free web hit counter Skocz do zawartości
maxik

Maral 26.11.2018 zageszczenie+obnizenie linii wlosow+zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego najlepsi lekarze robią dogęszczenia na długich włosach aby widzieć wyraźnie kąty i jak układa się włos i skąd dokładnie wyrasta, oraz robią dogęszczenia na mokrych włosach aby sobie ułatwić i to dlatego każdy ma mokre włosy.

 

Maral natomiast nie potrafi zrobić takiego dogęszczenia nawet na łysej pale, i w ogóle to jego sadzenie grządkami to już standard w jego klinice.

 

I pierwszy przykład to też jest kobieta.

 

Ale wiedziałem, że ktoś będzie miał jakieś ale do tamtych przykładów, dlatego wstawiłem ten ostatni, który faktycznie najlepiej pokazuje różnicę przed i po bez żadnego przekłamania.

 

Mahal jest najhepszy bo durzo ludzi u niego było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najlepsi lekarze robią dogęszczenia na długich włosach aby widzieć wyraźnie kąty i jak układa się włos i skąd dokładnie wyrasta, oraz robią dogęszczenia na mokrych włosach aby sobie ułatwić i to dlatego każdy ma mokre włosy.

 

Maral natomiast nie potrafi zrobić takiego dogęszczenia nawet na łysej pale, i w ogóle to jego sadzenie grządkami to już standard w jego klinice.

Ale nie analizujemu kto jak robi dogęszczanie ( i nie masz racji, że robi się je wyłącznie na długich włosach bo kąt widać już przy włosach 1cm, robienie HT przy długich włosach dłuzej trwa i jest ogromne ryzyko plątania się przeszczepionych włosów a tym samym naruszania graftów w trakcie HT jak i po nim ) my tu oceniamy efekt. Efekt u blondynki dokładnie pokazuje co ta klinika uzyskała i to jest to co ja miałem po I zabiegu u Marala, wystarczy porównać zdjęcia.

 

Maral natomiast nie potrafi zrobić takiego dogęszczenia nawet na łysej pale, i w ogóle to jego sadzenie grządkami to już standard w jego klinice.

znajdź i pokaż mi te grządki na moich zdjęciach po pierwszym zabiegum, przecież tego kompletnie nie widać więc jakie ma to ma mieć znaczenie ? Lekarz robi nacięcia po kolei aby nie pominąc jakieś sekcji i nie przeskakuje chaotycznie z jednego miejsca w drugie. Ale to trzeba widzieć i rozumieć dlazcego tak się robi. Widziałeś filmy jak się umieszcza graft przy grafcie na cm2? Jak się to robi? No jeden za drugim i co powstaje ? Więc używaj merytorycznych argumentów. Żaden lekarz nie zrobi super gęstości przy łysej pale i doskonale o tym wiesz bo nie starczy donoru, no chyba, że ktoś ma go na 20k ( a nawet i to może być mało), grube czarne włosy i większość graftów wielowłosowych ale to są po prostu wyjątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie analizujemu kto jak robi dogęszczanie ( i nie masz racji, że robi się je wyłącznie na długich włosach bo kąt widać już przy włosach 1cm, robienie HT przy długich włosach dłuzej trwa i jest ogromne ryzyko plątania się przeszczepionych włosów a tym samym naruszania graftów w trakcie HT jak i po nim ) my tu oceniamy efekt.

 

Tylko dla takich partaczy jak Maral i jego techników i każdego innego lekarza jego pokroju, który tylko przerabia gargameli i musi zeskrobać łeb każdemu bo inaczej po prostu nie potrafi robić HT.

 

-- 15 paź 2019, 11:26 --

 

znajdź i pokaż mi te grządki na moich zdjęciach po pierwszym zabiegum,

 

Nie chce mi się oglądać Twoich zdjęć, bo nie lubię takich jak Ty. I nie tylko ja z tego forum widzę ''grządki'' Maralowe.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko dla takich partaczy jak Maral i jego techników i każdego innego lekarza jego pokroju, który tylko przerabia gargameli i musi zeskrobać łeb każdemu bo inaczej po prostu nie potrafi robić HT.

 

Bzdura bo jaj mam NW 3 więc o czym bredzisz? Masz już problem z rozróżnieniem stopnia łysienia ?

 

 

Nie chce mi się oglądać Twoich zdjęć, bo nie lubię takich jak Ty. I nie tylko ja z tego forum widzę ''grządki'' Maralowe.
Oczywiście, ze nie bo wtedy musiałbyś pokazać dowód ale Tobie wystarcza pisanie bredni bo argumnetów Ci brakuje. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież tego kompletnie nie widać więc jakie ma to ma mieć znaczenie

 

Widać widać jak ktoś goli łeb na 5 mm, a takie fryzury preferują gargamele zainteresowani Maralem, poza tym nawet jeśli byłoby nie widać, to nie znaczy aby tak robić, i nie wiem dlaczego akurat u tego lekarza tak robią w ten sposób.

 

-- 15 paź 2019, 11:30 --

 

Bzdura bo jaj mam NW 3 więc o czym bredzisz? Masz już problem z rozróżnieniem stopnia łysienia ?

 

NW 3 to Ty masz w snach, bo tak naprawdę miałeś i masz przerzedzenia na NW 5 ale nigdy tego nie mówiłem aby Ci nie dowalać. Ale teraz mi jest wszystko jedno, bo też dowalasz mi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam operacyjne NW 3 ale tego nie rozumiesz. Mój ojciec i brat ma tak samo. To, że ktoś ma przerzedzenia w kierunku korony w wieku 43 lat to nie oznacza, że ma NW 5. Skala NW określa skórę głowy bez włosów lub z taką ich ilością, którą można poddać zabiegowi HT. U mnie rejonu charkterystycznego dla NW 4 czy wyżej żaden chirurg się nie dotknie ze względu na gęstość włosów natywnych. Czy Ty więc w ogóle wiesz o czym piszesz ? To jest wiedza lekarska, podstawy o których nie masz pojęcia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A brednie to ty piszesz cały czas, bo masz jeszcze nadzieję, że trafi się sporo głupków na tym forum, którzy na Twoje pierdniecie polecą do Marala na HT. A niech sobie lecą gdzie chcą, ja mam w dupie gargameli i to gdzie i jak będą robić HT.

 

-- 15 paź 2019, 11:41 --

 

Mam operacyjne NW 3 ale tego nie rozumiesz. Mój ojciec i brat ma tak samo. To, że ktoś ma przerzedzenia w kierunku korony w wieku 43 lat to nie oznacza, że ma NW 5. Skala NW określa skórę głowy bez włosów lub z taką ich ilością, którą można poddać zabiegowi HT.

 

Tylko dla polskich lekarzy od HT.

 

-- 15 paź 2019, 11:43 --

 

U mnie rejonu charkterystycznego dla NW 4 czy wyżej żaden chirurg się nie dotknie ze względu na gęstość włosów natywnych. Czy Ty więc w ogóle wiesz o czym piszesz ? To jest wiedza lekarska, podstawy o których nie masz pojęcia.

 

Jak to żaden...? - Przecież Koray Erdogan wszczepił Angelowi co najmniej połowę graftów we futro - w obszary gdzie ten miał jeszcze futro i to dosłownie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A brednie to ty piszesz cały czas, bo masz jeszcze nadzieję, że trafi się sporo głupków na tym forum, którzy na Twoje pierdniecie polecą do Marala na HT. A niech sobie lecą gdzie chcą, ja mam w dupie gargameli i to gdzie i jak będą robić HT.

 

Jak to żaden...? - Przecież Koray Erdogan wszczepił Angelowi co najmniej połowę graftów we futro - w obszary gdzie ten miał jeszcze futro i to dosłownie.

 

Kolejna bzdura, musiało tam być miejsce na grafty aby to zrobić. Widziałem zdjęcia więc nie bredź.

 

Obraz jest taki. Zżerają Cię kompleksy własnej psychiki. Kiedy przychodzi do argumentów to zaczynasz obrażać. I to już niejeden użytkownik tego forum zauważył. Tkwisz w swoim paranoicznym świecie od lat, łudząc się, że ktoś zrobi Ci Twojego Ushape. Niestety żadna klinika tego się nie podjęła. Powodem jednak nie jest trudność samego zabiegu lecz Twój stan psychiczny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest wiedza lekarska, podstawy o których nie masz pojęcia.

 

Tak tak lekarzyk zawsze ma wyższość nad pacjentem. Wiem to od 30 lat z opowiadań wielu ludzi.

 

-- 15 paź 2019, 11:48 --

 

Obraz jest taki. Zżerają Cię kompleksy własnej psychiki. Kiedy przychodzi do argumentów to zaczynasz obrażać. I to już niejeden użytkownik tego forum zauważył. Tkwisz w swoim paranoicznym świecie od lat, łudząc się, że ktoś zrobi Ci Twojego Ushape. Niestety żadna klinika tego się nie podjęła. Powodem jednak nie jest trudność samego zabiegu lecz Twój stan psychiczny.

 

Już dawno wyleczyłem kompleksy a teraz nabijam się na tym forum już od dawna.

 

I co ku*wa zapłacisz 100 miliardów euro każdemu lekarzowi na świecie aby nie robił mi juszejpa?

 

A poza tym uj ty wiesz czy ja już dawno nie mam zrobione.

 

A po trzecie myślę, że jakby tak porządnie naćpał się antyandrogenów i estradiolu albo czegoś mocniejszego, to w połączeniu z minoxem odrósł by mi cały juszejp.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...