free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Dr As Poswal Indie 2797 graftow (ogółem 11235 graftow)

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj Przemo, ja bym się tak nie dolował. Zrobiłeś wszystko żeby poprawić swoje samopoczucie, wygląd, itp. itd. Czy miało to sens czy nie to tylko Ty możesz na to pytanie odpowiedzieć ale na pewno gdybyś nie spróbował byłbyś do końca życia sfrustrowany mówiąc:"qrwa czemu nie spróbowałem"? Bez wątpienia twój stan na teraz bez przeszczepów byłby NW 6.

Jest w tym racja co mówisz. Chyba porostu zrobię sobie krótka fryzurkę na 1 cm max i będzie to najlepsze rozwiązanie i tak dużo lepsze niż nw6 jakie miałem bo zawsze jakaś tam linia włosów jest.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie serio krócej jest o niebo lepiej bo przerzedzenia nie są tak widoczne, a najważniejsze, że masz zarysowaną linię i zamknięty owal twarzy.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze koledzy radzą skróć włosy. Przy takiej długości widać skórę. Przemek będzie dobrze nie ma co się zamartwiać.Uważam, że podjąłeś dobrą decyzję w zrobieniu tyłu na którym jest najmniej włosów. Jeżeli przyjmą się grafty będziesz na pewno zadowolony. O ile dobrze pamiętam to również Dr Rubi zajmowała się Majette który miał moim zdaniem bardzo udany zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój przypadek sprawia że zaczynam czuć że przeszczep jest bez sensu...Tyle pieniędzy za no słaby efekt.Nie dobijam Cię bo u mnie będzie to samo,wyszło mi że mam włosy grube na 42 mikrony xD więc chyba musiałbym wpieprzyć 10k graftów żeby coś z tego było.Szkoda zachodu niestety

Ze zdjęć widać że do twarzy Ci w krótkich włosach,jeśli nie będzię poprawy myśle że możesz śmiało się obcinać, dobrze wyglądać i śmiało wyrywać laski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach to raczej trudno cokolwiek ocenić. Jeszcze 2 miesiące i powinno być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie...2 miesiące to troche krótko zeby oceniac. Poczekajmy rok. Ja tam widze potencjał, bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać trzeba, nie ma wyjścia. Niezależnie jednak od efektu moim skromnym zdaniem fryzura na ok 1 cm będzie zdecydowanie najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekać trzeba, nie ma wyjścia. Niezależnie jednak od efektu moim skromnym zdaniem fryzura na ok 1 cm będzie zdecydowanie najlepsza.

Tez tak myśle - góra 7mm, boki 3mm - linia włosów jest już teoretycznie do końca życia, góra przy krótszych włosach wyda się lekko gęstsza i w wieku 41 lat lepsze to niż łyse jajo jakie miałem pomału.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcia jak już spróbujesz krótszej fryzury. Osobiście też uważam że nie ma sensu zaczesywanie skoro gęstość przecietna. Spróbuj nawet mniej, 3-4 mm. I wcale nie uważam że to stracony czas/kasa. Porównaj sobie zdjęcia całkiem łysego łba a w takich krótkich włosach, na pewno różnica jest ogromna (wiem z autopsji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaż foty z nanogenem, a tak od serca posyp do fotek


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co bawic sie w jakies uciazliwe mikrowlokna nie dajace naturalnego efektu ? Fryzura na krotko bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły 3 miesiące od kolejnego zabiegu przeszczepy 2797 graftow w Indiach dr As Poswal. Razem juz 11.235 graftow.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam rośnie, najbliższe 2-3 miesiące chyba powiedzą najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: niestety chyba gówno z tego bedzie. Nie chwaląc się mam oko do oceny efektów końcowych biorąc pod uwagę stan po 2,3 miesiacach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage ze ze zdjec wynika ze wlosy zostaly przeszczepione na korone to jakikolwiek odrost w tym miejscu jest malo prawdopodobny w 3 miesiace . To nie przod glowy gdzie pierwsze wlosy czesto widac 2,5 miesiaca po operacji. Jak sobie przesledzicie relacje gdzie byla robiona tylko korona to zobaczycie ze zazwyczaj odrost widac pozniej wiec radze poczekac z ta emo emocjonalna drama do 5 miesiaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Ciebie za tą całą zabawę, ale słaby donor i duże NW i po 11235 graftach dla mnie wygląda to zdecydowanie niezadowalająco.

 

Przeciętny Turas, Włoch itp, z takim ubytkiem i gęstym donorem po 11k graftów miałby na głowię meksyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że nawet przy średnio grubych włosach przy takiej ilości graftów/ przy takim ubytku efekt powinien być mimo wszystko lepszy ? Nie śledziłem całej walki Przemoxa od początku, więc nie wiem czy były nie najlepsze odrosty (po wcześniejszych zabiegach) czy po prostu średnica/jakość włosa są niewystarczające do odpowiedniego pokrycia głowy. Tak czy inaczej szacunek dla Przemoxa za niepoddawanie się.

 

Mimo wszystko czasami chyba lepiej zdecydować się na nowoczesny system, jednocześnie to indywidualna decyzja każdego człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jak jest, cudów nie stworze, zresztą ja i tak nie wierze w cuda ze ktoś był łysy i przeszczepami odzyska włosy, takie rzeczy tylko w erze, zresztą nigdy nie widziałem na żywo nikogo kto był łysy i odzyskał włosy i w mojej opinii 11 tys graftów nawet nie pomoże czego jestem przykładem.

Martwi mnie jedynie nie to, że jest póki co praktycznie zerowy odrost ale to że mam duuużo mniej włosów niż przed zabiegiem.... nawet znajomi zauważyli ze coś włosów ubyło. Może to jest shock less i odrosną włosy sprzed zabiegu? Po wcześniejszych zabiegach tego nie mialem, czyżby As Poswal dał dupy..?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś już nieźle tą głowę przeoraną zabiegami. Nie jest wykluczone że tym razem taki duży shock loss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ogólnie myślę to już mówiłem Przemowi w innych wątkach, także nie będę tego tutaj powielał, a zresztą Przemo, sam dobrze wie, że nie był dobrym kandydatem do HT i też cudów nie oczekuje. Ale co powiem:

 

W mojej opinii i nie tylko w mojej bo gadałem też o tym z innym forumowiczem na czacie, byłby na pewno przynajmniej trochę lepszy efekt, gdyby autor tematu, od początku, nie robił czterech HT w tych różnych 4-ech klinikach, tylko robił w jednej (lub w dwóch) porządnej klinice u jakiegoś topowego lekarza jak np. ten Dr. Couto z Hiszpanii, albo Dr. Wong z za oceanu , czy u dwóch jakiś topowych lekarzy, bo z pewnością nie wszystkie zabiegi były bardzo udane, a jak dobrze pamiętam to po tureckiej klinice odrost chyba był całkiem do dupy. I na pewno w najtańszych klinikach nie przykładali się tak do tego i na pewno straty też były większe niż byłyby u jakiegoś top'a. Oczywiście nie mówię, żeby miało być to zrobione w jednym zabiegu, ale po prostu u jakiegoś porządnego lekarza. Teraz oczywiście nie można już czasu cofnąć i choć autor zdecydowałby się jednak na jeszcze jeden zabieg gdzieś u topowego lekarza, to praktycznie nie ma już donoru - no może coś tam by się jeszcze dało wyciągnąć ale już niewiele, i w grę wchodziło by bardziej BHT. Tak, mi się wydaje, że tak byłoby lepiej, jednak wiadomo jest to opcja tylko dla ludzi których stać na drogie kliniki, bo 100%-ej gwarancji też nie ma że na pewno byłoby lepiej.

 

Ale niech to będzie informacją dla wszystkich potomnych, takich ciężkich przypadków podobnych do autora - takich nie tylko z dużą rozległą łysiną i nie korzystających z chemii, ale i ze słabym donorem (być może objętym też łysieniem) i z włosami o niskiej zdolności pokrycia.

 

-- 06 mar 2019, 1:38 --

 

Martwi mnie jedynie nie to, że jest póki co praktycznie zerowy odrost ale to że mam duuużo mniej włosów niż przed zabiegiem.... nawet znajomi zauważyli ze coś włosów ubyło. Może to jest shock less i odrosną włosy sprzed zabiegu? Po wcześniejszych zabiegach tego nie mialem, czyżby As Poswal dał dupy..?

 

Poswal mógł ''dać dupy'', bo przecież sam nie robił tego osobiście, shock loss też możliwy, ale najbliższe miesiące to dopiero pokażą jak będzie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem podobne przemyślenia, że będąc bardzo trudnym, żeby nie powiedzieć beznadziejnym przypadkiem jedyną opcją dającą jakieś szanse na przyzwoity efekt są zabiegi u specjalistów z topu topów, np. u Hassona i dogęszczenie BHT u Umara (to tylko przykład, bo nie wiem czy w dalszym ciągu są oni najlepsi na świecie w swoich dziedzinach). Tylko pomijając kwestie finansowe, może pojawić się problem czy taki lekarz podejmie się wyzwania, bo podejrzewam, że nawet ci specjalizujący się w trudnych przypadkach, mocno selekcjonują pacjentów, tym bardziej, że czasami są obłożeni terminami na kilka lat do przodu. W ogóle ciekawi mnie kwestia, ile kasy trzeba by wyłożyć na takiego Couto, żeby zrobił zabieg od ręki z pominięciem kolejki. Myślicie, że wystarczyłoby zaproponować dwa razy więcej niż za standardowy zabieg, czy trzeba by przynieść walizkę z milionem dolców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...