free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że u Ciebie efekt na zakolach się jeszcze poprawi, włosy mogą nabrać grubości, oraz poprawić się ich jakość co myślę da Ci już lepszy efekt, ale i tak dla mnie wygląda super.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update ciekawostka. Zauważyłem, że trochę graftów które miałem od początku i nie wypadły utraciłem. Wiem bo były niektóre siwe więc widać, że ich nie ma. Dzisiaj zauważyłem w tych miejscach cieńkie, krótkie włoski już wyrosły. Wygląda na to, że te niewypadnięte w końcu muszą wypaść i w ich miejsce rosną nowe włosy. Zobaczymy jak to będzie z czasem ale myślę, że dobrze się tym podzielić będę informował o zmianach. Jestem pewny że te grafty się sypią bo ostatnio po kąpieli znalazłem na ręce mega długi, dwukolorowy włos. Gdzieś kiedyś czytałem że " one w końcu wypadną" zobaczymy.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu to każdy włos wypada... tylko z naszym problemem już nie odrasta a u nie łysiejacych wyrasta nowy. Na tym polega łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest dokładnie 8 miesiąc od HT tak to wygląda na dzień dzisiejszy. Już zbyt wiele na plus się nie dzieje jakieś może drobne zmiany. Bardziej martwi mnie to, że biorę duta (co drugi dzień) z minoxem i włosy od jakiś 2 miesięcy jakby bardziej zacząły wypadać. Wydaje mi się, że trochę ubyło z gęstości ale to też ciężko stwierdzić. Czytałem dużo opinii na zagranicznych forach, że ludzie mają cykliczne linienia na minoxie, niektórzy np. pisali, że dut zatrzymał wypadanie dopiero w 9 miesiącu. Nie mam pojęcia co się dzieje ale odnoszę wrażenie, że włosy wypadają jak przed kuracją. Narazie nie chcę nic zmieniać bo byłoby to głupotą odstawiać jakiś środek jeśli się okaże, że to jakieś linienie. Jeśli ktoś miał podobne doświadczenia to fajnie jakby się podzielił.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo jak się porówna zdjęcia przed i po to niebo i ziemia. Dla mnie fajny rezultat, tanim kosztem. A Ty @wrobel jesteś zadowolony?


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne grube włosy to i efekt świetny. Inny człowiek, porównując z tymi pierwszymi zdjęciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nooo jak się porówna zdjęcia przed i po to niebo i ziemia. Dla mnie fajny rezultat, tanim kosztem. A Ty @wrobel jesteś zadowolony?

 

Z HT zadowolony chociaż gęstość na zakolach jest słaba, natomiast sfrustrowany ostatnim kilkumiesięcznym, nieustającym wypadaniem. Nie wiem czy to od duta czy minoxa czy poprostu przestało działać. Z tego co czytałem wszystkie z tych trzech możliwości mogą wystąpić.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ogólnie super to wygląda poza zakolami, które obawiam się, że u mnie będą wyglądać podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda poza zakolami?? Przecież kolega robił własnie zakola! Tak więc oceniając efekt nie można powiedzieć że super to wygląda skoro coś co chciał poprawić w jego opinii ma słabą gęstość. trochę logiki Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym miał same zakola to raczej bym się nie podjął przeszczepu bo i tak noszę dłuższe włosy i poprostu pogodziłem się z nimi. Pomysł przyszedł kiedy już zauważyłem że zostaje rzadka wysepka na czóbku głowy (język), która też wkrótce zniknie i przerzedzenie na koronie. Gdybym miał zakola a gęstą resztę olałbym to i nie przemowałbym się. Cóż sadzą ileś tam graftów na cm2, nie sadzą gęsto ale jednak wolę tak kiedy mam język zagęszczony niż miałbym np. same zakola gęste a język taki jaki był. Jeśli jakoś uda mi się utrzymywać włosy, które mi zostały to może zdecyduję się na obniżenie linii i zagęszczenie w innej klinice a to co jest obecnie to taki dobry wstęp. Póki co jeśli miałbym sklasyfikować oceną szkolną zadowolenie z HT to bym dał od 1-6 tak 4. Może jeszcze się ocena poprawi w każdym bądź razie rozczarowany nie jestem bo cieszę się, że wyrosło co miało wyrosnąć, czy może większość bo zdarzają się smutne przypadki gdzie jakiemuś biedakowi nie wyrośnie nic lub kilka włosków.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajefajny efekt! Teraz to juz się co najwyżej czepić można jakichś detali ale to juz jest inny poziom problemu. Bez dwóch zdań progress nastąpił o 500% w stosunku do stanu sprzed. Nikt kto Cię nie znał nie pozna, że był jakikolwiek HT (no może poza fryzjerem (-:)

Do tego pokrzepiające, że taki efekt da się osiągnąć pomimo wątpliwości co do efektu przez pierwsze 3-4 miesiące po HT.

Zastanawiam się tylko na ile ten bardzo dobry efekt pochodzi od HT a na ile od chemii. Wolałbym aby pochodził głównie od zabiegu. Ja generalnie zastanawiam sie nad HT ale jestem bardzo niechętny przyjmowaniu "chemii" (nigdy wcześniej nie przyjmowałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje jeszcze fotke jak to wygląda na codzień i w normalnej pozycji głowy . Nie używam żadnych produktów do stylizacji, jedynie minoxidil więc włosy naturalnie ułożone. Jak widać przy takiej długości włosów rzadsze zakola nie są widoczne. Co do tego ile od chemii a ile od kuracji... ciężko powiedzieć na ile kuracja wogóle podziałała. Gdybym był całkiem łysy to pewnie gęstość całości byłaby taka jak na zakolach bo poprostu tak sadzą więc szału by nie było. Z drugiej strony czego się spodziewać po 3500 graftów? Środek mam lepszy bo miałem tam jeszcze swoje włosy więc wyszło gęsto. Myślę żeby efekt był jeszcze lepszy na zakolach musiałbym mieć gdzieś z 4500 graftów. Generalnie więkoszość HT jak oglądam np. na YT to niektórzy niby mają niesamowite efekty potem kolo nagrywa filmik pod światło i widać prześwity więc żeby mieć taki gęsty efekt to musi być dense packing i najlepiej mały ubytek wtedy można marzyć o perfekcji


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz fryza na Warszawskiego łamacza serc . Bardzo fajnie to wyglada nawet przy 3500gr.. zawsze mozesz dogęscic ale mimo wszystko jest niebo i ziemia.. pozazdrościć.


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci pokazać jak wygląda taki obcięty na 0,9-1,0cm na mniej poprostu się nie obcinam i to nie z racji przeszczepu poprostu nigdy tak się nie goliłem i nie będę. Więc jeśli urządza cię to jak wygląda donor z trochę dłuższymi włosami to mogę wrzucić... chyba nawet na jakiejś stronie już wrzucałem.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam trochę dłuższe ale na stronie 16 tego wątku możesz zobaczyć 0,9mm.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 6 byłoby jakby zakola miały dobrą gęstość a tak -1 za każde zakole


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...