free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

[3500 grafts Maral] Wrobel.

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem ale Ty masz nieporównywalnie lepszy rezultat od Angela. U Cb to wygląda naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to efekt fryzury i zdjęć. Ale wygląda to na nich świetnie. Przy czym stan wyjściowy był raczej gorszy niż u Angela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazałeś nadal z zaczesem.... Na pewno inne światło na sprawe rzuciło by jak byś pokazał odsłonęte pasma na bok włosów naturalnie opadających. to pokazuje gęstość, bo na tych fotkach są nałożone na siebie jak u Trumpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakieś przykładowe zdjęcie bo nie do końca rozumiem. Będę miał czas to zrobię coś takiego.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega efekt. Na taki wlasnie liczylem u siebie. Mam nadzieje, ze po poprawce czegos takiego sie doczekam. Gratulacje


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ... Wrobel gratuluje efektu i zycze Wszystkim i w tym sobie takich rezultatow ! : ) Oby tylko sie trzymalo, nie wypadalo, Wesolych ! : ) Wiara w niskobudzetowe HT przywrocona ! Ale i Pacjent niczego Sobie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na podobym zabiegiem, jak kontaktowales sie z tą kliniką ? Widziałe że w internecie są jakieś firmy pośredniczące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maral chyba nie ma zadnego posrednika a przynajmniej wtedy nie miał. Na stronie www jest email ja kontaktował em się tą drogą po angielsku.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam posta, choc tawno tutaj nie pisalem. Powod: rzygac mi sie chce jak wchodze i widze to samo: przeorane donory, gargamele, linie bez recesji, zapalki wbite w gowno i besztanie kazdego goscia ktory zrobil, czy chce zrobic sobie przeszczep w tanszej klinice bo np. na droga go nie stac a cierpi z powodu swojego wygladu. Sam robilem u Marala i oczywiscie chcialbym wiecej, lepiej i pewnie w drozszej klinice moglbym liczyc na przynajmniej lepiej zachowany donor ale czy mam przeorany? Nie sadze. Siedliscie na maralu, ktory jest tanim turkiem ktory robi jak robi za ta kase ale ja widzialem i wy widzieliscie na tym forum ludzi, ktorzy wladowali kupe kasy i tez cos nie wyszlo wiec jak to jest? Wszedzie sa wpadki i nie dojdzie sie czemu tak sie dzieje? wielu sie nie stosuje do zalecen jara szlugi, pije alkohol, opalaja leb a potem sie dziwia ze nie ma odrostu. Zacznij sie dziwic kiedy obchodziles sie jak z jajem a jest gowno a nie kiedy olewales to a potem zdziwiony. Duzo tutaj teoretykow wogole sie wypowiada. Jakie macie pojecie o przeszczepie? Tylko te z internetu? Na podstawie zdjec klinik przed i po? Ktore sa w 80% obstawiam naciagane i manipulowane swiatlem itp. Ja zrobilem u Marala i gdybym tego nie zrobil musialbym sie golic dzisiaj na zero zeby wygladac. A tak jak widac na fotce wlosy mokre od minoxa, zakole to odkryte tylko lekko podsypane wloknami i jakos to wyglada. Przynajmniej jest na co sypac. Na co bym sypal wczesniej, na lyse zakola? Nadal uwazam ze na super gestosc moga liczyc tylko osoby mlode z gestymi wlosami. Ja mialem 3500g na przod i to normalne ze na kiedys calkowicie lysych zakolach bedzie efekt przeswitu, ze nie bedzie to taka gestosc jak mialem majac 15 lat. Wszyscy lekarze na tym forum dali dupy: Bisanga, Maras, Maral, Erdogan i inni w wielu przypadkach pewnie to ich wina/technikow a w wielu nie i nie wiaodmo dlaczego u niektorych nie wyszlo. tak sie dzieje. Sprawa niedokonczonych relacji tez mnie dobija ale czy Pan Behaviorakles nie mial nam pokazac oszalamiojacego efektu jakiegos Fariasa? I co? Nie pokazal bo efekt zjebany? Niewiadomo. Zreszta przewrazliwiony na punkcie swoich wlosow jegomosc z lekkimi zakolami i gesta reszta aby osiagnac efekt wow moze miec odrost na poziomie gowna i bedzie ok. To samo Angel mial tylko wsepke jak ja nawet troche mniejsza, choc gesciejsza ale tyle graftow na pokrycie calkiem lysych zakoli daje taki efekt i tylko dluzsze wlosy i odpowiednia fryzura wchodzi w gre i robi efekt gestosci. Fajnie ze bedzie mial poprawke i bedzie to wygladalo jeszcze lepiej ale wg. mnie efekt byl ...dobry a tutaj pociski poszy jakby nie odroslo nic. Forum poszlo w strone lozy szydercow. Przestaliscie sobie pomagac a zaczeliscie sie dolowac, wchodzac tutaj zamiast pomocy nowi uzytkownicy moga wpasc w depresje w poczuciu beznadzieji i braku szans na cokolwiek. Takze daje ta fotke dla tych co nie dysponuja zasobnym portfelem z przeslaniem ze jesli cierpicie z powodu lysienia, nie macie pieniedzy i chcecie cos z tym zrobic moze warto dac szanse budzetowej klinice a nie sluchac ze odrazu bedziecie wygladac jak gargamele itp. Pozdrawiam.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbelku, ja nikomu nie zabraniam jeździć na HT do Maral'a, i jak sam chcesz to jedź tam jeszcze 3 razy jak masz z nimi dobre odczucia wspomnienia i satysfakcjonujące efekty.

 

Tak wszyscy z wymienionych lekarzy na forum dali dupy i to nie raz, tylko fakt też, że ten Bóg Maral najwięcej razy.

 

A jeśli chodzi o temat Angel'a, to pragnę przypomnieć, że sam mnie o to poprosił jak był efektem załamany, abym swoje napisał w jego wątku.

 

A co do tego, że tylko w młodym wieku można mieć gęste włosy, czy gęsty przeszczep to absolutnie się nie zgodzę, bo to kwestia indywidualna zależna od wielu indywidualnych czynników.

 

Tak, masz racje, ludzie an tym forum przestali sobie pomagać, a zaczęli się hejtować znowu. Ja natomiast teraz pomagam przez pw jak ktoś do mnie napisze, a pisze wielu i od dawna. Także na czacie nieraz, nie zawsze tam nadaje o pierdołach.

 

I ostatnia bardzo ważna rzecz, najważniejsza właściwie.

 

Wyobraź sobie, że ja też cierpię z powodu łysienia, nawet obecnie z powodu microbalding, i dlatego jestem na tym forum, do którego też sporo dołożyłem.... i co pomaga mi tu kto ? Hejtują i wkurwiają - tak jak zawsze od samego początku.

 

Chcesz to rzygaj, ja też się chętnie wyrzygam na to forum, bo prawie nikt nigdy mi tu nie pomógł, a raczej patrzyli wkurwiać, robić na złość i niszczyć psychicznie - tylko im się to nie udało, bo też potrafię być jadowitym hejterkiem.

 

I widzisz, jeszcze jedna ważna kwestia odnośnie tej 'Twojej'' cudownej klinice nie każdy może sobie zrobić HT za te grosze (oczywiście chodzi mi tylko fakt).

 

A ludzie ze chudym portfelem, oprócz Maral'a mają do wyboru jeszcze multum podobnych klinik w tej całej Turcji, i to nie wiem dlaczego uparli się akurat robić u Maral'a, chyba dlatego, że dużo ludzi z forum tam robiło.

 

-- 10 lis 2019, 0:52 --

 

ale czystojny sie zrobiłeś, warto było wydać ojro

 

Wklej lepiej swój efekt, bo autor tematu wspominał o tym, że brzęczałeś, a nie pokazałeś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno sprostowanie. Nie uważam marala za zadnego Boga i tak jak napisałem mialbym wiecej kasy wtedy, pojechalbym gdzieś indziej. Na drugie HT do niego nie pojade i nie obnizylbym u niego linii bo to samozaoranie. Jednak nadal uważam że dla osób nie spodziewajacych się spektakularnych efektów to może być spoko opcja.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prześledziłem całego wątku, bo za dużo stron. Chciałem tylko napisać, że Twój efekt jest dla mnie mega. Nie wiem ile tam mikrowłókien posypałeś, nie chcę wiedzieć. To, co widzę cieszy moje oczy i jeśli moje rezultaty będą zbliżone do Twoich to będę tańczyć kankana ze szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróbel akurat Ty masz najlepszy rezultat na tym forum od Marala, może jeszcze Kubas i Abcd. Zobacz co teraz Maral odpierdala, jestem pewien że nie pracują już tam ludzie którzy robili wam zabieg tylko jakieś świeżaki które zrobiły papiery na technika a wcześniej pracowali w kebabie. Teraz 90% zabiegów od Marala jest po prostu słabych albo TRAGICZNYCH, A on każdemu oferuje poprawkę. Czemu?

Żeby wyjść z tego z twarzą, w końcu nowi też muszą się nauczyć fachu a na kimś trzeba się uczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wróbel akurat Ty masz najlepszy rezultat na tym forum od Marala,

 

Właśnie, a to nie najlepsze efekty są wyznacznikiem jakości usług w klinice, tylko te najgorsze (których ludzie nie chcą pokazywać z kilku powodów). Bo najlepsze efekty to są zawsze wyjątkowe fuksy i zbieg wielu albo wszystkich pozytywnych czynników.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foto bez wlokien, sypie tylko na lewe zakole ktore ma slabsza gestosc i w mocnym swietle widac przeswity. Co do samej roboty to robily mnie dwie mlode babki jedna sobie spiewala caly czas i ogladaly telenowele. Wiem ze kogos robily te same nie wiem czy nawet nie Tepeeno, ktorego zabieg sie nie udal ale glowy nie dam kiedys mi sie obil kogos taki opis o oczy :spiewajaca babka, ogladaly telenowele i gadaly jak katarynki.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma takiej padaki jak u Teepeno czy Maxika ale na pewno nie jest tak super jak u Ciebie, chociaż Ty też nosisz długie włosy a to też robi robotę, najbardziej jak już tu każdy wie jestem niezadowolony z Lini, oraz z donoru nad lewym uchem gdzie pobierali maszynka

 

-- 10 lis 2019, 21:34 --

 

Poza tym Ty wróbel jesteś idealnym przykładem tego co pisałem w temacie "krótka fryzura po transplantacji"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie nosiłem krótko bo mi nie pasuje za bardzo. Odstajace dziakle itp. No napewno gdybym nosił krótkie to byłoby widać słabą gęstość tu i uwdzie. Donor też nigdy tych miejsc nie golilem przy skórze z tych samych względów. Także dla mnie ok i napewno gdyby nie przeszczep to dzisiaj raczej musiałbym się golić na łyso bo przed zabiegiem już miałem mocne problemy żeby coś na łbie zrobić z toną żelu i lakieru. Teraz zero kosmetyków stylizujacych i jako tako jest. Choć szkoda że nie zostały włosy takie jak w kilka miesięcy po przeszczepie sztywne, grube i proste.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Savich czy coś ale muszę przyznać że niezłe gowno. Nie umywa sie do Nanogenu. Nanogen to taka propiszja wśród włókien bo notabene ich patent ale jest warte ceny. Nanogen jest gruby daje efekt gęstości dużo lepszy. Łapie się dobrze włosów bo jest właśnie gruby. Ten syf- cala łazienka zajebana bo wiecej zlatuje niż zostaje. Nie używam po tym lakieru. Napewno jak to gowno skończę to ponownie kupię nanogen.

 

-- 10 lis 2019, 22:33 --

 

Biorę Duta co drugi dzień i minox 2x dziennie. Napewno spora tego zasługa ale przecież całe forum od lat trabi że sam przeszczep ma sens jako uzupelnienie kuracji. Ostatnio coraz bardziej myślę żeby odstawić i duta i minoxa więc może wkrótce sie przekonam.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...