free web hit counter Skocz do zawartości
kubas782

Dr. Maral - 26 lat - 12.12.17 - 4100 graftów.

Rekomendowane odpowiedzi

6,5 miesiąca. Włosy systematycznie rosną, a ja je systematycznie wyrównuje, bo potem każdy inna długość ma Korona i tył ma dalej sporo bezbarwnych włosów, co zresztą widać na focie, potrzeba jeszcze ze 2 miesiące żeby się ogarnęły.

U mnie o dobrym efekcie chyba zadecydowała bardzo dużą ilość wielwłosowych graftów.

Dodatkowo wrzucam mój donor zaraz przed zabiegiem. Włosy miałem że 3x dłuższe jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak na 4100 to jest pięknie Jeszcze za tak małą kasę.Na ile Maral ocenił twój donor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby powiedział, że jeszcze ze 3,5k się wyciągnie na drugi zabieg plus jakieś 1000 na przyszłość jakby się z nw5 zrobiło jakieś nw6.

W sumie jak wytargam te 3,5k za parę lat to pewnie już z tyłu ciekawie nie będzie, bo teraz mam włosy gęstości przeciętnego faceta na donorze. Przed zabiegiem miałem mega gęste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówił Ci jaką miałeś gęstość wyjściowo?Koray wiem że często podaje przy swoich przeszczepach gęstość włosów z tułu głowy i na bokach,ale nie wiem jak Maral a jestem ciekawy ile trzeba mieć żeby określić donor jako dobry albo przynajmniej tak dobry jak twój ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, nawet jeśli mówił, to tego nie zarejestrowałem Mieliśmy jednak właśnie rozmowę o przyszłości i kolejnych zabiegach. Co do swojego donoru to byłem raczej pewny, dlatego też zdecydowałem się na 1 zabieg właśnie u Marala. Zrobić ile się da, a potem zobaczymy, może poprawka potem manualem, żeby ograniczyć ewentualne przerzedzenia do minimum, ale też nie ma się co oszukiwać. Pobranie 6k-7k graftów odbije się na donorze.

Póki co jestem zadowolony i z odrostu i z wyglądu donoru - absolutnie nikt nie zwrócił mi uwagi na przeorany donor, czy inne negatywne skutki przeszczepu. Osobiście uważam, że niektórzy niełysiejący mają rzadsze donory niż ja po przetransferowaniu 4k mieszków na górę głowy Poza tym zawsze chciałem się pozbyć tej gęstwiny z tyłu Miałem bardzo gęste włosy z tyłu i dużo rzadsze nad uchem i dalej w kierunku twarzy. Teraz jest to nawet bardziej naturalne.

No, ale nie każdy ma tą swobodę i dobry jakościowo donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mierzy się dobry donor? Czy może ilośc graftów/cm2? Jeśli tak to Ile graftów na cm2 to dobry a ile zły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 65 grafów zły.

około 75 grafów jest dobry

85 i więcej bardzo dobry

 

Do tego masz ilość grafów wielowlosowych oraz grubość wlosiwa

 

Donor donorem ale kwestia chirurga też ma znaczenie, bo kiepski chirurg nawet super donor może zaorać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam podobno 80 gr/cm2 czyli jak rozumiem po prostu "dobry"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakomity odrost. Sam jestem miesiąc od przeszczepu w BHR i mam nadzieję na równie spektakularny efekt (u mnie 4600 graftow, ponad 10k włosów). Gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 miesięcy po. Dużo się nie zmieniło, mała poprawa może jest tylko

Byłem u fryzjera, wyrownalem górę, boki skrócone do może 1cm, może nawet mniej. Donor według mnie wygląda naprawdę przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profil boczny bardzo fajnie się prezentuje, przód spoko, no a góra jeszcze jeden zabieg dogęszczający na maxa wyeksploatować donor i będzie zajebiście.

Pewnie z 3500-4000 będzie można wyciągnąć, zwłaszcza, że pisałeś, iż doktor ocenił donor na bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3500 to już będzie po maksa widać oskubanie z tyłu planuje te 2500, może 3000maks, myślę że wystarczy.

Z tego co już teraz odroslo jestem bardzo zadowolony. Na razie muszę uporać się z przetluszczaniem, bo mam dosyć spore. Ktoś ma jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ostetcznosci te biale slady. White dots, zawsze mozna zamaskowac mikropigmentcja. Nawet jak donor będzie na maksa przeorany to zawsze jest jakieś wyjście. Najgorzej to i tak mieć lysine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubas czy możesz zarzucić zdjęcia donoru oczywiście przy krótkim ostrzyżeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru brać chemii. Najwyżej zrobię drugi zabieg i będzie gites.

Pójdę do fryzjera po urlopie i wrzucę donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 miesięcy i urlopowe zdjęcia wrzucam tylko przód i górę. Przód taki jasny bo mi od Słońca trochę rozjaśniał oczywiście opalanie tylko w kapeluszu

donor wrzucę po fryzjerze, bo przy długich to na dobrą sprawę nic nie widać. Górę sukcesywnie skracam i wyrównuje sam, bo póki co rośnie nierównomiernie.

Włosy zaczynają się układać same w dół po kąpaniu, coraz mniej streczy na wszystkie strony.

Jeśli chodzi o odrost-na linii i dalej widzę jeszcze sporo małych włosków, takich po 2,3,5mm. Pewnie jeszcze minie ze 3,4 miesiące zanim zaczną jakos wyglądać, także powinno być jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę fotkę z źródłem światła od tyłu, chciałbym zobaczyć czy linia jest wystarczająco gęsta - ogólnie git w porównaniu z tym co było, no i życzę żeby jeszcze się zagęszczało

Szkoda że nie masz zdjęcia linii z przodu przed, było by fajne porównanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...