free web hit counter Skocz do zawartości
kacper

ZABIEG 16.01.2017 BISANGA 2000 FUE KORONA

Rekomendowane odpowiedzi

Na przód 3000, ale zastanów się na dorzucenie 500-1000 na koronę jak będzie kasa np. na 3 HT

 

Sądzę, że warto! W tym wieku i z takim donorem.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pokazać Wam dobre efkety przy 2000 gr ? To wpisz jeden z drugim w google lub youtube crown 2000 graft .

 

Odpowiem, cytując innych, bo ujęli to lepiej:

 

Róbcie wszystko z głową - nie słuchajcie specjalistów teoretyków, którzy naoglądali się zdjęć w internecie na forach sponsorowanych przez kliniki... Piszcie i rozmawiajcie z ludźmi, którzy mieli zabiegi , a którzy są bezinteresowni i powiedzą wam jak jest w rzeczywistości z tym HT.

 

Źródło: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?p=42824#p42824

 

Naczytałeś sie tu pseudoznawców, co nawet jednego zabiegu jeszcze nie przebyli i robią Ci mętlik w głowie, przy pierwszym zabiegu myślami identycznie jak Ty, jestem po 4HT i uważam że lekkie pojęcie o temacie juz mam.

 

Źródło: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?p=42917#p42917

 

Innymi słowy pokaż SWOJE 2000 graftów, a porozmawiamy.

Google to wiesz - my wiemy, że jest coś takiego i też umiemy korzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafione w sedno


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do Turasów mnie nie namówicie nawt za 1/5 tej kasy którą wydałem

 

Jeśli to nie jakaś tajemnica to mogę wiedzieć dlaczego nie ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał podjąc decyzje teraz to podjął bym taka sama .

Dla mnie efekt jest zadowalający a wewnetrznie nie miałem przekonania do Turków

 

Chodziło głównie o strach że moga byc problemy z donorem,z gojeniem i ewnetualnym ropieniem a wtedy miałbym pretensje do siebie ze chciałem zaoszczedzic kase.

 

Tak jak napisałem miałem wewnetrzne przekonanie do BHR i sie nie zawiodłem

 

Mój kolega mnie zapytał czy jak bym decydował o operacji serca to wygrałaby kasa czy przekonanie ze operacja będzie dobrze wykonana.

 

Mozna dyskutować czy BHR jest najlepsze ale moim zdaniem to pierwsza liga

 

Tak jak napisałem było to moje marzenie nie miec lądowiska i jestem mega szczesliwy ze mogłem je spełnić

 

I to koniec mojego pisania w tym temacie.

 

W grudniu planuje przodzik więc znowu bedzie relacja = AMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie i to sie liczy, autor tematu jest zadowolony i to najwazniejsze. Jak widac, niektorzy tez robia w polskich klinikach i sa tu relacje i tez sa zadowoleni nawet do konca relacje prowadza. O gustach sie nie dyskutuje, jednemu juszejp zrobia i 120na cm/2 nie zadowoli a innemu zakrycie ladowiska nawet z przeswitami, ale wystarczy.

Osobiscie zgdzam sie z tymi co sadza, ze te 1000 graftow wiecej powinno tam sie znalezc, ale cenie decyzje przeszczepiajacego. Mial wewnetrzene odczucie , ze chce zrobic w tej klinicie i jest zadowolony to mega wazne i to czy bedziemy pisac, ze powinno byc tak czy siak nic nie zmieni, bo to jego donor, kasa i wlosy.

Niby kase sie wydaje, zeby byl efekt wow? A co jezeli jest dla nas efekt wow a dla przeszczepiajacego jest wciaz slabo i bedzie niezadowolony? Ten jest i tyle x osobom sie nie podoba a jemu tak, takze nie ma co dyskutowac, ktos chce wybierze BHR inny turecka klinike , wolny wybor i kazdy dysponuje swoja kasa jak mu sie podoba.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to Angel. Ostatnio zauważyłem tendencję, że zaglądamy ludziom w portfel. I zamiast ocenić sam efekt po 2000 graftów. Czy np. wyrosło tylko ile powinno, a nie za mało (np 40% odrost). Czy donor nie zajechany.

 

A potem każdy sam jeśli chce robić HT niech sam na tej podstawie wybierze sobie klinikę. Biorąc też pod uwagę koszta. A nie, że wbijam się do czyjegoś tematu i mówię, że lipa straszna i że drogo itd. To nie jest obiektywne spojrzenie.

 

Ja nie patrzę ile na to wydał - bo to jego sprawa.

Oceniam tylko i wyłącznie efekt. Widać, że odrost dobry po 2000 graftów. Choć jak pisałem wcześniej.. osobiście włożyłbym dodatkowy 1000. Choć plan, że teraz wrzucić np. 3000 na przód. I po udanym zabiegu za jakiś czas dogęściłbym sobie koronę. To nie taki zły plan. 2 HT czy 3HT to już chyba dla mnie bez różnicy.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazilem swoja opinie nt kosztow i zadowolenia klienta i do tego zdania nie zmienie. Co do reszty zgadzam sie z innymi, ale u kogos kto jest zadowolony negatywnej opinii nie ma co wyrazac,jak wspomnialem kazdy przypadek jest inny i wyznacznik zadowolenia rowniez, wychodzacy od danego klienta.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie

 

To czekamy na relację jak będzie robiony przód


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyrazilem swoja opinie nt kosztow i zadowolenia klienta i do tego zdania nie zmienie. Co do reszty zgadzam sie z innymi, ale u kogos kto jest zadowolony negatywnej opinii nie ma co wyrazac,jak wspomnialem kazdy przypadek jest inny i wyznacznik zadowolenia rowniez, wychodzacy od danego klienta.

Czyli na początku każdego wątku na tym forum trzeba żeby autor napisał "tylko opinie które są zbieżne z moimi własnymi - poproszę". Piszecie rzeczy które stoją w sprzeczności z tym co piszecie po chwili. Fajnie że kolega jest zadowolony, właściwie to jest podstawą takiego zabiegu. Jednak inni forumowicze mają prawo traktować relacje bardziej obiektywnie i niejako naukowo, dla potomności... Pamiętajcie że często jak się nagracie na dyktafonie a potem słuchacie się sami z tego nagrania to prawie wszyscy mówią ;" to przecież nie mój głos, ja tak nie mówię" podczas gdy inni właśnie tak nas słyszą. Tak samo ze zdjęciami, często jak się człowiek przygląda własnemu odbiciu to się mu tylko wydaje że "akurat tak dziwnie wyszło" podczas gdy inni właśnie tak cię widzą. Dlatego szczere słowa w temacie nie są złośliwością. Pamflety zostawmy innym a że efekt u kolegi powiedzmy "taki sobie" to nikt nie zaprzeczy i nie gadajcie że jak na 2k to spoko bo to nie o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcinekk sam wjechałeś nagle z tematem, że Ty to uważasz, że Bisanga nie umie gęsto sadzić. I to Ty potem sobie zaprzeczasz, bo pisałeś, że nie oceniasz pubudek czy to kwestia kasy czy Bisanga coś źle zrobił haha. Ale tak to niby my sami sobie zaprzeczamy. Z resztą odpisałem na to dokładniej w jednym z moich postów wyżej.

 

Czyli na początku każdego wątku na tym forum trzeba żeby autor napisał "tylko opinie które są zbieżne z moimi własnymi - poproszę".

Przecież każdy z nas pisał, że efekt jest średni. Ja napisałem - ok jak na 2000 graftów. Ja zaznaczałem, że przydałoby się 1000 więcej. Gdzie Ty widzisz tutaj pochlebne opinie, które są zbieżne z autorem?

Gdyby tak było, w ogóle nie pisalibyśmy, że jest za mało graftów.

 

Ja zadam Ci tylko jedno pytanie:

 

Uważasz, że w innych klinikach przy 2000 graftów efekty byłby lepszy?

 

Ponieważ ja uważam, że byłby taki sam średni efekt. I nie wyjeżdżaj z argumentem, że w Turcji przynajmniej by było taniej, bo to już kwestia autora wątku. Jego pieniądze, jego wybór. Tym bardziej, że wcześniej pisał, że do tureckich klinik podchodzi sceptyczniej.

 

Także poproszę o prostą odpowiedź na postawione pytanie


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Nie wiem czy 2k graftów w innej klinice dało by lepszy efekt czy gorszy. W ogóle się nie wypowiadałem że "z 2000 graftów powinien być lepszy efekt" pisałem tylko o efekcie finalnym bez względu na to ile było graftów.

Dlaczego mam nie wyjeżdżać z Turcją?! A co nie było by taniej? Co mnie interesuje że kolega odrzucił Turasów na wstępie. Ja się wypowiedziałem i koniec. Może nie mam racji?? Nie było by taniej??

Czytanie ze zrozumieniem to mniej więcej 2 klasa SP więc nie zamierzam tych sporów ciągnąć dalej.

Podsumowując NERD: cieszę się że kolega jest zadowolony. Nie jestem uprzedzony do BHR z założenia bo skoro taki efekt autorowi wystarcza to ja tylko mogę temu przyklasnąć. Moja ocena jest subiektywna i jak ktoś zamierza imputować mi swoje racje i ich wyższość nad moimi to niech sobie oszczędzi pisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo:

Nie wiem czy 2k graftów w innej klinice dało by lepszy efekt czy gorszy.

To mi wystarczy

 

Nie wiesz czy w innej było by lepiej czy gorzej. Ale na bank taniej. Świetnie

 

Podsumowując:

- nie wiesz czy w innej klinice byłby lepszy czy gorszy efekt

- krytykujesz efekt zabiegu autora, bo przecież w Turcji byłoby taniej (zgadzam się, że taniej do tego nie miałem żadnego "ale")

- wypisujesz, że Bisanga nie umie sadzić tak gęsto co nijak ma się do tego wątku w ogóle, bo:

a) autor nie miał kasy na więcej

b) Bisanga np. mi na mniejszym obszarze posadził 2400

c) uważam, że w innej dobrej klinice przy takim obszarze i ilości 2000 graftów - efekt czy też odrost - byłby taki sam. Także to nie kwestia czy doktor umie sadzić gęsto czy nie.

 

A jak już pisałem parokrotnie. Nikt tutaj nie wypowiedział się w 100% pochlebnie. Ale przynajmniej część z nas spojrzała na efekt obiektywnie.

Ale najwidoczniej nie ma sensu tu zakładać tematów jeśli nie zrobiłeś przy 1 sesji HT od razu 5000 graftów. Żeby był efekt "wow' - dla komentujących.

 

I nie zrozum mnie źle. Ja nie chcę nikomu nic imputować. Czy przekonywać do innej racji. Po prostu uważam, że Twoja ocena tego HT w tym wątku jest po prostu - nie fair

 

Czytanie ze zrozumieniem to mniej więcej 2 klasa SP więc nie zamierzam tych sporów ciągnąć dalej.

No tak. Czekałem na ten rodzaj zdania. Zawsze coś takiego się pojawia jak brakuje argumentów.

 

Ale z jednym się zgodzę. Po tym co odpowiedziałeś na moje pytanie - nie ma sensu ciągnąć dalej tej dyskusji.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c) uważam, że w innej dobrej klinice przy takim obszarze i ilości 2000 graftów - efekt czy też odrost - byłby taki sam. Także to nie kwestia czy doktor umie sadzić gęsto czy nie.

To że Ty tak uważasz to jeszcze naprawdę nie znaczy że tak by było. Megalomania to nie fajna cecha i nie możesz wiedzieć czy efekt byłby taki sam - bo nikt tego nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie ma to jak odpisać na jedną (subiektywną) opinię. A nie odnieść się do całokształtu wypowiedzi.

 

To, że ja uważam no to jasne, że nic nie znaczy!

 

Dlatego nie oceniłem tego zabiegu na podstawie tego czy w Turcji miałby ten sam efekt. Ja nie mogę. Normalnie ręce idzie załamać.

Przecież gdybym miał ocenić ten zabieg autora na przypuszczeniu, że w turcji byłby taki sam efekt. To nawet ja bym napisał, że po co robił to BHR. Ale tak nie zrobiłem.

 

Oceniłem tylko i wyłącznie efekt i odrost na podstawie ilości graftów.

 

A Tobie bardzo łatwo przyszła ocena tego zabiegu. Krytykując też to czy doktor umie sadzić gęsto czy nie. Na jakiej podstawie to oceniłeś w takim razie? Z kryształowej kuli czy co?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie wiem po jaką cholerę jakieś dziwne spory robicie o pierdoły.

 

Sedno tego wszystkiego jest takie że autor robiąc HT w Turcji i wydając tę samą kwotę którą to mógł przeznaczyć na HT, i którą de-facto wydał na HT, otrzymał by usługę przeszczepienia o wiele większej ilości graftów i to w jednej sesji, co odbiłoby się tym że efekt finalny zabiegu przedmiotowej sytuacji był by dużo lepszy.

 

I to tylko o to chodzi, nikt tu nikomu nie zagląda do portfela ani czyichś przekonań czy poglądów na inne nacje z innych regionów, ani też nie wnika do osobistych preferencji będących wyznacznikiem szczęścia.

 

Co do gęstości to fakt faktem że Bisanga nie praktykuje jednak mega-gęstości w swoich zabiegach ani też nie zbliża się do rezultatów najlepszych w tej kwestii, innymi słowy nie robi 90 czy 110 gr/cm2.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sedno tego wszystkiego jest takie że autor robiąc HT w Turcji i wydając tę samą kwotę którą to mógł przeznaczyć na HT, i którą de-facto wydał na HT, otrzymał by usługę przeszczepienia o wiele większej ilości graftów i to w jednej sesji, co odbiłoby się tym że efekt finalny zabiegu przedmiotowej sytuacji był by dużo lepszy.

No tak, to oczywiste. Bo miałby wszczepione więcej graftów. Dlatego jaki jest sens oceniania efektu autora przez pryzmat kasy? Przecież jakby miał pieniądze to Bisanga też by wszczepił np. 3000 graftów. A w Turcji autor nie chciał i to jego sprawa.

 

I do tego piję. Że opiera się to tylko na kasie. Biorąc przypadek autora czyli to, że nie chciał w Turcji. Ja robię porównanie efektu dla 2000 graftów. A wybór kliniki i wydania pieniędzy zostawiam już, bo to autora decyzja, jego sprawa.

 

Co do gęstości to fakt faktem że Bisanga nie praktykuje jednak mega-gęstości w swoich zabiegach ani też nie zbliża się do rezultatów najlepszych w tej kwestii, innymi słowy nie robi 90 czy 110 gr/cm2.

A to już jest inny temat w ogóle. Bo to oczywiste, że w BHR nie posadzą 90 czy 110 graftów na cm2.

 

-- 03 lutego 2018, 16:19 --

 

I tym o to sposobem "zaśmieciliśmy wątek"

 

marcinekk jak przeczytasz i nie będziesz miał nic przeciwko. To możemy ten śmietnik usunąć. Bo w sumie spór bez sensu.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem , wiem, to forum jest wyrocznią i wszystkie inne przykłady z innych zagranicznych ,youtuba i googla to ściema .

 

Lipa jest tak jak i u mnie z efektem . To był mój drugi zabieg w BHR także widzę różnicę i mam porównanie do 2012 r . Autor zadowolony i ok . Niektórzy kupią nowego fiata pandę i są też zadowoleni. Niech tak zostanie.

 

I nie wrzucam tutaj zdjęć bo jak mam słyszeć opinie cyt. " jest lepiej niż było" ale jakby 3000 gr to byłoby lepiej, ale Bisanga o tym nie wie . Musi zacząć czytać to forum to na pewno będzie miał lepsze wyniki swojej pracy i w sumie to BHR jest super !!

 

Lipa jest i tyle !! A wy dalej zaklinajcie rzeczywistość !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaklinam rzeczywistości. Za tydzień lecę do doktora B. Na pewno wszystko w nowym wątku opiszę bo sam nie wiem co będzie. Wiem tylko tyle że na głowie mam lipe i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiem , wiem, to forum jest wyrocznią i wszystkie inne przykłady z innych zagranicznych ,youtuba i googla to ściema .

 

Lepiej wierzyć w relacje z google z których 90% to zwyczajne reklamy, które są tam wstawiane w ilości taśmowej przez zawodowo opłacanych marketingowców.

 

I nie chodzi o to forum, chodzi o zwykłych ludzi. Zrób te 2000 graftów u tego twojego wymarzonego chirurga - za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, za siedmioma morzami.

Pokaż jakie afro z tego ci z tego wyszło! Czekamy! Czekamy! Czekamy!

Tylko, żebyś później nie zakładał kolejnego wątku "Zostałem skrzywdzony! Pomóżcie, bo chcę pozwać klinikę i potrzebuję prawnika."

 

Narazie bredzisz onanizując się reklamami, a własne doświadczenie masz jak na ciulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem , że zastanawia mnie czy na koronie wyrosło te 2 tyś bo może mi się wydaje ale efekt powinien być trochę lepszy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze trzeba by zestawienie graftów zrobić (ile ilu włosowych), wziąć pod uwagę grubość włosa, a także to czy nie poszły się kąpać włosy natywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spor bez sensu , bo"

- autor nie mial kasy i CHCIAŁ, zeby na obszar gdzie potrzeba minimum 3000 graftow wszczepiono mu 2000

- nie bral pod uwage innej kliniki a szczegolnie w ogole Turcji

- jakby mial kase i doktor mu zaproponowal i zrobil takie cos to byla by masakra, ale takie bylo zyczenie przeszczepiajacego , wiec nie widze najmniejszego sensu ciagniecia tematu dalej, bo to wszystko pozostanie gdybaniem. Tutaj nie da ocenic sie pracy na zadnej zasadzie(to czy dobrze 2000 wyroslo czy nie, jedynie zadowolenie autora tematu to tlumaczy) . Dogesci i bedzie po problemie badz zostanie tak jak jest, bo Panda go zadowala a niektorych i Porche by nie potrafilo takze z mojej strony koncze temat, jakbym mogl sie oprzec na tym, ze to doktor wybral tyle graftow i takie cos zostawil to by bylo o czym pisac a tak to szkoda klawiatury.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie pod uwagę jaki ubytek na przodzie ma autor tematu ...


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...