free web hit counter Skocz do zawartości
mikam69

2gi przeszczep... gdzie??

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca tak jest że przepłaca się za nic. Warto dołożyć jeśli się ma pieniądze do kliniki która robi zabieg z mikroskopem. Dzięki czemu pobierze tylko grafty nie zminiaturyzowane, przeszczepi je we właściwym kierunku, nie wszczepi podwójnych, potrojnych czy poczwurnych w linię i zadba o donor pobierając manualnie. Kliniki budżetowe fajnie że powstały bo mniej zamożne osoby mogą sobie pozwolić na zabieg. Te kliniki to jak porównanie samochodów Np. Nissana Micre do bentleya. To jeździ i to jeździ, zadanie główne oba spełniają ale różnią się wykonaniem i komfortem.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec po co wydwać kilkadziesiąt tyś kiedy mozna mieć to samo za 1/4?

 

Żeby ci dupa pękała, że kogoś stać na luksus.

 

-- 23 lis 2019, 22:18 --

 

Nie do końca tak jest że przepłaca się za nic. Warto dołożyć jeśli się ma pieniądze do kliniki która robi zabieg z mikroskopem. Dzięki czemu pobierze tylko grafty nie zminiaturyzowane, przeszczepi je we właściwym kierunku, nie wszczepi podwójnych, potrojnych czy poczwurnych w linię i zadba o donor pobierając manualnie.

 

Przecież on kwestionuje użycie mikroskopu i wydłużanie czasu HT tym spowodowane, a jest lekarzem i konsultantem budżetówki HT.

 

-- 23 lis 2019, 22:27 --

 

Nie znasz nikogo kto tam robił HT,

 

Ale niebawem poznam, wierz mi...

 

-- 23 lis 2019, 22:46 --

 

A co do naganiania to nie ja lecz Ty naganiasz na inną klinikę

 

Ale ja robię to życzliwie, dobroczynnie, charytatywnie, i z pasji, oraz z dobrej woli dla forumowiczów, a nie zarobkowo i dla kasy jak ty tylko na jedną tą swoją Maralową klinikę...

 

I polecam zarówno te drogie jak i te tanie dla tych których nie stać na te drogie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca tak jest że przepłaca się za nic. Warto dołożyć jeśli się ma pieniądze do kliniki która robi zabieg z mikroskopem. Dzięki czemu pobierze tylko grafty nie zminiaturyzowane, przeszczepi je we właściwym kierunku, nie wszczepi podwójnych, potrojnych czy poczwurnych w linię i zadba o donor pobierając manualnie. Kliniki budżetowe fajnie że powstały bo mniej zamożne osoby mogą sobie pozwolić na zabieg. Te kliniki to jak porównanie samochodów Np. Nissana Micre do bentleya. To jeździ i to jeździ, zadanie główne oba spełniają ale różnią się wykonaniem i komfortem.

 

Porównując klinikę tanią z drogą porównujesz standard wykonanywanego zabiegu. Wiadomo, że jest tak jak piszesz ale mi cały czas nie o to chodzi. Chodzi mi o % odrostu. Ja mam gdzieś czy na lini będę miał grafty 1 czy 2 włosowe bo dla mnie jak i dla wielu naj będzie to czy coś w ogóle wyrosło. Tu nie ma różnicy pomiędzy kliniką drogą a tanią. Wszędzie jest podobnie z tym, że te drogie kneblują pacjentom usta zabiegiem naprawczym aby tworzyć złudzenie, że oni zawsze mają sukces. Wy cały czas nie rozumiecie o czym ja piszę. Donor można ogarnąć poprawnie i mechanicznie dlatego BHR już tak robi. Już 3 lata temu o tym tutaj pisałem. Wszystko zależy czy ktoś chce to zrobić poprawnie bo średnica puncha jest w obu przypadkach taka sama. Porównanie do aut jest ok jeśli myślisz w kategorii luksusu. Ktoś chce to nich płaci bo to jego kasa i nikomu nic do tego jak ją wydaje. Jak płacę to chcę mieć efekt a na tym gruncie efekty są takie same niezależenie czy HT zrobię w taniej klinice czy drogiej. I uważam, że nie ma sensu płacić kilkadziesiąt tyś. kiedy za 1/4 tego mam taką samą szansę na wynik odrostu. Byłbym mega wnerwiony gdybym po HT za kilkadziesiąt koła musiał jechać na poprawkę i jeszcze raz eksploatować donor. Czułbym się frajerem bo płaciłem za Bentleya a dostałem rozbitego Matiza. Jestem po 4 HT ( 2 stripy i 2 x FUE) a mój donor nie jest zaorany tak abym musiał o tym w ogóle myśleć. Frajerem byłem, że miałem zabiegi w Medical Hair i nie nabiorę się na bajer drogich klinik bo zbyt dobrze wiem jak to działa. W necie masz świeży przykład jak klient kupił Merca za milion, który jest bublem a firma ma go w głębokim poważaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze bez hejtu. Ja też uważam, że lekarze żerują na czyimś nieszczęściu, ale cieszę się że rozumiesz, że niektórzy wolą ''przepłacać'' czy tam dopłacać za luksus, i że nie każdy jest sknerą, dusigroszem i chytruskiem.

 

Tylko skoro kolega jest już taki dobry i życzliwy, oraz tak wyjątkowo dobro-duszny, i zna się się na rzeczy, i sam 4 raz HT miał, to może mi powie gdzie ja mógłbym sobie zrobić to HT taniej, oczywiście z zachowaniem moich wytycznych i wymagań?

I dla ścisłości - mi już nawet nie chodzi o to żeby było najtaniej, tylko taniej.

 

I już raz ci zadałem to pytanie ''dobry człowieku'', lecz było bez odbioru....

 

 

W necie masz świeży przykład jak klient kupił Merca za milion, który jest bublem a firma ma go w głębokim poważaniu.

 

A co do tego, to jak na razie udowodniono tylko tyle, że wypiął się polski dealer tej marki, a nie Daimler AG, Mercedes-Benz i Dieter Zetsche.

 

I nie raz już było jeśli chodzi o tę markę, że problem został jakoś rozwiązany dopiero po napisaniu do Stuttgart'u.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty chyba czegoś nie rozumiesz. Ja nie jestm Twoim lokajem abym Ci doradzał gdzie Ty masz zrobić włosy. Ja Ci dałem odp, że Maral tego co chcesz Ci nie zrobi i na tym mola rola się skończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty chyba czegoś nie rozumiesz. Ja nie jestm Twoim lokajem abym Ci doradzał gdzie Ty masz zrobić włosy. Ja Ci dałem odp, że Maral tego co chcesz Ci nie zrobi i na tym mola rola się skończyła.

 

 

To niech tak zostanie też w stosunku do innych, bo stałeś się nadzwyczaj aktywny i wszechwiedzący dopiero kiedy ogłosiłeś się konsultantem Maral'a. A wcześniej raczej nie byłeś taki skłonny nikomu do pomocy, doradztwa i do bycia czyimś lokajem...

 

Wcześniej cię też nie obchodziło, że ludzie ''przepłacają'' za HT w droższych klinikach.

 

A tak poza tym o tym forum można powiedzieć, że

 

We are Marxist-Maralists!

 

 

A może w stopce zamiast ''Konsultant Maral Clinic'', powinieneś mieć napisane: ''We have to declare that before all else, we are Marxist-Maralists!''


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anydhtor

 

Czy tobie Maral wydupczył dziewczyne?

Bo nigdy nie widzialem takiego pojebanego hejtu

 

zniszczyłeś mi temat. 2 strony merotyryczne a 12 rzucania na siebie błotem.

 

Wole chyba zalozyc wątek na zagranicznym forum bo polusów juz nie moge znieść..

 

Co Cie obchodzi , ze mu sie podoba u Marala. Ja np tam nie zrobie , jestem po konsultacjach w Clinikanie i nie wyglada to zle ale i tak bede sie bal i szukał innych opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
anydhtor

 

Czy tobie Maral wydupczył dziewczyne?

 

Gorzej. Pierdoląc takie brednie jak podobno pierdolił i odmawiając HT bez powodu, tylko dlatego że nie podoba mu się taka linia, każdy lekarz staje się moim największym wrogiem i jest dla mnie pierdolonym terrorystą, który chce abym życie miał zjebane!

 

I nie tylko co mi złego Maral zrobił, tylko też co zrobił Matrixowi, Bartkowi, i wielu innym - których to FAKTYCZNIE zmusił przemocą psychiczną oraz osaczeniem fizycznym przez wielu jego przydupasów zabiegowych, do zgody na linię której nie chcieli!

 

I gówno mnie obchodzi, że pan doktór konsultant robił 5 czy 50 razy HT u Marala, nie cierpię naganiaczy i fałszywych złośliwych ludzi. I *uja żeś nawet to czytał całe ze zrozumieniem...ale kuwa pluć musisz nygusie jeden.

 

-- 26 lis 2019, 13:19 --

 

zniszczyłeś mi temat. 2 strony merotyryczne a 12 rzucania na siebie błotem.

 

Ja...?- dlaczego plujesz TYLKO do mnie chamie, skoro cham lekarz zaczął mnie wkurwiać i to ciągnąć, oraz robił wszystko żeby ci też zniszczyć ten temat?

 

-- 26 lis 2019, 13:21 --

 

I *uj wam w dupe wy wyłysiałe gnojki niewdzięczne, ale to normalka już nie raz mi tak dziękowano...

 

I dziwne jest to, że zawsze najwięcej plują ''rzeźnicy'' z tego działu, którym dupa pęka, że ktoś wyleczył łysienie, czy że ma szanse na mega efekt w HT. I zawsze największy hejt i kłótnie są właśnie w tym dziale, albo ściskanie dupy jeśli jest mowa o cenach HT, albo pytania o cenę - jakby kuhwa ktoś nie potrafił sobie sprawdzić cen z danej kliniki i/plus obliczyć w jego przypadku... ''ile dałeś kurwa ile dałeś ?''... jeszcze kurwa ''ile DOKŁADNIE zapłaciłeś?'' - viewtopic.php?f=23&t=4026&p=55832#p55832 i kto tu jest polaczkiem.... tak jakby ku*wa twój łeb był oszacowany na taką samą ilość graftów u Przybylskiego.... a poza to o czym mówiłem - ceny są na stronach klinik, a jak nie są, to kontaktując się dowiesz się ich w każdej klinice....

 

 

I jeszcze raz ktoś do mnie tylko napisze jakieś zapytanie albo prośbę o poradę w sprawie HT i kliniki, to tak zbluzgam że hej i pw wyłączę na stałe, albo wszystkich będę odsyłał do tego konsultanta i do Maral'a.

 

I takiego *uja będę na tym forum pisał, tak jak powiedziałem usunę nawet wszystkie swoje posty, i szczegółowej relacji nie będę robił a tylko pokażę efekt końcowy, oraz stan i linię za 30 lat!

 

I Behavior czy tam Guzman ma racje, że powiedział, ze dla polaczków tutaj nigdy nie będzie robił żadnej relacji, i miał łeb że znalazł sobie dobrą klinikę o której nawet nie było wzmianki na tym forum od początku jego istnienia. Niech wszyscy lecą do tych tu oklepanych jak muchy do gówna, a najwięcej do terrorysty Maral'a.

 

-- 26 lis 2019, 14:21 --

 

Bo nigdy nie widzialem takiego pojebanego hejtu

 

Bo kurwa nie widziałeś jaki tu był hejt kiedyś na mnie w moim osobistym wątku jak jeszcze istniał w dziale: ''opowiedz swoja historię'', albo na czacie, a do nikogo nigdy nic nie plułem. A ja się bardzo szybko uczę złych rzeczy i od lat zastanawiam się bardzo czy aby na pewno warto być dobrym człowiekiem i dochodzę do wniosku, że chyba jednak nie, oraz, że zło należy złem zwyciężać.

 

-- 26 lis 2019, 14:42 --

 

I wszystkie moje posty z twojego wątku mogą być usunięte, lecz chcę aby też posty hejtera konsultanta zostały usunięte jeśli już.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek pieprzysz bzdury odnośnie mojej rzekomej fałszywości: moje wpisy z przed kilku lat gdzie uważam, że FUE mechaniczne nie jest gorsze niż manualne w drogich klinikach. Jeszcze wtedy BHR robiło manulanie a dziś już mechanicznie bo nie ma żadnej różnicy.

 

slavo18035 » 03 sty 2017, 13:40

Niestety Twój przypadek pokazuje jak błędne jest przekonanie , że FUE manualne jest lepsze od mechanicznego o czym ostatnio kilka razy pisałem. Z jakiegoś powodu ( z jakiego zostawię dla siebie ) promuje się na tym forum właśnie taką jego formę.

Powodów braku odrostu w Twoim przypadku może być wiele, niemniej sama idea przeszczepów dwudniowych jest w mojej ocenie wielce ryzykowna. Przeszczepiana tkanka ( jakakolwiek ) powinna trafić z miejsca A do B jak najszybciej bo ma to kolosalne znaczenie dla wyniku całego zabiegu.

 

slavo18035 » 14 gru 2016, 0:21

Temat przerobilem i wg mnie to czy lepsze jest mechaniczne czy manualne FUE jest o wiele mniej ważne od tego kto to robi . Zarówno w mechanicznym jak i manualnym można przeciąć graft bo wbija się narzędzie a żaden chirurg nie wie jak jest dokładnie położony włos . To czy coś się grzeje czy nie zależy od tego czy jest ostre ,ile wykonuje obrotów no i w czym się wierci .Skóra nie stanowi większego oporu skoro można robić to ręcznie co oznacza że też małe jest grzanie się narzędzia . W urządzeniu mechanicznym te obroty powinny być ustawione na minimalne i można je w tych urządzeniach regulować więc jeśli byłby efekt grzania to oznaczałoby to że po pobraniu np 100 graftow żaden kolejny nie wyrośnie bo zostały przegrzane . Zdjęcia z zabiegów po mechanicznym tego nie potwierdzają .

 

Twoj problem polega na tym, że robisz się agresywny w momencie kiedy ktoś ma inne zdanie niż Ty. Ciągle musisz mieć ostatnie słowo i dlatego z Tobą nie da się dyskutować. Na tym forum nie ma chyba wątku w którym nie wcisnąłbyś swoich 5 groszy. Pisałeś tu, że masz akceptację z jakiejś kliniki na HT więc po kiego trujesz mi i innym tym tematem dupę ? I nie kontynuj tematu bo autor wątku ma świętą rację, że niepotrzebnie zaśmiecamy temat. Nie znaczy nie i Maral HT Ci nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałeś tu, że masz akceptację z jakiejś kliniki na HT więc po kiego trujesz mi i innym tym tematem dupę ? I nie kontynuj tematu bo autor wątku ma świętą rację, że niepotrzebnie zaśmiecamy temat. Nie znaczy nie i Maral HT Ci nie zrobi.

 

Bo mnie Maral wkurwia tym (nie tylko postawą względem mnie) ale tym co odjebał przy zabiegu Matrixa albo tego Bartka. Ja nie rozumiem i nie toleruję polityki takich lekarzy! I to nie chodzi tylko o mnie i o mój przypadek. I ja takim lekarzom, którzy nie chcą zrobić linii jak klient chce, wody bym nie dał nawet jakby koło mnie zdychali z pragnienia i błagali na kolanach oraz płacili nawet. I możesz to powtórzyć temu terroryście Maral'owi.

 

I powtórz też Maral'owi to co Matrix powiedział na czacie, co by mu zrobił jakby teraz go do Maral'a dopuścić.

 

 

Antek pieprzysz bzdury odnośnie mojej rzekomej fałszywości:

 

Miałem co innego na myśli, bo kiedyś uważałem cię nawet za przyjaciela. A mam gdzieś co myślisz nt technik FUE.

 

Zatem nie zaśmiecajmy więcej, bo to i tak do niczego dobrego nie prowadzi .

 

 

Twoj problem polega na tym, że robisz się agresywny w momencie kiedy ktoś ma inne zdanie niż Ty.

 

Robię się agresywny tylko wtedy kiedy uznaję to za słuszne i odpowiednie, lub niezbędne, tzn. jeśli ktoś jest też do mnie agresywny, lub jeśli próbuje mnie ktoś terroryzować, albo robić ze mnie debila.

 

Może nie zauważyłeś, że wiele osób ma tu inne zdanie ode mnie, ale jak nikt do mnie nie pluje to ja do nich też nie. I to nie chodzi o odmienność zdań.

 

I odmienność zdania rozumiem, nie rozumiem tylko braku poszanowania dla czyjegoś odmiennego zdania - zwłaszcza jeśli chodzi o jego wygląd, jego włosy, jego ciało, i jego własne życie.

 

Ciągle musisz mieć ostatnie słowo i dlatego z Tobą nie da się dyskutować.

 

I wątpię aby to był mój problem że moje zdanie musi być ostatnie..., - ja uważam to za zaletę i wręcz za dar od Boga, oraz za wyjątkowo przydatną cechę w życiu na tym świecie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do tematu,

jestem po konsultacjach online w Clinicanie i o to co mi napisali. Cena to 2200€ Co sądzicie na ten temat. Oto odpowiedz :

 

Nasi specjaliści z Clinicany przeanalizowali Pana zdjęcia, poniżej przesyłam wyniki konsultacji:

1. Obszar biorczy (miejsca, bez włosów lub z przerzedzeniami)

obszar biorczy Pacjenta (obszar, który wymaga przeszczepu) to strefa głównie 1 i łuki strefy 2 i 3.

 

2. Plan zabiegu:

 

Zostanie Panu przeszczepione około 2400-2700 graftów z potylicy, które pozwolą na pokrycie stref głównie 1 i łuki strefy 2 i 3. Jeśli w czasie zabiegu w Stambule okaże się, że będzie możliwość pobrania większej ilości graftów z obszaru dawczego, wówczas zostanie pobrana ich maksymalna ilosć dla osiągnięcia możliwie najlepszych efektów zabiegu.

 

Czas zabiegu:

około 5-7 godzin.

 

3. Metody przeszczepu włosów. W czasie jednego zabiegu używane są 3 różne metody dla uzyskania najlepszego możliwego wyniku:

 

 

1. Pobieranie graftów metodą MicroFUE- ostrze zostanie dobrane podczas zabiegu (0,7, 0,75, 0,8) do rodzaju graftów. Ta metoda nie pozostawia blizn po zabiegu.

 

2. Otwieranie kanałów za pomocą metody Sapphire. Zaletami tej technologii są miedzy innymi: szybkie gojenie, większa liczba kanałów otwieranych z powodu ostrej małej główki, którą ma ostrze szafirowe.

 

3. Metoda implantacji selektywnej zapewnia naturalny wygląd, dobieramy przeszczepy zawierające 1, 2 lub 3 włosy, wszczepiamy pojedyncze przeszczepy w pierwszej strefie, aby uzyskać naturalny wygląd, podwójne i potrójne przeszczepy zostaną wszczepione za linią włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracam do tematu,

jestem po konsultacjach online w Clinicanie i o to co mi napisali. Cena to 2200€ Co sądzicie na ten temat. Oto odpowiedz :

 

Nasi specjaliści z Clinicany przeanalizowali Pana zdjęcia, poniżej przesyłam wyniki konsultacji:

1. Obszar biorczy (miejsca, bez włosów lub z przerzedzeniami)

obszar biorczy Pacjenta (obszar, który wymaga przeszczepu) to strefa głównie 1 i łuki strefy 2 i 3.

 

2. Plan zabiegu:

 

Zostanie Panu przeszczepione około 2400-2700 graftów z potylicy, które pozwolą na pokrycie stref głównie 1 i łuki strefy 2 i 3. Jeśli w czasie zabiegu w Stambule okaże się, że będzie możliwość pobrania większej ilości graftów z obszaru dawczego, wówczas zostanie pobrana ich maksymalna ilosć dla osiągnięcia możliwie najlepszych efektów zabiegu.

 

Czas zabiegu:

około 5-7 godzin.

 

Myśle że brzmi to "porządnie" Jak dla mnie Clinicana to obecnie jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o Turcje, konkretny kontakt, tylko nie jestem przekonany do tych efektów pokazywanych na yt, myśle że dla ludzi kręcących zabiebi mają jakieś lepsze "pakiety" Sam bym się na nich zdecydował bez wahania.

3. Metody przeszczepu włosów. W czasie jednego zabiegu używane są 3 różne metody dla uzyskania najlepszego możliwego wyniku:

 

 

1. Pobieranie graftów metodą MicroFUE- ostrze zostanie dobrane podczas zabiegu (0,7, 0,75, 0,8) do rodzaju graftów. Ta metoda nie pozostawia blizn po zabiegu.

 

2. Otwieranie kanałów za pomocą metody Sapphire. Zaletami tej technologii są miedzy innymi: szybkie gojenie, większa liczba kanałów otwieranych z powodu ostrej małej główki, którą ma ostrze szafirowe.

 

3. Metoda implantacji selektywnej zapewnia naturalny wygląd, dobieramy przeszczepy zawierające 1, 2 lub 3 włosy, wszczepiamy pojedyncze przeszczepy w pierwszej strefie, aby uzyskać naturalny wygląd, podwójne i potrójne przeszczepy zostaną wszczepione za linią włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnie pytanie bo dzis mialem troche czasu i przegladałem internet.

Jaka klinika ma obecnie najlepsza renome w Turcji, ktora jest najbardziej polecana?

 

Kliniki Marala nie ma w zadnych rankingach a najczesciej pojawia sie tu na forum.

Czy moze lepiej przez Polskiego posrednika ktory wszystko "ogarnia" lacznie z hotelami itp.

 

 

A powiedz tak szczerze czemu nie chcesz zrobić poprawki w BHR?

Też u nich robiłem w 2014 roku i jak zaobaczyłem twoje zdjęcia to wygląda sytuacja identycznie jak twoja.

Mi w BHR dowalili tyle graftów bo prawie 4000 tys i w jednym miejscu na zakolu niestety się nie przyjęły i mam łatkę, Jakoś to maskowałem aż ostatnio obciąłem się na łyso.

Czasem chodzi za mną poprawka i też wlazłem poczytać co zmieniło się po paru latach. Mam dosłownie identyczną sytuację jak Ty.

Gadają o tych finach proscarach ale ludzie!!! macie pretensje że tego nie bierze. Libido spada cycki rosną, dajcie spokój! Co z tego że bedziecie mieć grzywe jak u konia jak konsekwencje tych leków są beznadziejne.

 

Byłeś na konsultacjach w BHR ponownie? Pewnie zaskoczyło Cię to że już nie byli mili tak jak za pierwszym razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gadają o tych finach proscarach ale ludzie!!! macie pretensje że tego nie bierze. Libido spada cycki rosną, dajcie spokój!

 

Gówno prawda że każdy ma uboki od fina czy tam duta. Brałem jedno i drugie, w tym duta dwa lata i ani libido mi nie spadło ani cycki nie urosły. Ino te uboki dostałem po znacznie silniejszych lekach dopiero. Nie siej tu propagandy przeciw finasterydowi, po prostu jak nie chcesz to nie bierz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi w BHR dowalili tyle graftów bo prawie 4000 tys i w jednym miejscu na zakolu niestety się nie przyjęły i mam łatkę, Jakoś to maskowałem aż ostatnio obciąłem się na łyso.

 

 

A dlaczego nie poinformowales ich od razu ze cos poszlo nie tak z jedym zakolem i trzeba poprawic i nie poprawiles go ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na konsultacji. Pokazywałem, zaproponowano mi śmieszne 300graftów rekompensaty,w końcu wydałem około 50koła tam tylko dlatego że tak byli zachwalani na tym forum i dawali gwarancję po zabiegu.Na konsultacji reklamacyjnej ogólnie nie byli mili, znaleźli jakieś zaróżowienie gdzieś we włosach, odrazu zrobili zdjęcie i zarzucono mi że to choroba skóry jest winą tych krostek, była zima, chodzenie w czapkach, wystarczyło by podrapać się pare razy żeby zaróżowić skórę itp, ale pretekst już jest. Pisałem wtedy z 2 innymi chłopakami co robili tam przeszczep i mieli identyczną sytuację. Najpierw mili donor bajka. Na miejscu w klinice już marudzenie że donor słaby. No ludzie! Kilka tygodni później.Na konsultacji pisali mi że zarzucano im chorobę skóry i to dlatego gęstość się sypie. Centralnie przykra sytuacja. Chciałem obniżyć linie. Obniżyli po ciężkich trudach. To później uzasadnieniem słabej gęstości była obniżona linia i zaczerwienienie na głowie. Zawsze znajdzie się jakiś pretekst.

Chciałem polecieć robić poprawkę, ale nie zawsze możesz wyrwać się na kilka tygodni z życia i siedzieć w domu z pooranym całym łbem jak kosmita, i takie później kombinacje zaczeski, cięcie czesanie raz w lewo raz prawo.Myślałem że po kilku latach wreszcie w naszym kochanym kraju ktoś wszedł na wyższy poziom.

Jakoś nie usmiecha mi się wsiadać do samolotu ze spuchniętym łbem jak kosmita. Wystarczy że w nocy na stacji benzynowej w Niemczech ludzie sie przestraszyli jakby zobaczyli UFO. Mieliście chłopaki przeszczepy to wiecie jak może być spuchnięta głowa po zabiegu

Słabe jest to że na tym forum jest tyle naganiaczy i sciemniaczy, negatywne opinie są blokowane przez kliniki albo wsysyłają pogróżki. Nie tak powinno to działać.

Po to płacimy tyle kasy żeby być obsługiwanymi na poziomie. Dodam że byłem z przyjaciółmi na tym zabiegu i jednemu z nich w dniu mojego zabiegu zaproponowano przeszczep FUE za 2E jak się tego samego dnia zdecyduje:)Poczułem się trochę zrobiony w jajo. Piszę negocjuję a na miejscu obca osoba z buta dostaję stawkę o prawie połowe niższą. Wiem że zabieg mógł wykonywać lekarz ale mój też na zmianę robiło kilku a nie SAM BOSS. Mam jedynie mieszane uczucia bo były momenty ze byłem z efektu mega zadowolony (pomijając tę łatkę którą zamieszczałem na zdjęciach kilka lat temu) i nie chciałem pluć jadem na forum jak inni bo chciałem się jakoś dogadać i zrobić poprawkę. Gdyby zaproponowali więcej graftów i bez łaski, z uśmiechem na twarzy a nie szukaniem pretekstów aby się wymiksować było by naprawdę ok pomimo wydanych około 50 koła.

300 graftów to jest smiech na sali gdzie wydajesz u kogoś kilkanaście tys Euro a dostajesz w zamian takie traktowanie.

 

Mikam, poczekam na Twój efekt. Wez może stestuj Przybylskiego:) Zawsze bliżej a dogęszczanie to już nie tak ważne jak robienie linii od nowa, ważne zeby tylko donoru nie poorał.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem na konsultacji. Pokazywałem, zaproponowano mi śmieszne 300graftów rekompensaty,w końcu wydałem około 50koła

 

A ile byś chciał na małą łatkę - jak sam nazwałeś, - 3000 graftów ?

 

Zrób zdjęcia i wstaw do wątku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem na konsultacji. Pokazywałem, zaproponowano mi śmieszne 300graftów rekompensaty,w końcu wydałem około 50koła

 

A ile byś chciał na małą łatkę - jak sam nazwałeś, - 3000 graftów ?

 

Zrób zdjęcia i wstaw do wątku.

jutro cyknę ci fotkę. Ogolnie gęstość była mniejsza niż miała być w założeniu pierwotnym. Podnosząc ten argument zepchnięto go że na własne życzenie chciałem obniżyć linie włosów do tej jaką miałem kilka lat wcześniej. Nie chciałem przeszczepu na czole jak pokazałeś to w linku antydhtor:) Miałem tam jeszcze trochę włosów i powiedziałem że tam zaczynamy i żeby włożyli więcej graftów. Ogólnie mieli otwartą ilość żeby była zachowana gęstość. Później słaba gęstość była wytłumaczona obniżoną linią.

Wiecie jak to jest. Idziemy na zabieg łysi, z wielkim wyobrażeniem lwiej grzywy, po zabiegu okazuje się że efekt nie jest taki jak oczekiwaliśmy ale z drugiej strony jest lepiej niż było przed zabiegiem, i z czasem człowiek zmęczony tym przechodzi do porządku dziennego wracając do tematu od czasu do czasu.

 

Nie kłócić się na forum i nie wyzywać bo to nikomu nie pomaga. Każdy z nas wywala dziesiątki tysięcy złotych na te kurwa eksperymenty bo już nie wiadomo komu wierzyć a komu nie MAMY SOBIE POMAGAĆ! Chwilami naprawdę myślę NA CHUJ MI TO BYŁO. Sorry za wulgaryzmy ale gdyby nie forum to bym tego nie zrobił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że teraz wszyscy będzie mi obrzydzać BHR, bo wiele razy mówiłem, że tam powiedzieli, że mi zrobią tę linię.

 

A ludzie z tego forum bardzo nie chcą abym sobie tę linię zrobił, i aby gdzieś mi zrobili.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma. Ale widać że linia graftów kilkuwłosowych mocno się odznacza. Troche ostatnio odrosły. Teraz włosy mają ze 3 cm. Przed goleniem na pałę miałem z 10 cm więc troche wszystko zakrywało dopóki nie wiał wiatr. Jak widać gęstość ta podobno jest przez to że obniżyłem linie włosów o 1 cm przy 4000 graftów. Więc właśnie po to przecież tyle tych graftów pchałem żeby było gęściutko:) Jest jak jest. Każdy widzi:) Mikam trzymam kciuki i będę bacznie obserwował jak tam będziesz dogęszczał. Szkoda że nie zgadaliśmy się wcześniej negocjowali byśmy we 2 mocniej:)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fakt, powinniśmy sobie pomagać, ale tak nie jest na tym forum. Na palcach jednej ręki mógłby zliczyć osoby, które tu mi rzeczywiście chciały i chcą pomóc.

 

-- 28 lis 2019, 1:47 --

 

Szału nie ma. Ale widać że linia z graftów kilkuwłosowych i mocno się odznacza.

 

Lini, to nawet nie widać na tych zdjęciach z włosami zaczesanymi do przodu...

 

I która to jest ta ''łatka'', to po prawej na fotkach ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I fakt, powinniśmy sobie pomagać, ale tak nie jest na tym forum. Na palcach jednej ręki mógłby zliczyć osoby, które tu mi rzeczywiście chciały i chcą pomóc.

 

-- 28 lis 2019, 1:47 --

 

Szału nie ma. Ale widać że linia z graftów kilkuwłosowych i mocno się odznacza.

 

Lini, to nawet nie widać na tych zdjęciach z włosami zaczesanymi do przodu...

 

I która to jest ta ''łatka'', to po prawej na fotkach ?

 

Tak. zaczesuję ją jakoś i latam:) jakoś do niej przywykłem choć fajnie było by wybierając jedną z najlepszych klinik efekt też mieć najlepszy, tym bardziej że nie żałowałem graftów i pchałem maxa ile się dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to jak czeszesz, tylko abyś pokazał te grafty wielowłosowe w linii.

 

-- 28 lis 2019, 1:58 --

 

Nie ma też Twoich starych fotek z przed zabiegu w starym wątku, ale na tych najstarszych które są, widać, że problemy skórne w tym miejscu mogłeś już wtedy mieć i lekarz może mieć co do tego racje.

 

-- 28 lis 2019, 2:05 --

 

A reszta to nic innego jak brak kuracji farmakologicznych przy tego typu efektach w czasie. Po prostu łysienie postępuje i tyle, a z czasem włosy donorowe (czyli te przeszczepione) też mogą się miniaturyzować i sypać bez kompletnie żadnej kuracji, a fin takim włosom dał by pewnie lepsze życie, jeśli ogólnie nawet łysienia nie powstrzymał i nie dał na wyłysiałych miejscach odrostów. Ale to każdego wybór.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem żadnych problemów skórnych i każdemu jakieś krostki na skórze się pojawiają, non stop biegam ćwicze, skóra się poci, robią się różne zaskórniki krostki, tak chyba każdy ma na całym ciele. Więc tak jak widać gęstość nie jest powalająca i za te śmieszne 300 graftów zaproponowałem niech zrobią dobrą cenę i robie dogęszczanie całości ale niestety odrazu zrobiło się niemiło. Czemu idąc na 1 konsultacje w PL donor mam super a po przyjeździe do kliniki na miejscu kilka tygodni później taki sobie? Żeby powiedzieć nawet słaby.

Dajcie spokój, jest jak jest. Każdy kto z was robił przeszczep wie że eksperymentuje na samym sobie. Nikt wam nie robi wizualizacji jak będziecie wyglądać tylko ryzyk fizyk.

Jedni wybierają tanio i jakoś to będzie a są tacy jak ja co szukają najlepszej oferty i oczekują najlepszej obsługi. Tym bardziej że 2 chłopaków z którymi rozmawiałem miało identyczny przypadek więc utwierdziłem się że to stała praktyka. Mojemu kumplowi na miejscu proponuje się przeszczep za 2 Euro z buta tu, dziś i teraz a ja płącę pierwsze 1000 Graftów po 5 umawiając się kilka miesięcy NO LUDZIE. To logiczne że skoro zabieg gdzieś nie wyszedł idealnie to piszę uczciwie i negocjuje skoro już na miejscu poznałem realia że kwota może szybko się zmieniać dla ludzi z ulicy ale nie dla tych którzy smią czegoś w ogóle się domagać. Dlatego jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...