free web hit counter Skocz do zawartości
Farenheit

Aisha - 3100 graftów/06.12.19

Rekomendowane odpowiedzi

Jasna sprawa. Natomiast dla forum, najważniejsze jest zdanie pełnej relacji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam już Waszą uwagę to spytam przy okazji: jakie NIE-leki można zażywać, aby poprawić kondycję włosów? To na forum zbyt wiele na ten temat nie ma. Ja słyszałem o takich rzeczach: cynk, biotyna, siarka, siemię lniane, magnez... No, rzeczy stale powtarzane w przeróżnych poradnikach pokazujących się po wpisaniu " co jeść na zdrowe włosy" w goglach. Sam kiedyś jadłem co dzień siemię lniane (dość dawno, z innych powodów niż chęć poprawy stanu włosów) i pamiętam, że włosy rosły wtedy jak szalone, do tego lśniły jak złoto. Ma ktoś podobne doświadczenia z "niepotwierdzonymi naukowo"składnikami?

Fin, dut i farmakologiczne środki niestety z racji wykonywanego zawodu nie są wskazane, więc chciałbym się ewentualnie wesprzeć czymś innym. A szkoda, bo widzę że wielu z Was bierze Fina i sobie chwali. Niestety nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek związane z nim efekty uboczne.

 

-- 31 paź 2019, 14:45 --

 

A tu wrzucam coby nie być gołosłownym i bardziej jako ciekawostkę...

received-453650478608037.jpg

Tak to właśnie wyglądało jeszcze siedem lat temu, kiedy codziennie piłem kisiel z siemienia lnianego i od czasu do czasu jakaś tam mgiełka na włosy... Rosły jak szalone, były gęste, sprężyste i lśniące.

A potem zacząłem łysieć.

 

PS. Zignorujcie to, co trzymam w ręce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żelazo jest ważniejsze dla włosów niż się wydaje ludziom na tym forum, bo mało kto mówi o żelazie.

 

Poza tym wit z grupy B i kwasy omega 3-6


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem niecały tydzień przed przeszczepem, 5 dni uściślając. W środę wylatuję do Stambułu, zabieg w piątek, w sobotę powrót.

Zrezygnowałem z fajek, odstawiłem alkohol (te rzeczy akurat zostały zalecone mi przez konsultanta, przedwczoraj przysłał mi taką przypominajkę), do tego zarzuciłem biotynkę. Cynk brałem już wcześniej, siemię lniane wleci razem z siarką po powrocie. W szamanizm wierzę!

 

Dla zainteresowanych wrzucam zdjęcia, które przesłałem do konsultacji. Są średniej jakości, chyba mam kiepski aparat w telefonie no i robiłem je sam. Porządniejsze zdjęcia, mam nadzieję, zrobią mi już na miejscu.

 

https://imgur.com/a/VtAGu5v

 

 

Front, język, wygląda w rzeczywistości trochę lepiej, niż ten tu, ulizany i prześwietlony. Niemniej jednak cały przód to lekki dramat i muszę się sporo zawsze nagimnastykować lakierem i nanogenem, żeby ułożyć z tego coś nie wywołującego wymiotów. Ciekawy jestem jaką mam teraz gęstość/cm2. Próbowałem sobie to niby policzyć, ale mam aktualnie trochę dłuższe włosy i dostawałem pierdolca za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka klinike wybrales ? ile graftow ?

 

jak jeszcz emasz 5 dni do zabiegu to mozesz jeszcze palic i co nieco zdegustowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisha Hair, przez internet i na podstawie tych kiepskich zdjęć ocenili mnie na 3500 graftów. Wydaje mi się to być trochę na wyrost, bo tak jak mówię - na żywo stan owłosienia jest trochę lepszy niż pokazują to zdjęcia. Planuję też powtórzyć przeszczep za jakieś 5, może 10 lat (zależnie od tego jak będzie postępować łysienie i miniaturyzacja), więc dobrze byłoby mieć w zapasie trochę graftów jeszcze.

 

Już się napaliłem i podegustowałem. Detoks przyda mi się tak czy siak, niezależnie od przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo jak fajnie że ktoś wybrał tą aishe.

Mam nadzieję że będziesz mógł przeprowadzić relacje, która pokaże że babeczki stamtąd na prawdę robią robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam skrobnę. Generalnie ich robotę można ocenić na podstawie materiałów na ich strone/facebooku. Wiadomo, że do promocji wybiera się najlepsze przypadki, ale chyba nie są one z dupy wzięte i liczę, że to właśnie ich robota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na relację też mi oszacowali na 3500 grafów.

Choć przód mój wygląda trochę lepiej to jeszcze prześwit na górze chcą mi trochę dogęścić.

A czemu wracasz następnego dnia?

Z tego co ja z nimi rozmawiałem mogę zostać 3 dni.

W niedzielę przelatuję a w środę wylot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się daty ułożyły. Mam dzień wolny pomiędzy przylotem a zabiegiem. Nie ma też co tam siedzieć dłużej, uważam. Z napuchniętą, krwawą głową i tak już niczego bym nie zwiedzał, a wolę leżeć u siebie w domu niż w hotelu w Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zgodnie z planem jutro mam przeszczep. Od środy wieczór jestem już w Stambule, jem kebaby i chodzę po mieście. Widziałem się też dziś z konsultantem, wyjaśnił mi parę rzeczy, odpowiedział na moje pytania. Jestem pierwszym Polakiem w ich klinice, jak się okazuje.

 

Jutro po całej akcji spróbuję coś napisać, o ile będę w stanie. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwszym Polakiem w ich klinice, jak się okazuje.

 

Przekaż, że klinika bardzo zaimponowała tym filmem z wyjątkowo niskiego i gęstego obniżenia linii, na polskim forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, jedna osoba już była przed Tobą 14 października.

Daj znać proszę co konsultanci mówili. Sam wybieram się tam 13 grudnia. Trzymam kciuki za powodzenie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki!

 

Jak najbardziej, cały czas trzymam, i mam nadzieje, że pozytywnie i w pełni zadowolenia przetrzesz szlaki, i że Aisha Hair stanie się solidną alternatywą dla innych tanich tureckich często terrorystycznych klinik jak np. Maral.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwszym Polakiem w ich klinice, jak się okazuje.

 

Przekaż, że klinika bardzo zaimponowała tym filmem z wyjątkowo niskiego i gęstego obniżenia linii, na polskim forum.

 

Wspomniałem o tym kiedy spytali jak na nich trafiłem mówiłem też o jegomościu z forum, któremu odmawiali zrobienie eleganckiego juszejpa, powiedzieli żeby przyjechał to zrobią mu co chce.

 

@kozaksieci

Pytałem czy robili wcześniej zabiegi pacjentom z Polski, to konsultant mówił, że nie. Mówił natomiast, że kilku następnych Polaków niedługo się zjawi.

 

-- 05 gru 2019, 23:27 --

 

Funfact: rozmawiając dziś z konsultantem spytał mnie jaka linia mnie interesuje. Ja, szczerze mówiąc, nigdy nie zastanawiałem się jaką bym chciał linie, po prostu chciałem mieć włosy na miejscu zakoli z powrotem, więc odparłem że nie wiem. Dostałem zadanie domowe na jutro, mam sobie poszukać w internecie takiej linii jaka mi się podoba a oni już zadbają o to, żeby wyszła jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówiłem też o jegomościu z forum, któremu odmawiali zrobienie eleganckiego juszejpa, powiedzieli żeby przyjechał to zrobią mu co chce.

 

Funfact: rozmawiając dziś z konsultantem spytał mnie jaka linia mnie interesuje. Ja, szczerze mówiąc, nigdy nie zastanawiałem się jaką bym chciał linie, po prostu chciałem mieć włosy na miejscu zakoli z powrotem, więc odparłem że nie wiem. Dostałem zadanie domowe na jutro, mam sobie poszukać w internecie takiej linii jaka mi się podoba a oni już zadbają o to, żeby wyszła jak należy.

 

I to się kuhwa ceni!!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co piszecie bo naiwnie wierzycie w cuda marketingu. Za pół roku będziecie mlaskać inaczej. A stwierdzenie,że robią tam linię jaką pacjent chce tylko pokazuje, że nie ma tam lekarza, który zaplanuje zabieg z wyprzedzeniem tego co nastąpi za kilka lat bo mają to gdzieś.

 

post zmieniony przez moda w celu usuniecia konfliktu i smieciowych kolejnych postow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linię włosów proponują wstępnie taką, jaka pasuje do kształtu twarzy, koreluje z mięśniami czoła i wygląda naturalnie, ale jeśli pacjent chce mieć inną to... To robią mu taką, jaką chce. Dorosły i świadomy człowiek podejmuje decyzję i bierze ją z całym ewentualnym ryzykiem, płaci i dostaje to, czego oczekuje. Wydaje mi się, że to normalne warunki.

Ja osobiście nie mam takich wymagań, moja linia chyba nigdy nie była idealna, do tego nie wydaje mi się żebym wyglądał dobrze z włosami zaczynającymi się zaraz nad skroniami czy coś. Zaproponują mi linię, sprawdzę tylko czy nie jest za wysoko i tyle.

 

I żeby nie było, nie namawiam słowami "jeździe do Aisha, zrobią wam wszystkim zarąbiste juszejpy!". Po prostu daje znać jakie mają podejście do żądań klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz i to jest coś czego nie dostrzegasz. Robiąc jakikolwiek zabieg medyczny Ty nie powinieneś być pacjentem a nie klientem. Pacjent nie dostaje tego co chce bo lekarz ma wiedzę czy może mu to zrobić bez późniejszych dla pacjenta konsekwencji. Wiele razy prowadziłem takie rozmowy. Reguluje to prawo medyczne każdego kraju a odpowiedzialność jest ogromna. Prawa pacjenta są inne niż prawa klienta nie bez powodu. W tej placówce zrobią co chcesz bo lekarza przy zabiegu tam nie ma. Nikt nie bierze żadnej odpowiedzialności za to co się stanie później. A linię włosów to się nie koreluje z mimiką twarzy i z tym co pacjent chce ale z tym jak przebiega łysienie i jaki wydolny jest donor. Już jest tu na forum klient( a nie pacjent), który musi pousuwać grafty z lini bo jest za niska i za gęsta. Ale tak chciał to teraz płacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...