free web hit counter Skocz do zawartości
mikam69

2gi przeszczep... gdzie??

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie zabolała, bo od dawna wiem że w tym narodzie są takie skurwysyny jak ty kmioty i kurwy fałszywe udający dobrych ludzi.

 

A prawda to ciebie boli weterynarzu od siedmiu boleści, że nie tylko chuj terrorysta Maral robi zabiegi w tej cenie, bo od chuja innych ludzi i to nawet lepiej i bez terroru!

 

-- 22 lis 2019, 12:54 --

 

Pamiętajcie jeśli chcecie mieć wysoką gęstość i bez grządek na makówie, oraz linie jaką chcecie (nawet w połowie ''czoła'') za tanie pieniądze, to Aisha Hair a nie pierdolony terrorysta Maral!!!

 

Aisha Hair

 

VS

 

Maral

file.php?id=7366&t=1

Nasz forumowy @maxik który miał wspaniałe HT u Maral'a - viewtopic.php?f=23&t=3777&start=80


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj swój palec do obcięcia jak jesteś pewien, że winny jest lekarz. No daj cwaniku co mądry jesteś jedynie w pustych frazesach. Czekamy na efekty od Andrzeja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty daj fiuta do obcięcia, jeśli jesteś pewien, ze winny jest pacjent.

 

I każdy pacjent od Maral'a, też jest kurwa pewnie winny temu, że ma zrobioną linię jakiej nie chciał...

 

-- 22 lis 2019, 14:06 --

 

A tu następna miła historyjka i wspaniały efekt od Maral'a

 

viewtopic.php?f=23&t=3738

 

Pacjent z wątku zdjęcia usunął bo się wstydził efektu, ale tu viewtopic.php?f=23&t=4136&p=55370#p55370 pokazał efekt końcowy aby przestrzec innych przed HT w klinice Maral'a.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz wmawiać że ludzie są tak głupi, że nie widzą jak gęste są włosy po HT albo jak jest zrobiona linia ?

 

Zbyt słabą gęstość mózgu chyba masz aby być handlowcem i naganiaczem.

 

-- 22 lis 2019, 15:08 --

 

I gówno mnie kurwa obchodzi czy to youtube, czy jakiś kurwa inny serwis filmów i fotek, czy forum, czy widok na żywo z bliska, bo takie rzeczy jak gęstość, linię (linię przede wszystkim) a nawet blizny zarówno w donorze jak i na biorczym, widać jak byk na filmach i fotkach, i nie potrzeba czyjejś bani oglądać kurwa pod mikroskopem, aby stwierdzić jakość i efekt HT.

 

Ale próbuj omamiać gargameli dalej swoimi bredniami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do was nie piszę gdzie leży wina ale to wy oglądzacze youtuba wiecie lepiej.

 

 

To nie o to chodzi. Świadome osoby wiedzą, że zawsze istnieje ryzyko, że przeszczep z jakiegoś powodu nie będzie udany w 100 % i dlatego należy to ryzyko minimalizować poprzez wybór możliwie dla danego budżetu najlepszej kliniki.

 

Z tego co czytam to usiłujesz powiedzieć, że nawet w topowych klinikach możliwa jest wtopa. Tak to oczywiste, może się zdarzyć, ale szansa na to jest mniejsza niż w klinikach budżetowych.

 

To tak samo jakby powiedzieć, że jeżdżąc nową A6 albo A8 też możesz ucierpieć w jakimś wypadku...Możesz ale lepiej się rozbić A6 niż Seicento...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że się wtrącam ale Slavo, co jest złego w oglądaniu filmików rezultatów z klinik? Do czego ma się odnieść osoba chcąc zrobić przeszczep jak nie najlepiej do filmów i zdjęć które prezentują osoby które to przeszły?

Co niby każdy rezultat to twoim zdaniem fikcja?

 

 

A tak propo Marala polecam poczytać https://foro.recuperarelpelo.com/viewto ... ilit=Maral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak propo Marala polecam poczytać https://foro.recuperarelpelo.com/viewto ... ilit=Maral

 

Puta mierda....

 

Gracias por el enlace y esta relacion.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie filmów z youtuba nie potwierdza niczego. Są to filmy i pokazane na nich przypadki aby utwierdzić ludzi w przekonaniu, że my robimy to czego inni nie zrobią, nie będę dalej tego tłumaczył jak ktoś nie rozumie jak działa marketing. Co do samego HT to jego efekt nie przekłada się na to czy zrobisz w klinice drogiej czy budzetowej ( mówię oczywiście o sytuacji, że są zachowane minimalne wymagane standardy aby zabieg byl udany). To jest efekt czysto biologiczny wynikający z tego co masz na głowie, tego jak organizm reaguje na przeszczep oraz prowadzenie się pacjenta po HT. Tu nie ma żadnych cudów. Sztuka poleg ana tym aby grafty z miejsca A przenieść do B w jak najszybszym czasie. Jeśli klinika to zrobiła to reszta jest poza jej wpływem. U Marla to robią bo bym swojego łba nie ryzykował a technikiem od lat jest ta sama osoba. A wasze wnioski, że winna za wszystko jest klinika wynikają po prostu z niezrozumienia tematu. Każda klinika ma zabiegi nieudane i o dziwo tych na youtubie nie znajdziecie a dlaczego ? Ponieważ tzw. dobre kliniki bardzo szybko oferują poprawki za free ale w zamian za to pacjent podpisuje glejt, że będzie trzymał gębę na kłódkę. Opłaca się bardziej niż niepotrzebnie udowadniać, że to nie my popełniliśmy błąd. Porównanie do auta jest bezzasadne bo jak kupujesz auto to nie dostajesz kota w worku tylko płacisz i nim wyjeżdzasz. Zapłaciłeś to masz wersję jaką chciałeś. HT i w ogóle medycyna tak nie działa bo dostajesz jedynie słowne zapewnienie poprawności zaplanowanego zabiegu, które praktycznie nie gwarantuje niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się.

Po pierwsze ta szybkość jakze ważna o której mówisz bardzo często przekształca się w uszkodzenie graftow co myślę że jest najczęstszą przyczyną spierdolonych zabiegów u marala i innych podobnych tanich turkow.

 

Po drugie ta szybkość powoduje brak odpowiedniej selekcji graftow, biorą jak leci, maral nigdy ci nie powie że wziął tyle jedynek, tyle dwojek, trojek itp. Równie dobrze technik może wyrwać 1/2 graftow jednowlosowych bo leci po kolei i będzie lipa nie efekt.

 

Po trzecie ta szybkość przyczynia się z pewnością do wsadzania graftow byle gdzie i byle jak uszkadzajac natywne (wiadomo czasami się uda tego uniknąć ale na pewno nie tak jak w przypadku lepszych klinik.

 

No nie będę tu już mówił o zachowaniu donoru w nienagannym stanie bo o to tam się nie dba i o gęstości która schodzi na drugi plan.

 

Puentujac jestem pewny że dając np 3000 graftow top chirurgowi dajmy na to Lorenzo a 4000 technikom Marala to daje sobie rękę uciąć że lepszy efekt uzyska Lorenzo, bo na pewno wybierze grafty tak aby hair per graft było wysokie, posadzi je tak aby nic nie uszkodzić i zadba o donor na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się możesz nie zgadzać bo Twoje zdanie nie ma tu nic do tego jak działa biologia. Każda godzina graftów poza organizmem to od 2 do nawet 4 % mniejszy odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jeśli chcecie mieć wysoką gęstość i bez grządek na makówie, oraz linie jaką chcecie (nawet w połowie ''czoła'') za tanie pieniądze, to Aisha Hair a nie pierdolony terrorysta Maral!!!

 

Aisha Hair

 

VS

 

Maral

file.php?id=7366&t=1

Nasz forumowy @maxik który miał wspaniałe HT u Maral'a - viewtopic.php?f=23&t=3777&start=80


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przy fue najczesciej zabieg 3500 graftow robi sie dwa dni u dobrych lekarzy , w turcji 4000 graftow robia kazdemu w ciagu 8 godzin tego samego dnia wiec automatycznie ryzyko tego ze nasze grafty beda mialy mniejsza przezywalnosc sa wieksze w tanich klinikach , logiczne. Nie ma co sie oszukiwac ze wieksze ryzyko neiudanego zabiegu jest w tanich klinikach , dodatkowo dochodzi fakt niepatrzenia na kat wszepiania wlosow , wielowlosowe w lini itp. Co tez nie znaczy ze wiekszosc przyjedzie z turcji ze zwalonym zabiegiem. Sprawa nie jest taka prosta i czarno biala. Kolejna sprawa to genetyka , niektorzy beda mieli gorszy troche odrost od innych. Nie ma co plakac tutaj , placisz ze turcje male pieniadze to licz sie z tym ze zawsze jest jakas szansa ze dostaniesz gorsza jakosc choc nie jest to takie oczywiste bo ludzie w dobrych klinikach tez maja srednie rezultaty . Tez gdybym mial na przeszczep 60000-80000zl to bym nie jechal do turcji tylko na zachod do belgi czy hiszpani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądanie filmów z youtuba nie potwierdza niczego.

 

Potwierdza! Potwierdza, że nie każda klinika jest taka terrorystyczna jak Maral. Na filmie z Aisha Hair, wyraźnie opis dodali, że linia została zrobiona jak pacjent chciał, i że koleś jest zadowolony i szczęśliwy, a łysielce gówno tam mają do gadania, i sobie poplunkać mogą.

 

-- 22 lis 2019, 22:43 --

 

Każda godzina graftów poza organizmem to od 2 do nawet 4 % mniejszy odrost.

 

Dlatego w topowych klinikach nawet średnie (a nawet czasami te małe, i nie tylko duże) zabiegi rozdzielane są na 2 albo nawet 3 dni, aby nie tylko sprostać temu wymaganiu, ale i zachować jakość, dbałość oraz odpowiednią selekcję graftów i kąty wszczepiania ich.

 

Wszystko jest do zrobienia, ale time is money - i dlatego też mają wysokie ceny, a poza tym na cenę wpływa też lokalizacja kliniki i zarobki ludzi w danym rejonie czy regionie, a nie to że chcą cię oszukać i naciągnąć na kasę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze przy fue najczesciej zabieg 3500 graftow robi sie dwa dni u dobrych lekarzy , w turcji 4000 graftow robia kazdemu w ciagu 8 godzin tego samego dnia wiec automatycznie ryzyko tego ze nasze grafty beda mialy mniejsza przezywalnosc sa wieksze w tanich klinikach , logiczne. Nie ma co sie oszukiwac ze wieksze ryzyko neiudanego zabiegu jest w tanich klinikach , dodatkowo dochodzi fakt niepatrzenia na kat wszepiania wlosow , wielowlosowe w lini itp. Co tez nie znaczy ze wiekszosc przyjedzie z turcji ze zwalonym zabiegiem. Sprawa nie jest taka prosta i czarno biala. Kolejna sprawa to genetyka , niektorzy beda mieli gorszy troche odrost od innych. Nie ma co plakac tutaj , placisz ze turcje male pieniadze to licz sie z tym ze zawsze jest jakas szansa ze dostaniesz gorsza jakosc choc nie jest to takie oczywiste bo ludzie w dobrych klinikach tez maja srednie rezultaty . Tez gdybym mial na przeszczep 60000-80000zl to bym nie jechal do turcji tylko na zachod do belgi czy hiszpani.

 

Jest sporo racji w tym co piszesz ale:

- w tych lepszych klinikach czesto jest tak, że wszystkie grafty pobrane są jednego dnia choć zabieg rozłożony na 2 dni, nawet tu na forum ktoś o tym pisał;

- FUE manulane ile trwa ? 2 razy dłużej niż mechaniczne więc już masz ogromną stratę czasu;

- selekcja graftów pod mikroskopem ile trwa ?

 

Bardzo istotnym jest aby grafty były sadzone w kolejności ich pobrania. W dobrych klinikach tego nie robią bo przy tym jaką mają procedurę jest to niemożliwe. Grafty po pobraniu są selekcjonowane pod wzg. ilości włosów i te pobrane na początku są mieszane z tym pobranymi z donoru później. Potem już nikt nie wie kiedy jaki był pobrany i jest czysta losowość ale plusem jest oczywiście ich selekcja. W taniej klinice nikt tego nie robi ale za to mają kontrolę nad tym kiedy jaki graft byl pobrany bo są po kolei układane. Potem w odpowiedniej kolejności wszczepiane. Te drogi kliniki mają wtopy jak wszystkie inne tylko z powodu kneblowania ludziom ust zabiegami naprawczymi nikt nie wie ile tego dokładnie jest. Każdy może sobie wybrać co woli.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak kmiot próbuje prać mózg i naciągać na FUE mechaniczne i to jeszcze w chujowej klinice.

 

I zaraz zacznie bredzić, że grafty tydzień leżą poza ciałem w tych lepszych klinikach.

 

Takiego naganiacza tu jeszcze nie było.

 

Ale jak ktoś chce mieć zorany donor i grządki na makówie to niech leci do czcigodnego Maral'a, o ile terrorysta Maral zaakceptuje czyjąś wizję linii w której będzie się dobrze czuł...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg BHR

 

Postautor: majki3 » 17 gru 2016, 13:54

 

W broszurze ktora dostalem po zabiegu napisane bylo ze po 4 miesiacach jest zaledwie 40 procent odrostu a po 8 80 procent . Jestem 6 miesiecy po zabiegu biore biotyne biotebal i jakies witaminki. I odroslo mi tak jak patrze polowe. Nie chce ich scinac bo boje sie ze bede mial jak jezyk rzadkie wlosy. Po zabiegu bylo gesto jak u bobra moze ze 3 tygodnie. Niestety na chwile obecna nie jestem zadowolony i najbardziej boje sie ponownych wyjazdownna poprawki. Mialem wsadzone prawie 3700 graftow. Zabieg 2 dniowy. Wszystko co bylo 1 dnia przyjelo sie ladnie ale reszta z drugiego dnia jak glowa byla spuchnieta jak balon juz niestety nie przyjela sie tak ladnie.pomijam fakt ze przeszczepione wlosy rosna prawie czarne a mam normalnie ciemny blond.

Skoro do tej pory nie wyrosly to pewnie juz nie wyrosna.

Szkoda slow Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabieg BHR

 

Postautor: majki3 » 17 gru 2016, 13:54

 

W broszurze ktora dostalem po zabiegu napisane bylo ze po 4 miesiacach jest zaledwie 40 procent odrostu a po 8 80 procent . Jestem 6 miesiecy po zabiegu biore biotyne biotebal i jakies witaminki. I odroslo mi tak jak patrze polowe. Nie chce ich scinac bo boje sie ze bede mial jak jezyk rzadkie wlosy. Po zabiegu bylo gesto jak u bobra moze ze 3 tygodnie. Niestety na chwile obecna nie jestem zadowolony i najbardziej boje sie ponownych wyjazdownna poprawki. Mialem wsadzone prawie 3700 graftow. Zabieg 2 dniowy. Wszystko co bylo 1 dnia przyjelo sie ladnie ale reszta z drugiego dnia jak glowa byla spuchnieta jak balon juz niestety nie przyjela sie tak ladnie.pomijam fakt ze przeszczepione wlosy rosna prawie czarne a mam normalnie ciemny blond.

Skoro do tej pory nie wyrosly to pewnie juz nie wyrosna.

Szkoda slow Panowie.

 

 

I tak lepiej kmiocie terrorystyczny popierający terrorystów lekarzy takich jak Maral, mieć zabieg w BHR gdzie mają dobre chęci i życzliwość, niż żaden albo u rzeźnika Maral'a mało tego, że przeoranym donorem to jeszcze z grządkami na łbie i linią w dziobie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDN, w wątku autora są zdjęcia, których nie chcę tu kopiować bez jego zgody. Ładnie tam wszystko widać.

 

Postautor: majki3 » 25 gru 2016, 11:19

 

Panowie wrzucam kilkanaście zdjęć sprzed operacji , zdjęcia w jej trakcie, zdjęcia po 3 tygodniach odrostu ( widać że jest naprawdę gęsto) i zdjęcia po pół roku

 

Widać na nich ewidentnie że lewe zakole zaczęło wypadać dosłownie po 2 tygodniach od zabiegu i zostało do dziś puste. Zresztą gęstość jak widać też jest zupełnie nie adekwatna do tego co było 2 tygodnie po zabiegu. Wydaje mi się że zabiegi dwudniowe są nieporozumieniem bo skóra głowy na drugi dzień jest dosłownie spuchnięta jak balon.

Odezwały się do mnie 2 kolejne osoby mailowo które nie są również zadowolone z gęstości.

 

wklejam link do zdjęć żeby nie zapychać serwera forum

 

Boje się że odrzucą mi tę reklamacje dlatego nie pisałem do nich w cichej nadzieji ze w 8 miesiącu jak na broszurze napisano wszystko odrosnie. Ale skoro Piszą do mnie osoby u których od 6 do 10 miesiąca nic się nie zmieniło to straciłem nadzieje i wklejam zdjęcia.

 

Nie po to jechałem i płaciłem 2 razy tyle niż Turcji żeby teraz kolejny rok się męczyć. A zresztą wszyscy piszą na tym forum o reklamacji i gwarancji ale czy znacie kogoś komu taką gwarancje uwzględnili?

 

link do galerii

 

http://tufotki.pl/uQfXu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CDN, w wątku autora są zdjęcia, których nie chcę tu kopiować bez jego zgody. Ładnie tam wszystko widać.

 

 

Ty nawet nie potrafisz kopiować ani cytować.

 

-- 23 lis 2019, 12:24 --

 

Ale:

 

Pamiętajcie jeśli chcecie mieć wysoką gęstość i bez grządek na makówie, oraz linie jaką chcecie (nawet w połowie ''czoła'') za tanie pieniądze, to Aisha Hair a nie pierdolony terrorysta Maral!!!

 

Aisha Hair

 

VS

 

Maral

file.php?id=7366&t=1

Nasz forumowy @maxik który miał wspaniałe HT u Maral'a - viewtopic.php?f=23&t=3777&start=80

 

-- 23 lis 2019, 12:26 --

 

Oraz inny pacjent doktora Maral'a viewtopic.php?f=23&t=4136&p=55370#p55370

 

-- 23 lis 2019, 12:31 --

 

A tu jeszcze inny pacjent dr. Maral'a, który potwierdza, to co miało miejsce u Matrixa podczas zabiegu w klinice Maral'a odnośnie linii:

 

viewtopic.php?f=23&t=3773&p=49537#p49537


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i trollu tylko przyznałeś mi rację. Kilka zabiegów ze słabym odrostem u Marala versus kilka w tzw dobrej klinice co potwierdza ? Tylko to co cały czas piszę, że jeśli zabieg został poprawnie wykonany to reszta należy do biologii. Wiec po co wydwać kilkadziesiąt tyś kiedy mozna mieć to samo za 1/4? A co do naganiania to nie ja lecz Ty naganiasz na inną klinikę znawco youtuba bo pod filmem są dobre komentarze i to jest wg Ciebie dowód. Nie znasz nikogo kto tam robił HT, sam go nigdy nie miałeś ale jesteś w tym teamacie mentorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i trollu tylko przyznałeś mi rację. Kilka zabiegów ze słabym odrostem u Marala versus kilka w tzw dobrej klinice co potwierdza ? Tylko to co cały czas piszę, że jeśli zabieg został poprawnie wykonany to reszta należy do biologii. Wiec po co wydwać kilkadziesiąt tyś kiedy mozna mieć to samo za 1/4? A co do naganiania to nie ja lecz Ty naganiasz na inną klinikę znawco youtuba bo pod filmem są dobre komentarze i to jest wg Ciebie dowód. Nie znasz nikogo kto tam robił HT, sam go nigdy nie miałeś ale jesteś w tym teamacie mentorem.

 

 

Dobre Kilka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...