free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem, że po dogęszczaniu nie bardzo chcą wypadać jak za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie czyta na realself to wypadaja max do 6-7 tyg, wiec oby było dobrze.

 

Mi osobiscie przestaly wypadac 5 tygodnia.

 

U Ciebie wyglada bardzo dobrze na ten moment.

 

U mnie 7 tydzien i jest tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę dobrze, wniosek taki że włosy wszczepione wcześniej nie wypadły, nie zostały uszkodzone. Teraz dogęścili będzie gitara.

A jak donor wygląda? Masz może jakieś zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lepiej. Zdecydowanie. I to już powinno zadowalać. Ale czekamy dalej


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówił... Nie ma tego również w instrukcji pozabiegowej od BHR. Myśle że tu trzeba się kierować rozsądkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No praktycznie bardzo niewiele - to fakt. Zastanawiam się teraz dlaczego? Czy BHR tak bardzo przyłożył się do mojej poprawki żeby ewidentnie oczyścić swoje imię czy to jakiś zbieg okoliczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grafty po wyjęciu są stosunkowo szybko wszczepiane to jest to czynnik sprzyjający temu, ale pewnie nie tylko to ma na to wpływ.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobre... biopsja nie wykazała na szczęście liszaja czy innego gówna. Wykazała jednak jakieś drobne zapalenie mieszków wlosowych. Bisanga zalecił 2 tygodnie doksycykline która brałem i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tobie, że u mnie nie wszystkie włosy wypadły. Choć nie jest to łatwe do oceny gdzie miałem wszczepiane w miejsca gdzie włosy jakieś tam były jednak.

Byłem u fryzjera z tydzień temu. I już wyrównałem wszystkie włosy do długości włosów na grzywce. I teraz niech sobie rosną. Ale cieszę się nieziemsko, że poprawiłem to zakole. Nawet bardziej niż tę "wżerę" po wypadnięciu graftów.

 

No i Twój efekt teraz to zupełnie inny niż ostatnio A jeszcze rosną


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam na szybko zdjęcie po ok 6 miesiącach od zabiegu naprawczego. Jak sami możecie zobaczyć po 2 miesiącach było praktycznie tak samo jak teraz. Nie mam już żadnych oczekiwań że będzie lepiej i darujcie sobie teksty typu poczekaj 12 miesięcy a najlepiej 18... Mogę czekać i 36 miesięcy ale to co mam na głowie to właściwie efekt końcowy dwóch zabiegów w BHR. Mam oczywiście więcej włosów niż miałem ale powiedzmy sobie szczerze "to nie to". Trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać poprawę ale pierwszy zabieg poszedł w błoto Zawsze się zastanawiam jakbyśmy wyglądali przy takiej wysadzonej liczbie graftów lecz nie przez BHR ... wiem, gdybanie i projekcje ... u mnie też BHR nie do końca spełnił oczekiwania:/ i jeszcze kilku kolesi tutaj ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko trzymam kciuki że będzie lepiej,szczególnie że sam wybieram się do bisangi choć ostatnio coraz częsciej boję się w ogóle przeszczepu robić,z jednej strony człowiek trafia na super efekty za psie pieniądze u Marala,z drugiej średnie efekty w BHR...kurwa może się jednak ogolę na łyso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Marcin w przeciwieństwie do 1-go zabiegu jest znacząco na plus, jednak tak jak sam napisałeś to nie jest to, czy warto było wydać ponad 50 tys twoim zdaniem? Znam odpowiedź. Ty zresztą pomogłeś mi też bardziej zgłębić dzięki temu temat cen HT i ich rozciągłości. Po 1 lokalizacja, po 2 waluta, po 3 konkurencja i dopiero po 4 przywiązanie uwagi do dbałości o donor i sam zabieg. Dlatego też Turki zdominowały ten rynek. PS. CZEKAJ do 147 miesięcy i 7 pełni księżyca na pełny odrost tak jak tutaj ten Kasprzak lata i pierdoly pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest... normalnie. Sam mam rzadzizne tam gdzie był przeszczep (zakola). Przy tak krotkiej fryzurze wiadomo widac roznice. Nie idzie po przeszczepie nosic tak krotkich wlosow i byc zadowolonym. Taka fryzura to tylko jak ktos mial walone 4 tys na same zakola. Nie pocieszam ale moim zdaniem efekt niezly.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację ale żeby dłuższe włosy pomimo że są rzadkie wyglądały ok to trzeba odpowiedniej struktury tego włosa. Mnie dłuższe włosy nie bardzo pasują do kształtu twarzy itd. Tak sobie myślę że jak by jeszcze 2k dodać między to przeszczepione to byłoby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapusc poprostu góre samą na tyle żeby włosy nie stały w górę a żeby się położyły do przodu a efekt moim zdaniem odrazu będzie lepszy.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że musiałbym zapuscic min. 8 cm żeby opadły. Chyba nigdy w życiu nie miałem takich długich włosów. Spróbować można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jest... normalnie. Sam mam rzadzizne tam gdzie był przeszczep (zakola). Przy tak krotkiej fryzurze wiadomo widac roznice. Nie idzie po przeszczepie nosic tak krotkich wlosow i byc zadowolonym. Taka fryzura to tylko jak ktos mial walone 4 tys na same zakola. Nie pocieszam ale moim zdaniem efekt niezly.

Hmm włosy po przeszczepie są rzeczywiście tak rzadkie?Znaczy wyraźnie rzadsze? Bo sam się zastanawiam czy warto w ogóle wchodzić w przeszczepy jeśli dają słabe rezultaty...pewnie przeglądałeś sporo na necie zanim zrobiłeś przeszczep,masz może jakieś linki gdzie widać realną gęstość po przeszczepie,nie wiem zdjęcia,relacje gdzie widać jak jest naprawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...