free web hit counter Skocz do zawartości
kubas782

Dr. Maral - 26 lat - 12.12.17 - 4100 graftów.

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem na tym etapie, czyli 4 msc masz większy orogres niż miałem ja więc będzie bardzo dobrze.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz jakoś wyjaśnić gdzie kupić jak stosować

W necie wszystko jest :P nie wiem czy pomaga, stwierdziłem że na czas odrostu będę brać jako wspomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące i 10 dni. Coraz lepiej, z dnia na dzień jest duża poprawa, co niewątpliwie mnie cieszy

Zdjęcia w dziennym świetle, wiadomo, efekt na zdjęciach w dużej mierze zależy właśnie od światła, dlatego wrzucam foty robione w mniej więcej podobnych warunkach

Przez ostatni miesiąc baaardzo duży progres.

 

Dla kogoś kto nie miał włosów nawet taka zmiana to ogromna poprawa.

 

W weekend widzieli mnie znajomi, którzy ostatnio widzieli mój łeb na sylwestra. Byli w szoku, że tak dobrze to wygląda.

Jestem ciekaw ile urośnie przez najbliższe 3 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj widać co znaczy linia i jaką robi różnicę bo nie oszukujmy się góra na razie jest rzadka, zresztą tak jak u mnie Powinno być coraz lepiej szkoda, że nie dorzucasz blokera to efekt byłby jeszcze lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, góra jest rzadka jeszcze, ale i tak poprawia się praktycznie z tygodnia na tydzień.

Linia jest już w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to co jest teraz już jest zadawalające

Wreszcie mogę sobie zrobić fotę na imprezie i móc patrzeć się na swoją facjatę. Jest to naprawdę ogromny komfort psychiczny.

Przed zabiegiem nosiłem włosy 5-7cm i wyglądałem jak stary dziad. Teraz 2cm i jest spoko.

Zaraz człowiek się czuje 5 lat młodziej

 

Tak, trochę mi się zaczęło siwieć w ostatnim roku. Jak to mawiają: jak nie urok to sraczka Wolę jednak być siwy niż łysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-6 miesiąc to okres, kiedy się najwięcej dzieje. U mnie chyba też tak jest, bo od 4 miesiąca łeb zaczął się zagęszczać szybko.

Wiadomo, że jeszcze to wszystko jest w nieładzie, ale wszystko zmierza chyba ku dobremu

Troche dziwne, że tył idzie szybciej jak przód, gdzie było sadzone gęściej, no ale znowu za grzywką miałem pusto. Zobaczymy co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie mogę sobie zrobić fotę na imprezie i móc patrzeć się na swoją facjatę.

 

Póki co też mam z tym problem, także dobrze wiedzieć, że komuś się pod tym względem poprawiło. Trzymam kciuki za dalszy odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz zapodać zdjęcie donoru najlepiej przy krótkich włosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli mówiąc krótkie włosy

Teraz mam około 1cm-1,5cm z boku i z tyłu. Wiadomo, przy krótkich wygląda to trochę gorzej, ale jak na pobranie 4000 graftów nie wygląda to źle. Otoczenie nawet po dokładnym przyjrzeniu się mojej głowie mówi, że prześwitów żadnych nie ma i że donor wygląda naturalnie. Ja przerzedzenie oczywiście widzę, ale szczerze to wolę wyglądać tak, niż mieć gęsty tył i nic na górze

Ten jasny pasek z tyłu na dole w rzeczywistości tak nie wygląda, aparat coś przekłamuje :P

Zdjecia robione w świetle dziennym, naturalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po HT myłeś całą głowę czy tylko biorcze miejsca.

Co robiłeś gdy donor szczypał kilka dni po HT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczypanie to jeszcze nic. Mnie donor przez 2 tygodnie tak bolał że bez tabletki nie było mowy żebym zasnął. Ból co dziwne zaczął się ok 4,5 dnia po zabiegu i miałem tak zarówno po pierwszym jak i drugim razie. Potem po ok. 14 dniach ból (palący, naprawdę mocny) kompletnie ustąpił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie o dziwo nic nie bolało. Czasami szczypało to podrapałem, ale tak delikatnie. Myłem głowę zaraz następnego dnia, ale tylko donor. Obszar biorczy chyba po 4 dniach z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...