free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Dr.Maral [2400 graft] 29.06.18 (Matrix) 24 lata

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosyć podobna linie do Ciebie i podobny wiek (27 lat) Też po przeszczepie, zaokrąglona i dość wysoko położona (również dość wysokie czoło). Od siebie mogę Ci polecić by pójść do dobrego barbera i regularnie co 2 tygodnie podcinać (cieniować boki i tył na bardzo, bardzo króciutko (praktycznie na ZERO), a górę regularnie zostawiać w ok. 3cm). Zauważyłem,że chyba taka fryzura po przeszczepie wlosow (przynajmniej w moim przypadku) wyglada najkorzystniej. Na górę wlosow użyj sobie jakaś dobrą matową pomade by troszkę pogrubic wlosy i nadać im objętości, psiknij sobie też jakimś lakierem i całość sobie tak potargaj w lekki bałaganik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt rzeczywiście podobna ale wydaje mi się że u Ciebie troszkę lepsza, u mnie jest taki problem że włosy naturalnie mi się kręcą dlatego całe życie chodziłem w krótkich, efekt jest taki że z prawej strony robi mi się takie " gówno" widać to na ostatnich zdjęciach w kurtce 4f i nie mam jak tego zmienić bo jest tam za mało włosów jakby od dołu. Jedyna możliwość u mnie to dłuższe włosy i zaczeska na prawo i to mnie niesamowicie wkurwia.

 

U Ciebie efekt i fryzurka bardzo fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt klasa, tylko biorąc pod uwagę jaki obszar miałeś robiony i jaka gęstość to nie mogło być innego efektu 1750/25 = 70 graftów/cm2 czyli praktycznie zbliżona do naturalnej, aż dziw że Maras taką zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że rodzaj wlosow masz spoko. Odpowiednie strzyżenie, dobór kosmetykow, stylizacja, dobra szczotka/grzebień i umiejętność operowania suszarka - co jest bardzo ważne w stylizacji i ogólnej poprawy wyglądu wlosow i przede wszystkim nie robienie zaczesek tylko odsłonięcie linii wlosow i efekt na pewno będzie dużo lepszy.

 

Ja na początku spędzałem w łazience nawet po 30-60 minut żeby nauczyć się dobrze operować suszarka, szczotka itp. Teraz zajmuje mi to Max do 5-10minut i fryzura gotowa.

 

Próbowałeś jakiejś dobrej pasty/pomady? (Nie takie za 10-15zl)? Tylko takie dobrej firmy typu Uppercut/Clayrite/Reuzel itp?

 

U mnie wlosy po umyciu bez stylizacji, zaczesane też wyglądają kiepsko w dodatku są oklapłe bo mam mega cieniutkie wlosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem i nie mam nawet zamiaru.

Takie włosy jakie masz na sucho chciałbym mieć dla mnie jest spoko, w życiu nie będę takich miał z taką chujowa linia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekt klasa, tylko biorąc pod uwagę jaki obszar miałeś robiony i jaka gęstość to nie mogło być innego efektu 1750/25 = 70 graftów/cm2 czyli praktycznie zbliżona do naturalnej, aż dziw że Maras taką zrobił.

 

Nie ma szans na 70 FU/cm2 wystarczy spojrzeć na zdjęcia i sadzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam rozumiec ze maral narysowal ci linie zrobil przeszczep a Ty napisales mu ze linia Ci sie nie podoba za wysoka i on za free ci chce obnizyc? Zloty czlowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , cala drama sie kupy nie trzyma i jest tylko po to chyba zeby grac na naszych emocjach. Az dziw bierze ,ze Maral chce cokolwiek poprawiac skoro pacjent nie protestowal przy rysowaniu linii wlosow To troche robienie czarnego PR bez jakiegokolwiek powodu co jest nie fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie kuźwa nie pitolcie, bo nawet zakładając że Matrix nie bardzo potrafi posługiwać się angielskim (a tureckim pewnie w ogóle), to kręcenie głową w lewo i prawo, na całym świecie jest znakiem kategorycznego sprzeciwu i zaprzeczenia.

A o tym jak to lekarz i jego personel potrafi osaczyć człowieka który jest tam sam, w dodatku w stresie związanym z zabiegiem, zmęczony podróżą, i słaby komunikatywnie, to pisałem o tym już parę postów wcześniej!

 

Uważam że zmuszono go (inaczej nazywając sterroryzowano) go podjęcia decyzji zgodniej z widzimisię lekarza, a nie zgodnej z jego wolą i ostatecznego przytaknięcia! - CO JEST NIEDOPUSZCZALNE!

 

Ponadto:

 

Nazywanie głupkiem pacjenta nie jest na miejscu na pewno. A to że zgodził się zrobić poprawkę to łaski nie robi bo nie ma wyłączności ani monopolu na HT. - Prawo rynku, nie podoba mi się idę gdzie indziej.

 

-- 12 lut 2019, 12:40 --

 

To troche robienie czarnego PR bez jakiegokolwiek powodu co jest nie fair.

 

Weź nie majacz kuźwa, bo to co odwalają nieraz lekarze od HT względem pacjentów swoich to jest zwyczajny terror i jest poniekąd tym samym co przeładowanie AK47, wymierzenie w łeb i gadka ''albo robisz tak jak chcemy, albo kula w łeb'', tylko w innej i łagodniejszej postaci.

 

I weź nie mów , że nie ma tutaj jakiegokolwiek powodu i jest nie fair mówienie o tym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co te emocjonalne wycieczki ? w twoim wywodzie nie ma logiki , tylko emocje. Tutaj piszemy o tym konkretnym przypadku a nie o ogole przeszczepow wiec nie rozmieniajmy tematu na drobne bo to temat rzeka i rzczywistoscia jest ze nie wszyscy sa ok tak samo jak nie wszyscy sa zli bla bla bla.

Gosc nie znal ANG i nie potrafil sie z lakarzem komunikowac i tyle , lekarz zaproponowal ,,zloty srodek'' biorac pod uwage ze on jeszcze polysieje i nie uslyszal stanowczego NIE ! wiec zrobili jak lekarz powiedzial - cala filozofia. Swoja droga , jak mozna jechac na tak istotna operacje gdzie nie moze byc pomylki bez jakiejkolwiek asysty kogos kto dobrze wlada angielskim ? mozna zabrac kolege , ciocia , brat , siostra czy nawet sa przeciez posrednicy ktorzy za jakas oplata beda asystowali i tlumaczyli itp. Potem placz ze lakarz zly bo ja nie umiem po ANG sie komunikowac i bede liczyl ze lekarz zrozumie mnie telepatycznie :/ ludzie badzmy powazni.

 

I jeszcze to ,,zmuszanie '' sluchaj , jak sie prowadzi biznes to takie praktyki to najszybsza droga zeby samemu sie wywalic z rynku , w szczegolnosci ze konkurencja jest tam ogromna. Nie ma w tym zadnej logiki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim za to jest logika, a emocje z nietolerancji terroru i terrorystów to chyba normalne.

 

-- 12 lut 2019, 13:14 --

 

lekarz zaproponowal ,,zloty srodek''!

 

A Matrix się na to wyraźnie nie chciał zgodzić, tylko nie wiedział już jak ma to wyrazić przecież nie pobije lekarza w klinice.

 

Tak, też uważam że Matrix jest sobie sam winny, że nie zabrał ze sobą tłumacza, jednak wina lekarza też jest.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju , najwyrazniej mowa ciala Matrixa nie byla tak dosadna jak sie tobie wydaje . Swoja droga to zabawne ,ze sie klucimy o to , jak na migi ktos powinien tlumaczyc lekarzowi jaka i dlaczego linie wlosow chce uzyskac - przeciez to jest komedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie , cala drama sie kupy nie trzyma i jest tylko po to chyba zeby grac na naszych emocjach. Az dziw bierze ,ze Maral chce cokolwiek poprawiac skoro pacjent nie protestowal przy rysowaniu linii wlosow To troche robienie czarnego PR bez jakiegokolwiek powodu co jest nie fair.

 

Albo jesteś walnięty albo masz niesamowite problemy ze wzrokiem. Proponuję również cofnąć się do szkoły podstawowej, tam dowiesz się co to jest czytanie ze zrozumieniem. Widzę że przeczytałeś 2 ostatnie strony tematu i JUŻ WSZYSTKO WIESZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga to zabawne ,ze sie klucimy

 

Ja się z Tobą nie kłócę, tylko wyrażam swoje opinie o tym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie , cala drama sie kupy nie trzyma i jest tylko po to chyba zeby grac na naszych emocjach. Az dziw bierze ,ze Maral chce cokolwiek poprawiac skoro pacjent nie protestowal przy rysowaniu linii wlosow To troche robienie czarnego PR bez jakiegokolwiek powodu co jest nie fair.

I przy okazji weź słownik ortograficzny

 

Albo jesteś pierdolnięty albo masz niesamowite problemy ze wzrokiem. Proponuję również cofnąć się do szkoły podstawowej, tam dowiesz się co to jest czytanie ze zrozumieniem. Widzę że przeczytałeś 2 ostatnie strony tematu i JUŻ WSZYSTKO WIESZ

 

-- 12 lut 2019, 13:24 --

 

Ja pokazywałem jaka ma być linia na zdjęciach i na żywo, oni na żywo się nie zgodzili - Koniec tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pokazywałem jaka ma być linia na zdjęciach i na żywo, oni na żywo się nie zgodzili - Koniec tematu

 

Niektórym nie wytłumaczysz, ani łopatologicznie, ani we wszystkich znanych językach świata (także w migowym), mówiłem Ci o tym.

 

Zrób sobie tę linię jaką chcesz, jak Ci następy odmówi idź do następnego i tak dalej aż trafisz. Następnym razem jednak gdybyś jechał za granicę zrobić HT to bierz tłumacza.

I jeśli będziesz zadowolony z zabiegu i linii oraz ogólnie ze wszystkiego, to po prostu olej to forum tak jak wielu.

 

Tyle ode mnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzi sie tyle relacji na forach zagranicznych gosci w podobnym wieku do twojego gdzie im bez problemu obnizaja linie u Marala , u Balwiego i innych a akurat u ciebie byl problem. Nie bede wiecej sie wdawal w ten temat bo cala drama to slowo VS slowo i mozna to ciagnac przez nastepny rok. Najlepiej napisz dosadnie do Marala ,,dlaczego Pan zrobil mi inna linie niz jak chcialem u Pana w gabinecie , jestem niezadowolony itp ? '' i zobaczymy jak sie od do tego odniesie.

 

ps; czytalem twoj temat juz wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej napisz dosadnie do Marala ,,dlaczego Pan zrobil mi inna linie niz jak chcialem u Pana w gabinecie , jestem niezadowolony itp ? '' i zobaczymy jak sie od do tego odniesie.

 

 

Czy ty jesteś na prawdę głupi? Maral już się odniósł co do tego zarówno wtedy podczas zabiegu , jak i po.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzi sie tyle relacji na forach zagranicznych gosci w podobnym wieku do twojego gdzie im bez problemu obnizaja linie u Marala , u Balwiego i innych a akurat u ciebie byl problem. Nie bede wiecej sie wdawal w ten temat bo cala drama to slowo VS slowo i mozna to ciagnac przez nastepny rok. Najlepiej napisz dosadnie do Marala ,,dlaczego Pan zrobil mi inna linie niz jak chcialem u Pana w gabinecie , jestem niezadowolony itp ? '' i zobaczymy jak sie od do tego odniesie.

 

ps; czytalem twoj temat juz wczesniej

Przecież napisałem!!!!

 

-- 12 lut 2019, 13:40 --

 

Najlepiej napisz dosadnie do Marala ,,dlaczego Pan zrobil mi inna linie niz jak chcialem u Pana w gabinecie , jestem niezadowolony itp ? '' i zobaczymy jak sie od do tego odniesie.

 

 

Czy ty jesteś na prawdę głupi? Maral już się odniósł co do tego zarówno wtedy podczas zabiegu , jak i po.

 

 

On jak stare baby, nie zna sprawy ale komentuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie ma twojego posta do niego , tylko jego odpowiedz , chyba ze nie moge znalesc . Rozumiesz roznice w tym ze piszesz komus ze cie oszukano i nie zrobiono to czego chciales w jego gabinecie VS pisanie ze nie do konca jestes zadowolony z koncowego wyniku ? to pierwsze zaklada ze oni cie nie sluchali i mozna powiedziec ze oszukali cie a drugie moze oznaczac ze miales troche inna wizzje koncowego wyniku przeszczepu a rzeczywistosc okazala sie inna . Moje wpisy w tym temacie dotycza twojego domniemanego braku w komunikacji z nim przez przeszczepem bo wielu gosci mialo obnizona linie i to nawet az za bardzo wg mnie biorac pod uwage ich wiek a u ciebie jakos tak dziwnie jest , nikt cie nie slucha i wszyscy sa winni tylko nie ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ty ku*wa rozumiesz że niektórzy lekarze są terrorystami i to w tym cały szkopuł i tylko w tym ?

 

Matrix, może się wstydzi albo boi tak napisać, ale ja nie przebieram w słowach kiedy znajdują one wręcz idealne zastosowanie w określeniu. innymi słowy, nazywam rzeczy po imieniu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz napisac ze jest terrorysta jezeli rzeczywiscie nie zrobil tego co Matrix chial ,ale wlasnie o to chodzi ze nie ma na to dowodow . Jak Maral potwierdzi ,ze np czasami robi celowo cos wbrew woli pacjetow bo mysli ze tak jest lepiej itp itd to mozna go nazywac terrorysta , narazie nie ma na to zadnych dowodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że są, bo Maral wyraźnie powiedział że taka linia jest głupia i kobieca, mimo że sam ma *uj prostą jak od garnka. I to to było powodem odmowy!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie że są, bo Maral wyraźnie powiedział że taka linia jest głupia i kobieca, mimo że sam ma *uj prostą jak od garnka. I to to było powodem odmowy!

 

Dokładnie tak, napisał również że nie zrobił mi takiej Lini na miejscu bo jest ona nienaturalna ale jeżeli teraz jestem niezadowolony i chce zniszczyć swoją głowę to zrobi mi taka głupia linie jaka chciałem za darmo

 

-- 12 lut 2019, 14:15 --

 

Mozesz napisac ze jest terrorysta jezeli rzeczywiscie nie zrobil tego co Matrix chial ,ale wlasnie o to chodzi ze nie ma na to dowodow . Jak Maral potwierdzi ,ze np czasami robi celowo cos wbrew woli pacjetow bo mysli ze tak jest lepiej itp itd to mozna go nazywac terrorysta , narazie nie ma na to zadnych dowodow.

 

Poczytaj sobie tematy od Marala bo jest już tutaj kilka osób którym odmówił alvo zrobił wyżej względem tej co mieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...