free web hit counter Skocz do zawartości
kubas782

Dr. Maral - 26 lat - 12.12.17 - 4100 graftów.

Rekomendowane odpowiedzi

Rok po i można podsumować w 2017 zrobiłem sobie potomka, zmieniłem pracę i wyrosły włosy. Rok cudów

Za parę lat zrobię sobie drugi zabieg na koronę plus dogeszczenie przodu, ale z tego co jest jestem bardzo zadowolony. Być może już manualnie u np. Przybylskiego bo widzę że się chłop rozwija, a potrzebowalbym że 2,5k jeszcze żeby zagęścić całość.

Macie foty: 2 z góry z tego jedna z mocnym światłem, a druga neutralne i od przodu.

Zabieg taki jak ten zawsze jest ryzykiem, szczególnie kiedy robi się 4k graftow na obszar nw5. Mi się to ryzyko opłaciło i każdemu tego życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty swietne co do tego nie ma watpliwosci. Gratuluje ! Moge wiedziec jakiego szamponu uzywasz juz po takim czasie do codziennego uzytku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie przywiązuję do tego większej wagi. Stosuje to, co dziewczyna moja kupi, a ja z nudów używam tego samego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu wygląda to poporstu bajka.

Szkoda że z góry widać jednak prześwity na całej głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe porównanie. Te zdjęcia dzieli rok. 2 miesiące po zabiegu i 14. Fota z dłuższymi włosami, chwile przed fryzjerem, uczesanie w totalnym dziennym rozgardiaszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli mogę, jeśli mi wolno się wypowiedzieć w tym wątku, a jeśli nie to proszę zgłoś do Admina o usunięcie ale nie bluzgaj na mnie.

Nie jesteś jakimś moim wielkim fanem, nie lubisz mnie specjalnie, a może jesteś nawet moim wrogiem, jednak ostatnio jakiś czas temu przyznałeś mi rację na czacie i dogadaliśmy się perfekcyjnie co do kwestii że lekarze od HT zazwyczaj przeważnie zbyt małą ilość graftów proponują i to w różnych przypadkach dla uzyskania przyzwoitego (nie mówię już nawet mega naturalnego) efektu. Sam przyznałeś jak pamiętam że ok 3-5 kgr na ta duży obszar to to jest gówno.

 

Zdjęcia porównawcze - spoko, nie jest to co prawda efekt niebo a ziemia, ale z pewnością jest dobrze jak na taką łysinę i na tę klinikę, i jest to taki ''dzień a wczesny wieczór'' który wymaga jeszcze dopracowania. Oczywiście w dupie mam linię jaką preferujesz, i jeśli mogę coś doradzić to tyle że przydałoby sie jeszcze drugie tyle ogólnie na całość, albo chociaż te 3 przynajmniej 2,5 kgr na dogęszczenie gniazda. A jestem pewien że tyle dało by się jeszcze spokojnie wyciągnąć z donoru, i nawet jeśli donor wtedy będzie lekko przerzedzony, to chyba to i tak lepsze niż efekt Garganela. I chyba jednak nie warto słuchać ''Gargamelów''...

 

To tyle, gratuluję dotychczasowych efektów i zachęcam do następnego HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szczerą opinię. Te 2,5k bym może jeszcze wyciągnął, więcej chyba miałbym pietra, chyba że pójść w stripa. W donorze włosy by zostały, na 1cm mógłbym nosić, a nie byłoby efektu oskubanej kury.

Na NW5 potrzebne jest około 7,8k graftow bo swój odrost oceniam na dobry/bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jeszcze przód, zdjęcie z dowodu. Przód dla mnie jest mega, reszta jakby taka była to petarda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, to jest właśnie iluzja. Z przodu super i na tym koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód wygląda bardzo ładnie, nie zapominajmy, 4100 graftów na taki obszar to nie wystarczająca ilość na lepsze pokrycie, jakby jeszcze z 3000-3500 wrzucił to było by fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 4000 graftów to efekt bardzo dobry. Tak jak przedmówcy pisali dodatkowe 3000-3500 graftów i efekt powinien być całościowo świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dodatkowych fotek 1,5roku po zabiegu ze sporo krótszy włosami. Różne kąty padania światła. Myślę, że źle nie jest Ostatnio widziałem kumpla po Maralu. Mój odrost duuuuzo lepszy. Ciężko stwierdzić z czego wynika ostateczny efekt. Poproszę później dziewczynę żeby zrobiła mi foto donoru, który nie wygląda źle. Ostatnio byłem u nowego fryzjera to nawet się babeczka nie kapnela że było coś grzebane. Fakt, faktem na przodzie jest trochę wielowlosowych, ale może jest to do ogarnięcia przy 2 zabiegu gdzie wrzucę z 1500 na koronę i z 500 na przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej perspektywy mogę stwierdzić, że na wynik przeszczepu oprócz jakości kliniki bardzo, ale to bardzo duży wpływ ma jakość włosa. Bez dobrego donoru i grubości włosa można zapomnieć o dobrym efekcie.

Poza tym w moim przypadku fryzura robi efekt. Jakbym miał zaczes do przodu wyglądałoby to dużo gorzej. Ja akurat tak noszę i dla mnie to znaczeniA nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege z wykopu, śledziłem temat Jesteś dla mnie przykładem tego co chciałbym uzyskać w przyszłosci, mnie efekt po twoim pierwszym zabiegu wystarczylby już w zupełnosci, pozdrawiam i cieszę się z sukcesu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super efekt ! Wow, gdyby miał z 80% Twojego efektu już byłbym mega zadowolony

Pytanko, bo też byłem u Marala. Zabronił mi przez rok używać maszynki do włosów na miejscu przeszczepionych włosów. Pewnie też miałeś taki prikaz. Nie ścinałeś góry maszynką ? Chodzi o to, że jak zaczną wypadać i rosnąć takie piórka rzadkie to śmisznie to będzie wyglądało , więc wolałbym je regularnie skracać, a tu zabronili

Stosowałeś po zabiegu jakieś suplementy, ziółka, ekstra szampony wcierki itd ?

Na dogęszczenie wybierzesz Marala czy kogoś innego ?


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góry maszynką do tej pory nie ruszyłem nawet

Jak były takie wypierdki to ciąlem nożyczkami, nawet w domu przed lustrem. Ja stosuję minoxa, od którego spróbuję odejść po 2 zabiegu. Tak to stosowałem vitapil i jakis szampon bez sls na początku. Teraz to byle jaki szampon, nie widzę różnicy. Myślę, że to znaczenia nie ma.

Dużo robi fryzura. Po przeszczepie i nw5 nie ma co liczyć na krótkie ścięcie i dowolną fryzurę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu zabronił używać maszynki? Ja po półtora miesiaca od 1 zabiegu sam sie na łyso ojebalem maszynka a po drugim 3 miesiace po regularnie co 2 tyg przycinam górę maszynka i nic się nie stało;p ogolnie to jeszcze rozumie że ten miesiac czy nawet dwa byloby zabronione ale co moze maszynka uszkodzic po czasie chociazby 3 miesiecy jak skora juz dawno doszla do siebie a przeszczepy tym bardziej juz dawno zakorzenione i niektore wyrastaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michalmateusz, nie mam pojecia czemu


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi Maral tłumaczył, że maszynka może wyrywać włosy i dopóki się dobrze nie zakorzenią, lepiej maszynki nie używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos musi to lepiej to robic z nasadka na 2-3 mm . Po niezagojonej skorze jezdzic maszynka bez nasadki to sredni pomysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...