free web hit counter Skocz do zawartości
przemox78

Dr As Poswal Indie 2797 graftow (ogółem 11235 graftow)

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu co po niektórzy zadaja takie pytania że nie da się inaczej skomentować. Swoją drogą masz podobny stan jak Przemo który zobacz ile miał posadzone graftów i z tego co się nie mylę wydał na wszystko ok 100 k. Powodzonka

 

Akurat Przemo ma naprawdę słaby rezultat jak na tyle graftów. Nawet przy średniej jakości/grubości włosów rezultat powinien być lepszy, więc albo niestety jakość włosów u Przema jest bardzo słaba albo nie wszystkie zabiegi były udane (np ostatni po którym nie ma żadnego praktycznie zagęszczenia). Jest też trzecia opcja dlaczego efekt jest taki a nie inny - zarówno grubość włosów jest poniżej średniej jak i zabiegi nie były do końca udane. Niestety.

 

Tak czy inaczej słowa uznania dla Przema za walkę i nie poddawanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem masz rację Tyle że przy takim stanie żeby mieć jakikolwiek nawet średni efekt to trzeba udać się do dobrej kliniki która nie tylko zrobi zabieg ale też odpowiednio obliczy stan do pokrycia możliwe przyszłe łysienie grubość włosa jakość włosa, zadba o donor itp itd.

Tymczasem tutaj większość łysoli jedzie do Turków którzy robią jak robią potem jest chujnia nie efekt No ale ważne że tanio było.

Oczywiście że dla Przemka należą się Gratulacje za poświęcenie i walkę Tyle że przy takiej kasie i takim efekcie to po prostu jest to dla mnie chuj nie efekt, Ale co kto woli i nie jest to żaden hejt tylko moja subiektywna opinia która ma pokrycie w postaci zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem, i jest to tylko moje subiektywne zdanie efekt u Przema jest bardzo dobry, biorąc pod uwage to co miał na głowie przed zabiegami. Owszem, sam autor wątku podkreślił, że 2 zabiegi, których się poddał było kompletnie nietrafione, ale jedną turecką klinikę jednak pochwalił. A osoby, które mówią że ten efekt jest słaby (i to też jest tylko moje własne zdanie) to zazwyczaj osoby, które mają NW-3 max 4 i nie mają pojęcia co to jest być łysym, i że ze stanem jak ja czy Przemek każda poprawa, nawet rzadka, ale jeśli jest to cieszy . Zawsze można powiedzieć, że mogłoby być lepiej, ale nie jedna taka turecka klinika uratowała łysoła przed tym by nie był łysy. Każdy z nas łysoli chce mieć jakieś włosy a nie być Marlonem Brando. Z tego co obserwuję na forum, to wygląda na to, że na dogęszczanie zakoli jednak nie warto tam jechać, ale jak ktoś ma łysą pałkę, to nie sądzę by inne renomowane kliniki podjęłyby się tego co robią niektóre tureckie, więc tak czy siak po raz kolejny mówię: Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pozdrawiam.


2019 Maral Klinik - 4 tys.

2022 HLC - 3,2 tys. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leolew napisał świętą prawdę. Niektórzy tak jak Matrix walczą ze zwykłym katarem jakim jest delikatne łysienie a niektórzy jak ja walczyli czy walczą z jebanym złośliwym nowotworem i każdy postęp cieszy. I kocham ta tanią Turcje za to, ze za mały hajs czuje siė znów zajebiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leolew i Arnold - zgadzam się w pełni i podpisuje pod waszym zdaniem

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Byłem łysy na na 7 i już nie jestem i dzis mam cudowne rzadkie nw 3 z którym się czuje zajebiecie i już nie mam kompleksów ale zrozumie to tylko ten co był mega łysy....

Dzis strzygę górę na 1cm,a boki na 0,3 mm i jest fajnie z wyraźna linia włosów na przodzie


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leolew i Arnold - zgadzam się w pełni i podpisuje pod waszym zdaniem

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Byłem łysy na na 7 i już nie jestem i dzis mam cudowne rzadkie nw 3 z którym się czuje zajebiecie i już nie mam kompleksów ale zrozumie to tylko ten co był mega łysy....

Dzis strzygę górę na 1cm,a boki na 0,3 mm i jest fajnie z wyraźna linia włosów na przodzie

 

 

Podziwiam cię i to bardzo, a jak wygląda to na dłuższych włosach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leolew i Arnold - zgadzam się w pełni i podpisuje pod waszym zdaniem

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Byłem łysy na na 7 i już nie jestem i dzis mam cudowne rzadkie nw 3 z którym się czuje zajebiecie i już nie mam kompleksów ale zrozumie to tylko ten co był mega łysy....

Dzis strzygę górę na 1cm,a boki na 0,3 mm i jest fajnie z wyraźna linia włosów na przodzie

 

 

Podziwiam cię i to bardzo, a jak wygląda to na dłuższych włosach?

Na dłuższych gorzej- fizyki nie oszukasz, ale na mega krótkich 3-10 mm wyglada mega zadowalająco cała głowa pokryta włosami, i nikt nie powie już ze łysy ale mega krótko obcięty i tyle.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leolew i Arnold - zgadzam się w pełni i podpisuje pod waszym zdaniem

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Byłem łysy na na 7 i już nie jestem i dzis mam cudowne rzadkie nw 3 z którym się czuje zajebiecie i już nie mam kompleksów ale zrozumie to tylko ten co był mega łysy....

Dzis strzygę górę na 1cm,a boki na 0,3 mm i jest fajnie z wyraźna linia włosów na przodzie

 

 

Podziwiam cię i to bardzo, a jak wygląda to na dłuższych włosach?

Na dłuższych gorzej- fizyki nie oszukasz, ale na mega krótkich 3-10 mm wyglada mega zadowalająco cała głowa pokryta włosami, i nikt nie powie już ze łysy ale mega krótko obcięty i tyle.

 

I o to w tym wszystkim chodzi, również obiecałem sobie ze nie poddam się łysieniu Najważniejsze jest sampoczucie, jeśli ono się poprawia, warte jest to każdych pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak oceniasz Poswala względem lekarzy z Europy? Ile płaciłeś za 1 graft?

 

Witam, w mojej opinii Poswal jest mocno przeciętny i drugi raz już bym nie poleciał, o wiele wyżej oceniam HDC, oraz Marala. Cena jaka płaciłem za graft to około 8 złotych.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zastrzeżeniem i małym szczegółem, że Poswal osobiście nie robił ani nie nadzorował zabiegu, a nawet go nie było na sali, a może i w klinice go wtedy nie było.

 

Ale podobno Poswal już w ogóle nie wykonuje osobiście żadnych zabiegów, i to już od dłuższego czasu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z zastrzeżeniem i małym szczegółem, że Poswal osobiście nie robił ani nie nadzorował zabiegu, a nawet go nie było na sali, a może i w klinice go wtedy nie było.

 

Ale podobno Poswal już w ogóle nie wykonuje osobiście żadnych zabiegów, i to już od dłuższego czasu.

 

Zgadza się. Dlatego następnym razem lub ku przestrodze dla innych, jeśli robić zabieg to zaznaczyć ze ma robić tylko i wyłącznie główny lekarz w danej klinice a nie technicy. Gdybym leciał np do bhr to jeśli nie robi Bisanga to wstaje i wychodzę.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli robić zabieg to zaznaczyć ze ma robić tylko i wyłącznie główny lekarz w danej klinice a nie technicy

 

To jest pewnie niemożliwe w wielu klinikach, w których od lat albo od zawsze technicy wykonują większą część pracy, po prostu powiedzą, że taka jest procedura u nich i tyle. Albo będą mówić, że to lepiej że cały zespół ludzi jest w to zaangażowany, bo wtedy szybciej odchodzi robota, a czas jest ważny przy dużych zabiegach na sporą ilość graftów, aby te nie przebywały zbyt długo poza ciałem.

 

 

Gdybym leciał np do bhr to jeśli nie robi Bisanga to wstaje i wychodzę.

 

A to to wiadomo, że jeśli do BHR do Belgi, to tylko do Bisangi, a nie do Ouriaghli, która nie dość, że za *uja walca jasnego gnoja nie chce robić linii jaką klient chce (nawet jeśli ten dosłownie błaga o zaledwie 5 mm niżej na zakolach) to jeszcze robi dziury w donorze (jak też było w przypadku Vivka), no i z jakiegoś powodu... jest podobno tańsza niż Bisanga (tak gdzieś kiedyś czytałem).

A w ogóle co do BHR, to tam zawsze chyba tak było, że lekarz pobiera grafty nawet jeśli nie robi nic innego poza tym.

 

A skoro już mówię o obniżaniu linii, to tak tylko na marginesie dodam, że:

 

W ogóle w kwestii obniżania linii, w żadnej tzw. ''renomowanej'' klinice, łaski już nie robią że, nie chcą obniżyć do takiego poziomu jak klient chce, bo zawsze można zrobić np. w Aisha Hair, linię w połowie czoła z dense pack'iem (także na zakolach) i z giga odrostem, i to za grosze.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, warto jechać jeszcze do BHR do Belgii, ostatni raz w życiu na jakieś 2000 graftow z donoru, czy już się nie kwalifikuje?

Dostałem możliwość darmowej konsultacji i zamierzam z niej skorzystać.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, żeby to w miarę dobrze zagescic potrzebowałbys z 4k graftów na cały obszar, poza tym donor już masz też "wyeksplatowany", na krótkich włosach wygląda to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo rób swoje, to co uważasz za dobre i słuszne i potrzebne dla siebie. Nikogo nie słuchaj, NIGDY, NIKOGO!

 

Ja bym na Twoim miejscu skorzystał z konsultacji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechać i się nie pierdolić. Wiedziałem że jeszcze nie powiedziałeś ostatniego słowa. Pewnie Bisanga będzie chciał zrobić miks z zarostu pod brodą. Na dogęszczanie to może być ok. Jedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie taki miks był by najlepszym rozwiązaniem. Ja wiem, że nie chcesz pobierać już z brody, ale z 500 graftów dupy by nie rozerwało, a raczej brody, a to zawsze coś tam więcej na głowę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobierać z całej brody a pobierać z pod brody to zasadnicza różnica. Podejrzewam że 500_ 700 z tego obszaru nijak nie wpłynie na wygląd brody. Daje ci nawet na to gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chwile po spotkaniu z dr Bisanga. Stwierdził ze mam w większości 1 i 2 grafitowe włosy i w moim przypadku i moich włosach ciężko o dobry rezultat mimo ponad 11 tys graftow. Jeszcze kolejne 3000 graftów nie załatwiłoby sprawy gdzie konsultantowi Janowi wystarczyło 4500 graftow na cała glowe. Dr Poswal stwierdził ze zabiegu się nie podejmie ale poleca mikropigmentacje. Teraz mam dylemat, robić coś jeszcze czy olać sprawe? Moze napisać jeszcze do marala a moze ktoś zna jeszcze bardzo dobra klinikę co za stała kwotę 2-4 tys euro robią fue i jeszcze moze np bht? Jakieś sugestie?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemox wyślij mi zdjęcie donoru ale powiem Ci, że jeśli miałeś już wyjęte 11k to i Maral będzie kręcił głową. Wszystko zależy jaki jest więc jeszcze donor. Maral robi też BHT i u Ciebie to może być opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maral robi BHT? Pierwsze słyszę.

Przemo mówisz że Bisanga powiedział NIE? A konsultant Jan miał chyba stripa robionego (choć głowy nie dam) więc to trochę inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...