free web hit counter Skocz do zawartości
maxik

Maral 26.11.2018 zageszczenie+obnizenie linii wlosow+zakola

Rekomendowane odpowiedzi

donor niewidoczny. Nawet w krotkich wlosach. Wciaz swedzi i czucie nie jest takie jakie byc powinno ale stosuje aloes w zelu i jest lepiej.

 

Co do zdjec w roznym oswietleniu to zrob zooma i mozna z latwoscia zobaczyc wsadzone grafty i gestosc. Dobra, nie bede narzekac przed 4 miesiacem. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie wiekszosc wypadlo, a te co niby zostaly to nie urosly wiecej jak 3mm.

Chodze do pracy w kapeluszu bo niestety mam kontakt z klientami. Dlatego mnie to boli, bo jesli spartolili to bede ponad rok chodzic z gowno-wlosach, a raczej ukrywac sie w czapkach. Nie po to wydaje sie 10tys zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxik faktycznie różnice widać. Może napisz do kliniki i opisz całą sytuację ?

 

-- 26 gru 2018, 0:15 --

 

sorki nie doczytałem pisałeś już do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dziwne- opisuje ta historie, a i tak ludzie sie tam pchaja. viewtopic.php?f=23&t=3741&start=10

 

Wierza ze ich to nie spotka- ja tez tak myslalem, ale jednak trzeba uczyc sie na cudzych bledach a nie swoich. Skoro na tym forum sa jakies 4 spierdolone HT, a 7 dobrze zrobione- to jednak statystyka nie klamie.

 

Na szczescie nie mam nic do robienia w pracy i bede za 4 miesiace umieszczal swoja histrie na wszystkich forach HT i na YouTube gdzie sie tylko da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maral jest najlepiej udokumentowany, Ciniki i Koray ma jakies 50% mnie recenzji. I nie patrze na te zagraniczne bo tam to polowa to sa Fejki.

 

Na jakiej podstawie stwierdziles ze "te zagraniczne bo tam to polowa to sa Fejki"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz taniej jest stworzyć fake review niz wydawać 50tys zł na e-reklamy, bilbordy na ulicy czy na reklamy w TV. Taka reklama nic cię nie kosztuje a skuteczność jest mega wysoka. Każdy kto ma swój biznes tak robi. Swego czasu głośna sprawa była z amazonem- opłacali ludzi za pisanie review.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinik jest dobrze udokumentowany na francuskich forach tam jest dla nich jak dla nas Maral jak turcja to większość go wybiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cinik jest dobrze udokumentowany na francuskich forach tam jest dla nich jak dla nas Maral jak turcja to większość go wybiera

 

duzo Francuzow tam leci, bo kolo z Francji mial przeszczep u Cinika i tam sie zatrudnil jako koordynator/tlumacz.

 

Ja uderzalem do wielu kolesi z USA I Kanday ktorzy robili przeszczep u Cinika i kazdy mi odpisywal, przysylal foty, etc. Nie natknalem sie na zadne fake'ki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T_R_A_G_E_D_I_A Innego slowa nie mozna powiedziec. Dzis obcialem wlosy prawie na lyso bo po 1.5 miesiacach jest tak ze w zasadzie prawie nie widac ze cos tam bylo wsadzone. No moze faktycznie 2/3 wypadlo a to co widac na fotach to siedzi w skorze i narazie nie wychodzi. Na plus , ze prawie juz wcale nie mam zaczerwienienia (polecam aloes-gel). Pytanie tylko jest jedne: jak cholera zakola maja miec geste wlosy jak widac ulozenie nowych graftow -widac FALE-. Ulozenie fali jest RZADKIE, a po tej zwalonej lewej stronie to prawie niczego nie widac. Zdjecia mowia same za siebie.

 

Na prawde watpie by nagle z zakoli pojawily by sie wlosy. Po prostu w to nie wierze. Widze te nakłucia-fale i cholera mowie do siebie, ze nie ma bata by to bylo geste i jakos to pozniej wygladalo tak jak u kolegow forumowiczow.

 

Zaluje w 100% bo teraz nie dosc, ze za wydane 10ys zl mam zjebana obecna fryzure/gebe/ personal image to jeszcze bede musial wydac dodatkowe 10tys aby poprawili po zje*anym zabiegu. I kolejne 10 miesiecy bede chodzil jak kibol obciety na lyso.

 

Czekam az minie 6 miesiecy i pisze do Marala, ale poznalem sie juz na typku i oprocz wyzwisk i okreslen ze jestem idiota- raczej niczego nowego sie nie spodziewam.

 

Pozdr i bede wstawiac updaty jak cos sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na spokojnie te kilka miesiecy. 1.5 miesiaca po to u mnie byl stan taki jak przed przeszczepem prawie wszystko wypadlo kilka pojedynczych wlosow zostalo a pierwsze wieksze odrosty jakies 3 miesiace po ale to wiadome ze indywidualna sprawa.. jeszcze za miesiac pewnie ci calkiem zejdzie to zaczerwinienie bo ja to bym sie bardziej tym przejmowal bo masz jeszcze dosyc spore jak na te 1.5 miesiaca ale z dwojga zlego to tez z czasem zejdzie wiec luzno.. A co do gestosci to moze tak zle nie bedzie niby no na tych zdjęciach co dales po przeszczepie jest z tej jednej strony jakby mniej no ale sie zobaczy. Nie wiem jaka fryzure masz normalnie czy dluzsze wlosy np z 3cm+ to tez bedzie zalezalo od tego, jak zaczesujesz te wlosy czy na bok czy z prawej na lewa itd jakbys miał tak te przynajmniej okolo 3cm i na lewa strone zaczesywal to nawst jesli tam bedzie mniej tych wlosow z lewej strony to pownno dobrze wygladac moim zdaniem no ale zobaczymy za te kilka miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey!

 

z wlasnego doswiadczenia wiem ze przed uplywem 6 miesiacy nic nie mozna wnioskowac. dodatkowo, jezeli kilkoro technikow zajmowalo sie transplantacja graftow to nawet te obszary moga rosnac z rozna intensywnoscia. u mnie prawa strona wygladala znosnie po 3 miesiacach, a lewa nadrobila kolo 5-6 miesiaca.

 

zalaczam foto dzien przed, po 2 miechach i po roku. po 2 miesiacach wlosy nie odrastaly, zaczerwienienie sie utrzymywalo i codziennie zalowalem ze zdecydowalem sie na przeszczep.

Glowa do gory, bedzie dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Cię urazić ale sam nie wiem jakbym Cię nazwał na jego miejscu po 1.5msc po zabiegu. Po drugie Maral nie robi gęsto. Tworzy iluzje, która tylko dobrze wygląda kiedy włosy są dłuższe. Zapomnij o naturalnym wyglądzie przy takiej długości. Chciałeś mieć gęsto to trzeba było poszukać kliniki renomowanej w dense packing i wyłożyć 5x taką kwotę. Tańsze kliniki nie robią gęsto, nie dbają o donor, nie używają mikroskopu by nie sadzic w linii graftow kilkuwlosowych i marnują grafty oraz uszkadzaja włosy sąsiednie. Stąd ta cena i albo to akceptujesz albo dokladasz i szukasz kogoś lepszego. Także trochę bym Wszystkich prosił o obiektywizm bo często osoby które mają wiedzę tylko teoretyczną wyklucaja się z przedstawicielami nawet że ci wymyślają teorie żeby lupic ludzi na kasie a prawda jak zwykle jest po środku. Wniosek prosty: masz kasę warto dołożyć chociażby zaoszczędzić na którymś z tych bezcennych czynników. Nie masz kasy , nie masz wyjścia rób taniej albo chodź łysy.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Cię urazić ale sam nie wiem jakbym Cię nazwał na jego miejscu po 1.5msc po zabiegu. Po drugie Maral nie robi gęsto. Tworzy iluzje, która tylko dobrze wygląda kiedy włosy są dłuższe. Zapomnij o naturalnym wyglądzie przy takiej długości. Chciałeś mieć gęsto to trzeba było poszukać kliniki renomowanej w dense packing i wyłożyć 5x taką kwotę. Tańsze kliniki nie robią gęsto, nie dbają o donor, nie używają mikroskopu by nie sadzic w linii graftow kilkuwlosowych i marnują grafty oraz uszkadzaja włosy sąsiednie. Stąd ta cena i albo to akceptujesz albo dokladasz i szukasz kogoś lepszego. Także trochę bym Wszystkich prosił o obiektywizm bo często osoby które mają wiedzę tylko teoretyczną wyklucaja się z przedstawicielami nawet że ci wymyślają teorie żeby lupic ludzi na kasie a prawda jak zwykle jest po środku. Wniosek prosty: masz kasę warto dołożyć chociażby zaoszczędzić na którymś z tych bezcennych czynników. Nie masz kasy , nie masz wyjścia rób taniej albo chodź łysy.

 

Jeden mądry, szanuję!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Cię urazić ale sam nie wiem jakbym Cię nazwał na jego miejscu po 1.5msc po zabiegu. Po drugie Maral nie robi gęsto. Tworzy iluzje, która tylko dobrze wygląda kiedy włosy są dłuższe. Zapomnij o naturalnym wyglądzie przy takiej długości. Chciałeś mieć gęsto to trzeba było poszukać kliniki renomowanej w dense packing i wyłożyć 5x taką kwotę. Tańsze kliniki nie robią gęsto, nie dbają o donor, nie używają mikroskopu by nie sadzic w linii graftow kilkuwlosowych i marnują grafty oraz uszkadzaja włosy sąsiednie. Stąd ta cena i albo to akceptujesz albo dokladasz i szukasz kogoś lepszego. Także trochę bym Wszystkich prosił o obiektywizm bo często osoby które mają wiedzę tylko teoretyczną wyklucaja się z przedstawicielami nawet że ci wymyślają teorie żeby lupic ludzi na kasie a prawda jak zwykle jest po środku. Wniosek prosty: masz kasę warto dołożyć chociażby zaoszczędzić na którymś z tych bezcennych czynników. Nie masz kasy , nie masz wyjścia rób taniej albo chodź łysy.

 

Tutaj bardzo sie z Toba nie zgodze bo od kiedy ilosc wydanych pieniedzy swiadczy o jakosci uslugi? I jeszcze gdy mowimy o cenach w skali globalnej? (pomijam juz cwaniakow co zdzieraja a i tak partacza)

 

Przeciez kazdy wie, ze np dentysta/HT w Anglii bedzie mega drogi, a taka sama usluga w Turcji bedzie za ulamek tej ceny zachowujac taka sama jakosc uslugi (jesli idziemy do renomowanych klinik).

Po prostu zycie/wynajem lokali/podatki/ srednia pensja krajowa w wyzej wymienionych krajach sa wieksze/mniejsze/drozsze i to przeklada sie na finalna cene uslugi.

 

Turcja jak wiesz, jest dobra w HT, a to, ze jest tanio to jest wynikiem ogolnie taniego kraju. NIe poszedlem do kliniki za 1500euro tylko takiej gdzie sa udokumentowane dobre HT. I w zasadzie tym trzeba sie kierowac- metoda szeptana, z forow dyskusyjnych. Reklamy i platny marketing to jedna wielka sciema. Maral niby z recenzji jest OK.

 

Co do mojej fryzury to oczywiscie, ze nie bede trzymac krotkich wlosow. Poczekam ze 2 miechy i bede zapuszczac. Musialem ogarnac zaczerwienienie w miejscach nowych graftow.

 

ps.

W PL mialem nieprzyjemnosc nabierac sie na takie: zaplac wiecej to bedziesz mial lepiej. Niestety sie niezle na tym przejechalem. Po prostu JAKOSCI trzeba szukac z polecenia, niekoniecznie to idzie w parze z wiekszym wydatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jak napisał, tak po prostu wygląda rynek HT czy się to komuś podoba czy nie. Porównania do stomatologów są mało trafione. Za 2k euro nikt nie będzie się pierdzielił z mikroskopem.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawda jak zwykle leży po środku. Oczywiście, że nie można patrzeć na cenę usługi jako wyznacznik jakości. Można mówić tylko o stosunku cena do jakości.

Czyli np. można zapłacić bardzo dużo i mieć słabą jakość więc stosunek cena/jakość jest słaba, lub zapłacić mało i otrzymać usługę lub przedmiot bardzo wysokiej jakości więc stosunek cena/jakość będzie wysoka (co oczywiście się bardzo rzadko zdarza w dzisiejszych realiach)

 

No i właśnie przez to, trzeba mieć zdrowy rozsądek. Jeżeli ktoś ma bardzo wysokie wymagania i jedzie do kliniki, która przerabia 15 osób dziennie no to trzeba się zastanowić, czy faktycznie otrzymam tak wysoką jakość na której mi zależy? Czy faktycznie mojemu przypadkowi oddadzą dużo uwagi?

Niemniej na pewno należy się Tobie usługa która będzie wykonana dobrze. Tylko po miesiącu, to dużo za wcześnie, aby móc to ocenić. Widać, że jesteś "w gorącej wodzie kąpany" i już chciałbyś mieć odrost. Spokojnie, poczekaj, wyluzuj, bo stres szkodzi włosom

 

Wspomniałeś również o "fali". U marala właśnie tak sadzą włosy, widać to na wielu recenzjach, także jeżeli zrobiłeś dobry wywiad jeśli chodzi o Marala na podstawie udokumentowanych przypadków na forach, to nie powinno być to dla Ciebie zaskoczeniem. Również zaskoczeniem nie powinna być bardzo przeciętna gęstość.

Ja widziałem wiele recenzji Marala i mogę powiedzieć, że wg. mnie stosunek bardzo dobrych efektów do bradzo słabych to tak prawie 50/50.

 

Jedno jest pewne. Maral jak i ogólnie Turcja jest super alternatywą dla osób, które nie mają, bądź nie chcą wydawać dziesiątek lub setek tysięcy na operacje plastyczne.

Jeszcze 10 lat temu to tylko sławni i bogaci mogli sobie pozwolić na operacje plastyczne, a dziś dzięki turkom wielu łysych facetów w Polsce może starać sie coś zdziałać dzięki nim. Więc wg. mnie stosunek jakość/cena w Turcji i u Marala jest na dobrym poziomie.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chyba też robił ten sam facet co u ciebie z tą różnicą, że było ich dwóch. Jeden ogarnięty widać bo cały czas zajęty na robocie ten drugi wyszedł może z raz na chwile później nie wychodził, ale co chwile musiał jakieś sobie przerwy robić co trochę mnie wkurwiało i powiedzcie mi, że te osoby robiły z taką sama wydajnością? oczywiście, że nie to jest nierealne i pewnie w jakim stopniu przełoży się to na efekt finalny. Widzę jakąś tam różnice między lewą a prawą stroną i uważam, że przy finalizacji powinno się porównywać dwie strony i ewentualne braki uzupełniać i tego mi zabrakło , ale dalej uważam, że to nie czas na dywagacje poczekajmy na spokojnie te 4-6 miesięcy. Jeszcze taka jedna dygresja kolega z forum co dzień później był u Marala napisał mi, że spotkał hiszpana i też był wkurwiony na jakiegoś gościa co robił mu jedną stronę bo był zajęty wszystkim tylko nie robotą. Przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobie Maralowi niezla nagonke w internecie i jak sie wpisze MARAL KLINIC to bedzie sie wyswietlal moj opis zabiegu.

Mija mi 2.5 miesiaca i wciaz NIE MAM ZADNYCH efektow. Wciaz lyso w zakolach jak przed zabiegiem (nie liczac moze z 10 wloskow z kazdej strony).

 

Ostrzegalem przed wyjazdem do Marala- menda nie umie kontrolowac jakosci swoich pracownikow a przy rozmowie jak poruszalo sie kwestie 'quality' to wybuchowy sie robil. Tak to jest, jak po konsultacji idzie sie do domu a nie pilnuje swoich 'technikow'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 miesiąca ... Od 3 się zaczyna odrost. Róbcie tak dalej to polacy dostaną bana na ht w Turcji.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobie Maralowi niezla nagonke w internecie i jak sie wpisze MARAL KLINIC to bedzie sie wyswietlal moj opis zabiegu.

Mija mi 2.5 miesiaca i wciaz NIE MAM ZADNYCH efektow. Wciaz lyso w zakolach jak przed zabiegiem (nie liczac moze z 10 wloskow z kazdej strony).

 

Ostrzegalem przed wyjazdem do Marala- menda nie umie kontrolowac jakosci swoich pracownikow a przy rozmowie jak poruszalo sie kwestie 'quality' to wybuchowy sie robil. Tak to jest, jak po konsultacji idzie sie do domu a nie pilnuje swoich 'technikow'.

 

 

Nie no gościu bez Jaj xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komedia, przeciez wszedzie jest wyraznie zaznaczone i napisane, ze odrost zaczyna sie dopiero po ok. 3-6 miesiacach. Poczekaj do czerwca , wrzuc foty i ocenimy czy zeczywiscie przygral turek na trabce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...