free web hit counter Skocz do zawartości
mikam69

2gi przeszczep... gdzie??

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem żadnych problemów skórnych i każdemu jakieś krostki na skórze się pojawiają, non stop biegam ćwicze, skóra się poci, robią się różne zaskórniki krostki, tak chyba każdy ma na całym ciele.

 

Ja tak nie mam, ale nie biegam i nie ćwiczę (a przynajmniej nie ćwiczę tego co większość ma tu na myśli). A różne czerwone parchy i krostki zniknęły mi ze skóry głowy i z czoła po wzmocnieniu kuracji. Ale to tylko tak dla ciekawostki.

 

A problem na skórze mógł być i nawet jeśli o tym nie wiedziałeś, lub nie zdawałeś sobie sprawy z tego. Ale ja się kłócił nie będę, bo nie o to tu chodzi. Mógłbyś tylko do tematu wstawić te fotki z przed zabiegu z powrotem.

 

 

Czemu idąc na 1 konsultacje w PL donor mam super a po przyjeździe do kliniki na miejscu kilka tygodni później taki sobie? Żeby powiedzieć nawet słaby.

 

Może na miejscu bardziej i dokładniej przyglądają się donorowi i badają, niż na szybko podczas tych konsultacji w Warszawie.

 

I w wielu klinikach tak jest jeśli nie w każdej, że dopiero przed zabiegiem lepiej są oceniane możliwości. A np. taki Feriduni, to ponoć często zaprasza na konsultacje do kliniki zanim oszacuje przypadek.

 

 

Dajcie spokój, jest jak jest. Każdy kto z was robił przeszczep wie że eksperymentuje na samym sobie. Nikt wam nie robi wizualizacji jak będziecie wyglądać tylko ryzyk fizyk.

 

Wiadomo, i właśnie dlatego ja leczę łysienie farmakologicznie i uważam, że każdy w każdym przypadku powinien leczyć chociaż tylko tym finem jeśli zależy mu na jak najlepszym efekcie.

 

W niektórych klinikach robią wizualizację komputerową, ale to i tak ma się nijak do rzeczywistości w praktyce i po wielu latach.

 

-- 28 lis 2019, 2:48 --

 

Jeszcze wtedy BHR robiło manulanie a dziś już mechanicznie bo nie ma żadnej różnicy.

 

Tu jest napisane że manualne https://www.best-hair-clinics.com/clini ... ssels.html ale trzeba sprawdzic jeszcze na stronie kliniki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mojemu kumplowi na miejscu proponuje się przeszczep za 2 Euro z buta tu, dziś i teraz a ja płącę pierwsze 1000 Graftów po 5 umawiając się kilka miesięcy

 

 

to zrobili Cie w huja bo dla polakow jest zawsze znizka 3.6 € czasem mozna nawet do 3 € utargowac za graft przy fue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4000 graftów. Więc właśnie po to przecież tyle tych graftów pchałem żeby było gęściutko:)

 

Chciałem tylko zwrócić uwagę, na jeszcze jedną rzecz. Twoje blond czy tam jasnobrązowe włosy wyglądają na cienkie na tych fotkach, a u takich klientów efekt HT nigdy nie będzie też taki sam jak u np. Hindusów czy Latynosów. Do tego dochodzi hair per graft oraz stopień uszkodzeń podczas HT a także efekt w czasie - brak żadnej kuracji, i efekt jest jaki jest.

 

Nadal nie wiem jak duży był obszar do pokrycia, bo fotki z przed zabiegu zostały usunięte, ale powiem tylko tyle że 3000 graftów to jest skromna ilość w DP na małe/średnie zakola, a nawet max DP nie da efektu osoby niełysiejącej przy bardzo cienkich włosach, niskim hair per grat, i przy takich kolorach włosów.

 

Ja też jestem blondynem z bardzo cienkimi włosami i widzę na obszarze nie objętym łysieniem jaką mam gęstość naturalną i doskonale zdaje sobie sprawę, że nawet DP 110 graftów/cm2 nie był by w stanie odtworzyć naturalnej gęstości na jakimś dużym obszarze - tzn. widać byłoby różnicę w gęstości i nie mam tutaj na myśli w cale wydajności donoru, tylko wiem że tak by było nawet jeśli klonowanie i rozmnażanie donoru byłoby możliwe, bo nawet najbardziej doskonała technika HT/FUE/DHI itp.itd. nie odtworzy bardzo wysokiej naturalnej gęstości przy wyjątkowo cienkich włosach. I dlatego też zawsze mówię, że z tego powodu (bo wiedziałem już to od dawna) tak hardcorowa kuracja, albo że wybrał bym HT nie wyłączając też kuracji (linia max nisko i gęsto jak się da nawet kosztem całego donoru) a na resztę system jeśli maił bym duży obszar łysy. Zawsze to pisałem całkiem świadomie i w pełni władz umysłowych analizując wszystko, ale przecież jestem debilem i co ja tam wiem skoro przeszczepu nie miałem. Oczywiście u mnie długość włosów i zmiana ich koloru będzie podbijać efekt HT, a biorąc pod uwagę mały obszar do pokrycia (który już teraz mam porośnięty) mam szansę i tak na bardzo dobry efekt wizualny, nawet jeśli faktycznie nie będzie naturalnej gęstości na tym obszarze.

 

Owszem niektórzy mają dobry efekt na sporym obszarze i w najtańszych klinikach - to fakt, i to nawet nie ludzie z grubymi czarnymi rasowymi włosami, bo nawet pan doktór konsultant Maral'a, ale pan doktór ma przede wszystkim inny kolor niż Ty, na pewno inną grubość i hair per graft, a do tego może mieć ''twardy'', ''pancerny'' donor, którego łysienie nie dotyka, i nawet gdyby miał solidne NW 7 z totalną glacą, to pewnie zapuszczając włosy z tego wianka, mógłby z nich zrobić zaczeskę na glace - choć czas tez to zweryfikuje co do braku żadnej kuracji).

Ale nie każdego włosy mają taką samą zdolność pokrycia i to nawet u niektórych z ciemnymi włosami, co widać po ilości graftów/efekcie u ludzi ze stanem tragicznym.

 

I pokaż mi tylko obszar biorczy przed HT, to pokaże ci ile graftów otrzymują ludzie z podobnymi włosami w klinice Armani albo w H&W i że 4kgr to jest gówno.

 

Ale możecie mnie bluzgać gady zmierzłe za pisanie prawdy, że HT w wielu przypadkach nie jest sposobem na wielką łysinę, a jedynie pomocnym zabiegiem dla farmakologii (często silnej) albo dobrym rozwiązaniem wraz z systemem jeśli chodzi o gęstość i naturalny efekt.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania, że żaden przeszczep nie będzie wyglądał tak jak każdy sobie wymarzył.

Dlatego na kilka lat odpusciłem temat aby dać szanse aby w naszym ukochanym kraju powstała jakaś klinika na światowym poziomie.

Włosy włosami ale chodzi o obsługę. Jak jedziesz na 1 konsultacje to obiecują ci złote góry, że donor 100 na cm, że idealny dawca. Kilka tygodni później na miejscu wychodzi że jesteś taki mocny średniak ale dowiadujesz sie o tym dopiero jak za chwile mają cię kroić. Po nieudanym zabiegu wszyscy są oburzeni że śmiesz w ogóle cokolwiek powiedzieć że jest nie tak. Szukanie wymówek itp. Wszystkie targowane ceny z forum można wsadzić sobie w buty. Konsultant z czegoś musi żyć i dostaję od każdego łba prowizje. Negocjując bezpośrednio można otrzymać taką samą cenę a będąc na miejscu przejazdem można zrobić zabieg za pół ceny.

Forum jest formą naganiania naiwniaków, nic więcej. Proponować osobie która z tobą przyjechała 2Euro FUE za graft z buta gdzie sam płacisz 2 razy tyle i czekasz kilka miesięcy to chyba nie jest miłe. Weźcie darujcie sobie te wszystkie pseudo zniżki na forum i pomoc konsultanta. Łatki nie zrobiłem, zaproponowałem że chcę zrobić dogęszczanie całości to zaproponowano mi stawkę wyjściową gdzie jasno widać że gęstość jest na podobnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włosy włosami ale chodzi o obsługę.

 

Po nieudanym zabiegu wszyscy są oburzeni że śmiesz w ogóle cokolwiek powiedzieć że jest nie tak. Szukanie wymówek itp.

 

 

Ale tak jest w każdej klinice (mniej lub bardziej ostro ale jest) i wszędzie na świecie, a nawet w sklepie, że jak plujesz o coś i wyrażasz niezadowolenie, czy zgłaszasz reklamacje itd. Już taki jest ten świat i ludzka natura, a do tego hajs hajsem i to od czasów starożytnych.

 

Natomiast co do poziomu obsługi, to widzisz, ja akurat dobrze oceniam BHR po konsultacji, nie to co np. HDC czy Przybylski i ten Maral, którzy wszyscy bez żadnego powodu odmówili mi HT a nawet fotek moich nigdy nie widzieli i nawet nie chcieli dla celów konsultacji, i jeszcze wmawiając mi że jestem jebnięty, tak jak robił to Przybylski czy podobno ten terrorysta Maral z tego co mówi konsultant.

 

Ja wiem że BHR nie jest top class, i wiem, że zdarzają się lipne zabiegi - jak w prawie każdej klinice, jednak dla mnie liczą się też chęci i intencje jeśli chodzi o poziom obsługi. I tak jak powiedziałem błagać na kolanach nie zamierzam żadnego chuja aby mi zrobił tę linię, zwłaszcza że za to płacę spory hajs.

 

-- 28 lis 2019, 10:49 --

 

Jak jedziesz na 1 konsultacje to obiecują ci złote góry, że donor 100 na cm, że idealny dawca. Kilka tygodni później na miejscu wychodzi że jesteś taki mocny średniak ale dowiadujesz sie o tym dopiero jak za chwile mają cię kroić.

 

Chcesz powiedzieć, ze na konsultacji mówili, ze donor masz 100 graftów /cm2 a zaś podczas zabiegu mówili o sporo mniejszej gęstości donoru ? Czy tylko słowami określali, że dobry albo zły czy średni ?

 

-- 28 lis 2019, 10:52 --

 

Dlatego na kilka lat odpusciłem temat aby dać szanse aby w naszym ukochanym kraju powstała jakaś klinika na światowym poziomie.

 

 

A o tym to zapomnij. Prędzej chyba Sahara lasem porośnie niż w PL będą kliniki na światowym poziomie.

 

-- 28 lis 2019, 10:59 --

 

Konsultant z czegoś musi żyć i dostaję od każdego łba prowizje.

 

Nic nowego. Jednak w moim przypadku nienawiść niektórych lekarzy czy konsultantów do mnie, jest jak widać silniejsza niż chęć tego pojedyńczego zysku z jednego łba.

 

Negocjując bezpośrednio można otrzymać taką samą cenę

 

To też nic nowego, i właśnie m.in. dlatego uważam, że konsultanci są zbędni i niepotrzebni na tych forach.

 

-- 28 lis 2019, 11:07 --

 

Jednak zniżka dla Polaków fikcją nie jest z tego co wielu tutaj pisało, ino może sami tego nie proponują i zawsze i każdemu Polakowi jeśli nie wspomnisz o tym czy nie naciskasz na to.

 

-- 28 lis 2019, 11:21 --

 

Proponować osobie która z tobą przyjechała 2Euro FUE za graft z buta gdzie sam płacisz 2 razy tyle i czekasz kilka miesięcy to chyba nie jest miłe.

 

Oczywiście, że nie jest, ale nie będę się jakoś szeroko o tym wypowiadał, bo nie znam sprawy ani zaistniałych faktów, nie było mnie też przy tym na miejscu abym mógł osądzać. Jednak jak pamiętam były chyba chwilowo w BHR jakieś zniżki czy promocje, tylko nie wiem, czy to dla nowych klientów czy w ramach jakiegoś pokazu - gdzieś to było pisane na forum.

 

Widzisz w innych branżach też bardzo często nowi klienci są lepiej traktowani niż ci stali od lat, np. u sprzedawców internetu i telefonii czy ubezpieczeń, co wydawało by się dziwne i absurdalne, a jednak w dzisiejszych czasach często warto zmienić sprzedawcę internetu, telefonii czy ubezpieczenia choćby tylko komunikacyjnego OC.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy do was ludzie dotrze, że drogie kliniki to ściema w kontekście odrostu. Chcecie balkonu z widokiem na morze to ok ale jak dla mnie HT to nie wycieczka po muszelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie, przecież to u Turków takich jak Maral masz pakiet all inclusive z 4-5 gwiazdkowym hotelem z widokiem na morze, osobistym kierowca, kebabem na całe trzy dni i rejs po bosforze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kliniki w Turcji zapewniają podobny pakiet bo lotnisko jest daleko od centrum, widoku na morze brak, rejsu itp. też więc nie koloruj. Jedź i sfrajeruj się za 50 koła w BHR albo w innej high top klinice z hotelem na 5 dni a potem pokaż nam wynik i zdjęcia z wycieczki.

 

-- 29 lis 2019, 8:14 --

 

No i patrz skończyło się mądrowanie wielkich głów z tego forum. I kto miał rację ? Ale jak ktoś ma wiedzę większą to trzeba próbować go sprowadzić do swojego poziomu bo to przecież JA wiem lepiej bo youtuba obejrzałem setki razy. Nie ma to znaczenia, że pisze się z lekarzem bo to przecież zwykły naganiacz, który gówno wie. Już nie ma hahahha i głupich emotek z poziomu gimbazy. No i już się wyszczekaliście a teraz będziecie to odszczekiwać jak zobaczycie rezulatat w moim wątku. Ja za to z chęcią obejrzę wątek kolejnego naiwnego, który się sfrajerował za 50 koła bo posłuchał rady "mądrych inaczej" z tego forum. Mądrzy to wy jesteście jedynie w mlaskaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Mikam to już się zdecydowałeś na Clinicane ? Załatwiasz sobie to sam czy przez Meditravel ?

 

Przez meditravel, ale najtansza opcje. tlumacz mi nie potrzebny a loty sobie sam ogarniam za ok 150€ w obie strony.

 

Nie chce mi sie zastanawiac i szukac. zdecydowałem sie na Turcje bo nie chce znowu wydawać kupe pieniedzy. a ten wyjazd wyjdzie mnie max 12000zł.

 

Nie oglądałem relacji. Jade na "czuja"

 

-- 29 lis 2019, 10:21 --

 

ostatnie pytanie bo dzis mialem troche czasu i przegladałem internet.

Jaka klinika ma obecnie najlepsza renome w Turcji, ktora jest najbardziej polecana?

 

Kliniki Marala nie ma w zadnych rankingach a najczesciej pojawia sie tu na forum.

Czy moze lepiej przez Polskiego posrednika ktory wszystko "ogarnia" lacznie z hotelami itp.

 

 

A powiedz tak szczerze czemu nie chcesz zrobić poprawki w BHR?

Też u nich robiłem w 2014 roku i jak zaobaczyłem twoje zdjęcia to wygląda sytuacja identycznie jak twoja.

Mi w BHR dowalili tyle graftów bo prawie 4000 tys i w jednym miejscu na zakolu niestety się nie przyjęły i mam łatkę, Jakoś to maskowałem aż ostatnio obciąłem się na łyso.

Czasem chodzi za mną poprawka i też wlazłem poczytać co zmieniło się po paru latach. Mam dosłownie identyczną sytuację jak Ty.

Gadają o tych finach proscarach ale ludzie!!! macie pretensje że tego nie bierze. Libido spada cycki rosną, dajcie spokój! Co z tego że bedziecie mieć grzywe jak u konia jak konsekwencje tych leków są beznadziejne.

 

Byłeś na konsultacjach w BHR ponownie? Pewnie zaskoczyło Cię to że już nie byli mili tak jak za pierwszym razem?

 

 

Cena mnie odstrasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszą mnie te wasze wyzwiska i kłotnie. Jakie ma to znaczenie kto ile wydał i czy zrobił to wlasciwie? Gdyby nie ci co wtapiaja w gówniane zabiegi w bangladeszu i nie ci ktorzy przeplacaja w belgii to nikt na tym forum nie mial by wiedzy co wybrać. Potrzebni sa jedni i drudzy aby moc wyrobic sobie opinie i podjac decyzje. Gdyby 5 lat temu na tym forum o belgii nie bylo tyle ochów i achów to wiele osób by tam nie poleciało. Osobiscie mam kumpla ktory probowal przyoszczedzic w polsce i 3 razy robil poprawki. Inni chca wydac raz i zapomniec a jak cos nie pojdzie jak nalezy to dzieki nim macie wiedze jaka droge samemu obrać. Więc nie smiejcie sie z innych bo wiedza nas wszystkich jest potrzebna nowym osobom ktore tu wchodza i potrzebuja pomocy.

Najbardziej smiesza mnie opinie po zabiegu jak kolesie pisza ze ich zycie z wlosami to zrobila sie bajka. No ludzie. Co za matoly to piszą? Jak ktos ma niewyjsciowy ryj to nawet wlosy jak u lwa nic nie dadza. To są dopiero zryte lby, pare kłaków sobie przeszczepil i sie zrobil casanova w kazdym klubie.z gargamela zrobil sie belmondo To sa dopiero idioci. Takich wyśmiewajcie a nie tych ktorzy pojechali uczciwie zaplacili bo zostali zmamieni i dostali nie to co oczekiwali. To dzieki nim jedziecie i placicie mniej bo macie dowod ze nie warto przeplacac . Tak na to patrzcie. A nie wyzywacie sie jak jakies karyny pod sklepem z tanim winem. Zachowujcie sie jak faceci a nie jakies pipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie kliniki w Turcji zapewniają podobny pakiet bo lotnisko jest daleko od centrum, widoku na morze brak, rejsu itp. też więc nie koloruj. Jedź i sfrajeruj się za 50 koła w BHR albo w innej high top klinice z hotelem na 5 dni a potem pokaż nam wynik i zdjęcia z wycieczki.

 

-- 29 lis 2019, 8:14 --

 

No i patrz skończyło się mądrowanie wielkich głów z tego forum. I kto miał rację ? Ale jak ktoś ma wiedzę większą to trzeba próbować go sprowadzić do swojego poziomu bo to przecież JA wiem lepiej bo youtuba obejrzałem setki razy. Nie ma to znaczenia, że pisze się z lekarzem bo to przecież zwykły naganiacz, który gówno wie. Już nie ma hahahha i głupich emotek z poziomu gimbazy. No i już się wyszczekaliście a teraz będziecie to odszczekiwać jak zobaczycie rezulatat w moim wątku. Ja za to z chęcią obejrzę wątek kolejnego naiwnego, który się sfrajerował za 50 koła bo posłuchał rady "mądrych inaczej" z tego forum. Mądrzy to wy jesteście jedynie w mlaskaniu.

 

 

Myślisz chuju, że ja jestem codziennie 24 h na forum i aby czekam żeby ci dopierdalać ? Bo jeśli tak myślisz, to to tylko pokazuje jakim kurwa idiotą serio jesteś i jakim naganiaczem na taniochę się tu niedługo staniesz dla kasy. I w dupie mam twój wątek, ja chcę inna linię, inne kąty i inną gęstość - zrozum kurwa.

 

I pojadę do BHR nawet za 60 koła, bo w BHR zrobią mi linię jaką chcę w przeciwieństwie do tego kmiota terrorysty Marala.

 

-- 29 lis 2019, 18:25 --

 

Smieszą mnie te wasze wyzwiska i kłotnie. Jakie ma to znaczenie kto ile wydał

 

Pytaj naganiacza lekarza.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że nie należy nikogo wyśmiewać, tylko przedstawiać swoje opinie lub rzetelne argumenty oparte na wiedzy i doświadczeniu. A to, że są goście, którzy odmienili swoje życie po udanym przeszczepie to dobrze...to dobrze, że ktoś się czuje "jak casanova"...Nie od dziś wiadomo, że dobre czucie się we własnej skórze przekłada się na dobrą aurę/energię, pewność siebie i umiejętności społeczne. A te rzeczy są bezcenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna sprawa to taka, czy w takich klinikach sa w stanie omijac siwe wlosy na zyczenie pacjeta, pobierac i wszczepiac tylko z kolorem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jeśli chcecie mieć wysoką gęstość i bez grządek na makówie, oraz linie jaką chcecie (nawet w połowie ''czoła'') za tanie pieniądze, to Aisha Hair, a nie pierdolony terrorysta Maral!!!

 

Aisha Hair

 

VS

 

Maral

file.php?id=7366&t=1

Nasz forumowy @maxik który miał wspaniałe HT u Maral'a - viewtopic.php?f=23&t=3777&start=80

 

 

Oraz inny pacjent doktora Maral'a viewtopic.php?f=23&t=4136&p=55370#p55370

 

A cudowny Maral tak postępuje w kwestii linii...

 

A tu jeszcze inny pacjent dr. Maral'a, który potwierdza, to co miało miejsce u Matrixa viewtopic.php?f=23&t=3713 podczas zabiegu w klinice Maral'a odnośnie linii:

 

viewtopic.php?f=23&t=3773&p=49537#p49537


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz chuju, że ja jestem codziennie 24 h na forum i aby czekam żeby ci dopierdalać ? Bo jeśli tak myślisz, to to tylko pokazuje jakim kurwa idiotą serio jesteś i jakim naganiaczem na taniochę się tu niedługo staniesz dla kasy. I w dupie mam twój wątek, ja chcę inna linię, inne kąty i inną gęstość - zrozum kurwa.

 

Ty normalny na pewno nie jesteś. Czy ja w jakimś miejscu mojego wpisy adresowałem uwagi konkretnie do Ciebie? Za kogo Ty się uważasz,że w ogóle biorę pod uwagę Twoje wpisy? Już wiele razy pisałem, że dla mnie jesteś tu zwykłym trollem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty normalny na pewno nie jesteś.

 

I ty jak widać też. Bycie lekarzem nie wyklucza bycia pojebańcem, a nie raz dla kasy śmiecie lekarskie stawali się w tym kraju tzw. ''handlarzami skór''. Było o tym głośno. A widać że zawzięty jesteś bardzo na pesosy od Maral'a i to jeszcze pod pretekstem niesienia pomocy forumowiczom...

 

Czy ja w jakimś miejscu mojego wpisy adresowałem uwagi konkretnie do Ciebie?

 

Myślisz, że jestem tak głupi że twoich zagrywek psychologicznych nie kumam ?

 

Za kogo Ty się uważasz,że w ogóle biorę pod uwagę Twoje wpisy? Już wiele razy pisałem, że dla mnie jesteś tu zwykłym trollem.

 

Za twój koszmar tutaj. I Jakbyś nie brał pod uwagę i zlewał, to byś nie napisał tego posta i setek innych w odpowiedzi na moje. Więc sam z siebie durnia do potęgi zrobiłeś i ciągle robisz.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale kliniki ci o tym nie powiedza bo maja gdzies twoje placze za 10 lat jak bedziesz wygladal jak dziwolag z gestym przodem i bez gory i korony

 

Ja osobiście uważam, że łysieć w Ludwigu jest lepiej niż w Norwood'zie, bo z mojego punktu odniesienia, łatwiej jest maskować Ludwig'a niż Norwood'a zarówno samą fryzurą jak i systemem. A linia to linia - najważniejsza.

 

Problemem jest natomiast, to że lekarze właśnie tego nie chcą zrozumieć....

A nie jest tak, że Ludwig jest u facetów zwykle agresywny? Wiesz, w DPA też zostaje linia i teoretycznie jest lepiej niż w zwykłym Noorwoodzie, ale DPA jest zwykle bardzo agresywne. Kojarzę paru gości z DPA i o ile linia z przodu to NW1 lub NW2 bez dalszego postępowania ("mature hairline"), to góra im leci bardzo agresywnie i chyba bym się z nimi jednak nie zamienił samemu mając Norwooda bardzo powolnego. Mimo, że DPA w początkowym stadium może wyglądać lepiej niż Norwood. Z kolei, jak mamy się licytować, to Norwood A wygląda najgorzej, nie ma co się oszukiwać. Ze zwykłym Norwood 3 to niektórzy wyglądają jakby to było "mature hairline", a Norwood 3A to już padaka. Nie mówiąc o Norwood 4A, gdzie kontrast między wyłysiałym przodem, a gęstą tylną połową głowy wygląda paskudnie. Dopiero przy Norwood 5A jeśli jest stadium końcowym, to jest lepiej niż przy NW6 mogącym iść w NW7. Mniejszy obszar do pokrycia i mniejsze ryzyko dalszego łysienia. WIęc lepiej mieć wianek NW5A, który może być stadium końcowym, niż wianek NW6 mogący iść dalej w NW7.

Tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji Świąt dla wszystkich, również świetnych włosów (a może przede wszystkim).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie jest tak, że Ludwig jest u facetów zwykle agresywny?

 

Jest, - i co z tego, skoro agresywny Ludwig 3 jest odpowiednikiem Norwood'a 5-7 z tą różnicą, że linia, skraj przodu, w tym zakola zostają gęste i naturalne. A nawet jak lekko się przerzedzą to i tak pozostają w dobrym stanie. Więc jeśli chodzi o mnie to tak jak powiedziałem wolałbym ogólnie Ludwig'a od Norwood'a i chyba jasno uzasadniłem dlaczego...?

Jednak skala łysienia ma też znacznie i to chyba jest jasne też i logiczne, że wolałbym skromne NW 1 (które poprzez dobre HT można nawet przerobić na mega U-shape'a) niż zaawansowanego giga łysego Ludwig'a 3 przy którym HT nie wystarczyłoby aby gęsto pokryć cały ten obszar. Ale, że Norwood nie kończy się zwykle na NW 1 to ogólnie wolałbym Ludwig'a, a umiarkowanego Ludwig'a 1 to można nawet samą fryzurą skutecznie maskować i z mega efektem. Wszystko zależy od skali łysienia, ale ogólnie i tak wolałbym Ludwig'a od każdego innego schematu i chyba nawet rodzaju łysienia.

 

Z kolei, jak mamy się licytować, to Norwood A wygląda najgorzej, nie ma co się oszukiwać. Ze zwykłym Norwood 3 to niektórzy wyglądają jakby to było "mature hairline", a Norwood 3A to już padaka. Nie mówiąc o Norwood 4A, gdzie kontrast między wyłysiałym przodem, a gęstą tylną połową głowy wygląda paskudnie.

 

Nie chcę się z nikim licytować, bo wkraczamy w rzecz gustu, co z tych łysych paskudności lepiej wygląda. Dla mnie to jeden *uj czy NW 3 czy NW3 A i tak samo NW 5 i NW 5 A, ale rozumiem o czym mówisz i wiem, że dla wielu klasyczny Norwood w początkowym stadium to to nawet nie łysienie i że to niby nawet normalna rzecz jak np. to tzw. ''mature hairline''.

Za łysienie jakie masz genetycznie i tak nic nie możesz, także najważniejszym jest aby robić wszystko tak i leczyć i maskować łysienie tak aby być zadowolonym chociaż z tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło, czy Ludwig zwykle u naszej płci nie idzie agresywnie. Jasne, że każde zaawansowane łysienie jest paskudne, ale wiadomo że mając w genach klasyczny wianek NW7 ma się najgorszy wyrok, bo NW5A to jako do pokrycia. A jak jest z linią w DPA? Czy osobom z DPA ona się cofa, czy tylko włosy na całym obszarze NW6 się przeradzają, ale bez cofania w tył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z linią w DPA? Czy osobom z DPA ona się cofa, czy tylko włosy na całym obszarze NW6 się przeradzają, ale bez cofania w tył?

 

Jeden z moich dziadków prawdopodobnie miał DPA, bo na stare lata miał bardzo rzadkie włosy na całej głowie a najbardziej na koronie, jednak nadal miał w miarę wyraźnie zarysowaną i dość niską zaokrągloną linię.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po przesczepie w clinicana. Zaloze osobny watek jak dojde do siebie i wszystko omowie.

Teraz na swiezo mam pytanie. Jestem druga noc po zabiegu, pierwsza bez opatrunku. Na poduszcxe sa plamki krwi a tyl glowy mam spuchniety. Czy to normalne.w sumie cala noc na niej spalem... moge teraz umyc ta podrazniona i spuchnieta glowe zgodnie z zaleceniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne szkoły i domyślam się, że nikt nie wie, która jest najlepsza. Na to pytanie jestem w stanie Ci odpowiedzieć bazując na swoim doświadczeniu. Nie ruszałem głowy kompletnie przez 3- 4dni, choć zalecenia mówiły o dwóch , a opuchlizna to normalna sprawa ( brałem aescin). Potem delikatnie myłem szamponem dla dzieci i biorczą i dawczą.

 

-- 22 sty 2020, 12:49 --

 

A co do opatrunku nosiłem jakieś 4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem po przesczepie w clinicana. Zaloze osobny watek jak dojde do siebie i wszystko omowie.

Teraz na swiezo mam pytanie. Jestem druga noc po zabiegu, pierwsza bez opatrunku. Na poduszcxe sa plamki krwi a tyl glowy mam spuchniety. Czy to normalne.w sumie cala noc na niej spalem... moge teraz umyc ta podrazniona i spuchnieta glowe zgodnie z zaleceniami?

 

 

Z całego serca, efektu zgodnego z Twoim oczekiwaniem !

Co do postępowania, może lepiej pytać Twojego opiekuna w klinice. Na forum "sami lekarze bez odpowiedzialności"

I oczywiście czekam na Twoją relację, łącznie z foto.

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że głowa jest napuchnięta to normalne. Mnie przy trzecim zabiegu ta opuchlizna z donoru na 2 dzień zeszła na szyję i miałem takie wrażenie że się duszę. Za pierwszym i drugim razem nic takiego nie miało miejsca a głowa i organizm ten sam. Co do mycia to faktyczne postępowanie każda klinika ma nieco inne. Umyć bardzo delikatnie trzeba bo tu chodzi o zapobieganie jakiejś infekcji.W końcu to kilka tysięcy dziur w głowie. Obszar ogromny, blisko są węzły chłonne itd. Ja bym mył a co do preparatu to klinika powinna coś zapodać. Zwykły szampon typu Bambino dla dzieci może nie wystarczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...