free web hit counter Skocz do zawartości
maxik

Maral 26.11.2018 zageszczenie+obnizenie linii wlosow+zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba niektórzy nie czytają postów od początku. Zobaczcie różnice gęstości graftow na zdjeciu- lewa strona różni się od prawej. W tym problem, a nie w tym że jeszcze nic nie wyrosło. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez cały czas od przeszczepu tak się przejmujesz i zawracasz sobie tym głowę, to sam sobie szkodzisz. Stres nie sprzyja ani włosom ani ogólnemu zdrowiu. Sam jestem po przeszczepie i o ile pierwszy miesiąc faktycznie uważałem i często spoglądałem w lustro, tak później miałem po prostu na to wyjebane. Żyjesz swoim życiem a włosy sobie rosną, kolejne miesiące mijają nawet nie wiadomo kiedy. A jak po roku czy nawet pół nie będzie efektów to wtedy można się zacząc przejmować. Ale z tego co widziałem na forum Maral jest skłonny zrobić darmową poprawkę więc nie widzę powodu żeby już teraz zawracać mu głowę i go wkurzać. Jak będzie potrzebna to zrobi, teraz tego nie wiadomo ale widzę, że ty już kilka dni po zabiegu byłeś przekonany, że nic z tego nie będzie. Dziwne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, poczekaj min 6 miesiecy na jakiekolwiek efekty, a pelna ocena po roku. Trzymam kciuki, zeby wyszlo jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale się dłuży !

 

Spoko, zleci i 30 lat.

 

Jak byłem dzieckiem to też chciałem być już dorosły i bardzo mi się dłużyło....

 

Możesz w tym czasie oglądać tv albo wychodzić na szluga co chwilę jeśli palisz Tylko nie patrz w lustro co 3 minuty każdego dnia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 26 listopada, to jeśli dobrze liczę to jest niecałe 3 miesiące a nie 3,5 miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam kolego mógłbyś wrzucić jakiś update ? bo jak dobrze liczę to minął u ciebie 3 miesiąc, ja jestem 3 tyg dokładnie do tyłu z tobą i nie ukrywam, że mnie to ciekawi u mnie na razie cisza rosną te co nie wypadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.5 miesiaca. Nowe wlosy cos rosna (nawet czasem skora swedzi) ale to co jest jest tak rzadkie ze nie mozna nazwac tego zadna gestoscia. Oczywiscie lewa, spier##ona przez leniwego technika strona- dalej jest taka jaka byla.

 

Co zauwazylem to wypadaja mi NATYWNE wlosy. Ile? no sporo- ok 1/5. Mam takie przeswity przy krotkich wosach ze niedlugo na kolanie bede mial wiecej wlosow. Maral mowil, ze natywne moga sie przerzedzic po zabiegu, ale jaki ma sens HT skoro wiecej wypadlo niz zostalo zasadzonych?

 

Czekam, moze cos sie ruszy, cos wyrosnie. Jak nie, to zbieram nastepne 2tys Euro bo niestety bycie lysym odbija sie na zyciu prywatnym. Juz nie ma numerkow z kolezankami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się wypadanie natywnych to normalne zjawisko, czekamy dalej coś tam powoli mam wrażanie, że zaczyna się dziać. Myślę, że warto, żebyś nie podcinał tych włosów na razie w ogóle niech sobie rosną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę nadal nie masz jeszcze 3.5 miesiąca. Nie wiem jak Ty to liczysz. Poczekaj chociaż do tych 5 miesięcy, wtedy będzie można wstępne wnioski wysnuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obetnij sie najlepiej maszynka na pale i stwierdz ze gestosc slaba. Dlatego przed FUE nalezy miec dluzsze wlosy i dlatego po mowiaz zeby sobie rosly aby ocenic odrost. Nie wiem ktory to juz przypadek. Kiedy zrozumiecie ze bedac lysolem po przeszczepie nie ma szans na fryzurke ala brad pitt w "pan i pani smith"


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wróbel ma rację można sobie pozwolić na krótka fryzurę, ale donor musi być grubo ponad przeciętny co u przeciętnego polaczka raczej rzadko się zdarza. Przy takiej jakości włosa jak jest tu efekt będzie przy tak obciętej fryzurze słaby. Warunkiem koniecznym jest tutaj zapuszczenie dłuższych włosów, żeby efekt był zadowalający. Gołym okiem widać, że jest tu przewaga jedno, dwu włosowych graftów, ale co ja tam wiem mogę się mylić i obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie , optymalna fryzura dla nerwooda 3 i wyzej po przeszczepie to gora glowy scieta na nie mniej niz 4 cm a najlepiej 5/6 cm i wtedy to jakos wyglada. Po fue albo sie scinamy na 1 albo 3mm na calej glowie i calkiem ok to wyglada jak ktos nie ma czaszki aliena albo druga opcja to wlosy okolo 5cm gora i wtedy jest optymalny efekt . Przeszczepy najgorzej wygladaja przy dlugosci 1-2cm - po prostu nienaturalnie i zwraca to uwage , czym wlosy dluzsze tym bardziej opadaja a nie stercza do gory i wtedy mozna powiedziec o jakiejs iluzji naturalnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ale trzeba poczekać jak włosy wyrosna, jak minęło nieco ponad 3 miesiące to jednak za wcześnie. Co prawda jest wiele różnych relacji ale zazwyczaj nowe włosy zaczynają rosną po 3 lub 4 miesiącach. 6 miesięcy jest jaki taki obraz. Ok 9 miesięcy można to w zasadzie podsumować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się cierpliwie czekać. Co do wcześniejszych wypowiedzi to wiadomo że po HT krótkich włosów się nie nosi. Nie dość że gęstość nowych włosów jest inna no i donor u mnie poniżej 5mm widać że coś było robione. Wstawię update jak coś się ruszy. Sądzę że za 2 miechy będę zapuszczać włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor też musi dobrze się wygoic, szczególnie jak miałeś mechanicznie robione. Donor potrzebuje też jakieś 6 miesięcy żeby zaczerwienienie zeszło zupełnie. Po 3 miesiącach wygląda już znosnie ale jednak przy bardzo krótkich włosach nadal widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miedzy 3 a 5 miesiacem co kazde 2 tygodnie powinienes widziec jakas roznice w odroscie. U mnie najwiecej odrostu mialem miedzy 4 a 5 miesiacem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwestia zdjec jak dla mnie takie wlosy na 1 cm po przeszczepie wygladaja jak szczotka druciana. Przy ciemniejszym swietle jeszcze to ujdzie , w dzien dla wprawnego oka bedzie to zwracalo uwage jezeli siedzimy naprzeciwko kogos , nie ma sie co oszukiwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...