety - zależy jak na to spojrzeć (bo fakt że ktoś jest dobrym i renomowanym doktorkiem od HT nie oznacza że potrafi wybitnie robić tego typu linie która mnie interesuje, i że ma w tym akurat praktykę największą), bo są to przeważnie zupełnie inni lekarze, którzy częściej podejmują się przeprowadzania takich zabiegów niż ci najbardziej znani, doceniani i popularni lekarze, choćby na tym forum tutaj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do forumowiczów, doradźcie w poniższych kwestiach.

Skontaktowałem się z paroma klinikami (jedne odpowiedziały, inne jeszcze nie), przedstawiłem z grubsza temat i dostałem odpowiedź że mogą mi pomóc.

 

Nadszedł czas na więcej szczegółów i chcą żeby im wysłać jakieś zdjęcia, i w związku z tym mam pytanie do forumowych ekspertów od HT. Które z moich zdjęć im najlepiej wysłać, które byłoby najlepiej im pokazać ? - tak aby przedstawić dokładnie istotę sprawy (pokazać to co chcę, oddać jak najwierniej wizualizacje stanu na głowie do oszacowania ilości potrzebnych graftów), ale żeby też ich za bardzo nie zniechęcić do zabiegu, a mam obawę skoro wszyscy mówiliście oraz ludzie na HLT forum też mi mówili że nikt mi tego nie zrobi. Więcej zdjęć jest w moim osobistym temacie tutaj: viewtopic.php?f=6&t=2037 w dziale ''opowiedz swoją historię''. Nie wiem czy lepiej pokazać im te gorsze czy te lepsze, starsze czy te bardziej aktualne, itd.

 

Pytanie drugie brzmi: Co im lepiej powiedzieć, czy że jestem jednak osobą łysiejącą czy że nie łysieję, albo że jestem ale nie jakoś bardzo agresywnie ?

 

Pytanie trzecie, zakładając że im powiem że łysieję powiedzieć im że leczę łysienie ''hardcorowo'' czy nie mówić lepiej o tym i powiedzieć że leczenie polega na wykorzystaniu np. BIG 3 i tyle ?

 

Proszę o podpowiedzi w sprawie dokonania wyborów powyższych kwestii i liczę na poważne odpowiedzi za które z góry dziękuję.

 

-- 06 lip 2017, 11:55 --

 

Oczywiście jeśli zrobię HT (bądź też dodatkowo FR) macie jak w banku relację z tego, chyba że klinika będzie mieć coś przeciwko temu i podpiszę jednak jakieś oświadczenie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zdjecia najlepiej aktualne, zeby wiedzieli na czym stoja, najlepiej powiedz prawde i opowiedz swoja historie walki z lysieniem, jak cos zataisz mozesz sobie jedynie zaszkodzic, skoro to fachowy to na konsultacji beda wiedzieli jaka jest i byla sytuacja na glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia najlepiej aktualne, zeby wiedzieli na czym stoja, najlepiej powiedz prawde i opowiedz swoja historie walki z lysieniem, jak cos zataisz mozesz sobie jedynie zaszkodzic, skoro to fachowy to na konsultacji beda wiedzieli jaka jest i byla sytuacja na glowie

 

Tak, tylko że widząc zdjęcia gdzie widać gorszy stan mogą oszacować więcej graftów, a na tych najlepszych sporo mniej, a wiesz mam w końcu przerzedzenia na zakolach sięgające sporo w głąb od linii.

 

No myślałem też żeby im dać linka he he ale w tamtym temacie jest sporo spamu i w ogóle długi się zrobił wątek z tego.

 

Nie wiem dlaczego mógłbym sobie zaszkodzić tym że powiedziałbym że nie łysieje i że po prostu chcę niższą linię i zmianę kształtu linii, albo powiedziałbym że chcę niżej oraz co właściwie najważniejsze że chcę żeby wypełnili/dogęścili zakola znaczy ten obszar pomiędzy zarysem linii M a zarysem linii U.

Stan mam na tyle dobry że mógłbym zrobić taki manewr i powiedziałbym że zawsze i od lat miałem taką linię a chciałbym to teraz dogęścić bo akurat mam kasę i mam taką zachciankę, i przy okazji obniżyć trochę też

Jak powiem prawdę to będą za pewne coś bredzić o tym że łysienie może postąpić i że jak to wtedy będzie wyglądało itd..

 

A skąd to niby będą też wiedzieć że ja biorę takie leki jak biorę? Po mnie tam nie widać za dużo że kombinuję z takimi lekami, niektórzy mają takie same cycki już po samym finie albo gorsze, to bajka z ''BIG 3'' by przeszła. Jakieś badania robią przed HT na poziom hormonów czy co ? Wiem że nieraz oglądają łeb pod lupą albo taką kamerką sprawdzają stopień miniaturyzacji, ale badań hormonalnych chyba nie robią.

 

I nie wiem też czy im powiedzieć że to nie jest mój naturalny kolor na zdjęciach - czy nie wspominać o tym jak nie zapytają, bo kliniki zazwyczaj blondynów to nawet nie chcą przerabiać, nie chwalą się też zdjęciami blondynów, a co dopiero robić ekstremalnie niską linię w przypadku wyjątkowo cienkich i blond włosów.

 

Nieraz kłamstwem się dalej zajedzie niż prawdą.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, doradzi ktoś coś jeszcze....? Wypowie się ktoś...? odnośnie powyższego.

Ja i tak swoje zrobię, ale fakt jest taki że nawet najmądrzejsi ludzie, nawet królowie, politycy, i nawet faraonowie, czy ludzie stojący na czele najpotężniejszych firm i korporacji świata zawsze mieli, mają i będą mieć swoich doradców..... zatem wysłucham jeszcze jakiś rad które mogę wziąć pod uwagę albo zupełnie zignorować i drugim uchem wypuścić.

 

Napisali żebym wysłał też zdjęcia donoru, a jak jak mam im donor pokazać, nie będę specjalnie golił makówy.

Chciałbym dzisiaj porozsyłać zdjęcia.

 

he he Napisali mi też z kliniki, że powiedzą mi o środkach w celu stabilizacji łysienia - chyba raczej ja im powiem.

 

-- 10 lip 2017, 10:32 --

 

Nikt nic nie doradził - trudno.

Trochę skorygowałem poprzedni opis i wysłałem im takie coś:

 

''Thanks for reply.

Here you are the pics.

These are my current photos. Sorry but, I don't know how can to show you my donor area, I have long hair I'm not going shave it, at least at this moment. Also I'd prefer best LH-FUE if it's possible or if not then at least U-FUE. I suppose that my donor is even quite dense. I don't see hair thinning despite the fact that my hair is rather generelly thin. I suppose that shouldn't be any problem to take 3000 grafts or even more (even 5000) if it would be necessary. I never had any hair transplant before.

I think that my hairloss is stable atm, besides, I'll never be regret my decision of the so low hairline even if the balding would be progressed in a quite large extent, becuase always can switch to glued hair system and the transplanted hairs from the lower hairline's area, could be very good mask/hide the fact that the hair system is used at all. But I don't think so, to baldness could progressed in my case (I don't give any chances to this), and even I don't care about the future of balding because I take the meds against the balding. Even I observe the regrowth in some extent. Also I must to say that I'm not balding somehow much aggressively like some men, also in my family no have completally bald people. I'm 34 years old now. So, really, don't worry about the future in my case. As I said I'd like to have very low hairline and in a form of the U-shape like example Ian D'Sa or Teresa Giudice. I think it wouldn't be a problem to do it in my case. I know very well what I want.

Oh, I also must say that my hair is not blcak as you can see on the pics, it's not my natural color, because I dye my hair still to black. My natural hair color is (unfortunatelly) light blond.

I consider to do the procedure somewhere in the US so I'd like to know yours offer. What cost ? How many grafts would be required in your opinion to make a lowering of my hairline and achieve a high density on the temples area. As you can see on my pics alraedy I have the outline of the U-shape, but I haven't density and those hairs are vellus hair in most cases. Also I'd like lower my hairline about 1 cm in the peak/central point of the hairline. That really low and U-shaped hairline is my big dream.

I'll be really grateful for analysis of my case.

I heard that the best season to make a hair transplant is winter but I don't know if it's true, so maybe you could tell me - I mean the good of patient.

I must say that I also thought of the ''Forehead Reduction Method'' (surgical hairline lowering) before the hair transplant but maybe the surgery won't necessary in my case - what do you think ?

I'm curious of your opinion.

I heard that your clinic is one of better clinics in the US, so I trust and hope in you.

 

Sorry for my poor English if i wrote something incorrect but I'm learning still. I also hope that it won't be somehow difficult to understand.

 

Thank you once again.

 

Have you got a nice day.''

 

Zdjęcia wysłałem te aktualniejsze najnowsze jak i te trochę starsze ale te na których stan jest lepszy (no tam jedno z tych najlepszych też żeby ocenili jednak trochę mniej graftów bo wiadomo koszta ). I jak widzicie napisałem też raczej prawdę o wszystkim tj. o naturalnym kolorze, o tym że moje włosy są cienkie, że leczę łysienie, o sytuacji w rodzinie, o rozważaniu redukcji czoła przed zabiegiem HT itd.

 

Cóż, zobaczymy co ostatecznie odpowiedzą jestem dobrej myśli choć nie zdziwiłbym się jakby mi odmówili .


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem odpowiedź z jednej ze znanych i lepszych klinik z USA, i to w dodatku od samego Doktora że byłbym idealnym kandydatem aby osiągnąć to co chcę.

Zacytuję tutaj też jedno zdanie lekarza :

 

''yes, you would be an ideal candidate. Angles and directionality important in the hairline you're looking to achieve and donor region more than sufficient.''

 

Wstępnie oszacowali mi 2500 graftów ale dla dokładnej oceny potrzebowaliby dokładnych pomiarów.

Lekarz też potwierdził że wraz z zabiegiem redukcji czoła osiągnąłbym imponujący rezultat jakiego nigdy nie było.

 

Szacowana ilość potrzebnych graftów jest przy założeniach maksymalnej możliwej gęstości, zrobieniu zakoli i obniżeniu linii o 1 cm. I jak widzicie 2500 gr to wcale jednak nie tak dużo. Sam zakładałem nawet 3000 i oczywiście poprawka o te 500 sztuk jest brana pod uwagę gdyż moje włosy są cienkie i blond.

To przy takich założeniach, a gdy by iść na maxa z linią w dół to i pewnie nie byłoby problemu żeby posadzić i 5000 graftów ( co niektórzy na forum twierdzą że gdzie ja to bym wepchnął) - oczywiście wtedy na pewno obyłoby się bez redukcji czoła i linia i tak była by wyjątkowo nisko.

 

Jestem zadowolony z pozytywnej odpowiedzi bo cały czas wszyscy na tym jak i na zagranicznym forum berdzili mi farmazony że nikt mi tego nie zrobi. I widzicie, jednak wszyscy się mylicie a skoro dostałem pozytywną odpowiedź z lepszej kliniki to jestem więcej niż pewien że z jakiś tam niszowych klinik czy to z USA , z Turcji czy skądkolwiek indziej też bym nie dostał odmownej odpowiedzi.

Widzicie, ja im wszystko szczegółowo opisałem jakie mam wymagania i co chcę osiągnąć, przebyłem rozmowę, a także wysłałem im linki do zdjęć Ian'a D'Sa, Teresy Giudice i Mikey'a Garcia z wyszukiwarki google żeby mogli sobie wizualnie zobaczyć moje oczekiwania co do linii.

 

NIc nie stoi na przeszkodzie w realizacji moich planów poza kwestią finansową ale wszystko ze spokojem i nie śpieszy mi się bo stan na głowie i tak mam bardzo dobry ogólnie (dzięki hardcorowej kuracji co prawda ale mam).

 

Ogólnie na koniec powiem że bardzo nie polecam i odradzam korzystanie z usług polskich konsultantów gdyż nie potrafią oni załatwiać sprawy we właściwy sposób a także czasami przejawiają jakąś niechęć czy nawet wrogość do klienta czego dowodem w moim przypadku jest polski konsultant kliniki HDC. I na prawdę potwierdzam też to co wielu już powiedziało na tym forum że lepiej się bezpośrednio dogadywać niż przez polskich konsultantów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz prekursorem takich zabiegów na tym forum. Powodzenia. Powiedz jaka jest w przybliżeniu ta cena??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziesz prekursorem takich zabiegów na tym forum. Powodzenia. Powiedz jaka jest w przybliżeniu ta cena??

 

Nie wiem czy prekursorem i nawet wątpię że prekursorem (bo jak przed chwilą napisał w temacie o klinikach Leon85 rzadko kto chce taką linię), ale być może będę pionierem w tym, jeśli chodzi o to forum.

 

Co do ceny to można by powiedzieć że dżentelmeni nie mówią o pieniądzach albo powiedzieć jak w tym przysłowiu że ''jeżeli pytasz o cenę to znaczy że Cię nie stać'', no ale dobra zejdźmy na ziemię, sam nie jestem bogaty i każdy też wie jak w Polsce jest, także powiem.

 

Ceny są niestety bardzo wysokie bo 8-10-12 $ czy € a nawet i więcej za graft. Lecz muszę to też powiedzieć (bo może ktoś jeszcze pomyśli że to dlatego bo chcę jakąś wyjątkową linię) że tak wysokie ceny nie są wynikiem tego że ja akurat chcę super niską linię i U-shape - nie ma to znaczenia akurat w klinice z której dostałem odpowiedź, tylko są wynikiem tego że w najdroższych/najlepszych i renomowanych klinikach najlepsi lekarze takie ceny po prostu mają (i też nie musieliby mi wcale robić tego co chcę bo klientów mają sporo mimo astronomicznych cen - odnosząc się do wypowiedzi Leona z tematu o klinikach, ale chcą to zrobić i wyrazili chęć taką) jak i tego że np. zabieg metodą U-FUE jest dużo droższy niż zwykłe FUE z wiadomych i zrozumiałych względów.

 

I tak jeszcze nawiązując do przysłowia to ma ono chyba trochę zastosowania w niektórych tych najdroższych klinikach bo na ich stronach ceny nie są podawane. Np. Dr. Feriduni nie podaje cen na stronie i nie jest jedyny.

 

-- 15 lip 2017, 0:47 --

 

W ogóle to sporządzę listę klinik/lekarzy którzy deklarują że chętnie mi zrobią przeszczep jak i tych którzy odmówili. Porozsyłam jeszcze zapytania wraz z fotami i szczegółami zarówno do tych drogich klinik uznawanych za lepsze jak i do tych tańszych uznawanych za w miarę dobre. Wszystko ze spokojem.

 

-- 15 lip 2017, 10:45 --

 

Powiem jeszcze że w takich przypadkach tych drogich klinik gdzie nie podają z góry cen, ceny są ustalane indywidualnie... kliniki/lekarze tłumaczą to tym że każdy jest indywidualnym przypadkiem i różne są każdego wymagania co do gęstości, oraz co do linii, jak i stopień trudności jest różny bo są rożne wielkości łysego obszaru, rożne kąty wzrostu włosów, różna ilość istniejących jeszcze włosów na przerzedzonych obszarach, różna grubość i kolor włosa itd. Jest to częściowo prawdą i można zrozumieć że konkretną cenę ustalają dopiero po szczegółowych oględzinach pacjenta, ale trzeba też powiedzieć że taki sposób wyceniania daje pewne możliwości naciągactwa np. cena może być ustalona indywidualnie w zależności od tego czy do kliniki przyjedziesz Rolls-Royce'em czy np. Daewoo Tic'iem i czy w nowym smokingu do Aramani'ego czy w lompach z lompka i tyle. Trzeba powiedzieć jasno że taka metoda wyceny daję możliwości naciągactwa i być może jest praktykowana przez tych drogich lekarzy w myśl zasady doj tyle ile się da.

 

Zauważyłem pewną rzecz że bardzo ciężko jest dostać konkretną odpowiedź na pytanie o cenę w tych mega drogich klinikach konsultując się tylko pocztą elektroniczną czy telefonicznie, i mówią zazwyczaj (to o czym powyżej) że trudno to ocenić nie widząc pacjenta bo każdy przypadek jest indywidualny i stopień trudności zabiegu bardzo różny a nie chcą strzelać i później zmieniać ceny i że zdjęcia też mogą trochę przekłamywać i nie oddawać wiernie stanu na głowie.

 

Obecnie jestem na poziomie negocjacji ceny czy może inaczej to ujmę jestem na poziomie ''wyłudzania'' (bo skoro z tym taki problem) informacji o cenie bo tak to chyba trzeba niestety nazwać, na prawdę nie wiem jak to inaczej nazwać skoro nie łatwo dostać info o cenie. Pytałem już kilka razy ile konkretnie za zabieg w moim przypadku i za każdym razem owijają w bawełnę nie dając jednoznacznie konkretnej odpowiedzi. Zastanawiam się właśnie czy się lepiej nie przebrać za żula robiąc zabieg w drogich klinikach.

 

Co ja mam specjalnie lecieć do Stanów na kawę, po to tylko żeby się dowiedzieć ceny, żeby oszacowali dokładnie i powiedzieli konkretnie ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poznałem konkretną cenę, $ 10 USD za graft, czyli w przypadku 2500 graftów byłoby to $ 25.000 USD plus dodatkowo $ 2.000 USD za PRP - jeśli doktor by zalecił (a na pewno by zalecił ) tak powiedzieli dokładnie co do tego PRP. Oczywiście należałoby doliczyć też koszty podróży do USA, zakwaterowania, itd.

 

Podana cena dotyczy metody FUE bez golenia obszaru biorczego, ale z goleniem donoru miejscami (nie w całości jako cały obszar donoru) takimi kwadracikami/prostokątami - cegiełki takie, mogą być nieregularnie rozmieszczone. Typowego LH-FUE nie robią w tej klinice.

Wszystko jest robione manualnie/ręcznie.

 

Najważniejsze jednak że teraz już wiem na 100% że jest jednak ktoś na tym świecie kto zrobiłby mi chętnie linię jaką chcę.

Bo to mi nie dawało spokoju gdyż zarówno na tym forum jak i na zagranicznym ludzie wręcz bombardowali mnie cały czas postami że nikt mi tego nie zrobi i że nie ma na tym świecie doktora który podjąłby się zabiegu skrajnego obniżenia linii w moim przypadku. Także od teraz mogę spać spokojnie, ze spokojem rozważać redukcję czoła, bez pośpiechu wysyłać zapytania i konsultować się z wieloma innymi klinikami itd. - ino żeby jeszcze $$$ dolary na konto wpływały albo ojra €€€ to było by super.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz szedł po wizę płaszczyć się przed jakimś konsulem pajacem to na pytanie "cel wyjazdu" odpowiedz: skrajne obniżenie linii... Ciekawe jak zareaguje

A PRP za 2000 USD to trochę przesada chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie musiałby się aż tak płaszczyć... W końcu poleci zostawić tam swój kapitał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że takich co mówią"jedziemy do stanów zostawić Wam Nasz kapitał" jest mało? Wszyscy tak gadają....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że z reguły po to oni tam jeżdżą. Na turystycznej i tak nie zarobisz legalnie, ciężej pracowniczą dostać. To, że zostaniesz na lewo - jasne, jest ryzyko, ale można je podjąć bo potencjalnie się opłaci. No i swoją drogą jeśli klinika ma dużo pacjentów z innych krajów, to warto byłoby zapytać czy nie pomaga jakoś załatwić "wstępu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Pany, wszystko da się załatwić jak będą pieniądze, a jak nie będzie to będę musiał jeszcze długo czekać i/albo szukać tańszej kliniki, zresztą tak jak pisałem porozsyłam zapytania, a na razie chciałem tylko mieć pewność że bez problemu zrobią mi taką linię jak chcę bo ludzie na forach wmawiali mi że nikt mi tego nie zrobi, przynajmniej nikt z tych lepszych lekarzy.

 

Tak jeszcze poruszyłem temat podróży, kosztów podróży do USA itd w konsultacji i otrzymałem takie oto info że w razie czego pomagają załatwić nawet kredyt. I jeszcze raz zachęcają do wykonania zabiegu u nich twierdząc że wreszcie będę miał taką niską linię - co oczywiście wyjątkowo cieszy po tym jak to się naczytałem bredni na forach że nikt mi tego nie zrobi.

 

''We are happy to help and again it is achievable because it is an area that Dr. XXX -(sorry ale musiałem ocenzurować nazwisko doktora gdyż znajdą się jeszcze tacy którzy mu zapłacą żeby mi tylko nie robił takiej linii i zresztą był już taki który groził że roześle maile do wszystkich klinik na świecie z prośbą aby nie zrobili mi tego co chcę) specializes in.

 

As far as your travel concern, I should inform you that 80% of our patients have traveled from overseas to be in the best hands of an elite highly ranked surgeon as Dr. XXX. That is a large number of our patients overall which has given use the freedom to offer a travel credit. At times the travel credit has made the procedure cost overall less then local clinics, sometimes because the other countries charge tax while in California we do not have to, etc. Also, our travel credit is more than generous and not only covers your air fare but even your hotel expense!

 

Whenever you are ready to book, I would be glad to offer that to you so you can finally have that low-hairline procedure you have been long seeking.''

 

Więc na prawdę nie ma żadnego problemu tylko aby mieć trochę $$$ green bucks'ów $$$.

 

''California Love !!!'' ''West Coast !!!''

 

Ino żeby jeszcze moja podróż do USA wyglądała tak:

 

 

Zawsze chciałem się przejechać taką mega limuzyną to może sobie tam na miejscu wypożyczę jak już (i o ile) pojadę do USA na zabieg Tylko te flagi musiałyby być w barwach antydhtor'a czyli namalowany i przekreślony wzór strukturalny DHT

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kaska już uzbierana? Albo na kiedy planujesz uzbierać i zrobić HT?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To kaska już uzbierana? Albo na kiedy planujesz uzbierać i zrobić HT?

 

Co Ty, nie mam tyle tak żeby sobie od tak wydać. Przecież napisałem to poniekąd.

Nie planuję szczegółowo ino działam spontanicznie, a jeśli mówiąc ogólnie to planowałem zrobić HT nawet i koło 40 stki (jak też pisałem w swoim temacie w dziale opowiedz swoja historię) ale jak fundusze pozwolą to zrobię wcześniej wiadomo, gdyż:

linia jest bardzo ważna i już mnie swędzi lewa dłoń

 

Będę też szukał tańszych ofert (tak jak mówiłem) ale prosił się nie będę na kolanach żeby mi zrobili taką linię, i jeśli nie znalazłbym tańszej kliniki i jakiegoś dobrego lekarza który potrafi robić takie linie i zrobiłby mi bez problemu, to polecę do USA i zrobię HT tam w tej klinice z której dostałem odpowiedź że jestem idealnym kandydatem - mimo ceny.

 

Ciągle też rozmyślam o tym czy nie zrobić też redukcji czoła jednak bo wówczas efekt byłby jeszcze lepszy co do obniżenia linii i miałbym szansę mieć w realu te 3 cm wysokości w centralnym punkcie, a tak bez redukcji czoła obniżenie linii przez HT z przewidzianą ilością graftów, jest przewidywane o 1 cm tylko.

Dobra powiem bo jeszcze nie mówiłem, wysokość mojej linni/czoła obecnie wynosi ok. 5,5 max 6 cm.

 

Ale redukcja czoła to dodatkowe i niemałe koszta, oraz po zabiegu takim wskazane odczekać ok roku zanim się zrobi HT.

 

W konsultacji z kliniką wspomniałem że FR wolałbym zrobić gdzieś w Europie bo podróże do USA nie są tanie, ale zachęcają mnie do zrobienia tego też w USA i mówią że to też nie jest problemem.

 

Chciałbym te 3 cm wysokości linii w centralnym punkcie i 1 cm po bokach ale to wymaga oprócz HT redukcji czoła albo dwukrotnie większej ilości graftów czyli ok 5000 tak jak zresztą sam to kiedyś sobie oszacowałem. Niestety czy tędy czy tamtędy to i tak generuje jeszcze większe koszta i nie wiem co wybiorę... chciałbym mieć max nisko linię ale nie chciałbym blizny po FR.

 

Nerd... miła muzyka dla Ciebie:

- wiem że lubisz bo wklejałeś linka wielokrotnie

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po co ci to wszystko?

 

Bo po prostu chcę mieć wyjątkowo niską linię i w kształcie odwróconego ''U'', tak mi się podoba, i to jest moje marzenie, a poza tym to dlatego że nienawidzę łysiny, i choćby lekkiej tylko recesji czy zakoli też. I tyle.

 

I nie wiem co masz więcej na myśli mówiąc ''wszystko'', to w końcu przecież nie wszystko a nawet trzeba powiedzieć że bardzo niewiele, bo to tylko w sumie obniżenie linii i zagęszczenie zakoli. Czy aż tak dużo pragnę.... ?

 

Innymi słowy: tak znienawidziłem tę chorobę (znaczy łysienie AGA/MPB, bo dla niektórych to jest może problem kosmetyczny czyli to samo co np. brak papieru w kiblu do utarcia dupy, a nie choroba jak nieraz często czytam), że postanowiłem skutecznie się z nią rozprawić - i co też już robię od dłuższego czasu za pomocą farmakologii. Więc teraz czas również na chirurgię albo/i dodatkowo plastykę dla jak najlepszych rezultatów - tak żeby z NW 3 - bo taki stan był stacjonarny przed leczeniem - ale to już historia , zrobić NW -3 i zejść skrajnie linią po łukach aż do brwi przy zachowaniu wysokiej gęstości. Tak żeby nikt nawet w pomyślunku nie miał przez ułamek sekundy że ja jednak cierpię czy że mógłbym cierpieć na to z*ebaństwo genetyczne, i żeby mi też zawsze ryj falował z tego powodu, już do końca życia. Żebym miał satysfakcję że zrobiłem wszystko co w mocy aby rozprawić się z tym gównem odbierającym człowiekowi chęć do życia i żebym był w 100% dumny i zadowolony ze spektakularnych rezultatów oraz z tego że dopiąłem jednak swego i nie tylko zatrzymałem łysienie, ale i osiągnąłem odrost oraz mam tę wyjątkową linię jak mało kto - bo tego pragnę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pokazać Wam naprawdę super sposób (może nie doskonały ale super) na ukrycie wygolonego obszaru donoru po procedurze zabiegu typu FUE.

Oto jak można zamaskować ten obszar i to dość duży i rozległy obszar poprzez odpowiednią fryzurę i długość reszty włosów.

 

 

Ktoś powie że to kobieta na tym filmie - owszem kobieta - ale nie interesuje mnie to kto jest na tym filmie, to może być nawet kosmita - predator z dredami - tutaj chodzi o pokaz metody. A wiem że są tam też na forum jakieś przypadki facetów z długimi włosami (oprócz mnie), niektórzy też byli zainteresowani metodą LH-FUE, na forum trafiają się też kobiety więc ten filmik być może komuś się przyda.

 

A co do mnie to właśnie w ten sposób planuję to zrobić jeśli nie znajdę chirurga który zrobi typowe LH-FUE albo, jeśli zdecyduję że to za drogie dla mnie. Oczywiście poza kwestią pieniężną jest też wielki minus metody LH-FUE w postaci mniejszego poziomu dokładności pobierania graftów, większego ryzyka uszkodzenia innych sąsiadujących, oceny stanu konkretnego włosa (miniaturyzacja w donorze też jest możliwa), wydłużenie czasu zabiegu, ograniczona ilość na sesje, itd. - to wszystko na logikę spowodowane jest wysokim stopniem trudności wykonywania pobierania unitów przy dłuższych czy w ogóle długich włosach - także może warto pójść na kompromis w trosce o donor i jego jak najmniejsze spustoszenie oraz jak najmniejszy procent uszkodzonych graftów podczas pobierania, co przełożyłoby się z pewnością na finalny efekt gęstości całości.

Oczywiście sposób który zaproponowali mi w klinice o której wspomniałem w temacie, jeszcze w większym stopniu pozwalałby maskować obszar donoru gdyż obszar donoru nie byłby wygolony w całości tylko miejscami - jak pisałem już - tylko że tu też kompromis bo ten sposób ogranicza ilość graftów do pobrania, oraz też mógłby mieć minus i z pewnością ma taki minus w postaci że donor byłby przetrzebiony (bardziej wyeksploatowany) również miejscami/lokalnie/punktowo a nie bardziej równomiernie po całości - także tutaj też powinno się o tym pomyśleć - no i niestety wszystko jest jakimś kompromisem w jakimiś kierunku, cudów nie ma.

 

Tutaj jeszcze inny przypadek:

 

 

gdzie teoretycznie efekt może być jeszcze lepszy co do maskowania donoru gdyż obszar ten nie jest wygolony tylko wycięty buzzcut'em nie całkiem na zero ino na jakąś tam mini długość. Doktor też tłumaczy dla niekumatych choć poprzedni film lepiej to pokazuje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego chcesz ukrywać donor ?

Donor zarasta bardzo szybko w porówaniu do obszaru biorczego.

To co rzuca sie w oczy to obszar biorczy a szczególnie kolor skóry. Chetnie bym zobaczył techniki kamuflowania tego obszaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego chcesz ukrywać donor ?

 

A dlaczego nie... ? Skoro mam możliwość zrobienia tego za pomocą długich włosów.

 

 

Donor zarasta bardzo szybko w porówaniu do obszaru biorczego.

To co rzuca sie w oczy to obszar biorczy a szczególnie kolor skóry. Chetnie bym zobaczył techniki kamuflowania tego obszaru.

 

Nie na tyle szybko żeby zdążył odrosnąć mi w jeden dzień, miesiąc czy nawet w rok do pełnej normalnej długości reszty włosów.

 

Zakola też w sumie można kamuflować fryzem jeśli długość pozostałych włosów na to pozwala i o ile nie są to zakola jak NW 5 połączone z łysiną korony.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...