free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko to zaznaczyć bo jak ktoś wejdzie w ostatnie strony i zobaczy te foty to gotów uwierzyć że maral jest naprawdę świetny w tym co robi.

A trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty.

Jak będziesz się decydował na kolejny zabieg to gdzie byś uderzał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest naprawdę cacy, bez włókien też wygląda bardzo dobrze. Co do samych włókien, to od siebie dodam, że GLOVIS jest produkowany w tym samym miejscu, co nanogen. Cena natomiast jest trzykrotnie niższa. Ja osobiście wolę właśnie glovis, jego kolorystykę bardziej pasuje do moich włosów, a i włókna trzymają się jakoś lepiej. Nanogen po prostu przelatywał w większości na skórę głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś Savich czy coś ale muszę przyznać że niezłe gowno. Nie umywa sie do Nanogenu. Nanogen to taka propiszja wśród włókien bo notabene ich patent ale jest warte ceny. Nanogen jest gruby daje efekt gęstości dużo lepszy. Łapie się dobrze włosów bo jest właśnie gruby. Ten syf- cala łazienka zajebana bo wiecej zlatuje niż zostaje. Nie używam po tym lakieru. Napewno jak to gowno skończę to ponownie kupię nanogen.

 

-- 10 lis 2019, 22:33 --

 

Biorę Duta co drugi dzień i minox 2x dziennie. Napewno spora tego zasługa ale przecież całe forum od lat trabi że sam przeszczep ma sens jako uzupelnienie kuracji. Ostatnio coraz bardziej myślę żeby odstawić i duta i minoxa więc może wkrótce sie przekonam.

 

 

Jak chcesz odstawić to chyba rozsądnie byłoby to zrobić stopniowo. Pierwsze minoks np raz dziennie, potem w ogóle. Natomiast duta po prostu możesz stosować też rzadziej np dwa razy w tygodniu, następnie raz w tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wrzucam w swój watek zdjecie, ktore wedlug mnie przedstawia wlos przeszczepiony bez uwzglednienia prwidlowego kata sadzenia. Tych wlosow jest wiecej, moze nawet wiekszosc i np. przy fryzurze rozwianej na wietrze wyglada to bardzo nienaturalnie. Wlosy poprostu klada sie same na czolo jakby byly martwe. Normalnie wlosy ida bardziej do gory bo taki maja naturalny kat, tutaj jest on wydaje mi sie odwrocony i wlosy opadaja w przeciwnym kierunku. Czasami widze wlosy bardzo nienaturalnie pozwijane (na ksztalt sprezynki o gestym pofalowaniu). Odnosze takze wrazenie ze niektore wlosy przeszczepione rosna znaczenie szybciej niz reszta i potrafia naprawde sporo odstawac od reszty. Nie sa to dla mnie jakies ogromne problemy ale jednak jest to blad w sztuce i warto o tym napisac, aby ludzie zastanawiajacy sie nad klinika budzetowa wiedzieli tez skad ta cena. Bledow w sztuce jest duzo od kata zaczynajac po kilkuwlosowe w linii konczac. I tak powinienem to doada: OD SAMEGO ZABIEGU JESTEM NA KURACJI DUTASTERYD CO DRUGI DZIEN ORAZ MINOXIDIL 2 RAZY DZIENNIE I KETOKONAZOL 1 RAZ W TYGODNIU. Ile z mojego efektu jest zasluga przeszczepu a ile kuracji ciezko ocenic. Mysle nad odstawieniem chemii wiec jesli podejme taka decyzje napewno bede wrzucal update'y. Pozdrawiam.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dziwnie masz Wrobel bo u mnie wlosy sa tak wszepiane ze rosna do gory i troche klada sie w strone korony czyli w tyl i wystarczy je postawic raz na jakis czas reka do gory i tak potrafia dlugo stac. Przy wietrze wlasnie u mnie przeszczepy zachowujsie troche jak niewysoka trawa na wietrze ,ale nie tak ze sie klada na plasko , raczej z tym problemu nie mam.... moze to byc kwestia fryzury , ja grzywke stawiam do gory , okolo 5 cm , boki i tyl na 2 cm jakies i moze dlatego tak mam. Dodam ze juz jestem po fazie gdzie mialem twarde i sztywne wlosy i raczej teraz upodobnily sie do natywnych w kolorze i sztywnosci. Moze u ciebie troche pod innymi katami wszczepiali , to turcja wiec jednemu robia tak a drugiemu inaczej wolna amerykanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się może jeszcze zmienić. Włosy przeszczepione dopiero nawet po 2 latach nabierają swojego kształtu. U mnie jest wręcz odwrotnie. Te przeszczepione stoją jak szczotka ( kiedy są krótkie) i są bardziej sztywne niż te, które rosną obok. Dopiero kiedy mam je dłuższe to układają się jak reszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak za 5 lat się wszystko zmieni. Wróbel nie panikuj, będziesz jeszcze giga zadowolony, że wybrałeś najlepszy możliwy wybór kliniki, tylko szkoda że wtedy nie było tam konsulthantha, on by cię poprowadził przez zabieg...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takie rzeczy mowi konsultant??

 

To normalne wśród tanich naganiaczy tandetnych klinik takich jak Maral. Skoro nawet nieraz sami lekarze pitlą jeszcze gorsze bzdury jak np. Koray Erdogan w przypadku Angel'a i wielu innych, albo polski lekarz z USA, który reklamował na yt Safer'a/Artas'a i BHT, mówiąc nawet, że łoniaki zmieniają swoją charakterystykę po przerzuceniu ich na głowę i upodobniają się do tych natywnych włosów na głowie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to konsultanci nie są potrzebni. I nie wiem czym się ludzie tak jarają, chyba tym że ani be ani me trzech słów po angielsku nie potrafią i widzą w nich tłumacza, albo wierzą w bzdury, że konsultant to opiekun i jakiś taki aniołek.

 

Sam nie konsultowałem się z Janem konsultując się z BHR, tylko z Justyną, bo wolałem z kimś kto jest technikiem i w praktyce robi fizycznie przy tych zabiegach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 lata sie poprawia, co za bzdura... Takie rzeczy mowi konsultant??

To udowodnij, że to bzdura. Włosy przeszczepione dopiero w II cyklu nabierają pełnej wartości ( cyklu wzrostu włosa trwa od 2 lat wzwyż). Ale to trzeba wiedzieć a nie tylko hejtować czyjąś wiedzę.

 

Anagen - to aktywna faza wzrostu włosa. W jej trakcie komórki macierzy w mieszku włosowym intensywnie się dzielą, aby wyprodukować nowy włos. W przypadku owłosionej skóry głowy faza ta trwa od 2 do 7 lat, natomiast na ciele to zaledwie od 6 (twarz) do 12 (nogi) tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

im chodzilo o odrost , tzn ilosc wlosow ktore z grafta wyrastaja tobie chyba chodzi Slavo o to ze struktura wlosa z czasem sie zmienia na plus. Co nie zmienia faktu ze jak ktos ma ..ujowy odrost po 6 miesiacach to nie bedzie mial po 1,5 roku fajnego efektu bo np. te wlosy ktore wyrosly po 6 miesiacach nabiora jakiejs nadnaturalnej struktury ktora zmieni wyglad czupryny. Po 6 miesiacach juz mozna powiedziec czego sie spodziewac i czy operacja sie udala co tez nie zmienia faktu ze jeszcze o te kilka procent nasze wlosy sie poprawia przez nastepne 6 miesiecy. Po prostu mowimy o dwoch rzeczach . Pierwsza to jaki % wlosow nam wyrosnie a druga sprawa to nabieranie naturalnego wygladu z czasem przez te wlosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę patrząc na kumpla, jego włosy na jednym zakolu kompletnie nie odstają od reszty, a drugie niestety ciągle odstaje i nie mówię w tym przypadku o gęstości.

Ciągle struktura tych włosów jest jakby inna, kąt jakby nie ten co trzeba, na początku te zakole co teraz jest już ok też takie było (do roku były jeszcze trochę inne), więc trzeba jednak poczekać a jest już prawie 20 miechów po zabiegu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego kopiuj wklej w Googla też potrafię. Udowodnić? Miałem 3 przeszczepy i naprawdę wiem.co mówię i nikomu nic nie muszę udowadniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udowodnić? Miałem 3 przeszczepy i naprawdę wiem.co mówię i nikomu nic nie muszę udowadniać

 

On miał 4 to wie lepiej... Poza tym jak śmiesz kwestionować zdanie bożka lekajrza ?

 

-- 23 lis 2019, 22:13 --

 

W przypadku owłosionej skóry głowy faza ta trwa od 2 do 7 lat,

 

Skoro do siedmiu lat, to jakim cudem niektórzy mają swoje naturalne włosy długości 1,2 m lub jeszcze sporo dłuższe, nawet dochodzące do 1,8-2 m, jeśli włosy średnio rosną TYLKO ok. 1 cm na miesiąc ?

 

W książce budowy pojazdów samochodowych też jest napisane, że silniki widlaste mają czy tam mogą mieć od 2 do 8 cylindrów, tymczasem ja widzę, że istnieją, a nawet mam w garażu V12, a są o jeszcze większej liczbie cylindrów. I jeszcze dodam, że książka nie była z lat 90-tych dziewiętnastego wieku.

 

Ale wiem co zaraz z tego wyjdzie, że trzeba czekać co najmniej 15 lat na ostateczny efekt HT aż drugi cykl się zacznie.

 

-- 23 lis 2019, 22:17 --

 

A co do zmiany charakterystyki włosów po HT, to ze źle posadzonych graftów pod złym kątem włosy zawsze będą rosły pod złym kątem, nawet jeśli minimalnie się to zmieni z czasem. A łoniaki nigdy nie będą włosami takimi jak te na głowie ani pod względem fazy wzrostu, ani kształtu i średnicy.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek masz rację z kątami itd., i przyznam szczerze że nie wierzyłem, że coś się poprawi jeszcze po roku jeśli chodzi o strukturę ale to dzieje się cały czas i ten tzw. kąt.

Ale muszę przyznać i to czynie z obserwacji na nim a widuje go praktycznie codziennie. I lewe zakole było wcześniej jak prawe tzn. cały czas te włosy wyglądały jak by były ustawione na żel i rosły w nienaturalnym kierunku w stosunku do jego naturalnych (uwierz że macałem jego czuprynę - oczywiście cele badawcze, żeby samemu zdecydować się na zabieg) do roku jedno zakole się poprawiało i teraz praktycznie niczym nie różni się od jego naturalnych (no może po za h.... gęstością zafundowaną przez Koraya, choć w porównaniu do tego co ostanio wali maral to jest to niebo a ziemia)drugie zakole dochodzi ciągle do siebie, prawie całe jest okej został jeszcze obszar ok 4cm2 gdzie wygląda to jeszcze dziwnie, ale podejrzewam że do tych 2 lat powinno być już tak jak reszta.

 

Powtarzam to jeszcze raz piszę o strukturze i układaniu się włosów, nie o gęstości i odroście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum też gdzieś są przypadki, że się poprawiało, jednak włos posadzony definitywnie w przód nie będzie rósł w tył ani odwrotnie. A różnice pomiędzy lewym i prawym zakolem też są bardzo częste, i ludzie sami nawet mówią, że technik z jednej strony sadził lepiej a drugi gorzej, czy tam otwory robił.

 

-- 24 lis 2019, 0:44 --

 

Ale wiem co zaraz z tego wyjdzie, że trzeba czekać co najmniej 15 lat na ostateczny efekt HT aż drugi cykl się zacznie.

 

Tylko co do tego, to jest problem że za 15 lat u większości łysiejących nie korzystających z żadnej chemii, posypie się dalej zarówno natywne jak i transplanty, oraz wystąpi jeszcze bardziej zwiększona miniaturyzacja, która zaniży fazę wzrostu Anagen.

 

-- 24 lis 2019, 0:50 --

 

Ale najlepiej jak nam Wróbel wszystko powie za 15 i za 30 lat.

 

I ja to serio zawsze o tych apdejtach po 30 latach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego najstarsi na tym forum przeszczepowicze nie pokazują efektu teraz. Np. po 10 latach od zabiegu. To by naprawdę dużo wniosło do tematu . Nie tylko jakieś teorie o dożywotności HT itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że za 15 lat już nie będę żył


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe przestań Wróbel, to mi wieszczą śmierć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
im chodzilo o odrost , tzn ilosc wlosow ktore z grafta wyrastaja tobie chyba chodzi Slavo o to ze struktura wlosa z czasem sie zmienia na plus. Co nie zmienia faktu ze jak ktos ma ..ujowy odrost po 6 miesiacach to nie bedzie mial po 1,5 roku fajnego efektu bo np. te wlosy ktore wyrosly po 6 miesiacach nabiora jakiejs nadnaturalnej struktury ktora zmieni wyglad czupryny. Po 6 miesiacach juz mozna powiedziec czego sie spodziewac i czy operacja sie udala co tez nie zmienia faktu ze jeszcze o te kilka procent nasze wlosy sie poprawia przez nastepne 6 miesiecy. Po prostu mowimy o dwoch rzeczach . Pierwsza to jaki % wlosow nam wyrosnie a druga sprawa to nabieranie naturalnego wygladu z czasem przez te wlosy.

 

Dokładnie o to mi chodzi. Nie rozumiem jak ktoś mógł myśleć, że w tym wątku piszemy o odroście kiedy pacjent jest chyba już ponad rok po HT. Struktura włosa po HT zmienia się długo. Zwykle też włosy po HT nie trwają na głowie do 7 lat w fazie anagenu. Ich wymiana następuję szybciej i dlatego pisałem, że u kolegi probem z lecącymi na twarz włosami może się jeszcze poprawić. Ale od razu poleciał hejt. Nie pierwszy już raz Samuel zauważyłem, że jesteś tu jednym z nielicznych wypowiadających się, którzy czytają ze zrozumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...