free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

09.02.2018 HT Dr Koray 3073grafts + 1200 poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

4miesiac mija dzis

Wlosy zaczesane w dol, jak zwykle swiatlo dzienne ( robione przy oknie). Rowniez dodaje korone, zeby bylo widac czy CB i dut daja rade.

 

[attachment=2]20200610_160047.jpg[/attachment]

 

[attachment=1]20200610_160519.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]20200610_160359.jpg[/attachment]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby tak zostało jak jest na obecną chwilę to przy dłuższych włosach np. Takich jak ja mam nie było by widać żadnych różnic gęstości. Naprawde jest już rewelacja a może być tylko lepiej. Linia jest w sumie gruba jak ta naturalna. Zakola miałeś całkiem łyse jak i ja więc na taki stan rzeczy to i tak doktorek zrobił mega robote.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd te zachwyty? Jaka gruba linia? Gdzie ty to widzisz przy takich zdjęciach? Oczywiście jest całkiem spoko zważywszy na 4 miesiąc bo 2 kolejne będą najważniejsze ale gdyby miało tak zostać jak teraz ( czego Angelowi nie życzę) to raczej nie można by powiedzieć że jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując Twoje zdjecia sprzed poprawki to dla mnie jest duża różnica. Rozumiem, nie chcesz pompować balonika, ale będzie gitara

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdyby tak zostało jak jest na obecną chwilę to przy dłuższych włosach np. Takich jak ja mam nie było by widać żadnych różnic gęstości. Naprawde jest już rewelacja a może być tylko lepiej. Linia jest w sumie gruba jak ta naturalna. Zakola miałeś całkiem łyse jak i ja więc na taki stan rzeczy to i tak doktorek zrobił mega robote.

 

Jakby tak zostawic jak teraz to jest klapa na calego. W tym momencie mam cos ala po 1 ht czyli przod spoko a poza dziury i slaba gestosc. Takze licze wciaz na wiecej szczegolnie zwazajac na to ,ze to dopiero 4 miesiac a badzmy szczerzy 4-7 to jest najlepszy okres do odrostu , takze mam nadzieje, ze dopiero wszystko przede mna.

Skąd te zachwyty? Jaka gruba linia? Gdzie ty to widzisz przy takich zdjęciach? Oczywiście jest całkiem spoko zważywszy na 4 miesiąc bo 2 kolejne będą najważniejsze ale gdyby miało tak zostać jak teraz ( czego Angelowi nie życzę) to raczej nie można by powiedzieć że jest super

 

Zgadzam sie i podpisuje pod wszystkim co zostalo napisane w tym poscie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na razie nie widzę żadnej róznicy. Mam nadzieję, że teraz się ruszy i będzie poprawa.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Tak wiele od szczescia zalezy na kogo sie trafi, ze to chore jest. Pewnie na jakis poczatkujacych asystentow trafil( tez mialem mlodych , jedna po 30 sie wydawala ogarnieta jedynie reszta plus minus 20). Coz 8000 graftow mial pobieranych w sumie i skisili mu robote na maksa. Po 4300 graftow powiem wam ,ze trzeba pozniej wybierac naprawde doswiadczona klinike gdzie przykladaja sie na 100% do roboty, bo latwo przy kolejnych 2000-3000 pozyskac powyzszy "efekt".


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby asmed taki byl. Wlasnie slowem kluczowym jest tu byl, bo przed 2016 naprawde nie byli az taka fabryka oraz malo spitolonych przypadkow jeszcze wtedy bylo. Wrecz byli top.Wzorowalem sie na tamtym okresie wybierajac klinike teraz sa inne czasy i innych klinik nie brakuje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w Asmedzie coraz lepiej

 

Już nawet donor pierdzielą

 

Bardzo dobrze, że to wklejasz. W końcu ludzie zaczną rozumieć, że wyciągniecie 4K z donuru to dla wielu jest maksymalny limit i może przestaną żyć oszustwem np. youtuba . 8K to się wyciąga ale u południowców i też nie u każdego nie pozostawi to dużego śladu ( bo to że pozostawi to jest pewnik). Nie da się wyciągnąć 4K z donoru aby po tym nie było żadnego śladu, może być on tylko mniej lub bardziej niezauważalny.

 

Co do odrostu u Angela to nie zgadzam się, że nie ma różnicy w stosunku do stanu sprzed poprawki. Widać progres z tym, że nie jest on na ten moment taki jak oczekiwał co biorąc pod uwagę czas od zabiegu jest na tą chwilę zrozumiałe. 6-7 miesiąc powie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,ze 8k to nie u kazdego. Ogolnie u mnie 8200 wyliczyli, ale w zyciu z mojego donoru nie da sie wyciagnac kolejne 4k graftow. Raczej okolo 3k bym liczyl wiec w sumie jakies 7000-7500 max.

Na zagranicznym forum wspominali mi ,ze jego kalkulator do liczenia graftow oraz maszyna do sprawdzania donoru sa wadliwe oraz wprowadzone glownie u niego przez niego. O ile w tym prawdy nie mam pojecia.

Co do wpadki z donorem kazdemu moze sie zdarzyc tyle ,ze im sie cos czesto te wpadki zdarzaja. Czy warto zaplacic 3x tyle co u niskobudzetowej klinice. Mysle ,ze tak biorac pod uwage wczesniejsze lata tej kliniki. Obecnie za 2.5-3€ za graft mozna znalezc porzadne kliniki,ktore przykladaja sie bardzo i nie sa fabryka. Ogolnie na pewno nigdy bym sie nie zdecydowal na niskobudzetowke niezaleznie od efektu. Jakos musialbym miec wrazenie nawet przy niepowodzeniu,ze zrobilem co moglem i nie oszczedzalem na tym kasy.

Jak na 4ty miesiac jestem zadowlony,ale zgadzam sie z Toba do 7 miesiaca jest praktycznie efekt koncowy a odrost sie dopiero zaczyna takze moze byc ciekawie. Widze male czarne kropki w tych dziurach gdzie brakuje gestosci takze wierze,ze wreszcie za kolejne 3 miesiace bede zadowolony z efektu. Pozyjemy zobaczymy, na razie oceniamy 4ty miesiac i zgadzamy sie wszyscy ,ze jest git jak na ten czas. Co dalej , cierpliwosci.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 K z typowego polskiego donoru ? To jest rzut wyłącznie na kasę i nie uwierzę w jakieś cudowne metody obliczające max wydajność bo graftów na donorze nikt jeszcze nie potrafi rozmnożyć. Jak się coś usunęło to musi po tym zostać ślad. U mnie jest wyjęte 4K i przy krótkich włosach już widać te miejsca z których pobierano i nie ma na to lekarstwa. Grafty powinno pobierać się poniżej linii łysienia dla NW6-7 i ok 5 cm powyżej dolnej linii włosów. To powoduje, że przy krótkich włosach tworzy się coś na wzór poprzecznego pasa startowego zachodzącego na skronie. Po prostu powstaje kontrast pomiędzy obszarem pobierania a tym nieruszanym przez chirurga. A jak jakaś klinika twierdzi, że po ich FUE nie będzie na donorze śladu to kłamią bo tak jak już pisałem, po ręce chirurga zawsze zostaje znak, mniejszy lub większy ale jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to wszystko i tak będę twierdził że Koray oszukuje na graftach, ale jest coś jeszcze co można zauważyć na tym filmiku jak wygląda skóra po 6 latach od zabiegu. Zarówno donor jaki góra, moim zdaniem b. dobrze, ale to był zabieg sprzed paru lat, gdzie jeszcze jakaś jakość była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że wyjąć 8 k z donoru nawet "Słowianinowi" to nie problem. Problem zaczyna się wtedy kiedy te grafty gówno dają i efekt w miejscach sadzenia tych graftów jest mizerny. Każdy lubi oczywiście inną fryzurę ale przy dobrze zrobionej linii i gęstości na obszarze powiedzmy NW6 to wyskubany donor (przycięty i ścieniowany) naprawdę nie razi. Mówię oczywiście o 99% obserwatorów a nie 1% forumowych specjalistów którzy codziennie oglądają różne przypadki i faktycznie potrafią szybko odróżnić kogoś po zabiegu od kogoś z powiedzmy "dziwnymi" włosami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8K to jest rzeź donoru. Grafty pobiera się w pasie poniżej linii łysienia NW6-7 i ok 5cm powyżej dolnej linii włosów. Co byś nie zrobił powstanie polana zachodząca na skronie, która zawsze będzie gęstością kontrastować z miejscem z którego nie pobierano. Jak bardzo, to zależy od wielu czynników o których już wcześniej pisałem. Tego nie przeskoczy żaden chirurg i będzie to zawsze widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoria teorią a praktyka praktyką , w klinikach niektorym blondasom z mysimi wlosami mowia o wyciaganiu 6000 graftow ,,na luzie '' , potem jest placz bo tyl glowy nawet przy dluzszych wlosach wyglada na oskbanego kurczaka. Ludzie wam w 90% przypadkow mowia to co chcecie uslyszec . Ile % zwalonych donorow bedzie wam pokazywac na forum fotki i plakac ,,publicznie'' ? tacy ludzie zazwyczaj siedza cicho bo zostali oszpeceni . Jasne , u hiszpana 8000 graftow to nie problem w dobrej klinice. W przecietnego polaka 6000 graftow to max na dwa zabiegi i do tego tez musi byc trzezwy technik ktory ma dobry dzien. Na 8000 graftow moza sobie pozwolic moze... 10% polakow z gestymi wlosami. Oczywiscie mowa o 2 albo 3 zabiegach. Pamietajmy ze zazwyczaj podczas pierwszego zabiegu wykorzystuje sie ,,najlepsze'' grafty . Kolejne zabiegi to sa tzw niedobitki czyli jednowlosowe i 2-wlosowe grafty ---> To jest kolejna kwestia ktora nie jest poruszana na tym forum ,czyzby kolejny niewygodny temat ktorego ludzie nie chca uslyszec ?

 

Teraz trudno oceniac bo nowe przezsczepy nie sa dlugie i nie da sie oszacowac jak sie zgraja z jezykiem kiedy beda miale te kilka cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Toba. 6000-7000 max takze mam w miare donor to licze ,ze te 3000 jeszcze mi wyciagna w dobrej klinice. Nikt nie zapomina ,ze w 1-2 ht zuzywaja wielowlosowe a pozniej zostaja same 1-2 wlosowe. Wspominalem w swoim temacie na ten temat. Rzadko sie o tym mowi ,zgadzam sie rowniez. Najwiecej maja zawsze do powiedzenia ci co ht nigdy nie mieli to nie zdaja sobie sprawy z tego jaka to jest wazna kwestia. Stad wspominalem kilkukrotnie ,ze max moge sobie nw 3 wypelnic czyli dodatkowo jeszcze jezyk i tyle reszta bedzie musiala byc lysa(mam nadzieje,ze kuracja do tego nigdy nie dopuszcze).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie to nowym typkom na forum z nw 6-7 i z włosami cienkimi jak świnia na dupie, którzy myślą że zrobią sobie przeszczep lub 2 i będą mieli fajna czupryne, mimo ostrzeganiem i odradzaniem że skończy się to bardzo źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...