free web hit counter Skocz do zawartości
maxik

Maral 26.11.2018 zageszczenie+obnizenie linii wlosow+zakola

Rekomendowane odpowiedzi

pisalem wielokrotnie na forum u jakiego partacza robilem, uzyj wyszukiwarki zapewne Andzej uczyl sie tak naprawde u niego jak wszyscy Polscy spece

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxik, kto tak nabluzgał na Maral'a pod filmikiem z zabiegu Karola na yt, bo podobno nie Martix ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznaje sie

 

Sam niedlugo wrzuce filmik masakrujacy Marala. Tak zeby ludzie na tej planecie poznali prawde co jego klinika oferuje... Ze na 10 zabiegow moze 2 sa do zaakceptowania...

 

Film Karola:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyznaje sie

 

Sam niedlugo wrzuce filmik masakrujacy Marala. Tak zeby ludzie na tej planecie poznali prawde co jego klinika oferuje... Ze na 10 zabiegow moze 2 sa do zaakceptowania...

 

OOOOhhhhoooo, to niech Bóg ma w opiece doktora Przybylskiego, jakby coś poszło nie tak, albo jakbyś nie był zadowolony...

 

Oczywiście życzę jak najlepiej, jednak jestem pewien, że w razie takiej sytuacji doktor ten, zmienił by zdanie co do jego ''największego fana''...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownywanie Przybylskiego do Marala jest wysoko krzywdzace dlatego pierwszego.

 

Przybylski:

- nie obiecuje cudow

- zamiast wyrazenia maximum density, podaje ile potrafi zmiescic graftow na cm2

- sam wykonuje zabieg, a nie technicy

- Andrzej nie obraza sie na zadane pytanie

- Nie wyzywa od debili i idiotow (albo wszystko jeszcze przede mna)

- ponoc liczy wsadzane grafty. Do zweryfikowania. Maral niby wsadzil 3tys graftow ale okazalo sie ze moze byc o jakies 1.5tys mniej. Gestosc sama pokazuje ile tego moglo byc

- ma chyba lepszy stosunek udanych do nieudanych zabiegow. Maral to masowka.

 

Poprawcie mnie jesli sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może lepszy w sadzeniu graftów od Maral'a, nie wiem nie będę się kłócił, sam zweryfikujesz po zabiegu.

 

Tylko Andrzej ma jedną wadę, mimo, że próbuje być najlepszym lekarzem w Polsce i wprowadzić tu jakiś światowy poziom HT, ma nadal czysto polaczkową mentalność z wysyłaniem do psychiatry klientów czy potencjalnych klientów, (niczym Piotr konsultant kliniki HDC) oraz uprawia dyskryminację niektórych ludzi. A dodatkowo potrafi być bezczelny - jak to lekarze w ogóle w tym kraju.

 

-- 21 wrz 2019, 15:14 --

 

Maral niby wsadzil 3tys graftow ale okazalo sie ze moze byc o jakies 1.5tys mniej. Gestosc sama pokazuje ile tego moglo byc

 

A co do tego, to wielu ludzi mówi o tym nawet na tym forum, że na efekt użytej liczby graftów na dany obszar w tureckich klinikach trzeba mieć poprawkę, bo w pośpiechu i masówce niszczą dużo graftów.

 

Czyli np. jeśli HT w tureckiej klinice jest zrobione na 3000 graftów to efekt końcowy będzie taki jakby było wszczepione tylko 2000 w lepszych klinikach (zachód Europy lub USA/Kanada).

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety od przyplywu kasy i swiadomosci, ze jest sie dobrym- SLABI ludzie staja sie nie raz chamscy i bezczelni. Mysla ze duze konto daje im prawo do braku granic.

W krajach bardziej rozwinietych gdzie minimalna krajowa to zalozmy 5tys zl- wciaz bylby bogaty, ale wsrod wielu innych bogatych- wiec niebylby juz takim super kozakiem i ego moze nie byloby tak duze. Mieszkalem w UAE a teraz w UK wiec co nieco widzialem.

 

Swoja droga duzo jest debili, ale nie nalezy wszystkich wrzucac do jednego wora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie do końca chodzi o pieniądze i jego status finansowy, choć to na pewno przyczynia się do wzrastania poziomu chamstwa i ignorancji, oraz arogancji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- ma chyba lepszy stosunek udanych do nieudanych zabiegow. Maral to masowka.

 

 

szczerze to ja nie widzialem jeszcze udanego zabiegu u Andrzeja, wszystkie jego dotychczasowe sa tylko srednie nic specjalnego w nich nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srednie jest lepsze niz to co jest w Turcji.

Moj zabieg nie byl udany wic taki sredni wynik by mnie zadowolil.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Srednie jest lepsze niz to co jest w Turcji.

 

@maxik mówiąc, że robota Przybylskiego jest lepsza niż wszystkich w Turcji też wrzucasz wszystkich Turków do jednego wora (a Przybylskiego wywyższasz) i bardzo krzywdząco traktujesz wielu, bo nie zapominaj, że klinika Maral'a to jedna z najtańszych masówek tam, a poza nim, i takimi jak on, jest tam cała masa na pewno przynajmniej nieco lepszych klinik (w samej stolicy jest ich ponad 500 - jak w żadnym innym mieście na świecie) i w necie mozna zobaczyć też całą masę z co najmniej przyzwoitymi efektami po tureckich klinikach, a często też z porównywalnymi do tych z zachodu Europy.

No i na koniec jeszcze dodajmy, że Przybylski, w gruncie rzeczy uczył się głównie i przez większą ilość czasu u Koray'a Erdogan'a, czyli Turka.

 

Po prostu zraziłeś się do Turcji jednym zabiegiem, a z Przybylskim wiążesz nadzieje i jesteś optymistycznie i pozytywnie nastawiony do niego. Na razie...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zle sie wypowiedzialem. Mowilem o tych klinikach pomiedzy 2 -2500 Euro. Tych drogich nie bralem pod uwage, bo mnie nie stac

EDIT:

No wlasnie teraz sie zastanawiam czy ten Przybylski jest wart wydania 7tys zl (ponoc 800 graftow potrzebuje na zageszczenie przodu). Wiecej donoru nie znajde wiec mysle ze skapy 2x traci i jestem w trakcie researchu gdzie za niewiele wiecej bede mial wieksza pewnosc udanego zabiegu.

Macie jakies inne sugestie niz wczesniej zarekomendowany 'budzetowy' Przybylski?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych tanich masz znanego nawet na tym forum Cinik'a. (ale jak chcesz to rób u Przybylskiego, żeby nie było, że odradzam tego lekarza z powodu własnej historii z nim), i może za te same pieniądze więcej graftów by przeszczepił niż Przybylski.

Ale sam szukaj, w necie jest od *uja info i relacji oraz for, a także filmiki na yt.

 

Po prostu za 7.000 PLN nie znajdziesz nikogo dobrego w te klocki. Ta kwota, to jest już w ogóle jakimś minimum ceny w najtańszych tureckich klinikach i to jeszcze jak jest promocja. Nie chcę być wścibski ani bezczelny, ale jak na moje rozeznanie ktoś kto pracuje w UK czy pracował, jest w stanie raczej wydać na HT dużo więcej. Więc może rzeczywiście weź sobie bardziej do serca co sam napisałeś, że ''skąpy dwa razy traci''. Zwłaszcza, ze donor i grafty są bezcenne.

 

A co do donoru, to skoro miałeś pobrane 3000, to spokojnie jeszcze drugie tyle da się, a przynajmniej te 2-2,5kgr.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Srednie jest lepsze niz to co jest w Turcji

 

 

u Marala technicy wymienili Ci to co miales na przodzie, a patrzac na zdjecia bylo tam w miare gesto, dlatego efekt jest jaki jest

 

 

Andrzejo zaproponowal Ci dogeszczenie na 800 graftow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, powiedzial ze 800graftow pokryje linie wlosow na szerokosci jakis 2cm.

 

Przed zabiegiem, z powodu wypadania wlosow mialem cofniete czolo- Technicy Marala obnizyli linie czola o jakis 1cm-1.5cm.

 

Szkoda ze nie mam grubszych wlosow to moze i nie byloby tak rzadko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, powiedzial ze 800graftow pokryje linie wlosow na szerokosci jakis 2cm.

 

 

 

800 gr to on moze teraz wsadzic ale w jedno zakole a nie linie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie wiem co oni mi proponuja (Przybylski i Pietuszko). Znowu musze sie znac bardziej niz Doktorzy chirurgii estetycznej zeby cokolwiek miec zrobione poprawnie. Pojebany ten swiat Wszedzie oszukujo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po tym co tu teraz czytam, mam pytanie, czy w ogóle wiesz co to znaczy ''gęsto'' ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kurwa przecież wiadomo że tu nie chodzi o gęstość włosów żeby mieć czupryne jak George Michael tylko żeby to nie wyglądało jak kupa, na pewno jeśli będziesz chciał to Andrzej posadzi Ci więcej graftów tylko pamiętaj że donor jest ograniczony to raz a dwa to oczywiście więcej kosztuje. Sadząc u Andrzeja 800 graftów niż nie tracisz bo i tak płacisz za graft od sztuki a nie za cały zabieg bez limitu jak u Marala.

 

-- 21 wrz 2019, 17:46 --

 

A co do Twojego zabiegu Maxik to na pewno 90 % gargameli z nw7 z tego forum z zapasem donoru 6k i grubościa włosów jak świnia na dupie ten efekt by usatysfakcjonowal i wychwalaliby Marala pod niebiosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxik zobacz http://forum.alviarmani.com/Topic1093-12-1.aspx

 

Lekarz lekarzowi nie równy nie...?

 

A widziałeś takie dogęszczenia pomiędzy wieloma istniejącymi włosami ?

 

6.jpg

womens-hair-transplant-los-angeles5-jpg.68138

11.jpg

 

I to po taniości w Indiach.

 

A na koniec wróćmy jeszcze do Armaniego.

 

Zobacz jakie dogęszczenia Alvi Armani robił i jakie linie osiągał przy dość *ujowym stanie. I koleś może żelować włosy po HT i nie wygląda to po nażelowaniu jak 5 włosów na krzyż.

 

http://alvi-armani-hair-restoration.blogspot.com/

 

''Alvi Armani has a team personally trained by Dr. Antonio Alvi Armani, the Guru of FUE''


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maxik zobacz, to to dopiero jest dogęszczenie.

 

448.jpg

 

https://laughingcolours.com/anup-jalota ... ant-95755/

 

-- 13 paź 2019, 21:41 --

 

A tu jeszcze masz dobry przykład dogęszczenia przy stosunkowo dobrym stanie - czyli to pokazuje, że są jednak dobrzy spece od tego, którzy nie robią ''wymiany włosów''.

 

20180712145937_15228.jpg

beforeafter_ff_gbe.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, powiedzial ze 800graftow pokryje linie wlosow na szerokosci jakis 2cm.

 

Przed zabiegiem, z powodu wypadania wlosow mialem cofniete czolo- Technicy Marala obnizyli linie czola o jakis 1cm-1.5cm.

 

Szkoda ze nie mam grubszych wlosow to moze i nie byloby tak rzadko...

 

 

Maxik jeśli chodzi o Twój odrost a i rezultat należało by się zastanowić nad 3 rzeczami.

Po 1. Czy tam na pewno jest tyle graftów

Po 2. Czy tam zostało tak rzadko posadzone

Po 3. Podczas pobierania dochodziło do uszkodzenia graftów w wyniku czego z 3 wlosowego grafts wyrósł Ci tylko jeden włos i tak już będzie, albo nie wyrosło nic i NIESTETY JEST TO NAJBARDZIEJ PRAWDOPODOBNA OPCJA + to że podczas sadzenia uszkadzali włosy natywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież:

1pacjent ma włosy mokre przed a suche po i nawet w tej sytaucji widać prześwit

2 pacjentka: znowu to samo. Przecież wiadomo co to oznacza

3 pacjentka ma przedziałek po przeszczepie zrobiony w innym miejscu ( bliżej środka)

4 pacjentka ( blondynka) jest bardzo dobrym przykładem bo pokazuje jaką gęstość faktycznie uzyskano

 

W przypadku zagęszczania lekarz musi stosować minimalny odstęp bo nie widzi jak dokładnie jest położony włos ( pod jakim kątem ) a to z kolei wymusza gęstość sadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepsi lekarze robią dogęszczenia na długich włosach aby widzieć wyraźnie kąty i jak układa się włos i skąd dokładnie wyrasta, oraz robią dogęszczenia na mokrych włosach aby sobie ułatwić i to dlatego każdy ma mokre włosy.

 

Maral natomiast nie potrafi zrobić takiego dogęszczenia nawet na łysej pale, i w ogóle to jego sadzenie grządkami to już standard w jego klinice.

 

I pierwszy przykład to też jest kobieta.

 

Ale wiedziałem, że ktoś będzie miał jakieś ale do tamtych przykładów, dlatego wstawiłem ten ostatni, który faktycznie najlepiej pokazuje różnicę przed i po bez żadnego przekłamania.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...