free web hit counter Skocz do zawartości
mikam69

2gi przeszczep... gdzie??

Rekomendowane odpowiedzi

A z tymi 15k to nie zrobi nic u przybylskiego?

 

2500 x 8zl = 20 tys

 

wiec dlaczego tylko Turcja?

 

MedicalHair ma 7zl wiec 17500.

 

Wiec nie rozumiem czemu w PL odpada. Po prostu chcialbym poznac opinie o jakosci przeszczepów w Polsce.

 

-- 18 lis 2019, 12:19 --

 

Jezeli chcesz brac fina to dlaczego nie zaczniesz go brac dzisiaj i poczekaj kilka miesiecy bo moze sie okazac ze to co masz zminiaturyzowane za obszarem przeszczepu to ci odrosnie do stanu sprzed kilku lat i wtedy bedziesz mial te 20000zl wiecej na umeblowanie mieszkania i wlosy . Nawet jak zrobisz przeszczep to efekty bedziesz mial za 5-6 miesiecy wiec co za roznica ?

 

Okolice 15 000 zl to tylko turcja a tam masz ogromny wybor . jakosc ? coz, jednemu wszystko wyrosnie co chcial a drugiemi 20% tego co mialo byc . Kwestia tego na jakich trafisz technikow danego dnia.

 

Gdzie moge dostać fina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MedicalHair ma 7zl wiec 17500.

 

 

widziales chociaz jeden sredni efekt tej kliniki ?

 

 

Wiec nie rozumiem czemu w PL odpada. Po prostu chcialbym poznac opinie o jakosci przeszczepów w Polsce.

 

 

 

jestes prawie 5lat na forum i dalej nie wiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu stosowalem fina bez jakiegokolwiek rezultatu. Proscar dzielony na 4.

Bralem to od "mojego" lekarza ktory mi recepty wystawial. Lekarza zawineli i nie wiem do kogo musze pojsc zeby mi to przepisal.

a moze znacie kogos online kto sprzedaje np.

 

Czy tak ciezko tutaj napisac? Zawsze Polusy musza sie madrzyc i dopierdalac sobie na wzajem? nie mozna po prostu udzielic informacji?

 

Wiem , ze sa google, wiem ze sa efekty na necie. Ja sie wole spytac forumowiczow , ludzi ktorzy przechodza to co ja. Ale widze ze w tym kraju kazdy tylko czeka zeby komus nawrzucac.

 

Nie ogladam efektow na zdjeciach ani na filmikach bo nie wierze w to w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tak ciezko tutaj napisac?

 

Jesli zadowala Cie efekt zapalek wbitych w gowno mozesz smialo robic w kazdej klinice w PL

 

 

 

Zawsze Polusy musza sie madrzyc i dopierdalac sobie na wzajem?

 

w ktorym momencie miala miejsce taka sytuacja ? zacytuj

 

 

 

nie mozna po prostu udzielic informacji?

 

 

jestes w stanie wyobrazic sobie jak bedzie wygladalo forum jak kazdy bedzie zadawal takie pytania bez wczesniejszego przejrzenia podstawowych tematow ? nowemu userowi byc sie nie dziwil, ale komus ktos jest na forum 5 lat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra co będziemy dyskutować. W Polsce tylko Przybylski - jak za drogo możesz jechać do hdc za 2 euro, jak taniej to tylko Turcja ewentualnie Prandecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ogladam efektow na zdjeciach ani na filmikach bo nie wierze w to w 100%

 

Ale ciulom wrednym na forum wierzysz....

 

Wiesz co, powiem ci coś.

 

Gdybym wierzył ciulom na forum i ich słuchał, to bym łysienia tak nie wyleczył jak wyleczyłem, a także żył bym w przekonaniu że nikt w żadnej klinice na tym zasranym świecie nie zrobi mi tej linii jak chcę - bo tak tu srali złośliwe wieprze mendowate.

 

Tak forum kurwa pomaga.....

 

I prawie każdy *uj chce tu tylko jednego, abyś nie miał lepiej od niego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 lat temu stosowalem fina bez jakiegokolwiek rezultatu. Proscar dzielony na 4.

Bralem to od "mojego" lekarza ktory mi recepty wystawial. Lekarza zawineli i nie wiem do kogo musze pojsc zeby mi to przepisal.

a moze znacie kogos online kto sprzedaje np.

 

Czy tak ciezko tutaj napisac? Zawsze Polusy musza sie madrzyc i dopierdalac sobie na wzajem? nie mozna po prostu udzielic informacji?

 

Wiem , ze sa google, wiem ze sa efekty na necie. Ja sie wole spytac forumowiczow , ludzi ktorzy przechodza to co ja. Ale widze ze w tym kraju kazdy tylko czeka zeby komus nawrzucac.

 

Nie ogladam efektow na zdjeciach ani na filmikach bo nie wierze w to w 100%

 

co u ciebie znaczy ze fin ,,nie dzialal'' ? ile miesiecy brales ? Niektorym nie odrastaja wlosy ktore maja zminiaturyzowane i im tylko zatrzymuje sie lysienie , moze byles jednym z nich ..... czesto ludzie ktorzy twierdza ze nie dziala to przekonuja sie po odstawieniu ze wlasciwie to fin dzialal bo zaczynaja im wlosy znowu wypadac po zaprzestaniu brania leku Jak masz stan typu malo zawansowane nw3 to czesto trudno stwierdzic ze fin dziala bo nadal wlosy geste na glowie i trudno zobaczycc roznice , co innego jak ktos ma przeswity na calej gorze i kuracja po pol roku czesto przynosi wizualna poprawe i wtedy latwiej zobaczyc ze dziala i jest to wyraznie widoczne, po prostu jest duzy kontrast pomiedzy przed i po.

Przeciez masz dzial kup/sprzedam i mozesz sobie kupic online co tam chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 lat temu stosowalem fina bez jakiegokolwiek rezultatu. Proscar dzielony na 4.

Bralem to od "mojego" lekarza ktory mi recepty wystawial. Lekarza zawineli i nie wiem do kogo musze pojsc zeby mi to przepisal.

a moze znacie kogos online kto sprzedaje np.

 

Czy tak ciezko tutaj napisac? Zawsze Polusy musza sie madrzyc i dopierdalac sobie na wzajem? nie mozna po prostu udzielic informacji?

 

Wiem , ze sa google, wiem ze sa efekty na necie. Ja sie wole spytac forumowiczow , ludzi ktorzy przechodza to co ja. Ale widze ze w tym kraju kazdy tylko czeka zeby komus nawrzucac.

 

Nie ogladam efektow na zdjeciach ani na filmikach bo nie wierze w to w 100%

 

Brałeś proscar dzielony na 4 bez rezultatu ? Tzn przez jaki czas brałeś i przez brak rezultatu masz na myśli brak odrostu czy brak wstrzymania dalszego łysienia ?

 

Często jest tak, że jak finasteryd nie działa to dutasteryd zadziała. Zawsze możesz spróbować.

 

Jeżeli chodzi o przeszczep w PL to chłopaki Ci już napisali wszystko co powinieneś wiedzieć...Jak PL to raczej tylko Przybylski. Jak zagranica w tej kasie co chcesz wydać to tylko Turcja, możesz sobie obczaić tego gościa :

 

Możesz z nim pogadać, może się coś dowiesz od niego. Generalnie kilka osób z PL ma relację z Clinicany i efekty są całkiem przyzwoite.

 

Natomiast jak chcesz mieć najwyższą jakość przeszczepu tzn zmaksymalizowaną szansę, że jak najwięcej grafów się przyjmie, dobry kąt sadzenia, dobrą gęstość , bardzo zadbany donor i skórę to musisz uderzać do Hiszpanii do dr Lorenzo, Couto lub Feriduniego (to akurat Belgia z tego co pamiętam). Jednocześnie będzie to kosztowało o wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U Andzeja 15k starczy na 1600 graftuf

 

ja ci pisalem kuhwo pierhdolona zebys skleil pizde parowo po zabieg u prandeckiego.

 

A teraz do nogi bo zerwales mi sie ze smyczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja ci pisalem kuhwo pierhdolona zebys skleil pizde parowo po zabieg u prandeckiego.

 

A teraz do nogi bo zerwales mi sie ze smyczy

 

 

zjeby genetyczne tak majo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra co będziemy dyskutować. W Polsce tylko Przybylski - jak za drogo możesz jechać do hdc za 2 euro, jak taniej to tylko Turcja ewentualnie Prandecki

 

Ok dzieki, takiej odpowiedzi potrzebowałem. Przybylskie sie reklamuje 8-9 zl to dlaczego to jest za drogo?

 

Prandecki to ten co pracuje w Medical Hair?

 

-- 19 lis 2019, 11:10 --

 

Nie ogladam efektow na zdjeciach ani na filmikach bo nie wierze w to w 100%

 

Ale ciulom wrednym na forum wierzysz....

 

Wiesz co, powiem ci coś.

 

Gdybym wierzył ciulom na forum i ich słuchał, to bym łysienia tak nie wyleczył jak wyleczyłem, a także żył bym w przekonaniu że nikt w żadnej klinice na tym zasranym świecie nie zrobi mi tej linii jak chcę - bo tak tu srali złośliwe wieprze mendowate.

 

Tak forum kurwa pomaga.....

 

I prawie każdy *uj chce tu tylko jednego, abyś nie miał lepiej od niego.

 

przykre.. ale pewnie masz racje. Wróce do fina, i zrobie 2500€ i mam nadzieje ze skonczy sie moj problem. Chyba zdecyduje sie na Przybylskiego bo chyba ma najlepsze opinie w Polsce. A latac za granice mi sie nie chce..

 

-- 19 lis 2019, 11:45 --

 

Ile dla porównania kosztuje graft u Marala np?

bo nawet nie wiem.. no ale przeciez nie taniej niz 8zł jak jest w polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile dla porównania kosztuje graft u Marala np?

 

 

u Marala nie placisz za graft tylko za zabieg chyba 1800 € teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie pytanie bo dzis mialem troche czasu i przegladałem internet.

Jaka klinika ma obecnie najlepsza renome w Turcji, ktora jest najbardziej polecana?

 

Kliniki Marala nie ma w zadnych rankingach a najczesciej pojawia sie tu na forum.

Czy moze lepiej przez Polskiego posrednika ktory wszystko "ogarnia" lacznie z hotelami itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w turcji masz 101 klinik a ty sie Marala czepiles ..... Mozesz zrobic w Clinicana , w Elitehairtransplant u dr. Balwi i wiele innych opcji, wszedzie praktycznie te same ceny . Szukaj na zagranicznych forach , tutaj 80% robilo w marala , jedni byli zadowoleni a inni wkurwieni , wszystko zalezy od dnia i technika na ktorego trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie sie pojawia ta Clinicana ale maja chyba najwyzsza cene spośród Tureckich klinik no i boje sie , że tylko przez Marketing jest to tak popularne.

 

Relacji oprocz tego jednego youtubera tez nie ma za wiele a on pewnie mial przeszczep za darmo..

 

Sam nie wiem co robic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na pewno 3 na youtube. Poszukaj dobrze. To nie jest jedyny przypdake z Polski. Dają też kontakty do siebie, nawet telefoniczne w razie pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam powiem choć pewnie, niektorzy z Was od razu posądzą mnie o stronniczość bo jestem konsultantem innej kliniki:

Aisha się reklamuje, że robi 60graftów na cm2. Wiecie co to oznacza? Że tylko przy NW 3 na obszar jaki ono zwykle obejmuje tj. 90cm2 potrzeba 5400 graftów. Bardzo dobry polski donor z kolei można wyeksploatować do 10 tyś ( przy NW 3 a przy NW wyższym spada to nawet do 6 tyś). Z czego zrobić resztę jak ktoś ma NW od 3 wzwyż ?

 

Druga sprawa to gęstość. 60 graftów na cm oznacza dziurawienie skóry bardzo, bardzo gęsto. Powstaje jedna wielka rana. Niszczone są naczynia krwionośne, które odpowiadają za to jaki % graftów przyżyje. Powstaje tk. bliznowata. Dlatego nie powinno się robić takiej gęstości na 1 zabiegu bo to jest po prostu ryzykowne. Wielu z Was myśli, że lekarze nie umieją sadzić gęsto. To się zastanówcie w czym jest problem aby robić otwory pod grafty jeden obok drugiego? To żaden kłopot a jednak tego nie robią bo to w sumie nic nie da kiedy grafty poobumierają ponieważ w kluczowych po zabiegu dniach krążenie będzie niewystarczające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś Wam powiem choć pewnie, niektorzy z Was od razu posądzą mnie o stronniczość bo jestem konsultantem innej kliniki:

Aisha się reklamuje, że robi 60graftów na cm2. Wiecie co to oznacza? Że tylko przy NW 3 na obszar jaki ono zwykle obejmuje tj. 90cm2 potrzeba 5400 graftów. Bardzo dobry polski donor z kolei można wyeksploatować do 10 tyś ( przy NW 3 a przy NW wyższym spada to nawet do 6 tyś). Z czego zrobić resztę jak ktoś ma NW od 3 wzwyż ?

 

Druga sprawa to gęstość. 60 graftów na cm oznacza dziurawienie skóry bardzo, bardzo gęsto. Powstaje jedna wielka rana. Niszczone są naczynia krwionośne, które odpowiadają za to jaki % graftów przyżyje. Powstaje tk. bliznowata. Dlatego nie powinno się robić takiej gęstości na 1 zabiegu bo to jest po prostu ryzykowne. Wielu z Was myśli, że lekarze nie umieją sadzić gęsto. To się zastanówcie w czym jest problem aby robić otwory pod grafty jeden obok drugiego? To żaden kłopot a jednak tego nie robią bo to w sumie nic nie da kiedy grafty poobumierają ponieważ w kluczowych po zabiegu dniach krążenie będzie niewystarczające.

 

Masz rację doktoł Mahal robi to najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś Wam powiem choć pewnie, niektorzy z Was od razu posądzą mnie o stronniczość bo jestem konsultantem innej kliniki:

Aisha się reklamuje, że robi 60graftów na cm2. Wiecie co to oznacza? Że tylko przy NW 3 na obszar jaki ono zwykle obejmuje tj. 90cm2 potrzeba 5400 graftów. Bardzo dobry polski donor z kolei można wyeksploatować do 10 tyś ( przy NW 3 a przy NW wyższym spada to nawet do 6 tyś). Z czego zrobić resztę jak ktoś ma NW od 3 wzwyż ?

 

Przynajmniej nie dyskryminuje takich pacjentów - w przeciwieństwie do Maral'a który nawet nie umie tak gęsto sadzić.

 

-- 20 lis 2019, 19:53 --

 

Druga sprawa to gęstość. 60 graftów na cm oznacza dziurawienie skóry bardzo, bardzo gęsto. Powstaje jedna wielka rana. Niszczone są naczynia krwionośne, które odpowiadają za to jaki % graftów przyżyje. Powstaje tk. bliznowata. Dlatego nie powinno się robić takiej gęstości na 1 zabiegu bo to jest po prostu ryzykowne. Wielu z Was myśli, że lekarze nie umieją sadzić gęsto. To się zastanówcie w czym jest problem aby robić otwory pod grafty jeden obok drugiego? To żaden kłopot a jednak tego nie robią bo to w sumie nic nie da kiedy grafty poobumierają ponieważ w kluczowych po zabiegu dniach krążenie będzie niewystarczające.

 

Tak tak rana powstała u tego gościa co to tak linię mocno obniżył w Aisha Hair..... ma taką ranę że mu włosy odrosły szybciej niż po Feridunim.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...