free web hit counter Skocz do zawartości
maxik

Maral 26.11.2018 zageszczenie+obnizenie linii wlosow+zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Moj problem z wlosami pojawil sie w wieku 27 lat. Zaczely mi stopniowo sie przerzedzac (rzadkie i cienkie wlosy ma moja mama wiec odziedziczylem sprawe po niej).

 

Teraz w wieku 34 mam juz przeswity z ktorymi nie czuje sie komfortowo. Chcialbym to zmienic i za 5 dni pojawie sie w klinice Marala na ZAGESZCZENIE + OBNIZENIE LINII WLOSOW + ZAKOLA.

 

Co chce u niego zrobic:

1.Zagescic przod

2.Obnizyc 4mm albo tylko zagescic linie wlosow

3.Wypelnic zakola

 

I pytania:

1.Czy lepiej tylko zagescic przod czy tez obnizyc linie o 4mm? Powiem ze boje sie ze nie bedzie to wygladac naturalnie i nowa linia bedzie miala slabe zageszczenie

2.Czy sadzicie ze Marala technicy sa w stanie wsadzic przeszczepione wlosy w ten moj przerzedzony przod? Jest to wykonalne? NIe wiem czy wsadzanie mieszkow nie uszkodzi tych ktore juz tam sa.

3.Jak sadzicie, jakie szanse na powodzenia przeszczepu mam? W sumie niechcialbym miec linii wlosow ktora wyglada nienaturalnie- tzw. pluggy hair (aczkolwiek mam cienkie wlosy wiec to minimalizuje efekt)

 

 

Bede dokumentowac moj zabieg dosc czesto wiec kazdy bedzie mogl zobaczyc rezultaty.

Zdaje sobie sprawe ze nie mam zbyt idealnych wlosow na przeszczep (cienkie i rzadkie) ale zobaczymy co da sie z tego uzyska. Maral zaproponowal 3tys graftow. Sadze ze realne bedzie jakies 2tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy sadzicie ze Marala technicy sa w stanie wsadzic przeszczepione wlosy w ten moj przerzedzony przod? Jest to wykonalne? NIe wiem czy wsadzanie mieszkow nie uszkodzi tych ktore juz tam sa.

 

 

Popatrz na relacje zabiegow u Marala z tego forum, a uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie czyli wymienia Ci wiekszosc pozostalych wlosow na grafty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii nue nadajesz sie do Marala. Pomyśl nad lepszym co się dobrze uzupełni zarzecza albo nawet obniży linie.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaje sie. I to nawet na obnizenie. Nie nadaje sie ten, co ma geste natywne wlosy i chce obnizyc linie. Przy gestosci jaka sadzi Maral nie bedzie az takiej roznicy w gestosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maral odpada. Nie robi typowego zagęszczania. Tak jak ktoś napisał wymieni ci to co zostało na to co wytarga z donoru. Szkoda ryzyka. U Marala robią 4k graftów w 8 godzin a to oznacza że pierdolą szukanie miejsc pomiędzy włosy które masz a sadzą fale dunaju jak leci. Ja bym się zastanowił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jakie sa techniki zageszczania? Czy nie wsadzaja graftow z tylu glowy miedzy to co jeszcze mam z przodu na glowie?

Wyobrazalem sobie ze po prostu mi zrobia zakola i zageszcza przod z jakies 3mm poprzez dolozenie graftow miedzy rozrzedzone wloski juz istniejace. I bede wtedy happy.

 

Co do Marala, Koray (tu ladne linie rzezbi ale problem z zageszczeniem) i Cinika to nie ma chyba zbyt duzej roznicy. Wszytsko to samo a i tak moim zdaniem to od szczecia zalezy (niestety) jakie beda rezultaty.

Maral jest najlepiej udokumentowany, Ciniki i Koray ma jakies 50% mnie recenzji. I nie patrze na te zagraniczne bo tam to polowa to sa Fejki.

 

Moim zdaniem moja sytuacja nie jest taka zla bo totalnie lysy nie jestem wiec ogolnie zageszczenie to chyba latwiejsze jest niz totalnie z lysego robic czupryne.

 

Troche sie boje ze beda double hair graft ale u Marala w sumie to tragicznie z tym nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się właśnie wydaje, że dużo łatwiej jest wszczepić grafty w łysą jak kolano glacę, niż pomiędzy włosy. Wymaga to przecież dużo większej precyzji i skupienia, aby nie zniszczyć włosów natywnych.

 

Co do Twojego pytania o obniżenie linii włosów o 4mm. Ciekawy jestem, czy Maral się w ogóle na to zgodzi. Przykład jednego z forumowiczów pokazuje, że nie tylko nie chcą się zgodzić na obniżenie linii, ale nową linię robią wyżej od naturalnej!


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem moja sytuacja nie jest taka zla bo totalnie lysy nie jestem wiec ogolnie zageszczenie to chyba latwiejsze jest niz totalnie z lysego robic czupryne.

 

Akurat odwrotnie jeśli chodzi o tę sztukę samą w sobie. I tak jak napisali, lekarz który w tym nie ma praktyki oraz doświadczenia na co dzień po prostu ''wymieni włosy na tym obszarze'' albo nawet jeśli nie będzie miał takiego zamiaru to będzie miał w dupie żeby dokładnie sadzić pomiędzy natywami. Zwłaszcza w taniej klinice gdzie pacjentów przerabiają masowo niejako na akord.

 

Natomiast jeśli masz na myśli fakt ograniczeń donorowych to tak, lepiej robić taki przypadek jakim jesteś niż całkiem łysy.

 

No wlasnie jakie sa techniki zageszczania?

 

Poczytaj o microFUE, DHI, implanter pen, Technika zwykłego FUE w rękach doświadczonengo lekarza w dogęszczaniu też się sprawdza, lecz niestety wszyscy bardziej renomowani lekarze w dogęszczaniu są drożsi.

 

Jeżeli chcesz na prawdę osiągnąć efekt o jakim mówisz, to odradzam Marala oraz wszystkie budżetówki z Turcji, a jeśli już coś z Turcji patrząc pod tym względem to może lepszy będzie Kesser albo Demirsoy.

 

Czy nie wsadzaja graftow z tylu glowy miedzy to co jeszcze mam z przodu na glowie?

 

Wsadzają grafty pobierane z tyłu z obszaru tzw. donoru, między to z przodu co jeszcze masz, jednak to bardziej skomplikowane niż w tej chwili myślisz, a tani lekarze przerabiający pacjentów na akord mają to zwyczajnie w dupie aby się z tym bawić i martwić o to czy nie uszkodzą istniejących jeszcze natywów - o czym też inni starają Ci się tu powiedzieć.

 

 

A mi się właśnie wydaje, że dużo łatwiej jest wszczepić grafty w łysą jak kolano glacę, niż pomiędzy włosy. Wymaga to przecież dużo większej precyzji i skupienia, aby nie zniszczyć włosów natywnych.

 

Co do Twojego pytania o obniżenie linii włosów o 4mm. Ciekawy jestem, czy Maral się w ogóle na to zgodzi. Przykład jednego z forumowiczów pokazuje, że nie tylko nie chcą się zgodzić na obniżenie linii, ale nową linię robią wyżej od naturalnej!

 

 

Dokładnie tak.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Maral i Cinik to to samo. Technicy robia robote i zalezy w sumie od szczescia jak co wyjdzie.

 

Czego bym nie chcial to slaba gestosc jak na PRZYKLADOWYM zalaczonym zdjeciu:

Dlatego nie bede prosic o obnizenie linii wlosow tylko o zageszczenie tego co mam + moze wypelnic zakola ale nie za duzo.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz przychodzi gość zrobi za 10 tysków pln przeszczep wygląda fajnie, myślisz o 10 tysków i bede miał fajne włosy, przychodzi drugi od tego samego no i dupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po zabiegu. Niestety kuźwa się wkurwiłem. Dwie osoby mnie robiły. Babka brunetka i jakiś koleś. Babka prawa stronę, mega skupiona, a lewa robił jakiś chlopak. W ciągu 2h15min wszczepiania graftow kobieta była bardzo profesjonalna i nigdzie nie wychodziła. Ten chłopak wyszedł sobie kilka razy na ok 30min. Po zabiegu widzę że chłopak przez to że nie robił roboty non stop, to mam z jego strony mniej graftow. Odjebal robotę chyba.

 

Będzie widać różnicę w zagęszczeniu? Oczywiście list do Marala z complainem ale oczywiście mnie zbyli jakimiś głupotami że to nic nie będzie widać.

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście to bardzo nie profesjonalne skoro cały czas wychodził w tym jak twierdzisz, raz na pół godziny. Zabieg myślę że wygląda ok, ile miałeś graftów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tyg po zabiegu.

 

Martwie sie ze gestosc bedzie na tyle niska ze bede musial isc na drugi zabieg. No nic. czekam kolejne 4 miesiace na rezulataty.

Nowe wloski zaczynaja wypadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie jest źle, dobrze to wygląda. Trzeba brać też pod uwagę że zapewne w między czasie już trochę włosów wypadło. Będzie dobrze moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update po 1 miesiacu po zabiegu. Jestem wnerwiony za kazdym razem jak patrze na spierdzielona lewa strone. Na tym etapie zaluje ze poszedlem do Marala. Prawa strona jest superowa- jestem narazie zadowolony z umieszconych graftow i zageszczenia. Lewa to porazka.

 

Coz, trzeba byc cierpliwym i moze sie cud zdarzy ale watpie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawe i lewe robisz w zupełnie innym oświetleniu, także nie ma co porównywać. Spokojnie trzeba zaczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...