free web hit counter Skocz do zawartości
kubas782

Dr. Maral - 26 lat - 12.12.17 - 4100 graftów.

Rekomendowane odpowiedzi

5,5 miesiąca. Sporo się dzieje, włosy sobie rosną. Na fotach widać jak dużo zależy od światła. Jedna fota góry w świetle dziennym, a druga w zaciemnionym pomieszczeniu w mieszkaniu. Dodatkowo fota przodu w świetle dziennym.

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wrzuć foty w tym samym układzie z cabokami.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapusc dłuższe włosy to będzie to lepiej wyglądać. Wygląda ok ale jeśli będzie tak jak u mnie to między 6 miesiącem a obecnie prawie 8 niewiele się już działo, oczywiście nie musi tak być u Ciebie i życzę żeby nie było. Jeśli jednak tak będzie to myślę że troche dłuższe włosy zaczesane na bok pozwolą Ci zamaskować prześwity.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie zapuszczania na razie podcinałem górę co chwilę jak jakieś włosy się gdzieś wyróżniały na długość. Zobaczymy co z tego wyjdzie, sporo włosów jest jeszcze bez koloru, cienkie, szczególnie za grzywką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapusc dłuższe włosy to będzie to lepiej wyglądać. Wygląda ok ale jeśli będzie tak jak u mnie to między 6 miesiącem a obecnie prawie 8 niewiele się już działo, oczywiście nie musi tak być u Ciebie i życzę żeby nie było. Jeśli jednak tak będzie to myślę że troche dłuższe włosy zaczesane na bok pozwolą Ci zamaskować prześwity.

z tym zapuszczaniem to ostrożnie bym podchodził bo ja zapuściłem i im dłuższe włosy to często jest tak że może właśnie podkreślać prześwity, utwierdziło mnie tu paru użytkowników jak i moi znajomi. Jutro ide do fryzjera i zobaczymy jak będzie w krótkich?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzywka z przodu wygląda fajnie, jak i linia, korona już się pewnie mocno nie zagęści bo widać, że bardzo, bardzo rzadko były sadzone tam grafty. Najlepszą strategią byłby zabieg dogęszczenia i koniecznie jakiś bloker jeżeli chciałbyś uzyskać efekt wow porównując do stanu początkowego. Natomiast czytałem, że masz zamiar starać się o dziecko więc bloker odpada w tym momencie.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zrobię 2 zabieg za 2-3 lata. Wtedy zobaczę czy lysienie się posunie bardziej i na ile będę mógł sobie pozwolić. I tak źle nie jest, jak na takie lysienie, które miałem myślę że nie mogę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem foty od Marala i zrobiłem małe porównanie. Chyba źle nie jest jak na takie byle co na głowie zaraz przed zabiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebo a ziemia.. z wianuszka na głowie zrobił się gąszcz lasów amazonki w okresie pory deszczowej , spróbuj posypać nanogenem to będzie jeszcze lepiej.


hair mogged baldcel

 

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niebo a ziemia.. z wianuszka na głowie zrobił się gąszcz lasów amazonki w okresie pory deszczowej , spróbuj posypać nanogenem to będzie jeszcze lepiej.

Często to słyszę...czy duże łysienie wymaga nanogenu nawet przy dużym przeszczepie?

Właśnie miałem patrzeć czy na wykopie wrzuciłeś foto muszę powiedzieć że jest super,jak na 4100 graftów i takie łysienie jest bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko wyszło, tak sobie myślę że jakby jeszcze ze 2000 dołożyć byłoby miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i takie łysienie jest bardzo fajnie.

 

Że co ? Łysienie jest bardzo fajne ? Dobrze ja to odczytałem ? kuhwa mać...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
i takie łysienie jest bardzo fajnie.

 

Że co ? Łysienie jest bardzo fajne ? Dobrze ja to odczytałem ? kuhwa mać...

Oślepłem, Oślepłem czy jeszcze kiedyś zagram na skrzypcach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie to wszystko wyszło, tak sobie myślę że jakby jeszcze ze 2000 dołożyć byłoby miodzio

Dołożymy, dołożymy Ale za 3-4 lata myślę. Zobaczę, czy przypadkiem łysienie nie posunie się dalej w kierunku NW6 np (wątpie, bo rodzinnie nikt aż tak nie łysiał), mam też trochę inne wydatki. Na razie to co jest wystarczy, bo to i tak dla mnie olbrzymia zmiana. Poza tym do pełnego odrostu jeszcze pół roku, gorzej już na pewno nie będzie, może być tylko troszkę fajniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała relacja z odrostu przodu.

3 miesiace po,

4,5 miesiąca po,

5 miesięcy po,

6 miesięcy po.

Przód wygląda bardzo, bardzo fajnie. Tył się dalej zagęszcza, myślę że mogę być zadowolony biorąc pod uwagę stan wyjściowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko a daj jeszcze fote od góry


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie góra z dziś. Światło dzienne, naturalne. Myślę, że jest w porządku, tam na środku tydzień w tydzień się poprawia, sporo małych i bezbarwnych włosów tam widzę.

Przód jest naprawdę super, a też widzę jeszcze ciągle wyrastające małe włoski z przodu.

Przód wyrósł na tą chwilę praktycznie tak jak posadzono. Tak mi się przynajmniej wydaje po gęstości. Tył i korona faktycznie dłużej odrasta. Na cuda już tam nie liczę, 2 zabieg będzie potrzebny, ale na razie niesamowicie cieszę się z tego co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny efekt. Stan miałeś dosyć kiepski a efekt naprawdę super. Góre możesz zawsze podsypać mikrowłóknami i nie speszyć się z dogęszczaniem. Fajnie, że tak to u Ciebie wyszło, trzymałem kciuki.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan to ja miałem tragiczny dlatego uważam, że jak na stan początkowy to jest bardzo fajnie. Ludzie robią już na tą chwilę wielkie oczy kiedy mnie widzą, a to chyba jest najlepsza informacja nanogenem w sumie nie sypalem, bo mam prawie 190cm i nawet na codzień nie widzę tej rzadszej góry

A drugi zabieg...kiedys tam się zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...