free web hit counter Skocz do zawartości
kubas782

Dr. Maral - 26 lat - 12.12.17 - 4100 graftów.

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawię po 2 miesiącach - wybieram się do fryzjera w tym tygodniu, bo bardzo nierówno na razie włosy rosną na donorze. Boki dużo szybciej jak tył Mam też wrażenie, że kondycja donoru jest z tygodnia na tydzień lepsza.

 

Co do duta - po finie miałem niezłe przygody, wolę zrobić 2 HT za rok niż się tak męczyć jak wtedy Zresztą - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym poprosił o zdjęcia z przodu. Jak idzie linia. Bo nie widzę tego niestety


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę przy najbliższej aktualizacji. Na razie mało widać, ale po przeszczepie linia była kompromisem pomiędzy gęstością, a wysokością czoła. Zawsze miałem wysokie i w sumie takie chciałem mieć, bo mi po prostu pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam w wysokość czoła itd. Po prostu chcę zobaczyć jak narysowana jest


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wrzucę, ale jak coś już urośnie Teraz są tam pojedyncze włoski i w sumie nie widać nic, bo włosy póki co wyrosły praktycznie bezbarwne.

Nie mam fot "z przodu" z momentu, kiedy było ich dużo zaraz po przeszczepie, jakoś w święta wyleciało to z grafiku Mam foty zaraz po zabiegu, ale ze względu na opuchnięcie głowy linia wyglądała wtedy krzywo jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Poczekamy


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja - stabilna

Zaczynają kiełkować pomału pojedyncze włoski, ale wydaje mi się, że z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Nie jest to żaden szał, ale wydaje mi sie, że w tym momencie mam sporo więcej włosów niż przed zabiegiem. W sumie jestem dopiero 8 tygodni po zabiegu. Jeszcze nic spektakularnego nie miało prawa się wydarzyć

wlosy.jpg.373d0278e197004474cb001df29290e4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 2 miechy to moim zdaniem bardzo fajnie. Widać że już rośnie. Mam pytanie: widzisz jakieś kropeczki, kiełkujące włosy? Czy poprostu rośnie sobie a nie widzisz kiełkujących?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to będą za tydzień Sporo widzę kiełkujących, ale na razie nierównomiernie - w niektórych miejscach więcej, w niektórych mniej. Niektóre ciemne, niektóre jasne, że ledwo je widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze niektórzy zauwazyłem ze zaczerwienienie mają dobrych pare miesięcy a u Cb juz nawet tego nie widać, coś stosujesz ? czy po prostu tak fajnie to u Cb wyglada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor włosów dobrze maskuje zaczerwienienia. Nie ma takiego kontrastu jak na np czarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jest mniej czerwone, raz bardziej Stosuje minoxa od 2 tygodni, po jego aplikacji jest czerwono, potem za dnia się to uspokaja. Nizoral prewencyjnie co 3 dni, bo czasami się tworzą takie czerwone kropki. Oprócz tego na głowę prawie codziennie naturalny szampon plus vitapil.

 

Trochę lipa, bo widzę parenaście włosków przeszczepionych, które są siwe Starość cholera

 

Z racji pracy i częstych delegacji ostatnio ciężko mi zrobić zdjęcie donoru w świetle dziennym, a samemu nigdy nie wyjdzie tak jak się chce Ściąłem boki na 2-3 mm, no i niewątpliwie widać, że coś było grzebane. Jak były dłuższe to było w porządku, chociaż przerzedzenia były zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz radę tak obciętego donoru wrzucić fote to by było zajebiście.

Swoją drogą jeżeli góra jeszcze zaczerwieniona to trochę dziwne by było, że donor by już się zregenerował.

Ciekawy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasklepienie się ran może, ale skóra dochodzi do siebie w zależności od wieku od 28 do .... iluś tam dni, a biorąc pod uwagę że tam robi się dziury o jakieś tam średnicy (które muszą się uzupełnić), a na biorczym nacięcia skalpelem wydaje mi się że dawczy będzie dłużej dochodził do siebie, ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raz jest mniej czerwone, raz bardziej S

Też tak miałem. Wystarczło pochylic głowe i obszar biorczy był bardziej widoczny.

 

donor regeneruje się znacznien szybciej niz obszar biorczy

Tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolor włosów dobrze maskuje zaczerwienienia. Nie ma takiego kontrastu jak na np czarnych.

 

u mnie zaczewienienie utrzymywalo sie ponad pol roku..ale mialem gesto sadzone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mieliście takie jakby małe krosty/pryszcze, które po mocniejszym dotknięciu pękały i wychodziło z nich trochę wydzieliny ropnej? Przez ostatnie 2-3 tygodnie miałem może z 5-6 takich wykwitów. Czytałem w necie, że to niby normalne i nie powinno to wpływać na odrost.

Co myślicie?

 

Tutaj np. piszą, że to nic złego:

http://www.regrowhair.com/general-hair- ... bad-thing/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie miałem tylko jedna sztukę po myciu jakoś lekko wyskoczył

 

MOD: Nie cytuj całych postów, które są ostatnie w wątku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pryszcze wychodza z mieszkow wlosowych czy po prostu sa na skorze ? Wyciskacie je ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...